Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no Pavly, nějak jsme osaměly, co? :-. Já dnes byla u Rýdla občíhnout prstýnky a odcházela jsem naprosto okouzlená, myslím, že zlatníka už máme vybraného x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Luci no to mi nerikej!!! ja zrovna s milackem planuju,ze si mozna pristi patek udelame prave vylet do prahy po zlatnictvich....rydl je jasna volba,ale nedela s titanem a zatim stale bychom to moc chteli...ale uvidime.proto prave bychom se chteli tam rozjet a ocihnout to! najdeme toho rydla hrave??? nebo je to tezke??? kdyz pojedem autem
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj x-) je to na újezdě ve směru od Anděla po levé straně. myslím, že najdete, je to kousek za Petřínem. no já jsem z něj vážně nadšená.
Odpovědět
Profilova fotka
a kdybychom prijeli metrem na andel,najdeme to!??
Odpovědět
Profilova fotka
mterm na Anděl, z Anděla 20 a myslím, že jezdí i 12 (tramvaj) a asi vystoupit na zastávce újezd. půjdeš dál ve směru jízdy tramvaje a je to po levé straně. Nejdřív nazazíš na salon a kousek za tím je Rýdl. Najdete, neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok,tak jestli vyrazime,napisu si to! ;-) jsem taky zvedava,jak to dopadne!!!! a taky se mi neozyvaji fotografove...tak nevim,co s tim...asi se pripomenu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jen je hezky urguj ;-) mě teda všichni nasali hned. taj jen se připomen.
Odpovědět
Profilova fotka
no me nejdriv,ze se ozve,...ael asi mozna zapomnela nebo ztratila tel...asi nejsem jedina.... no ted to zacinam vse na pevno resit!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no se mnou šla k tomu Rýdlovi mamka a říká: no, už se to nějak opravdu blíží viď?
Odpovědět
Profilova fotka
noooo,ty mamky.je to asi vsude-nejak jim to zacina dochazet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky x-) halo halo, je tu někdo??? =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Halo halo, co se stalo??? Jsem tu obcas ja :o))) Dneska me ceka schuzka s financnim poradcem ohledne hypoteky, tak jsem zvedava, jak to dopadne. Zatim to vypada, ze by to mohlo vyjit... jen potom nevim, jak by vysli plany na svatbu... bude to asi boj.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a ten finanční je poradce je odkud, jestli můžu vědět?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, si říkám, jestli tě tu dnes zastihnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo,ted jsem dorazila,mela bych jit prat a poklidit,ale ja hned sem.....a snad me brzo milacek nevyhodi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, Pavly, já musím jít balit.... takže stejně tě tu za chvilku opustím.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nevadi,treba budu pracovat! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no taky si říkám, že někdy není na škodu, když tu nikdo není, aspoň pak něco udělám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo,....ale nekdy jsem jen nastvana,celou dobu vyhlizim....nic nedelam....a kdyz pak nekdo prijde,tak zrovna opravdu musim -to pak mam sileny vztek!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to znám taky :-D ;-) a jaký byl den???
Odpovědět
Profilova fotka
no, myslím, že jdu balit, abych to udělal hezky v klidu a na nic nezapomněla.... pak ještě nakouknu, zatím papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co jdes balit???? no ve skole deti hodne kecaly,takze jsem byla rada,ze uz jedu, pak docela prekvapeni - tata u mamky...to je na dlouhe vypraveni....a pak jsem u mamky prave delala knedliky se svestkama....-sem se ucila :-D co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
jedeme na víkend ke tchýni. švagrová má narozeniny. já si byla pro zápočet, odučila jednu hoďku a teď balím a nakukuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chci se zeptat, jak byste volily restauraci: varianta A: od bydliste cca 2km, na vybrane datum volne,zahrada +restaurace jen pro nas, drazsi / varianta B: od bydliste 16 km, svedek neni spokojen s posunutim svatby o tyden,o neco levnejsi, vic prostoru, ale asi se kolem budou potulovat i jiny lidi...vyhody i nevyhody mi prijdou dost vyrovnany :-|
Odpovědět
Profilova fotka
je gratuluju k zapichu! des - kdybych mela penize,volila bych tu drazsi variantu....i my jsme vyloucili levnejsi variantu,protoze pry ty stale nemuze vyhnat a tak by je obslouzila venku...ale WC spolecne!!!! nikdy!!! ja bych mela jasno!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak už mám konečně šaty,jsem šťastná jako blecha :-D Včera jsem si je vybrala v Litovli, Magie Sottero - USA,fakt se mi hrozně líbí,akorát za ně utratím moc a to jsem nechtěla,ale to je jedno. ;-) Hned jsem dala zálohu,abych si to nerozmyslela.A květiny už mám taky vybraný,budu chtít slunečnice, dělají je tam v tom sálonku a fakt jsou krásný.Tak už mám aspoň klid,teď jen tu hostinu. Tak zatím se mějte,pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky many-honem album,jsem zvedava!!! loni na veletrhu jsem se do jednech od nich zamilovala,ale do prahy jsem nakonec vybirat nejela....tak ukaaaaaaz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
many-tak prave jsem videla tvoji fotecku v albu - nejdriv jsem se ani nekoukla, kdo to tam dal,ale ted uz jsem to zjistila - to jsi ty!!!! no super!!!! jsou nadherne! moc ti slusi!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,moc děkuju.Měla jsem velký problém to uložit,vůbec mi to nešlo a přítel to nesmí vidět,ale zvládla jsem to :-D teď jdeme na pivo,pa pa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?