Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už tvořím to album, ale chvíli to potrvá s naší rychlostí připojení :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,uz jsem doma!!Luci, moc dekuji za super srazik.Bylo to super a nemelo to chybicku.Uz se tesim na priste. Doufam, ze jste dorazily vsechny v poradku. Jeste jednou moc diky za vse, byly jste krasne nevesty.Jste vsechny MOC fajn. Mejte se krasne a pekny nedelni vecer. PS: Prihlasovala jsem se do diskuze asi 10 minut, tak se jdu radeji venovat milackovi. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...tak se taky hlasim, vcera jsme dorazili v poradku....bylo to moc moc fajn, jen pro me dost kratky, takze se tesim na priste...ze si vas uziju vic....Luciii, ty jses fakt super organizatorka a hostitelka, buchty jsem snedla jeste v aute, skvely...takze jsem ochutnala a chvaliiiim...a po prijezdu dojedl zbyle 3Jirka a taky se jen zaprasilo....diky moc za vse ;-) Holky, jste fakt vsechny moc fajn...moc rada jsem vas poznala :-) ocekavani jsme naopak jeste prekonaly...tesim se moc na albicko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky manzelky!!! tak jsem taky konecne doma!!!!! milacek na me cekal u busu- boziii :-) ;-) macek se nezlepsil, povolila injekce proti bolesti a tak zase mnouci-tak jsem z toho spatna,ale neni mu hur a tak vim,ze jsem mu zasadne nechybela a jsem desne rada,ze jsem riskovala a jela - BYLO TO SUPEEEER!!!Jak pisete,ulet,nepohopitelne a prece skutecne! bylo mi fakt desne fajn a citila jsem se jako doma a mezi svyma.....jste suprovy!!!!! Tesim se na jindy a dalsi sraziky,jsem pro a milacek rika,ze se vam predstavi :-D (to je takova hlaska ted u nas,prijde se nekam a rekne - ja jsem ten a ten a jsem alkoholik a pije se pak pry lip :-D -vcera tu ve 4 dali 5 flasek rumu.....asi tak u nas, jsou naprosto v pohode a proto to predstavovani x-) ) Jdu dal oddech .... hlava se mi desne rozjela,u slaneho jsem malem potrebovala pytlik,musela jsem si vzit prasek a ustala jsem to,ale mam fakt dost! Tak zatim papa, holky ja jsem tak stastna,ze jsme se sesli!!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a mám napsat, - muž zaúkoloval, - že by jel i s ostatníma (Kristýnka, Majinka.... všechny) - prý jsem to napsala blbě, že to vyznělo jako že jen s někým, tak to musím opravit ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci-my chapeme!!! Jo a mozna se fakt zname,jsem premyslela-vzdyt ja jsem bydlela 8 let v usti!!!!!!! ze by??????? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to on už byl ale skoro v Praze :-D :-D :-D kdy jsi tam bydlela??? a ať se to tvoje zlatíčko uzdravuje, vím, jaké to prot tebe je.... a moc si vážím toho, že i přes to všechno jsi přijela ;-) MTR Kačí, to sušené ovoce je mor!!! sedím u toho a nemůžu se od té misky hnout :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maji, a co babička, je ok? Luci, jsi fakt vynikající hostitelka, nemělo to fakt chybu, klobouk dolů! A ta čokoládová fontánka byla úžasná x-)
Odpovědět
Lucinko, však si dej;-) Pavlínko, přidávám se k Luci, jsem ráda, že jsi i přes tyhle trable přijela a přeju hodně zdravíčka Tobě i číče! Bylo to fakt moc fajn holky!;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, zůstaly tu 2 CD - jedno s nadpisem Svatba 27.7. a druhé v klasické krabičce bez nadpisu - komu co chybí???????????????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... vcera jsem byla uplne mrtva a sla spat v devet vecer... ale dneska rano jsem si dala k snidani buchtku od Lucinky..... byla vybrnaaaaaaaaaaaaaaaaaa, mnam mnam x-) Holky, diky za super vikend, a nejvetsi dik Lucince a Vratovi.... zvladli jste to skvele ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky satyyy... :-)jak jsem rikala, v pondeli na netu'-)manzel vstaval ve 3:40!, tak uz jsem taky vzhuru... Fotecky jsou supeeer....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
