Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Holky, já přivezu jen drobnůstku teda, k jídlu teda nic...;-) Abych nebyla kousnutá :-D :-p Satyyy, my jsme domluvené, budu Tě informovat o průběhu cesty, kdyby někde něco...jinak písnu z té Sadské. Vyzvednu Tě (snad) a jedééém na mejdááán!!! 8-) Hromádku ještě nemám, včera mi nějak nebylo ok, lohním actimely, čaje, včera jsem dala coldrex hot a zalehla...a spala celé odpoledne a v noci zas:-D ale dnes je mi líp, zítra bude ještě líp! Tajkže hromádka přijde dnes!! ;-) juch, juch, já jedu na výlet!! a za váma!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já byla včera na Spinningu.... takže jsem dorazila domu trochu mrtvá. Ale už mám na hromádce album a DVD s fotkama .... takže nic moc. Kačí - plán mám naučenej, budu čekat na rozkaz a vyrazim ke kostelu.... a potom uz budeme bloudit spolu ;-) Pekne se dneska vylez, at jsi zitra fit x-) Dneska jdu z prace v jedenact x-) , musim neco zaridit a potom pojedu brzo doma a uziju si trochu toho svyho chlapa.... prijde mi, ze jsem ho skoro cely tyden nevidela....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky!!!! tak mi není sice nic moc...ale hned po práci zalezu do pelechu,tak snad budu ráno svěží ;-) taky jsem do sebe nacpala včera coldrex hot ...a je mi lépe než včera...ale nejsem ve své kůži ach joooo to počasí pitomé!!! Pavlínko...tak paráda určitě se sejdeme u Diplomatu! budu tam čekat anebo ty ...podle toho,která z nás tam bude dříve jů :-) do IP ti pošlu mobil pro jistotu ;-) já ještě žádnou hromádku ještě nemám.... vezmu jen svatební knihu, CD a DVD ... x-) tak tedy taky nic vozit nebudu.... noooooooo a ještě jednou děkujeme Lucinko za super organizaci !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýnko ...jak se vede ? co nožky po spinningu? a hlavně co ten zoubek tvůj? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé to se máš takhle brzy z práce...taky bych to potřebovala ...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Eren ... zub obcas zaboli... vcera me bolel pri tom spinningu.... ale dneska me snad babicka objedna, tak pristi tyden bych tam mohla jit... doufam..... nohy me po spinningu neboleli snad nikdy..... takze v pohode.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
faakt? tak to je dobrý, já na něm byla asi 3krát tedy ...a boleli ....tedy celé tělo bolelo :-D musím si najít pro jistotu i dřívější autobus zpět do Prahy...kdyby mi nebylo moc OK...to tělo je prostě nějaké vyřízené...to mě moc mrzí no :-( už aby bylo zas léto létíčko!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jsem tu na skok, mam spatnou zpravu. mame nemocny miminko kocici,zatim nic nevim, zacalo to rano,place a jdeme k doktorovi jen co prijedu z prace, jsem docela na nervy, bojim se desne moc...preci jen ma jednu ledvinu a tak...no nic,jen jsem chtela varovat....vic budu vedet az se vratim od doktora, jestli to bude spatny,tak ho proste zitra neopustim....je to proste dite.... kazdopadne zatim vse plati a jestli neco,budu hned psat,zatim se sice bojim ale doufam,ze je to jen blbost...a bude to ok
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jinak jsem vcera nejak dala dohromady fotky-je na jedno cd proste zmatek,ale snad bychom se s tim poprali a dnes bych mela dostat dvd-ne uz upravene,jen pouze ciste stocene kazety...taky slozitejsi,ale slo by to...snad to vyjde....ach jo,ja jsem nestastna :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly... snad bude miminku lip.... budeme na nej myslet vsechny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlínko....tak držíme všechny palce,ať čičí v pořádku!!!! to bude určitě dobrý!!!
