Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si budu muset znovu prohlédnout vaše fotky, abych vás přesně poznala.... Lucinka, Martinka, Kristýnka, Pavlínka, Kačenka, Hanička, Májinka a ještě někdo? .... jejda...to bude zmatek pro mě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja taky nebudu nic varit, vzitra zacina rekonstrukce kuchyne, tak ani nebude kde, dnes mam vyklizet skrinky....to bude zase bugr...v sobotu dopolko budeme v Pze spolu, pak me vyhodi u Lucinky a potom me zase vyzvedne...holky, vidim to, ze dorazim nejak kolem jedne hodiny,s obidkem to Luci co se mee tyka nehrot, asi se nekde stavime s manzilkem...
Odpovědět
Profilova fotka
Eren.... no jeste ty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Eren, ja vas mam snad nakoukany :-D :-D :-D a myslim, ze pocet odpovida...
Odpovědět
Profilova fotka
jooo...tak aspoň něco... já vás snad taky... :-D ale stejně si vás musím popořadě naskenovat do paměti i naživo ! ;-) jooo tak to bude asi zase dobrý čurbes...ale stojí to za to, budeš to tam mít krásný! no já už jsem snad tak nějak doma vše uklidili...jen ještě nemáme přidělaný takový ty věci jako zrcadlo v koupelně a na chodbě, světla na chodbě, WC a v koupelně (zatím svítíme jen žárovkama) a pak hlavně něco na ty okna no ;-) a ještě dvě krabice nemám kam uklidit...takže jsou pod oknem a čekají na zařazení (ale asi marně) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holkyyy, jedu koupit ta dvdcka..a stavim se asi nekde na obidek ;-) tak zatim papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se měj krásně Marti! a dobrou chuť! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si prinesla nudle od cinana, tak se ted cpu :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm....vy mi děláte chutě tedy...já tu mám dnes už jen 3 disko sušenky ! ach jooo... ráno jsme nestíhali koupit svačinku ...a tady na vsi nic ke koupi není...obchod je daleko a do hospody se mi nechce tedy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak tedy dobrou chuť,jestli už není pozdě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda eren - vzdyt umres hlady.... to bych nevydrzela..... jo, odpoledene se chystam na spinning.... uz jsem tyden nebyla, pristi tyden zacinam jezdit na ostro, tak jeste jeden trenink...... vubec se mi ale nechce, jsem posledni dobou nejaka unavena, mozna je to tim, ze me porad boli zub :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jejda...tak si zajdi k zubaři přeci! auau.... no já snídala bagetku a pak jsem v 11 měla obložený chleba se sýrem...ale teď už mám do 4 bohužel jen ty sušenky :-( tak ti držím palce,ať máš dobrou kondičku! já jsem začala jezdit s tou kamarádkou do prahy každé pondělí na ty tance a super...akorát,že mě celý týden pak bolí tělo jako blázen...momentálně postranní břišní svaly a stehna zepředu...ale jako mooooc ! aspoŇ se zase hýbu, i když zatí jen jednou týdně no... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no, k zubari musim... ale chtela jsem se objednat, abych tam nemusela cekat cele dopoledne, nez na me prijde rada, ale nemuzu se mu dovolat, on ted nema sestru, tak nema cas zvedat telefony.... ono to zas tolik neboli, jen narazove ... ale zitra jde k nemu babicka, tak me objedna a snad brzo pujdu... ale strasne se bojim, protoze mi musi odvrtat tu plombu, co mi tam dal... a uz pred dvema mesicema, co mi to delal, to bylo hrozne blizko nervu a tak to desive bolelo, tak se k nemu uplne nehrnu :o(( ja zatim zvladam cviceni taky jen jednou tydne, moc casu neni no... ale lepsi neco nez nic, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo... lepší jednou nežli vůbec ;-) jejda jejda...tak to ti nezávidím.... tak držím palce,a't ti dá dobře injekci,aby to moc nebolelo...i když tedy ten nerv