Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,jen fotte,me zajimaji i hole zdi!!! jsem zvedava proste na vsechno!!! ja taky neberu nic,protoze staci ten spacak a tak....i tak se spatne vejdu do busu...a jedu i docela dlouho-snad mi to prominete :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kaciiii, zitra na to vlitnu...ono je vlastne dost videt na tech fotkach ze svatby, bytecek je mini 2kk,takze se staci dvakrat otocit a je to zdokumentovany :-D :-D a taky nemuzu nic upect, kuchyn je ve stadiu zrodu...jak jsem psala, dnes jsem neco pokoupila aspon... ;-)
Odpovědět
My 13. v Jihlavě, abychom to měli všechny tak napůl cesty. Tak to se těším na fotky. Manžel?Ten už se jen směje, řekla jsem mu, že se s holkama musíme vidět osobně bo se milujeme :-N Pavly a jak ty se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
Rez, beru fotak, fotky budou... :-D :-D :-D no ten muj to nejdriv hrozne shazoval, ale pak mi dal za pravdu, ze diky napadum z BRMS se nam svatba vydarila na 1, takze ted uz je celkem v pohode :-)
Odpovědět
Přesně, díky beremese je svatba jednodušší a krásnější. Jak je v manželství,co děvčátka? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... rychle vas zdravim, dokud je manzel ve sprse :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Kdybych byla vic s manzilkem, tak by to asi bylo krasneksi, ale ted bude az do unora v Brne ;-( ;-( ;-( kvuli praci...a ja v Pze...takze blby...ale snad to zmakneme :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky rezet-no mam se fakt dobre!!! nemuzu si vubec narikat,doufam,ze jsi na tom podobne!!! ;-) -jinak u nas taky vladlo - coze??!!! a to jako pres net,....ale postupne je to uplne v pohode.....jen moje mamka se mi dneska zas desne smala,ze jsme pitoma-no a co,ze :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Satyyy, tak bez za nim, nee ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - taky me napadlo, ze bych tam mela byt s nim a ne tady s vama... ale mame maly sprchac a spolu se tam moc nevejdeme .o(( a ja si potom musim umyt vlasy... a on se bude holit, tak bychom si akorat prekazeli x-) odpoledne jsem nafotila a natocila bytecek...... jeste to hodit na CD
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jooo, ale jinak si vaz toho, ze ho mas doma... |-|
Odpovědět
Proč pitomá, je to náhodou moc super, že se máme rády :-D Mám se fajn, renovolali jsme kuchyň a je hotovo, včera mi manža koupil pračku, jsem spokojená :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja si toho vazim, jen bych na nej chtela mit vic casu a sily... prijdem domu, dame sprchu, dame si pusu pred spanim a padneme mrtvy do postele.... :o(( a hlavne on je rad, kdyz me ma doma....... ted jsem zase byla dve noci pracovne pryc, tak to tak neni nejlepsi.... ale jeste to neni tak, ze bychom se nevideli cely tyden...... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti,mrzi me,ze je ti smutno,trpim s tebou,to ti fakt nezavidim,ja taky nesu samotu spatne-jsem sice samotarska,ale ne zase v tomto smeru-je to podivny...tak se zatim drz!!!! holky,ja taky musim jeste nakoupit-boze ale kdy???!! 8-( -no nic,jdu vypnout pocitac a konecne se vyspat,pak v praci nezvaldam a deti vyhravaji-ted ty dva dny teda poradne.takze je zitra musim zkrotit!!! :-D holky dobrou noc a ani fakt nevite,jak se desne tesim!!!! ja ted jak blba premyslim,co zabalit a tak-no mazec! moooc vas zdravim,zatim pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlinko,kdybych vas nemela, tak by to bylo o hodne horsi....ale to mi taky skonci, od 15.rijna budu zrejme odriznuta uplne od netu...tak si vas ted jeste musim uzit.....
