Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly, to je OK ;-) to mě mrzí, že u Rýdla se vám to nelíbilo, na nás byl strašně moc příjemnej a na Kat co vím tak taky... no a co na to Jiřího z P??? No my to máme za chvíli za půl že holky??? x-) ;-) a stejně je to hustý co? Rok závidím ostatním, resp. záviděla jsem a teď už i já patřím mezi ty "vyvolené" co se letos vdávají!!! :-D nevím, asi naplno mi to stejně dojde až v ten den. Takhle si o tom povídáme, sem tam něco vyzkoušíme, ale pořád to není ta relita. to pak bude hustýýýýýýýýýýýýý =-) :-. 8-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci - to teda bude husty... a jeste citim zmenu,kdyz ted muzu klidne rict na otazku - a kdy se teda budete brat - a ja no v cervenci - a lidi koukaji-to driv jsem nemohla,to se mi jen smali... :-D stalo se mi to zrovna dneska a bylo to super x-) ale je fakt,ze to teda letiiiiii a ikdyz se mi to nezda ....zacina se to blizit :-N
Odpovědět
Lucikk, tak tak, taky jsem Pavly už říkala, že mě to mrzí, že já byla u Rýdla moc spokojená :-| Holky, já to mám dnes přesně za tři měsíce :-D 90 dní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo kat,fakt - je me se z toho udelalo spatne.... holky me ten rydl taky mrzi,hlavne proto,ze nejhur to nesl milacek,ten chtel odejit uz po par sekundach...a u toho druheho jsem byla az v prekvapeni,jak s nim komunikoval a nemel se k odchodu..... jak jsem rikala,uvidime....
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, já vím, uvědomila jsem si to dnes ;-) Pavly je to fajn, že už nemusíš dodávat ten rok a vysvětlovat proč až tak dlouho a proč už to teda víš kdy že? :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci- to ti povim,je to desna uleva..... a je videt,ze i lidi,ktery to loni vedeli ,tak ted se znovu divi,ze se opravdu bereme....A CO CEKALI :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně!!! se diví, že jsme asi netrpěly bludy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no mam takovy dojem!!!! opravdu! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zadny bludy... proste je to tady a uz se tomu asi nevyhnete :-D :-D :-D Ja to mam dneska za 180 dni. V sobotu se chystam na saty. Jen kamoska mi dala vedet, ze jeste nevi, jestli bude mit cas. Tak nevim s kym pujdu, ale samotna jit prece nemuzu, kdo by mi do toho mluvil??? A svedek?? To je chlap, to by asi taky nebylo ono, i kdyz kdo vi, treba by tomu rozumnel vic :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte babice ;-) ,tak s tim datem svatby je to fakt.lidi se me taky jen tak ptaji,kdy bude svatba a jsou pak pekne v soku,kdyz jim reknu presny termin :-D .ale strasne me to bavi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Poomoooooc, ja mam pocit, ze nic nechystam, ale ze bych uz mela :o(((((
Odpovědět
Profilova fotka
Kiki - tak začni :-) ;-) Bane, vždyť ty to máš úplně v pohodě, tobě nehrozí, že bude nějaká nevěsta, resp. hafo nevěst rychlejší než ty ;-) klídek a pak si to vše zařídíš najednou ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj Pavlínko :-) Jestlipak sem nakoukneš?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,jsem tu! jak jsem ted psala na chomutovu, nebyl to moc dobry den- porada, nekolik spatnych zprav a nakonec jsme ted prijeli z siti,milacek ma pekne rozriznutou ruku...tak jdeme do postele - to nejak vstrebat.... jen sem nakukuju,protoze to jinak neumim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
8-( Tak ja se loucim, neb jsme zaspali s vyberem restaurace a nakonec jsme radsi ozeleli datum, nez fajnove misto pro hostinu. Verim, ze o tyden pozdeji bude taky krasne...nejak mi nedoslo, ze budu muset shanet hospodu vic jak 7 mesicu predem! No nic, zato saty vybiram uz ted a vypada to, ze neni kam spechat...no ono 3.8.2007 nebude naval nikde:-))) Mejte se krasne!!
Odpovědět
Profilova fotka
des- hodne stesti, i 3.8. bude krasny den! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) No ja doufam, snazime se prijit na to, cim je tohle datum vyjimecne a nakonec nam nejlepsi prijde toto: 3-1 = 2 a 8-1 = 7....asi na tom fakt nezalezi, jen to slunicko a min nez 35 stupnu ve stinu!
Odpovědět
Profilova fotka
des hodně štěstí a pavyl tvému miláčkovi taky, ať to moc nebolí. Copak dělal??? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
des- je to krasne datum....a navic me se opravdu libi jednoduchost cisel - tim myslim jednociferna-takze to bude fajn!!! jo a patek 7.8. nee?
Odpovědět
Profilova fotka
jo lucik - na zahrade sel neco vzit,pospichal a nevsimnul si,ze vedle nechala babi a deda kybl s rozbitym sklem...a najel na to primo rukou...mel to silene rozsklebene..... no ted uz mam vse vyrizene a skutecne mizim,pa a zitra snad na dyl,ahojky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem četla Chomutov, tak a´t se to rychle hojí ;-) no když jsme u těch datumů, sečetla sis Pavly 27.7.2007??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci - no jo-7 :-D vypinam!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak papa třeba zítra ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi to taky nedalo a secetla jsem datum 21.7.2007 a vysla mi 1. Tak to snad taky neni spatny :o)) Treba jako prvni svatba.... az se budu vdavat podruhe, tak si vymyslim datum, aby soucet dal dvojku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kiki :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste kdooooooooooooooooooooooo???? =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak jsem prisla z prace zase v pul 5, pak jsem musela k mamce a ted jsem konecne doma. jsem utahana, je mi zima,tak cekam,az vyleze milacek z vany, dam si sprchu a pujdu do hajan...zitra me ceka dalsi sileny den :-|
Odpovědět
Profilova fotka
pavly co miláček? Bolí ho to???
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak jsem tu zase jeste jednou.... no nebolelo ho to,mel to na te dlaze,ale prave pred chvili si tu dlahu sundal- zlobi, ma to mit 3 tydny...tak mam vztek,snad to alespon bude hlidat....ach jo,s tema chlapama je jen trapeni :-|
Odpovědět
Profilova fotka
viď ;-) a neumírá ti? ;-) Vráťu jak něco trochu bolí nebo má nějaké bebínko tak se nechává hýčkat, protože je na umření :-D x-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?