Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak to ja boty neresim. Mam doma jedny bily strevicky a s nima jsem spokojena, jestli se da botam velikosti 42 rikat strevicky ;-) Maji asi 4cm podpatek, to budu mit cca 186cm, ale pritel je nastesti jeste o 10cm vyssi, tak to vadit nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to skoro vypada, ze Vas v tehle diskuzi opustim...nejak jsme nezvladli vyber mista pro hostinu, tam, kde by se nam to libilo maji 27.7. beznadejne plno :-( :-( :-( :-( Ty lidi tam snad chodi rok dopredu...ach jo...tak mozna 3.8...hmmm, nic extra datum (snoubenec Matfyzak vymyslel akorat: 10-8=2 a 10-3=7, ale to mi neprijde zrovna vyznamna souhra, pak taky nejakej logaritmus, ale to uz vubec nikoho nenadchne:-(), no a babicka ma svatek...furt me to nejak nepresvedcilo.... ).Ale v moc fajn restauraci maji volno, ted jeste zavolam do Tynce na matriku a zjistim, ze tam maji 3.8. pro zmenu plno a pak teda fakt nevim, asi to nechame na 20.8.2008 na nase desetilete vyroci, jak jsem tu nekde proklamovala. Pripadne hostinu tyden po obradu:-)))) A co Vy, hostina v suchu?
Odpovědět
Profilova fotka
des, my naštěstí jo, máme to zamluvené od léta... rok dopředu no, jak píšeš. Moc mě to mrzí... a co 20.7.???
Odpovědět
Profilova fotka
Já včera scháněla nějakého fotografa. Chtěla jsem fotografku z Varů a ona už rok dopředu měla zamluvenou jinou svatbu na jiném zámku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, popletla jsem diskuze, omlouvám se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj - des - snad ti to dobře dopadne,ještě něco vymyslíte ;-) my taky nemáme ještě hostinu domluvenou a dnes jsem se byla dívat ve dvou salonech na šaty a žádný mě nenadchly,tak jsem zklamaná :-( hrozně jsem se těšila,že si už nějaký vyberu a nic,tak musím jet do jiného města a tam snad najdu ty pravý :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Am, to neva ;-) tady jsi taky vítána :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak jsem tu luci-zapomnela jsem tu hlasit ze v pondeli bylo 200!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja na to myslela,i s milackem jsme o tom mluvili,.ale nebylo mi dobre a uz jsem nemela silu jit sem to napsat....ale hlasim!!!!!!! alespon ted!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, já na to úplně zapomněla!!!! ;-( ;-( ;-( chjooooooooooooo, no ale hurá už jen 100 a kousek :-D :-D Mimochodem, máš nááááááááááááááádhernou fotku, jsi tam fakt moc krásná x-) Many - nenech se odradit prvním neúspěchem! Většinou to bývá, že napoprvé nic a pak je přeci jen ty pravé objevíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
des - 3.8. se vdavala moje kamaradka,taky se mi to nezdalo,ale uz se mi moc libi,je to jako 2 snehulaci,je to pekne datum....a hlavne - dulezita je ta restaurace a ne datum...to pro vas bude krasne od roku 2007 uz porad ;-) a hostinu jsme zamlouvali v zari a jeste jsem potvrzovala v listopadu- aby nezapomneli!!!! many- urcite najdes super saticky, nekdy necekaji v prvnim salonu!!! u me to byl salon 4 (5-pokud pocitam i neco,co vypadalo jako sekac a rikalo si to salon....) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
des, nebo si to spočítejte na dny - my původně chtěli na 3000 dnů, ale to by bylo až v září
Odpovědět
Profilova fotka
lucik - diky za pochvalu,ale kdyz se podivas na fotky ze salonu,tak uz to tak krasne neni-to je jen povedena fotecka :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ale ale,.... ze salonu nemá nikdo moc fotky, je tam blbý světlo a místo očí máč černý fleky :-p a ani sebelepší fotka zas tolik zázraku neudělá, jen neříkej ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a stejne ne...ale jsi hodna,ze mi to chces namluvit :-D jo a jinak jsem se zase rozcilila,jak je ten nas stat proradnej.....nejsme manzele (zatim x-) )ale mame spolecne bydliste - takze mi nedaji o nem informace - nikdy,nemuzu za nej nic vyrizovat - nikdy.....ale jedina socialka to neresi, ji to nevadi a mam ho zivit.....to je teda spravedlive....to by jeden z toho zvracel,co se u nas deje!!!! ach jo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no, teď ti sice moc nerozumím, ale úřady taky ráda nemám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
právě píšu svůj 2000 příspěvek, tak jsem si ho musela jít napsat sem x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no milacek je nezamestnany-pripravujeme to podnikani a tak nemuze jinde pracovat...a socialka nas posuzuje spolecne a protoze mam dobry plat,nedaji mu ani korunu - at ho zivim.....coz mi prijde neskutecne,kdyz nejsme vubec nijak pribuzni - zatim ;-) teda....je to fakt nehoraznost.....