Odpovědět
Pavlínko, posílám uzdravovací energii, myslím na Tebe!! A moc moc doufám, že to vyjde a přijedeš! 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, co to tady ctu... :-( :-( :-( tak doufam, ze vse klapne jak mame v planu...uz mam cestovni horecku :-D a do toho se kuta elektrika v kuchyni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak jsem se vratila od doktora -no neni to moc dobre,jeho velmi vazny stav - chronicky uz 3 roky je jeste horsi...bud prochladnul,nebo nejaka infekce-kdo vi...kazdopadne jsme prisli fakt snad vcas a uz ma v sobe antibiotika...a tak...takze snad se z toho zase dostane...ale...to je fakt otazka, proste mu funguje jen jedna ledvina a to jen z jedne tretiny a to je proste samo o sobe spatny -jestli bude alespon tak,jako ted na tom,tak bych prijela (zatim povida a tuli se a tak....),jestli se to zhorsi,zustanu u nej...... - vic zase povim vecer,ted ho jdu uspat,je uplne v soku-byli jsme u doktora hodinu! pak musim nakoupit neco domu a taky zabalit-ted ani nevim co koupit,co balit,nemam myslenky tak zatim pa holky,sna dto bude dobry
Odpovědět
Profilova fotka
jéééjda všechny už jste asi doma a připravujete se na zítřek že? ...děláte hromádky ? ;-) já už za chvíli konečně taky vyrazím směr domov a postel....abych byla fit! večer z domova ještě nahlédnu...snad sem ještě někdo přijdete! a jinak se na vás mooooooc těším!!!!! paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj Eren, ja jsem tu, ale za chvili uz taky nee, prijdou mi pracanti na elektriku....hromadky mam po celem byte, ale je to nadobi a vse ze skrinek v kuchyni... :-D a je mi nejak divne, uz jsem si vzala Panadol, tak doufam, ze to bude ok :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kati-diky za ip, super to je!!!! holky,vam je zle po tele,me po dusi.snad se z toho vsechny pres vikend dostanem!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlinko, tak se drz, vsechny myslime....hlavne se zitra snaz dorazit :-( :-( :-( ale chapu to...
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak ted mi mimi odpociva,a ja zkousim trochu dat na hromadu,co budu zitra kdyztak potrebovat... holky,ted resim dvd - mam problem,mluvila jsem s luckou a taky nevi,jak presne pujde ta jejich televize propojit s mojim dvd-ja to mam doma pres scart...ale myslim,ze novejsi televize to maji jinak-takove ty barevne kabely-jenze ty ja nemam!!!!!!! ted to tu studuju v navodu - pisou nejaky zluty na zasuvku CVBS SVS - obraz, a pro zvuk nejake cervene a bele....holky nemate to nekdo doma??? ja to kdyztak zkusim jit nekam jeste koupit,nevim,nestiham....a to tu je pak jeste dalsi zpusob propojeni!!! jdu zkusit znovu volat lucce, jen se vas ptam,jestli to nemate??? dvd beru...snad dojedu! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Pavlí... tak určitě doraž ! ty kabely se snad nějak dají dohromady,ale já je bohužel taky nemám...máme taky starší dvd přehrávač :-| ale tak přeci v nejhorším se dají ty DVD pustit na PC ...tak žádné stresy ne? ... a jak je kočičce? doufám,že se z toho rychle vylíže :-) a ráno budeš moct vyrazit za námi!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak lucik rikala,ze staci to,co mam-jen dvd,scartku maji doma a hraje jim pres ni video-tak je to snad to same.... - ja jsem ted nahazela na hromadu veci-proste neco posbiram a zitra jedu-nemam cas neco vymyslet a tak-i jsem docela mrtva a jdu halvne za mackem a milackem - video mam-ale nejde pretacet-jak to teda bude?-no snad se to nejak zitra vymysli -fotky beru v hrubem stavu-taky nevim jak to bude vhodne k prohlizeni,ale snad se to nejak proste udela jsem dost bez nalady tohle resit,jen se proste tesim na vas.....takze pokud nenastane nic necekaneho,necham nemocne mimi doma-mamka taky slibila pomoc....a vyrazim za vama kdyby nastala necekana zmena,jako prvni se ozvu erence-aby na me necekala a pak to pochopitelne taky napisu sem.... fakt se na vas moc tesim a na zitrek vubec,tak holky - posledni dobrou noc a zadne komplikace!! pa zitra nazivo !!!!!!
