Společný datum svatby 3.7.2010. Která se taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolikpak se nás to bude vdávat tento termín??
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa:tak když budu v salonu skoušet šaty tak si knim vyberu závoj a pak se ho budu snažit sehnat na netu...asi i podle ceny když v salonu bude stát skoro stejně jak na netu tak určo vemu ze salonu..nikdy nevíš co ti dojde...
Odpovědět
Profilova fotka
já kytkou házet nebudu..můj je na to alegrickej...prej je to americkej zvyk tak proč ho praktikovat u nás...takže házet se nebude...
Odpovědět
Profilova fotka
Já si závoj kupuju k těm šatům, aby byla stejná krajka, ale ve střední délce vyjde na 1500, což je dost :-( A to květinářství teda raději navštívím taky někdy v lednu, mám vybrané jedno v Brně, dělají krásné svatební kytice, tak aby měli volno. A počítám podle jiné svatby, že to bude stát kolem 7000... :-( Pro mě, ženicha, maminy, družičky, svědky a na stoly, házet asi taky nebudu. A chtěla bych pro sebe bílé kaly s bílými růžemi, nějak ovázat stuhou. Pro ženicha kalu a pro svědky, družičky- řůže a maminám kaly. Takovej mix :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už mám závojík vybranej, jenže ten muj salon je trochu zruky a tak si ho koupím asi jinde, abych tam zas znovu nemusela desetkrát jezdit....risknu to z netu :-) a ještě k těm kytičkám....na stůl samo taky budu chtít....uplně mi to vypadlo z hlavy :-D O házení přemýšlím, ale ještě jsem se nerozhodla, jestli hodím svoji nebo si nechám udělat spešl.
Odpovědět
Profilova fotka
holky kdybych šla do růží tak si je dám taky všude ale jelikož ty kaly jsou tak strašně drahé tak fakt minimum...nebudu to nějak hrotit...
Odpovědět
Profilova fotka
holky a co svatební oznámení???máte vybrané???já už jsem vybrala verš....konečně jsem našla ten pravej....
Odpovědět
Profilova fotka
noooooo s oznamkem ještě nemáme uplně jasno....ale na to mame čas, protože bratránek dělá v tiskárně a všechno nám hezky vytiskne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa:no my máme taky známost přes svatební oznamka...takže taky čas ale už mím jasno ve verši a v tom že si nechámme nafotit fotky které použijem pak na pozadí....
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky, taky se přidávám k termínu 3.7.2010. Mě je tento termínek osudem =o)) ..... Jen jsem v práci prohodila před kolegyňkou že by se mi třeba líbilo 3/7/2010 a ta jukla do kalendářku a ejhle ona to sobota. Takže tím že jsem to nečekala jsem si ten teermínek upe zamilovala =o))
Odpovědět
Profilova fotka
8-) Jinak teda s požádáním jsem na tom podobně, mluvit se mluví ale prej na to všichni moc čekají tak to bude v nejméně očekávaném okamžiku.
Odpovědět
Profilova fotka
cbabu: vítej :-) odkud jsi a kde budete mít svatbičku?
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem z Brodku u Prostějova a svatbičku chci mít taky v Brodku na zámečku ...... nevím nevím jestli to klapne ještě tam nikdy nikdo svatbičku neměl .... tak se nechám překvapit tuto věcičku bude zařizovat drahý nějak pana hraběte zná.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky a svatební víno s fotečkou bude???
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa:mezi svátkama plánuju návštěvu toho salonu v tom Rousínově...holka já se tak děsně TĚŠÍÍÍM.... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: jéé, tak to ti přeju :-) Ať to dopadne dobře. Svatební víno v plánu je, ale bez fotečky, ten můj se na fotkách nesnese. Svatební focení zvládne z povinnosti :-D. Ale přijdou mi ty ceny za to víno dost přemrštěné..
Odpovědět
Profilova fotka
lutsoušek:tak my máme vinohrad a vyrábíme si víno samy takže o starost mín... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jen se Vás zeptám co Vás vedlo nebo co se Vám líbilo na datu 3/7/2010 ???? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás je to že přítel má 4.7. narozeniny, tak že se mu ti bude dobře pamatovat a je to datum krásné
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: tak sem potom dej někaké fotečky ;-) já plánovala taky mezi svátkama návštěvu svých šatiček a doladění drobností, ale uvidím podle počasí :-( tady je sněhová kalamita u nás a natož ještě v Litovli :-D O vínku ještě nemáme jasno :-) Datum jsme původně měli uplně jiné, ale bohužel by nám neudělali v létě hostinu na hotelu :-( no a tak jsme měnili a měnili až jediné datum, kdy jsme se sešli s hudbou, hostinou, fotografkou, úřadem a 3kou v datu bylo tohle :-D to nám ještě oznámili na matrice že v tohle datum nás rozhodně neoodají, protože budou dovolený....no to mě tak namíchlo, ale nakonec jsme trochu popostrčili místostarostu a bylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak co se týká termínu tak my jsme měly původně 12.6. ale chtěla jsem aby nás nafotil Pavel Bigoš a ten neměl volno tak jsem kvůli němu změnila termín na 3.7. protože jen ten termín byl volný... :-) takže žádná magie k datu nás nesvazuje...ale je to hezké datum ne??? ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa666:nikčo tak zkouška šatů mezi svátkama se ruší..jsem tam dneska volala a paní mi řekla že stěhují salon takže budou mít zavřeno... :-( :-(takže až kolem 11.1. jí mám zavolat a uvidí se...a já se tak těšila...
Odpovědět
Profilova fotka
No my máme 3.7.2010 proto, protože: 3 je moje nejoblíbenější číslo, 7 přítelovo a 3+7=10 jako rok 2010 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek:tak to je super.. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: jejda....ale zato se budeš těšit ještě víc a určo v novém budou zase lepší podmínky ke zkoušení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak holky.....šťastné a veselé ty naše poslední Vánoce za svobodna ;-) ať je prožijete s těma nejbližšíma které máte rádi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky jdu vás jen pozdravit...Taky přeju šťastné a veselé svátečky jako svobodné slečny.. :-Dpříští rok už budeme vdané paní... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak včera jsem poprvé byla koukat na šatky..kukněte do alba...měla jsem na sobě asi 10 a stoho 6 jsem nezapla přes prsa..vše se ale dá prej předělat..kukněte do alba ty poslední byli SUPER...dost mě okouzlili...uvidíme ještě...ale byl to super den..jsem se cítila jak princezna...I KDYŽ POŘÁT NEMÁM TEN ZÁSNUBÁK... :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: No nádhera moc slušeli všechny a zdobení moc hezké a ty poslední byli opravdu nej, ale pujdeš určo ještě někem ne??
Odpovědět
Profilova fotka
berennika:jojo zitra jsem obědnaná v dalším salonu...až dojedu naházím další fotečky...ale chce to tak 10kg sundat...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?