Odpovědět
Profilova fotka
Že se ještě vkládám do vaší diskuze. Pavly spravedliví to není. Já když začala žít s Pétou, tak nás hned od začátku začali brát jako druha a družku a já měsíc oi tom co sme byli spolu musela dávat jeho příjmi za předešlí rok, tak kde je spravedlivot, když já ho v předešlém roce ani neznala
Odpovědět
Profilova fotka
aha, co je to za blbost????????????????????? no, raději se do této diskuze nebudu zapojovat, nebo skončím u toho, jak rodiny, co by si to zasloužily, žádné dávky nedostanou, naopak, ty, co maj dětí kupu, o rodinu se nestaraj, ty náš stát živí že??? :-x
Odpovědět
Profilova fotka
am- u nas je to taky tak...kdyz chci neco vyridit, jeho jmenem,tak me div nevyhaneji kostetem a kdyz se jedna o penize,tak nas dohromady daji hned! se jim to hodi-a kdo mi to jednou vrati,kdybychom se rozesli...to je vsem fuk .... fakt neslychane ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly a to když jsem si žádala na sociálce o alimenty, protože mi je Nikolky otec neplatil, musela jsem přinést Pétovo(současného přítele) příjmi a oni mi vypočetli a posílala alimenty 21Kč, to se Nikolka rozšoupla
Odpovědět
Profilova fotka
jdu se rozloučit, miláček přijel, tak jdu vařit večeři ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je fakt stat na HOVNO - teda omlouvam se,ale jak je tohle mozne!!!!! ]-( to ti tatove fakt maji pak vse na praku - proc by ne,kdyz je to tak smesne,ze! luci -zatim ahojky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co to je za system, ze jen ze spolu bydlite, tak ho hned budes zivit? Takze kdybych bydlela se svyma trema kamardama, tak je budu muset taky zivit, kdyz nebudou chodit do prace?? My se dneska byli kouknout na nejaky byt, co bychom si chteli koupit a hned mam hlavu jako balon a to to teprve zacina. Dneska jsme kvuli tomu na svatbu ani nepomyslela :o( Tak snad to vsechno zvladneme a nebudeme muset ani jednu akci rusit.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kiki- no asi to tak ma byt i s kamaradkama....milacka se stale ptaji,jestli jsem si uz prehlasila bydliste...cekaji,ze budeme stejne podli jako ostatni....ale to zase my ne.jsme na to hrdi,tak to vydrzime!!!! jinak s bytem to je trapeni,ale taky prijemne-budete mit sve!!!!!!!!!!!!!!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
diky holky za podporu, bohuzel 20.7. tak nic. Dnes nam zase svedek oznamil, ze 3.8. nemuze nebo co...jaksi ztracim pudu pod nohama, myslela jsem, ze datum a misto mam jisty, tak ted zbyva akorat to misto, snad...no jak tohle dopadne, to jsem fakt zvedava! Many: Zjistuju, ze svatba neni zadna prochazka ruzovym sadem :-D Drzim palce, ty pravy na Tebe nekde jiste cekaji! A ja i pro sebe doufam, ze ne na druhym konci republiky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky,tak Vás zase po dlouhé době ráda vidím,vím že sem už jaksi nepatřím,ale nedá mi to :-x Včera jsme byly s miláčkem na Zámku a také na matrice a vybojovali jsme datum svatby 21.7.2007 !!! Mám obrovskou radost. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Mějte se krásně a zase někdy pa
Odpovědět
Profilova fotka
Z toho si nic nedelej, ze sem zas tak moc nepatris... ja jsem tady taky a mame zatim zamluveny termin 21.7.2007 ale tady to zas tak nevadi :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
jj,tady datum nevadi,hlavne ze jsi 2007 :o))). vsem co shaneji byt-je to super byt ve svem,akorat si pripravte mooooc penez :-S .my uz to mame za sebou a ted uz jen dozarizovavame.jsem spokojena.doufam,ze vy ostatni jste taky spokojene a stastne :-) jezis to jsem se nejak rozneznila :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky!!! jasne ze tu je kazdy vitany!!!!!!! jinak to ale teda vypada,ze snad jen my dve s lucikem jsme opravdu 27.????? to nas teda moc nezustalo,jeste ze vas tu mame! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?