Odpovědět
Holky, taky snáším špatně samotu od manži a abych byla upřímná, tak i když se moc těším na vás a k lucince, tak prostě taky je myšlenka, že bychom mohli být jinak spolu...asi je to normální, taky oba dost pracujeme, takže podobně jako satyy, přijdeme, vykoupeme, Káťa jde za vámi na net a lehneme:-)) Takže sice to je paradox, ale někdy mám pocit, že co spolu bydlíme, tak spolu jsme méně, a to proto, že v týdnu je toho hodně, oba máme navíc své zájmy...a víkend je krátký:-D Ale moc se na vás těším! Bude to prima;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky!!!! :-) tak už jen dvakrát se vyspíme a už vás všechny poznám! Je to pro mě a určitě i Marti veliká premiéra...jsem z toho normálně nervozní!!!! Jen mi štve,že jsem tak nastydlá a dneska se tedy cítím pod psa...no jo podzim ! Musím si ještě nějak zařídit odvoz v sobotu večer zpět domů... je to složité - viz IP Jooo a Pavly! vypadá to,že bychom se mohli srazit spolu na Dejvické,abychom tu neználkovskou cestu zvládli společně :-D Taky mám v plánu dorazit k Luccince kolem toho oběda...
Odpovědět
Profilova fotka
to je taková škoda,že tu zrovna žádná z vás není .... zrovinka,když jsem tu celkem bez práce....chjoooo chjoooo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj erenko, ja se tak tesiiim, ale jsem taky nervozni... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... o jakou premieru jde??? jsem nejak mimo.... ted padim koupit neco k obedu... nejak na me pada hlad :o((
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlínko....tak já bych mohla přijet na Dejvickou v 10:48 nebo 10:57 hod...a pak bychom hupsly do metra a snad stihly z Hostivaře ten busík v 11:30 ...pak jsem našla ještě jeden ve 12:00 hod asi jak je sobota,tak jich tolik nejede....alespoň na idosu mi toho tolik nenašlo ;-) co ty na to?
Odpovědět
Profilova fotka
Satyyy, no prece, ze vas poprve uvidime vsechny nazivo ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mimochodem taky vůbec netuším když velezu z metra ...kde jsou ty zastávky na mhd...ale to bychom měli snad snadno najít...anebo se zeptáme,alespoň já jsem téměř vždy v Praze jako vesničan :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé vy už jste tady? ...achooojky!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
nooo Kristýnko přeci...že vás uvidíme poprvé!!! ;-) jejda to bude akce ! si připadám,jak když jedu skoro na rande naslepo...i když jsem vás už viděla na fotkách nooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, je ja vas taky poprve uvidim nazivo :o))) jinak jestli pojedete na Hostivar, tak tam neni nic jineho nez zastavka metra... a autobusove nadrazi... takze se nestratite... proste vylezete ven, ma to jen jeden vychod, stanice je na povrchu, ne pod zemi..... a pujdete za davem a dojdete na zastavky autobusu... jen nevim, z kolikatky to jezdi, ale Lucinka vam urcite rekne..... teda... to abych fakt neco upekla, kdyz jsem s tim zacala... jenze to taky moc neumim :o((( hlavne musim uvarit neco muzovi, aby mi doma za tu dobu neumrel hlady x-) a kouknu do kucharky a kdyz budu mit doma ingredience, tak bych to zkusila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Eren, presne tak, jako rande naslepo mi to prijde...fotky dobry, ale tohle je neco jinyho... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz nafotila tu koupelnu a dneska musim koupit dvdcka, abych to mohla vypalit...
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem taky videla jen Pavlinku, Lucinku, Kacku a Hanicku..... x-) takze s vama mam taky rande na slepo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jooo ...takže to je taková premiéra nakonec pro všechny! NO já právě pekla jen perník asi třikrát v životě...a jako dobrý no...ale asi by mi to zabralo hodně času a ujel by mi autobus :-D já mužovi nestihnu uvařit nic ...ale on se o sebe postará a tipuji,že vyrazí s klukama někam na výlet nebo v nejhorším k mamince na papů ;-) jo já ještě nevyfotila z bytu nic...a nic moc k vidění tam není...nejlepší jsou naše okna večer!! :-D ještě pořád jsme nic nepořídili ...jako třebas záclony nebo závěsy...takže večer otvírám okno a připínáme tam deku ...aby nám sousedi nekoukali přímo do talíře a do gauče :-D no fakt sranda s náma! tak to vám asi vyfotím ...ať se taky pobavíte a vezmete si třebas mustr :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?