Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uzijte si to,me dnes odesel milacek sam.tak jsem sama doma,prave odesel tak to jsi dobra,ze jsi to zvladla sama-ja taky musela,taky jsem se s pocitacem nekolik hodin prala,az jsem se to naucila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, musim to nekam rict!!! prave jsem mluvila s pani,co nas asi bude fotit-po telefunu moc prijemna, dame si asi ve ctvrtek schuzku a vse dohodneme - ne mam radost!!!! tak snad to splni me ocekavani..... ted to stale resim,resila jsem i jednu super prazskou fotografku...ale po zvazeni okolnosti to zkusim s touto - taky ma super reference a kdyz se spolu mame sanci poradne domluvit,tak snad to pujde :-D no proste rict jsem vam to musela x-)
Odpovědět
Profilova fotka
My cely vikend resili koupi bytu a taky jsem probirala s rodinou, co by rekli na svatbu - jen my dva, svedci s rodice. Nakonec to dopadlo docela dobre a asi se s tim vsichni smiri a bude to tak jak chci ja. No a pristi tyden se rozhodne, jestli bude i ten byt. Jojo, kdyz uz ma byt ten rok 2007 zajimavy, tak at to stoji za to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak to já už mám skoro všechno domluvený :-) no chybí mi ještě ta restaurace a prstýnky ;-) jinak jako kytici jsem se rozhodla pro slunečnice,viděla jsem to v tom salónku na obrázku a nádhera :-D na oznámení mám taky slunečnici,tak seženu papírový ubrousky se slunečnicemi,to bude super,teda aspoň pro mě :-D všichni budou mít i malou umělou slunečnici s mirtou na šetech ;-) už se nemůžu dočkat,pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
holky nemate tip na nejakou stranku s ucesama,ktere maji aspon trosku ofinu?nejak nemuzu nic najit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, nemohla byste mi nektera poradit, kde bych sehnala ke stahnuti nejakou hudbu na obrad... budeme to asi fakt mit na te rozhledne, to znamena hudba jen z nejakeho kazetaku, ale potrebovala bych si nekde neco sehnat.... nejaky svatebni pochod nebo jinou hezkou pisnicku, co by se hodina.... Nevite o necem, kde se to da sehnat???
Odpovědět
Profilova fotka
kiki-urcite uz tady toto tema bylo mockrat a holky tam davaji i odkazy,na mem pC to nejde spustit,tak nemam prehled.... radus - taky bych takove stranky rada,taky mam ofcu...tak kdyby neco,dam vedet a naopak,jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kiki, v bazaru se objevuje inzerát, že prodá myslím za 50,- nějaké takové CD...
Odpovědět
Profilova fotka
Lucikk: diky, mrknu na to.... Na ctvrtek jsme museli zrusit zkouseni satu, kamaradka neco ma. Ale pristi sobotu nas od toho uz nic neodradi... takze se tesim a jsem zvedava jak to dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukam, ze to tady nejak umrelo :o( To uz se u vas nic nedeje??? My dneska jdeme podepsat rezervacni smlouvu na byt, tak se mozna budeme pristi mesic stehovat. Na to ze chystame svatbu a milacek jeste dela zkousky v praci, tak je to docela hukot, ale snad to vsechno zvladneme. Premyslim, jestli bych uz nemela zacit objednavat prstynky. Nemyslite si, ze je jeste brzy. Mam predstavu jak maji vypadat i kde si je necham udelat, jen my prijde brzo na to je mit doma.....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky ;-) kiki, my prstýnky zadáme začátkem dubna, to mi přijde tak akorát. nechci to všechno mít půl roku doma a jen se na to koukat... ale ukořistila jsem dnes v This and That takový pytlíčky s konfetama, mají takový foukátko, kterým s epytlíček nafoukne a pak když ten pytlík zmáčkeš, vylítnou z toho konfety x-) je to naprosto super, miláček z toho byl nadšený, tak jsem je právě byla ještě dnes dokoupit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky kiki - neumira to tu,ale mame bohuzel i jine starosti :-D luci- to zni super,snad to taky potkam!! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pavly, je to naprosto skvělý :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak nevěsty, kde se flákáte? :-D :-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tu musim dneska neco napsat, jinak nase tema skoci na druhou stranku a ja ho potom uz nenajdu :o)) Jinak zatim nic noveho. Vse se mi hodi hlavou a to mi zatim staci. Jo, v nedeli bude 21.1., tak me bude chybet uz jen pul roku :o))) To uz bych mela sakra zacit neco delat. Zatim si jen pisu s pani na matrice. Mam slibenou tu rozhledu a vybrala jsem si i pana oddavajiciho, tak kdyz nebude mit zrovna dovolenou, tak bude nas :o)) Budu se vdavat 250km od domova, tak to takhle resim jen na dalku pres mejl a az tam na jare pojedu na tyden, tak tam budu muset vsechno zaridit ( kvetinarstvi, kadernici a tak...) Jeste ze je to maly mesto, kde se svatby moc nekonaji, takze nemusim mit strach, ze by nemeli na me cas...
