Společný datum svatby 3.7.2010. Která se taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolikpak se nás to bude vdávat tento termín??
Odpovědět
Profilova fotka
jeee tak to vůbec neznám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pošlu ti to mailem jestli chceš...hod mi ho do ip...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Taky toho ještě spousty nemám :-o Mandličky nedělám vůbec, nějak jsem je nestihla nakoupit :-S To vítání hostů taky neznám. Renčo, už jsi to nějak vyřešila s nočním hlídáním?
Odpovědět
Profilova fotka
holky máte to tam...ještě mám takové říkání co se říká s rodičama v obýváku...místo odprošování kdyby jste některá chtěla...
Odpovědět
Profilova fotka
My vůbec neplánujeme nějaký předání nevěsty, je to hodně blbý? Včera jsem byla na zkoušení účesu a líčení..a dneska jsem se poprvé probudila se spokojeným pocitem typu: "hurá, já se vdávám" :-) Fotky jsem hodila do alba, jen ukázku..co vy na to? V reálu to bylo mnohem víc..Foťák ty barvičky hodně "sežral", ale alespoň vím co od toho čekat a kde přitvrdit..
Odpovědět
Profilova fotka
My taky neplánujem žádné předání nevěsty...
Odpovědět
Profilova fotka
To líčení 1 je divné...ta kouřovka ti dělá jako by spadené víčka...to druhé už je lepší...Ten účes je fajn až na to že je dooost spadený dole...když se vyčesává tak by těžiště účesu mělo byt u vlasového výru...Teda tak nás to učily ve škole
Odpovědět
Profilova fotka
Já teď hlavně koukám že jsem dala omylem fotku z druhý verze...Ta první byla lepší (s pěšinkou) a dýl se na ní dělalo..U líčení jedna mám hlavně každou půlku jinou a vypadám jak nemocná :-D a to se většinou do hněda líčím, ale trochu jinak...Tak snad nevypadám takhle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,jde někde skouknout počasí na sobotu??všude to ukazujou jen do pátku:-( Taky to tak sondujete???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,mne by zajimalo jestli jde zjistit pocasi i na nedeli :-D Co pripravy uz nervoznite nebo pohodicka? Ja zacinam trochu stresovat, ze nestiham vse pripravit,a le jinak ze svatby samotne nervozni zatim nejsem :-) :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.e-pocasi.cz/dlouhodoba-pre... tak jsem nasla predpoved, ktera by se mi libila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cupity: Doufam že ta předpověd vyjde :-) bylo by to super :-) Jinak já furt jsem si myslela jak jsem v pohodě , ale normálně jsem asi tak vystreslá , že se mi udělal atipickej exem na ruce a ještě na levé :-( se zblázním .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ta předpověď je super :-D Berennika: je mi tě líto, ten ekzém musí bejt nepříjemnej..Já se zas opupínkovala jak v pubertě... Holky, řešíte nějak opálení, nebo to necháte na přírodě?
Odpovědět
Profilova fotka
Já chodím na solárko, ale jen jednou tydně abych nebyla jak černoch
Odpovědět
Holky, já se taky přidávám tady k vám nevěstám:) Termín máme taky 03.07.2010. Svatbu máme naplánovanou už od července 09 a už je to skoro tady:) No uteklo to jako voda, tak snad vše dobře dopadne a snad i ta předpověď počasí vypadá nadějně. Tak jak se připravujete vy? Jste už nervozní nebo už neumíte dospat:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak já taky solárkuju..ale jen zlehka... :-) Jáá už nemůžu dospat..at už je příští týden..se mooc těšíím...Ale ještě scháním zbytečky věcí co nemáme..třeba manžetové knoflíčky nemůžu sehnat :-( takže o víkendu budu jezdit a schánět..Teď o víkendu má svatbu kámoška tak se půjdu podívat..bude to pro mě taková generálka..stejnej kostel,stejnej farář...jen my máme ten smičcový kvartet a ona varhany ale to nebude takovej rozdíl...Jinak včera jsem byla u kadeřnice na barvu a ustříhnout patku a pak na kosmetiku..jsem si nechala strhnou chloupky na rukou..byla to bolest ale stálo to za to...vypadá to dobře...v pondělí dám ještě soláro na 20 minut a je hotovo... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ve středu jsem byla v salonu pro kalhotky a rovnou jsem absolvovala 1 zkoušku šatů jelikož je teďka nikdo nemá tak už se upravují na mě..Zapla jsem je v pohodě ale měla jsem je moc vysoko tak mě je prej trochu povolí aby trocha spadly...v pondělí jedu na 2 zkoušku tak jsem zvědavá jak to bude vypadat...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, konečně mám na vás zase chvilku času :-) Minulý týden jsem měla státnice, tento týden dvoje přijímačky na ing. a spoustu lítání kvůli svatbě! Ten příští týden bude šilenej... začímnám se pomalu ztrácet v tom, co už máme vyřízený na 100% a co ještě ne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a ta předpověď počasí vypadá výborně :-) jen by mi stačilo těch 24 stupňů
