Menu Forum

Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

27. črc 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
 tak už tvořím to album, ale chvíli to potrvá s naší rychlostí připojení emoticon
7. říj 2007 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanickak.
1
Registrovala se 8. května 2006 na beremese.cz. Přidala 260 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 7. července 2007
    Na zámku v Miloticích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
hanickak.
1
Registrovala se 8. května 2006 na beremese.cz. Přidala 260 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Brno.
 Ahoj holky,uz jsem doma!!Luci, moc dekuji za super srazik.Bylo to super a nemelo to chybicku.Uz se tesim na priste. Doufam, ze jste dorazily vsechny v poradku. Jeste jednou moc diky za vse, byly jste krasne nevesty.Jste vsechny MOC fajn. Mejte se krasne a pekny nedelni vecer.
PS: Prihlasovala jsem se do diskuze asi 10 minut, tak se jdu radeji venovat milackovi. Papa
7. říj 2007 v 18:45  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
Registrovala se 1. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 484 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
Registrovala se 1. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 484 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
 Ahoj holky...tak se taky hlasim, vcera jsme dorazili v poradku....bylo to moc moc fajn, jen pro me dost kratky, takze se tesim na priste...ze si vas uziju vic....Luciii, ty jses fakt super organizatorka a hostitelka, buchty jsem snedla jeste v aute, skvely...takze jsem ochutnala a chvaliiiim...a po prijezdu dojedl zbyle 3Jirka a taky se jen zaprasilo....diky moc za vse emoticon
Holky, jste fakt vsechny moc fajn...moc rada jsem vas poznala emoticon ocekavani jsme naopak jeste prekonaly...tesim se moc na albicko emoticon
7. říj 2007 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 27. července 2007
    - FRANTIŠKÁNSKÝ KLÁŠTER - KADAŇ, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 ahojky manzelky!!!
tak jsem taky konecne doma!!!!!
milacek na me cekal u busu- boziii emoticon emoticon
macek se nezlepsil, povolila injekce proti bolesti a tak zase mnouci-tak jsem z toho spatna,ale neni mu hur a tak vim,ze jsem mu zasadne nechybela a jsem desne rada,ze jsem riskovala a jela - BYLO TO SUPEEEER!!!Jak pisete,ulet,nepohopitelne a prece skutecne! bylo mi fakt desne fajn a citila jsem se jako doma a mezi svyma.....jste suprovy!!!!!
Tesim se na jindy a dalsi sraziky,jsem pro a milacek rika,ze se vam predstavi emoticon (to je takova hlaska ted u nas,prijde se nekam a rekne - ja jsem ten a ten a jsem alkoholik a pije se pak pry lip emoticon -vcera tu ve 4 dali 5 flasek rumu.....asi tak u nas, jsou naprosto v pohode a proto to predstavovani emoticon )

Jdu dal oddech .... hlava se mi desne rozjela,u slaneho jsem malem potrebovala pytlik,musela jsem si vzit prasek a ustala jsem to,ale mam fakt dost! Tak zatim papa, holky ja jsem tak stastna,ze jsme se sesli!!!!! emoticon
7. říj 2007 v 19:00  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 jo a mám napsat, - muž zaúkoloval, - že by jel i s ostatníma (Kristýnka, Majinka.... všechny) - prý jsem to napsala blbě, že to vyznělo jako že jen s někým, tak to musím opravit emoticon emoticon
7. říj 2007 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 luci-my chapeme!!!
Jo a mozna se fakt zname,jsem premyslela-vzdyt ja jsem bydlela 8 let v usti!!!!!!! ze by??????? emoticon
7. říj 2007 v 19:01  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 no to on už byl ale skoro v Praze emoticon emoticon emoticon kdy jsi tam bydlela???

a ať se to tvoje zlatíčko uzdravuje, vím, jaké to prot tebe je.... a moc si vážím toho, že i přes to všechno jsi přijela emoticon MTR