asi nezachrání ani injekci viĎ :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to vubec netusim.... ale asi to bude bolet i s injekci ]-( takze mam desivej strach... nemam rada, kdyz mi doktori ublizujou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já taky ne... ale to musíš vydržet...bude to chvilička a pak už ti bude líp a nebude to bolet ...! :-( třebas dostaneš za odměnu lízátko nebo obrázek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, ja bych chtela obrazek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak když pěkně vydržíš...a nebudeš sebou vrtět...určitě dostaneš i na výběr ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dvdcko s fotkama vypaleno, baterka do fotaku nabita,takze staci jen vyrazit.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevěsty! teda sakra,... novomanželky :-D ;-) sem se zas nějak upsala.... teď absolutně nestíhám, takže se omlouvám za pozdní odpověď... všechny IP jsem četla, pro Pavlínku a Majinku mám určitě spacák, pak tu bude ještě Hanička, Káťa a Krystýnka, tak přemýšlím, že pro všechny kdyžtak budu mít něco na přikrytí ;-) někdo psal, tuším erenka, že přiveze něco rpo mě jako na oplátku toho pohoštění a tak!!! Holky!!! To vás nesmí ani napadnout!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jasný!!!! na jídle a pití se složíme, takže nevím za co!!!! nedělám to pro dárky ale pro to, abych vás viděla a abysme se prostě sešly ;-) zítra jedu na nákup, tak pak na večer písnu, kolik to na koho vychází (erenka a Marťa když tu budou jen na sobotu, tak si tak yzaplatí jen sobotu!) ;-) teď jdu dočíst diskuzi, MVR a moooooooooooooooooocinky moooooooooooooooooooooc se těšíííííííííííííííííííííííííím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak postupně odepisuju - majinko, manžílek si odskočí na narozky kamarádovi, ale pak zas přijede... myslím, že si zaleze do pracovny a bude pracovat :-D Pavlí, když by tě to nijak moc neobtěžovalo, tak bys byla moc hodná, když bys ho přivezla... vejde se ti někam??? Kabely asi budou třeba taky... pak to zapojení zmákne Vráťa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak mam trochu den blbec,do 12 dobry,sjem si rikala,jak dneska stiham,ale pak maler s krouzkama,a kdyz se vyresil,prijdu k autu-zase vyfoukle kolo-tak volam milacka.....domu jedem se skluzem (nestihla jsem solarko-to me fakt stve...) a milacek jel to kolo reklamovat - uz mi to udelalo podruhe-a co se nestane,cyhtli ho policajti - a nemel u sebe papiry-pac mi delal min. tyden technickou,tak se vyndali z auta a ja je tam nezvladla dat....legrace, co,rok to tam mame a nikdo nikoho nestavil-at zije murfyho zakon-jak se to pise??? ....a no a ted si letim umyt si rychle hlavu,proto od 6 mam aj a pak letim ke kamosce,jestli mi pomuze s tema fotkama-to chudak milacek jeste nevi,ze ani dneska nebude doma se mnou-to bude taky moc rad........ale jak bych vam to jinak ukazala,ze....atd.atd -jinak se mi libi vase trable se stavbou a vubec zacatky bydleni-je to presne,jak to bylo u nas,je to spravedlive,vsude totez :-D - na vikend taky nestiham varit,ale maminka moje milacka pozvala- je to zlato a zbytek snad zvladne jeho maminka- a ze pujde pryc,to je mi taky jasny ;-) - a jinak ja nevezu opravdu nic k jidlu a tak-i tak ted resim,do ceho se naskladat,protoze desne nerada davam batohy dolu do busu.....a nebo je pak nerada taham po praze...takze sorry-zaplatim vse,ale necekejte nic-predem se omlouvam!!!!! :-( - erenka-ja budu na dejvicke v 10,55 (teda bus by tam mel v tu dobu dojet)-k diplomatu-takze jsem pro sraz,jestli to i tobe tak vychazi,se alespon pozname dobrodruzneji :-D a pak presne jak pises,kdyz ujede jeden bus,nasla jsem tentyz druhy jako zasoba...takze by to melo jit OK ;-) zatim pa,letim,jdu delat ukol na aj!