taky jsem ted koukla na fotky.... z toho sveho fotaku asi nikam davat nebudu... jsou hodne podobe x-) Marti - ve 3:40h? to je desivy... ale nas v noci budilo urvany sousedovic dite, takze jsme toho taky moc nenaspali, podle toho revu to vypadalo, ze ho tam asi mučí :o(((
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam taky podobny...ale navic jeste hodne malo...takze to je zrejme jedno...asi 6ks... No on vstaval, protoze jel do Phy a pak hned do Brna :-S, kde musi byt rano...a ja jedu ted pro obklady za linku a kolem osmy to tady opet vypukne...prijede mi pomahat mamka... ;-) Kristy, tak si aspon zvykejte....az ten zvuk pujde od vas... :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky, dobré ranko, tak fotky jsou super, děkuju!!!;-) Já vstávala dnes sice až v 5.45, ale vzhůru jsem už od 4, mám vždycky v pondělí problém, že se prostě probudím:-) Včera jsem zkoukla milionáře, losty, popovídala vše manžílkovi, zapla pračku a taky šla spát. Dneska ale musím do posilky, od svatby mám nahoře 4 kila a ještě takovýhle hodování :-p :-D Tak jdeme dnes s manžou cvičit (jsme rozhodnutí se sebou něco dělat, hlavně já, než budeme pokoušet mimčo, potřebuju fyzičku). A taky jsme zabrousila na téma vánoce, ale on je prostě hodnej, neví, jak s tou mamkou...takže jsem z něj nic nedostala :-|
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko holky! ještě jsem nestihla zkouknout ty fotky, ale už se na ně chystám! Jste všechny faaakt děsně mooooc sympatické a úžasné ženské! Opravdu jsem z toho byla velice překvapená, možná až vykulená ;-) Fontánka byla super luxusní mňamí! A opravdu mě mrzí,že jsme s Martinkou nemohli taky zůstat až do neděle. Ale bohužel povinnosti volali, dětičky jsem hlídala naštěstí jen 2 hoďky a pak šla dospávat ještě pátek. Manžílek hned prohlížel aspoň těch pár fotek v mobilu a všechno si nechal vyprávět. říkal,že nejdřív moc nechápal,kam a proč to vlastně jedu,ale když viděl to moje nadšení a slyšel vyprávět,jaké jste bomba holky,tak pochopil :-) Lucíku doma se podívám,jestli mi náhodou nevypadlo nějaké cd,ale myslím,že asi ne... Pavlínko držím palce kočičce,a't už je jí zase lépe! zatím paaaaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
jééé tak Lucí fotky jsou fakt povedené :-D a je mi z toho úplně smutno,že už to není ... ach jo... ;-( ale super! x-) x-) x-) já mam z toho mobilu jen pár fotek...ale pošlu vám je na maily asi zítra slibuji! ;-) Haní ten tvůj odkaz se mi nepodařilo otevřít ...zkusím si znovu přečíst IP
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) tak kolik vás bylo na sraze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Many - co dela miminko? vsechno v poradku? na srazu nas bylo docela dost: hlavni akterka Lucikk a jeji manzel, Pavly, Majinka, Erenka, Martina, Katwind, Hanickak a ja... jestli jsem teda na nekoho nezapomnela, tak nas bylo 8 zen a jeden chlap x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Kristýnko!!! a ještě taky dvě fenečky přecí ;-) jak se vede při pondělku? ... jsem se tě zapomněla na srazíku na něco zeptat! ale písnu ti to do IP jů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Eren.... manzel koukal na fotky, ukazal na tebe a ptal se, co to je za kocku ]-( .... takze spolecny vikend asi nebude ;-) x-) pri pondelku hruza... potrebovala bych to vsechno vyspat.... a vecer mam spinning a kdyz to "dobre" pujde, tak mam dve hodiny :o((( to nemuzu po te davce jidla vubec prezit..... a co ty? zvladli jste to nahaneni v Hostivari??? jeste ze jste se nasli... i kdyz, kdybyste se nenasli, taks mohla skocit do busu a prijet za nama zpatky :o))