Kačí, to sušené ovoce je mor!!! sedím u toho a nemůžu se od té misky hnout emoticon emoticon emoticon
7. říj 2007 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanickak.
1
fotoportrét
fotoportrét
hanickak.
1
 Maji, a co babička, je ok?
Luci, jsi fakt vynikající hostitelka, nemělo to fakt chybu, klobouk dolů! A ta čokoládová fontánka byla úžasná emoticon
7. říj 2007 v 19:26  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
 Lucinko, však si dejemoticon Pavlínko, přidávám se k Luci, jsem ráda, že jsi i přes tyhle trable přijela a přeju hodně zdravíčka Tobě i číče!
Bylo to fakt moc fajn holky!emoticon
7. říj 2007 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 holky, zůstaly tu 2 CD - jedno s nadpisem Svatba 27.7. a druhé v klasické krabičce bez nadpisu - komu co chybí???????????????
7. říj 2007 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 6611 příspěvků a 2 alba. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
  • Svatba byla 21. července 2007
    Na radnici v Králíkách, Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 6611 příspěvků a 2 alba. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
 Ahoj holky.... vcera jsem byla uplne mrtva a sla spat v devet vecer... ale dneska rano jsem si dala k snidani buchtku od Lucinky..... byla vybrnaaaaaaaaaaaaaaaaaa, mnam mnam emoticon Holky, diky za super vikend, a nejvetsi dik Lucince a Vratovi.... zvladli jste to skvele emoticon
8. říj 2007 v 06:47  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
 Ahojky satyyy... emoticonjak jsem rikala, v pondeli na netu'emoticonmanzel vstaval ve 3:40!, tak uz jsem taky vzhuru...
Fotecky jsou supeeer....
8. říj 2007 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 taky jsem ted koukla na fotky.... z toho sveho fotaku asi nikam davat nebudu... jsou hodne podobe emoticon
Marti - ve 3:40h? to je desivy... ale nas v noci budilo urvany sousedovic dite, takze jsme toho taky moc nenaspali, podle toho revu to vypadalo, ze ho tam asi mučí :o(((
8. říj 2007 v 07:00  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
 Ja mam taky podobny...ale navic jeste hodne malo...takze to je zrejme jedno...asi 6ks...
No on vstaval, protoze jel do Phy a pak hned do Brna emoticon, kde musi byt rano...a ja jedu ted pro obklady za linku a kolem osmy to tady opet vypukne...prijede mi pomahat mamka... emoticon
Kristy, tak si aspon zvykejte....az ten zvuk pujde od vas... emoticon emoticon emoticon
8. říj 2007 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Holky, dobré ranko, tak fotky jsou super, děkuju!!!emoticon
Já vstávala dnes sice až v 5.45, ale vzhůru jsem už od 4, mám vždycky v pondělí problém, že se prostě probudímemoticon Včera jsem zkoukla milionáře, losty, popovídala vše manžílkovi, zapla pračku a taky šla spát. Dneska ale musím do posilky, od svatby mám nahoře 4 kila a ještě takovýhle hodování emoticon emoticon Tak jdeme dnes s manžou cvičit (jsme rozhodnutí se sebou něco dělat, hlavně já, než budeme pokoušet mimčo, potřebuju fyzičku). A taky jsme zabrousila na téma vánoce, ale on je prostě hodnej, neví, jak s tou mamkou...takže jsem z něj nic nedostala emoticon
8. říj 2007 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
Registrovala se 29. března 2007 na beremese.cz. Přidala 371 příspěvků. Region Kladno.
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
Registrovala se 29. března 2007 na beremese.cz. Přidala 371 příspěvků. Region Kladno.
    Region Kladno
 dobré ránko holky!

ještě jsem nestihla zkouknout ty fotky, ale už se na ně chystám!

Jste všechny faaakt děsně mooooc sympatické a úžasné ženské! Opravdu jsem z toho byla velice překvapená, možná až vykulená emoticon

Fontánka byla super luxusní mňamí!

A opravdu mě mrzí,že jsme s Martinkou nemohli taky zůstat až do neděle. Ale bohužel povinnosti volali, dětičky jsem hlídala naštěstí jen 2 hoďky a pak šla dospávat ještě pátek. Manžílek hned prohlížel aspoň těch pár fotek v mobilu a všechno si nechal vyprávět. říkal,že nejdřív moc nechápal,kam a proč to vlastně jedu,ale když viděl to moje nadšení a slyšel vyprávět,jaké jste bomba holky,tak pochopil emoticon

Lucíku doma se podívám,jestli mi náhodou nevypadlo nějaké cd,ale myslím,že asi ne...

Pavlínko držím palce kočičce,a't už je jí zase lépe!

zatím paaaaaaaaaa
8. říj 2007 v 09:34  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
 jééé tak Lucí fotky jsou fakt povedené emoticon a je mi z toho úplně smutno,že už to není ... ach jo... emoticon

ale super! emoticon emoticon emoticon

já mam z toho mobilu jen pár fotek...ale pošlu vám je na maily asi zítra slibuji! emoticon

Haní ten tvůj odkaz se mi nepodařilo otevřít ...zkusím si znovu přečíst IP
8. říj 2007 v 09:41  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
Registrovala se 27. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 1514 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Olomouc.
    V Uničově, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
Registrovala se 27. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 1514 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Olomouc.
    V Uničově, Region Olomouc
 ahoj holky emoticon tak kolik vás bylo na sraze emoticon
8. říj 2007 v 11:01  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 ahoj Many - co dela miminko? vsechno v poradku?
na srazu nas bylo docela dost: hlavni akterka Lucikk a jeji manzel, Pavly, Majinka, Erenka, Martina, Katwind, Hanickak a ja... jestli jsem teda na nekoho nezapomnela, tak nas bylo 8 zen a jeden chlap emoticon
8. říj 2007 v 11:11  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
 ahojky Kristýnko!!!