Odpovědět
Profilova fotka
Kiki, proč tak daleko???? Rozhledny jsozu všude =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja vim, ale je to u zenicha doma a je to tam moc krasny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo aha, já to pochopila tak, jako že to bude úplně v cizím kraji ;-) a kdy tam jedeš??? mě ta svatba zase teď nějak bere, skoro snad až moooc :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jezdime tam kazdou chvili, ale jen na vikend a to neni na nic cas. ale v kvetnu tam budeme cely tyden tak vsechno dohodnu uz na jisto... na matrice jsem to domluvila o vanocich, ted komunikujeme jen po mejlu a potom tam prineseme papiry a domluvime to najsito... oni tam maji jen 45 svateb rocne, takze zadny frmol :o) .. me ted trochu vic bere to bydleni.. bude to totiz driv nez ta svatba....
Odpovědět
Profilova fotka
tak to chápu ;-) copak to máš za fotku? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, to jsem ted nasla u sebe na pocitaci.... to je z mych narozenin, co jsem mela pred vanocema ... ... jelikoz je svatba tajna, tak me nikdo nesmi poznat .o) ... tak mam taky svoje album pod jinym jmenem... uz me tu kamarad vypatral, tak se musim maskovat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
vy to nikomu neřeknete??? Jen svědci a rodiče??? A kamarádům to řeknete až po svatbě???? tý jo, máš můj obdiv :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, kamaradi nic vedet nebudou.... bude se to muset pry rict babickam a sourozencum, aby nebyli nastvany, ale jinak nikdo nic vedet nebude... teda doufam, ze to takhle vyjde.... vi to jen jedna kamaradka, s kterou to resim a jinak nikdo..... tesim se az jim to prekvapeni rekneme :o))) zatim si to docela uzivam, jen nevim, jestli to ten pulrok jeste dokazu tajit
Odpovědět
Profilova fotka
no já bych to právě nevydržela.... můžu se zeptat, proč to tajíte?
Odpovědět
Profilova fotka
... jen tak... ... protoze chceme jen obrad s rodicema a svedkama, tak to nikdo nebude vedet, aby se neprisel taky kouknout.... ... a takhle budu vedet, ze to bude jen tak jak chceme my a ne jak chce nekdo jiny, kdo by nam do toho pripadne mluvil :o)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, to je hezký... ale já bych to nevydržela :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja taky nevim, jestli to vydrzim... ale zatim to delam tak, ze jako mluvim o svatbe te sve kamaradky, ale ve skutecnosti mluvim o sve... tak to docela prochazi... no a jestli se ted budeme stehovat, tak na to chvili nebudu myslet a kdyz by mel nekdo podezreni, tak mu reknu, ze bychom stehovani a svatbu v jednom roce nezvladli, tak snad mi to vsichni uveri :o)))))) a dopadne to podle nasich predstav
Odpovědět
Profilova fotka
máš to hezky vymyšlený :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, to je asi vsechno, jinak nic... :o(
Odpovědět
Profilova fotka
jako že jinak nic vymyšleno? Nwboj, to přijde ;-) navíc máš oproti nám tu výhodu, že s tím nemusíš pospíchat :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?