Odpovědět
Profilova fotka
ahojek nevěstinky :-) renulem: heej to jsme měli včera stejnej program...taky jsem byla na barvu, zastřihnout a pak kosmetika :-D :-D Na solárko nechodím, opaluju se na sluníčku, tak musím ještě nějěkej ten bronz chytnout přes víkend ;-) snad to pujde :-) No a počasíčko by mělo být super...četla jsem, že zatáhnout se má až tak kolem 10.7. a do té doby má být krásně kolem 25 a max v úterý prý bouřky....to by bylo supeeer Já už se teda taky nemůžu dočkat...mám takovej divnej pocit chvění v bříšku, když to teď všechno dolaďujem no a jinak jsem na tom nějak podobně jako Lutsousek....vůbec nevím komu z dodavatelů mám volat a kteří už vědí všechno :-D :-D asi to ještě všechno obvolám raděj...
Odpovědět
Profilova fotka
Laci gratulece ke státnicím... :-) máš toho taky po hustu koukám... :-) To počasí vypadá dobře...snad to tak bude no...uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: no jako já už taky některým volala dvakrát a psala x mailů, mně musí mít za totálního blbce :-D dneska už jen objednám kytku do vlasů a od pondělí začne to největší lítání :))) renulem: děkuji :-) no nějak jsem to s tím plánováním nevychytala a padlo mi všechno podstatný naráz :-D už jsem konečně vyrobila etikety na minivína, zítra se budou plnit, zátkovat a lepit. A pořád nemám hotový ty jmenovky... se z toho potento.
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: jooo a s tou Simčou teda nevím, ona není mobilní. :-S Budeme si ji nabírat ráno v Brně na líčení. Jinak by jela busem k našim... takže leda že by ses fakt nechala unést do Brna :-) Ale bylo by to krutý teda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: no v poho....u nás budou fungovat řidičové...ale holt už jsem se smířila s tím, že fotečky nebudou :-( už loni no :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: no já myslela, že má auto, ale prý je neřidič. Tak si ji nabereme už ráno, místo dopoledne a z hotelu ji taky odvezeme domů. No kdyby sis to rozmyslela, víš, kde ji hledat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak jsem včera byla na generálce šatů. Byla se mnou mamča, jí se šaty moc líbily, já si moc jistá nebyla, ale měnit už nic nebudu. Docela jsem pokročila - mám botičky, spodní prádlo pod svatebky i pod popůlnoční, popůlnoční šatičky (od budoucí tchýně, sice nejsou bílé ale černofialkové, ale jsou pěkné a třeba na ně ani nedojde), bižu, pompadurku, zamluvený oblek pro Tadeáška, závoj, paraplíčko, vějířek, hudbu na obřad - nakonec to budou housle (abychom nemuseli natahovat elektriku na klávesy). Už mi přišly i skleničky a bryndák. Byli jsme projít zámeckou a máme i konečné místo obřadu. A večer jsem si taky barvila vlasy :-) na kosmetiku jdu dneska. Taky už jsme dořešili, jak to bude s koláčky - část upeče naše sousedka a část mamka s babičkou. Teď ještě boty k popůlnočním, noviny, tombola, jmenovky, košíčky pro družičky, košíčky a krabičky na výslužky, objednat minizákusky. No možná ještě další věci, ale ty mě teď nenapadají. Snad na něco nezapomenu :-o
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: gratuluji ke státnicím
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,takže jsem koukala na počasí a teda SUPER.... :-) budeme mět SUPER počasí...
Odpovědět
Profilova fotka
No bude nejspíš svítit sluníčko a bude teplo. Jen se bojím, že bude mooooc teplo, hlásí až 31°C. Holky, to se upečeme =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ,jo...budeme se péct ve vlastní šťávě... :-) Tak dneska mě čeká zkouška šátečků-bylo potřeba mi je trocha upravit a pak večer jdu na trvalou na řasy... :-) takže trocha náročný den...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?