Odpovědět
preju vam krasnej sraz ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,hlasim,noc celkem v pohode,mimi ma chut k jidlo,pije malo,ale to snad se zlepsi a byl i vozorne na WC,tak ho teda opoustim a jedu za vama,ale mam desny vycitky....tesim se na vas - moooc,papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) přeju vám taky pěkný sraz :-) určitě se budete super bavit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky..... strasne rada jsem vas videla... bylo to super..... kdy udelame dalsi srazik? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahooojky holky! taky jsem strašně moc ráda,že jsem vás všechny poznala! Bylo to bezvadný a je mi fakt líto,že jsem musela tak brzy domů. Už se těším na fotečky! Pavlí a moc mě mrzí,že jsem nestihla už tvoje video! Ale až budeš mít DVD zpracované, tak se na něj ráda podívat i na Májinky, pokud se ještě budete chtít sejít ;-) Přeji vám krásný zbytek víkendu! Lucííííí jsi fakt bezva organizátorka - a děkujeme za skvělou snídani - buchty nám moooc chutnají :-D PS: v Hostivaři jsme se ještě s manžílkem a kamarádkou pěkně naháněli,ale nakonec jsme se našli uf uf ... :-D
Odpovědět
Ahoj manželky:-) Tak se taky hlásím, úspěšně jsem dorazila domů (mezi námi - jsem na sebe děsně pyšná, že jsem to takhle všechno zvládla a nikde jsem nezabloudila a ještě zvládla odvézt satyyy domů;-)) Luci, velký dík, za mě pusa i Vráťovi (Vráťoj):-D Jsi bezva hostitelka, báječně pečeš (manžílek se olizuje) a jsi moc fajn člověk! Holky všechny ostatní - jste moc fajn! Vůbec jste nezklamaly mé internetové očekávání;-) Díky moc a zase někdy naviděnou!;-) P.S.: Manžílek všude vyluxoval, setřel, dal ven peřinky, umyl nádobí a ještě stihnul včera zapařit. No, mám se prostě skvěle! x-) Tak teď jdu za ním a zítra se tu zase někde objevím...pa:-) Hezký večer a dobrou noc!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooooooooooooj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jdu zmenšovat fotky a pokusím se je dát na centrum do laba, tak vám pak písnu ju? ;-) Holky, jsem moc ráda, že jste přijeli a teď je mi fakt děsně smutno ;-( :-D ;-( prostě jak když se známe od malička ......... doufám, že opravdu BRZY se zase sejdeme.... ;-) včera, když jsem šla spát, tak mi nějak spontánně napadlo, že by bylo super jet třeba někam na víkend, na prosloužený víkend.... i s manželema a tak....... chápete to?????????? :-N fakt úlet ale skvělej :-D :-D :-D DĚKUJI ještě jednou za všechno, byly jste skvělý a můžu vám říct, že i Vráťovi se tu s náma líbilo :-D :-N (i přes některá témata ;-) ), všechny jste mu moc sympatické a z Pavlínky má prý pocit, že jí zná už děsně dlouho :-D :-D :-D Papa MVRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR x-)
Odpovědět
Lucinko, ten víkend, to by byl bezva úlet, ale jako fakt bezva!!;-) to spácháme, Ty i Vráťa jste mi moc sympatičtí, Pavlínka taky a Marcela znám po telefonu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, Vráťa s tebou a Pájou určo někam pojede, protože mi tu furt básní o těch pokladech :-D :-D :-D a jak jsem psala, Pavlínka... tu jak když už zná dávno :-D :-D jsem fakt děsně šťastná, že vás poznal a trošku nahlédl do toho, jak to mezi sebou máme, že je to fakt přátelství a ne jen nějaké baby z netu ;-) :-) a to, že jste mu všechny sympatické, že by na další sraz klidně jel a tak... prostě super!!!!!!!!! :-D x-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?