Odpovědět
Profilova fotka
holky, bus z Hostivaře, je to hned u metra, z metra je jen jeden výlez, vylezete, dáte se doprava a je to třetí "zastávka" nebo jak se tzomu nadává... ty čísla jsem vám psala v IP ;-) A Krystýnka má pravdu, kdo něco přiveze, toho kousnu!!!! :-D :-p jak mám pak po vás chtít peníze???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pavlí, dývko ANO! Spaní - jak jsem psala, na přikrytí mám pro všechny, max. mě napadá nějaký polštářek... a spát se dá na 2 sedačkách a jinak to vždy řešíme tak, že na zem dáme takové ty polstry z křesílek venkovních... přežikete to????????? Kačenko, NIC NEVOZ, mmch, mám asi dovnýho muže, ale nepije pivo ;-) takhle mlíko s čokoládkou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sakra, Pavlínko, co bys vozila???????????????? za nic se neomlouvej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky luci - spani super,miluju spat na zemi a nevadi mi tvrda zenm,jen kdyz je tepla-staci mi to bohate!!!, spacak beru,polstarek taky(ten si beru pokazde,protoze kvuli zadum jinak spat nemuzu,mam muj pidi,na velkych taky spat nesmim...) - busy snad teda zvladneme :-p :-D - dyvko beru-co ty kabely??? my to mame do nasi tel.zapojene na scartku...ale novejsi uz pry maji ten kabel,vezmu vse,co potkam!!! :-D ale tu scartku z nasi tel. nemuzu vyndat-je nejaka spatna a nandana tak,ze uz se nesmi vyndat-tak se prosim doma na tu tel. podivej a nebo jestli vrata nevi,...
Odpovědět
Profilova fotka
pavlínko, OK, večer mu přečtu, cos psala a jestli takhle ty dráty budou stačit... když bys chtěla, budu tu pro tebe mít voňavě povlečenou deku ;-) abys nemusel atahat ten spacák ;-) :-) busy jsou jednoduché, bude vám platit i lístek z metra na kus cesty, tak ho ukažte řidiči, a on vám naúčtuje jen zbytek cesty jo? ;-) nějakých asi .......... hmmmmmmm........... nevím :-N do 15,- ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky, už se moc těším až budeme ponocovat a vyvolávat duhcy :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky,jsme nejaka utahana z prace, tak aspon ctu, co noveho. Maji, spojime se SMS, kde se presne potkame.Asi na konecne toho metra, jak psala Lucinka. Holky, moc se na vas tesim. Ja urcite nic nedovezu krome sebe, protoze z Brna vozit jidlo se ani neda a v Praze mit cas nebudu... ;-) Moc se na vas tesim. Papa v sobotu.
Odpovědět
Profilova fotka
taky se těšííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím :-) ;-) holky a neomlouvejte se, že nic nepřivezete, aspoň někdo to pochopil :-D ;-) fakt jsem ráda a byla bych nejradši, kdybyste přivezly samy sebe, fotky a video a víc NIC!!!!! papa, už jen dvakrát a budete tu!!! Super!!!!!!!!!!!!!!!! :-) jinak dle posledních info miláček asi nikam v tu sobotu nepojede, ale už jsem mu navrhla náhradní činnost, když by se nevhtěl koukat na video - uklidit pracovnu :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucinko - jaky prekvapeni???? Jinak ja mozna poslechnu a nic neprivezu.... zatim jsem nenasla zadny jednoduchy recept, co bych mohla upcet :o(( Jinak se na vas uz tesim, doma si delam hromadku, co vsechno povezu. Spacak si beru, i kdyz vonava perinka me laka... ale pojedu s Kackou autem, tak neni problem si ho vzit. Takze beru :o) Jinak uz zitraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?