Odpovědět
Profilova fotka
noooo šílené nahánění to bylo... nakonec mi vynadali,proč jsem jim neřekla,ať přijedou až tam...že se mi mohlo něco stát a kdesi cosi :-) to víš vesničani ve městě 8-) jooo tak můj manžel se zatím moc nepodíval, páč na mobilu jsou ty fotky fakt malý...tak večír to napravím! ale že díky za kompliment teeedy ....to přehání ;-) Já dnešní lekci tance vzdávám... jelikož jsem zaprvé nestihla vybrat penízky ráno s manželem, tak mám pár drobásků na metro na Václavák...a oni nám to zas hodili na Palmovku ... a za druhé jsem šílené utahá ...Včera jsme měli návštěvu těhulku a jejího manžela,který slavil narozky ...takže docela náročný večer opět :-| už s těmi večírky musíme trošku brzdit! Ale fandím ti tedy ...dvě hodiny spinningu! to je tedy nářez!!! to bude vycvičený zadeček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy...jde ti otevřít odkaz od Haničky? ...mě bohužel ne... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, odkaz od Hanicky mi funguje.... zkusim ti to poslat mailem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Kristý!!! já měla v IP od Haničky jiný odkaz...s jinou koncovkou bohužel ... Fotky už jsem viděla a jsou taky božíííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky,tak jaký byl srazík? MOc jsem na vás v práci myslela,škoda že jsem se nemohla zúčastnit,ale i kdybych měla volno nevím jestli bych dorazila,je to pro mě druhý konec republiky :-( :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky fotecky jsou naprosto uzasny!!!!!!!! super,ja mam asi 4-jsem nejak nefotila!!! jsem si vas uzivala,noo Jinak luci,jedno cd je asi moje-neni tam napsano cerne - nase svatba a pod tim datum??? to druhe snad moje neni....jsem fakt nepochopila,jak jsem to tam mohla nechat,jeste jsem prekontrolovavala i ta tvoje alba,abych mela jistotu! ach jooo a ci je to druhe :-D marusko, many-srazik byl naprosto dokonalej,fakt skoda,ze jsi tam nebyla!!!!super vylet hani-uzili jste si vyroci??? :-x :-D maji-tak co babicka??? luci-v usti jsem bydlela od 96-4 saty, erenko-jak je v praci :-D :-D ;-)
Odpovědět
To druhý je moje:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky!!! Tak já byla dnes úplně vyřízená :-p večer jsem šla spát až po jedné, zasekli jsme se nad vybíráním výletů na líbánkách a vstávala v šest, sem myslela, že chcípnu a bude to můj konec... zabalila jsem odpo přednášku a frčela domů to vše dochrupkat, protože včera jsem přes den ani oko nezamhouřila... a večer musím na cvičení, jak píše Káťa, jsem na tom stejně, jen těch kilo asi ještě víc,... |-| ne tedy pouze od svatby, ale už i před... Holky, koupím takový ty bublinkatý obálky a pošlu vám to jo? ;-) Pavlínko, do Prahy na kolej šel ve škol. roce 98/99... Kačenko - tak už jsme podrobně hledali poklady na netu :-D :-D :-D jako že studovali ty stránky (já tedy jen jukla) ;-) Haní, fotky mě otevřít jdou - supeeeeeeeeeeeeeeer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, mě se stýskáááááááááááááááááááááááááááááááá ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( večer jsem se tulila k miláčkovi, nic moc neříkala a on mi říká - se ti stýská viď? a já jen joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ;-( :-D ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?