a ještě taky dvě fenečky přecí emoticon

jak se vede při pondělku? ...

jsem se tě zapomněla na srazíku na něco zeptat! ale písnu ti to do IP jů emoticon
8. říj 2007 v 11:22  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 ahoj Eren.... manzel koukal na fotky, ukazal na tebe a ptal se, co to je za kocku emoticon .... takze spolecny vikend asi nebude emoticon emoticon

pri pondelku hruza... potrebovala bych to vsechno vyspat.... a vecer mam spinning a kdyz to "dobre" pujde, tak mam dve hodiny :o((( to nemuzu po te davce jidla vubec prezit.....

a co ty? zvladli jste to nahaneni v Hostivari??? jeste ze jste se nasli... i kdyz, kdybyste se nenasli, taks mohla skocit do busu a prijet za nama zpatky :o))
8. říj 2007 v 11:26  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
 noooo šílené nahánění to bylo... nakonec mi vynadali,proč jsem jim neřekla,ať přijedou až tam...že se mi mohlo něco stát a kdesi cosi emoticon to víš vesničani ve městě emoticon

jooo tak můj manžel se zatím moc nepodíval, páč na mobilu jsou ty fotky fakt malý...tak večír to napravím! ale že díky za kompliment teeedy ....to přehání emoticon

Já dnešní lekci tance vzdávám... jelikož jsem zaprvé nestihla vybrat penízky ráno s manželem, tak mám pár drobásků na metro na Václavák...a oni nám to zas hodili na Palmovku ... a za druhé jsem šílené utahá ...Včera jsme měli návštěvu těhulku a jejího manžela,který slavil narozky ...takže docela náročný večer opět emoticon už s těmi večírky musíme trošku brzdit!

Ale fandím ti tedy ...dvě hodiny spinningu! to je tedy nářez!!! to bude vycvičený zadeček emoticon
8. říj 2007 v 11:34  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
 satyyy...jde ti otevřít odkaz od Haničky? ...mě bohužel ne... emoticon
8. říj 2007 v 11:41  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 jojo, odkaz od Hanicky mi funguje.... zkusim ti to poslat mailem emoticon
8. říj 2007 ve 12:06  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
 Díky Kristý!!! já měla v IP od Haničky jiný odkaz...s jinou koncovkou bohužel ...

Fotky už jsem viděla a jsou taky božíííí emoticon
8. říj 2007 ve 13:25  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
Registrovala se 22. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 157 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
Registrovala se 22. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 157 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahoj Holky,tak jaký byl srazík? MOc jsem na vás v práci myslela,škoda že jsem se nemohla zúčastnit,ale i kdybych měla volno nevím jestli bych dorazila,je to pro mě druhý konec republiky emoticon emoticon
8. říj 2007 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 ahojky holky
fotecky jsou naprosto uzasny!!!!!!!! super,ja mam asi 4-jsem nejak nefotila!!! jsem si vas uzivala,noo
Jinak luci,jedno cd je asi moje-neni tam napsano cerne - nase svatba a pod tim datum??? to druhe snad moje neni....jsem fakt nepochopila,jak jsem to tam mohla nechat,jeste jsem prekontrolovavala i ta tvoje alba,abych mela jistotu! ach jooo a ci je to druhe emoticon

marusko, many-srazik byl naprosto dokonalej,fakt skoda,ze jsi tam nebyla!!!!super vylet
hani-uzili jste si vyroci??? emoticon emoticon
maji-tak co babicka???
luci-v usti jsem bydlela od 96-4
saty, erenko-jak je v praci emoticon emoticon emoticon
8. říj 2007 ve 14:38  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 To druhý je mojeemoticon
8. říj 2007 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 ahoj holky!!! Tak já byla dnes úplně vyřízená emoticon večer jsem šla spát až po jedné, zasekli jsme se nad vybíráním výletů na líbánkách a vstávala v šest, sem myslela, že chcípnu a bude to můj konec... zabalila jsem odpo přednášku a frčela domů to vše dochrupkat, protože včera jsem přes den ani oko nezamhouřila... a večer musím na cvičení, jak píše Káťa, jsem na tom stejně, jen těch kilo asi ještě víc,... emoticon ne tedy pouze od svatby, ale už i před...

Holky, koupím takový ty bublinkatý obálky a pošlu vám to jo? emoticon

Pavlínko, do Prahy na kolej šel ve škol. roce 98/99...

Kačenko - tak už jsme podrobně hledali poklady na netu emoticon emoticon emoticon jako že studovali ty stránky (já tedy jen jukla) emoticon

Haní, fotky mě otevřít jdou - supeeeeeeeeeeeeeeer emoticon
8. říj 2007 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, mě se stýskáááááááááááááááááááááááááááááááá emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

večer jsem se tulila k miláčkovi, nic moc neříkala a on mi říká - se ti stýská viď? a já jen joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo emoticon emoticon emoticon
8. říj 2007 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš