Společný datum svatby 3.7.2010. Která se taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolikpak se nás to bude vdávat tento termín??
Odpovědět
Profilova fotka
tak ten dort vipadá mooc hezky ;-) určo i výborně chutnal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa666 + lutsousek: holky, díky za pozvání na srazík. Moc ráda bych došla, ale bohužel mi to nevyjde :-( Mimo svý práce totiž ještě dělám cvičitelku a zrovna od 16.00 a pak od 17.45 mám hodiny, takže to nedám ani náhodou. Škoda! Tak to tam všechno pěkně proberte a pak dejte vědět novinky. Budu moooc zvědavá! Dort taky furt nevím...ale asi se rozhodnem pro tu Pusinku. Kolegyně z práce mi ji nezávisle doporučila. Ty balíčkový dorty tam dělají taky a stojany půjčujou a ještě je tam ta sleva, tak to asi risknem... No a koláčky a malý zákusky nakonec vyřešila mamka tím, že byla na oslavě narozek své kolegyně a ta prej tam měla tak úžasné, že si hned vzala kontakt a paní nám napeče. Nevím, kolik jsou normál ceny, ale tato chce za jeden koláček 4,- Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
za koláček je to podle velikosti...4,- kč jsou asi tak standard....ty moje jsem našla s cenou za kilo a většinou je jich 100-110 v tom jednom...a cena max 360,- Pusinku nemáme vyzkoušenou...ale našla jsem ještě jednu cukrárnu na Lesné a tam taky dělají minidortíčky, se tam asi stavím optat na cenu a ochutnat něco :-) Pokud mě paměť něplete, tak v pusince maj ty minidortíčky za 3000,-...aspoň co jsem obkoukala na tom veletrhu :-) tak počítám, že to bude asi všude podobné
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: jee a co děláš za sport? Potřebovala bych začít něco zase dělat, ale nemůžu se pořád dokopat... jinak ty koláčky se pohybují tak 250-350 za kilo, plus mínus, záleží, kde si je necháš dělat. Ještě můžu doporučit cukrárnu ve Velké Bíteši, rozváží i do Brna. Patří to známé rodiny, tak se tam taky půjdem zeptat na ty minidorty. Já Pusinku moc ráda nemám, nějak mi to od nich nechutná :-( Pokud nevyjde ta slečna z Intru, tak buď Rozprým nebo ta Bíteš. Cena rozhodne :-D nikaa: Tak mitote mě definitivně ukecala, že na sraz jít musím :-) Vlezu se teda?
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: určo se vlezeš...z toho bych neměla strach jedna židle ke stolu se dycky vejde ;-) byla by škoda kdybys nešla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: tak to je super, přinejhorším si ustelu na zemi :-D A mám být teda zítra v 15:45 u KFC na nádru???
Odpovědět
Profilova fotka
jj v 15:45 u KFC :-) o místo bych se fakt nebála ;-) já tam teda ještě nebyla... bude to premiéra, ale všichni si to tam vychvalují...a kuchyni taky...tak asi dáme i něco malého na zub ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: no já tam párkrát byla a moc se mi tam líbilo :-) ale nikdy jsem tam nejedla, tak to bude premiéra. Tak už se těším! A jsou i nějaká poznávací znamení jako kytka ve klopě :-D Aby u KFC nestálo x holek metr od sebe a trpělivě čekaly...
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že se poznáme :-) a byl tu návrh jako že si vezmem závoj :-D :-D by byl mazec :-) mě poznáš podle tyrkys melíru v afině :-)...nebo máš návrh na nějaké znamení? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
závoj? Ta to byl fakt mazec :-D :-D Tak melíru si všimnu určo, ty máš tu svatbu ale sladěnou :-D Hnědo-tyrkysová na hlavě i na svatbě. Návrhy teda nemám, taky doufám, že se poznáme... já bez brýlí nepoznávám i lidi, který znám a brýle nosím jen na řízení, tak se mnou mějte strpení a přinejhorším mi mávejte rukou až před obličejem :-D No radši dorazím už o půl a budu ta malá bruneta se zoufalým pohledem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D buď v klidu..já poznám jen Romču a Hvezdicku :-D jinak teda taky nevim.... bysme si každá měla vzít něco bílého ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: dělám poweryogu a jógu pro těhule, rekreačně pak kickbox, akorát před svatbou si s ním budu muset dát pauzu, protože mám nohy samou modřinu a kdybych pak chtěla ukazovat podvazek, tak by se asi všichni zhrozili :-o ... s tou Pusinkou ještě nejsem rozhodnutá na 100%. Četla jsem pár diskusí tady a někdo doporučuje, někdo ne... Fakt, že my od nich měli jeden rok vánoč. cukroví a u nás doma to nikomu nechutnalo :-S nebo jako jíst se to dalo, ale žádná slává, jenže my jsme moc zmlsaní od naší mamky, která dělá úžasný. Uvidím, co bude o víkendu na výstavišti a ještě určitě zapátrám po netu, čas ještě je
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj všem. Stráááášně dlouho jsem tu nebyla, nějak bohužel nebyl čas :-(. Ale doufám, že se i tak můžu mezi vás opět vetřít a slibuju, že už se do diskuze zapojim více ;-) . S přípravami jsme trochu postoupili, datum už máme definitivně zamluvený na matrice i v kostelíčku. Šaty už jsem si taky vybrala, teď koukáme ještě po obleku. Snažím se dát také dokupy nějaké věci na výzdobu, ...atd. No je toho ještě hodně před námi ...
Odpovědět
Profilova fotka
kaca.m: ahoj :-) Gratuluju k šatičkám! Hoď do alba fotku ;-) lenya: tak to já mám nohy samou modřinu a to nic nedělám :-D kickbox jsem taky zkoušela, těhule nejsem, ale ta powerjoga by mohla být dobrá! No já jen doufám, že tento veletrh bude lepší než Futurum... ale na plakátu slibují cukroví a dorty, tak snad tam bude i někdo jiný než Pusinka :-D My od nich měli i pár dortů, ale nim moc... jak píšeš, sníst se to dá, ale není to ono. :-/
Odpovědět
Profilova fotka
tak vidím, že všichni čekáme s těma sladkostma na veletrh :-D se tam sejdem u cukrářských stánků holky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) tak já ted jsem nějaká zabržděná z přípravama :-) každopádně bylo nakonec rozhodnuto , že šaty si pujčovat nebudu , ale pojedu si je koupit , tak jsem zvědavá :-) jedem pro ně v dubnu :-) Takže už nemusím schánět šaty na potom a budu vnich celou noc :-) Budete dělat jmenovky??? a jak?? potřebuju nějakou inspiraci :-) děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
berenika: tě obdivuju, že se ti chce takhle cestovat za těma šatkama.. 8-) Jmenovky jsem si chtěla dělat sama oválné s tmavě hnědým písmem a budou připevněné na krabičkách s mandličkama :-) ale teď máme slevu na oznamko a přímo tam teď mají akci jmenovek k oznamkám zdarma...takže to asi bude ještě vše jinak :-) podle toho jaký si vybereme nové oznamko
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa666: hmm tak to zní dobře :-) a odkud je budete objednávat??? To já si ráda zacestuju za šatičkama :-) rovnou si tam koupim i nějaké normální oblečení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: z goldpressu....vyhrála jsem tam 50% slevu, tak ještě čekám , zda se něco nenamane teď v Brně na dalším veletrhu a kdyžtak pro ně jdeme :-) dělaj tam i dle vlastního návrhu, ale do 15 mají tu akcičku s těma jmenovkama, takže tam asi v podělí skáknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: my budem mít jmenovky od firmy, co nám dělá oznamka, jsou to vlastně stejné kartičky jako pozvánky ke stolu...Já nejsem moc zručná a hlavně nemám čas to vyrábět a akorát bych u toho chytila nerva :-) naštěstí to není taková položka, která by nás zruinovala...takže objednám a hotovka :-) Joo, jinak jsem zapomněla napsat, že na horách v Rakousku jsem si koupila svatební botky x-) Jeden den byla totiž děsná mlha, tak jsme šli na výlet do města a narazila jsem tam na parádní za 17 Euro, takže chápete, že jsem je tam nemohla nechat a v dalším obchůdku s kravinkama postavičky na dort za 0,5 E :-)))) Takže jsme také brali šmahem :-) Vyfotím oboje a lupnu do albíčka ;-) Dneska byl příťa u známýho zlatníka a prstýnky nám udělá dle fotky (nafotili jsme ve Futuru, prstýnky od Rotaxu) a můžem si donýst vlastní zlato, takže nás to vyjde asi na 8.000,-, což je paráda, protože je maj za cenu přes 20 litrů....Těším se na ně! Prej nám je nejdřív zdarma na zkoušku vyrobí v našich velikostech ze stříbra a když budem spokojení, udělá je z bílého zlata. Jak bylo na srazu nevěst??? Co jste všechno stihly probrat??? Napište novinky!
Odpovědět
Profilova fotka
Lutsousek: chtěla jsem do alba nějaké fotky s šatkama dát, ale nakonec jsem se rozhodla, že ne. Aby nikdo (z hostů) nevěděl jaké mám - chci aby to bylo překvapení :-) . Jsem na tohle docela pověrčivá, takže vůbec nikdo neví jaké budou 8-) . Cukroví a dort teď řešíme taky. Ale bohužel se na žádný veletrh nedostanu :(. Ale snad to zvládneme i bez toho. O víkendu jsme měli doma vzorek na mini zákusky a moc dobrý, koláčky ty už jsou zajištěné a teď ještě dort - chceme něco lehkého, né moc krému, tak snad se něco najde. Koukala jsem také po nějakém stojanu, ale zatím bez úspěchu. Jmenovky jsem chtěla dělat sama, zatím tedy nevím jak :-) , tže také nějaké tipy uvítám ;-) . Zatím nám kamarádka tvoří návrh na oznámení a už se nemůžu dočkat co vytvoří. Třeba jí pak nakonec dám i jmenovky Také se pokouším tvořit vývazky, mám teprva dva :-D , ale docela dobrý, takže po večerech budu pokračovat ... Lenya79: tak to si měla kliku s těmi nákupy v Rakousku :-). To je většinou tak, že když člověk nejde na nákupy za tím účelem, tak spíš něco pořídí. Nebo alespoň já to tak mám :-N . Prstýnky jsme zatím neřešili, ale už je taky na čase. Ani nevíme kde se po nich kouknout, aby se nám líbili a byli za nějakou přijatelnou cenu. Moc se mi líbí, jak píšeš, že vám nejdříve udělá stříbrný návrh zdarma, to je super. To bych taky brala, protože někdy to ve skutečnosti a na prstě může vypadat úplně jinak než na obrázku.
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: srazík byl fakt super :-)...nějak rychle to uteklo, takže jsme si řekli, že to musíme zopáknout :-) a to už doufám pujdeš taky ;-)....největší sranda byla, když holky učili hvezdicku nasazovat kontaktní čočky :-D S těma prstýnkama to máte teda vychytané ;-) s tím stříbrem by mě to nenapadlo....a avíc to je uplně super cena a budeě tam mít nějaký briliantík? My naštěstí přišli, viděli a koupili...takže takové vybírání prstýnků nás minulo kaca.m: my si budem dělat stojan sami nejspíš....chci minidortíky a na ty stojí stojan šílený prachy :-( Jaké budete mít koláčky? s těma jsem pořád v koncích :-( Nevím kde je nechat udělat :-( lutsousek: kdy jste šli domů?
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: tak to se těším s jakou přijedeš :-) ale myslím, že určitě vybereš. kaca.m: tak to chápu s těma šatičkama :-) už se těším na fotky ze svatby. Nám ten stojan teda všude půjčí, naštěstí. I na ty minidotíky... Jmenovky chci vyrábět, v rámci finančních úspor, ale ještě nevím jak... :-D lenya: gratuluju k úspěšným nákupům, ty ceny jsou krutý! S těma prtýnkama je to taky super, slyším poprvé, že by dělali i stříbrný na zkoušku, to je fakt supr. nikaa: sraz byl super a těším se na pokračování :-) p.e.t.a se rozjela, tak jsme šli ještě do charlies na jednu dvojku, dojela jsem domů v 11. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, vy už srazíkujete :-) . To je škoda, že jsem od vás tak daleko :-( . Byli jsme kvůli dortu zatím jen v jedné cukrárně, měli v nabídce lehký ovocný dort, ale právě nám řekli, že stojany nemají, že to si musíme zajistit sami. Už jsem po nějakých stojanech koukala a je fakt, že ty ceny jsou děsný. Jeden byl cenově super, ale psali tam, že je na jedno použití, tak to si moc neumím představit z čeho to může být ... A co se týká samovýroby, tak na to asi tak zruční nejsme :-D . Možná ještě v jiné cukrárně obstojíme. Koláčky budeme mít celé uzavřené s náplní uvnitř. Už je máme vyzkoušené z jedné oslavy a jsou výborné. Bude nám je dělat jedna paní od Litomyšle, cena je 250Kč za kilo (a v kile jich je tak asi 100kusů), takže to cenově i docela jde. ;-) Lutsousek: až budeš mít představu jak na jmenovky, tak se těším na inspiraci ;-). Také se snažit co jde dělat svépomocí, ale nemám moc fantazii, tže jsem ráda, když někde něco pěkného najdu. Chci se zeptat, budete mít na svatbě kameramana? A nevíte o nějákém šikovném a cenově dostupném?
Odpovědět
Profilova fotka
kaca.m: no škoda s tím srazíkem :-( by sis musela udělt vejlet ;-) stojan na jedno použití? :-o tak to si teda nedovedu představit ten matroš....kupovat ty stojany se moc nevyplatí, proto si ho raděj vyrábíme sami, naštěsí tchán s nastávajícím si libujou v takovejch věcech...když můžou něco vyrábět :-D :-D mám doma takovýho kutila Tima :-) Zkus určo obejít víc cukráren, tady teda většinou pujčují stojany všechny pokud nabízí takový dorty :-) S kameramanem máme jasno už od začátku...žádného nechceme a bude nám to jen točit strejda na domácí video...on se tím aspoň zabaví, protože není moc nadšenej z takovejch akcí a oslav...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky...jdu na vás kuknout :-) tak jak se líbil veletrh??já myslím že nic moc...ale potahy na židle máme takže OK...
Odpovědět
Profilova fotka
tak my kameramana mít budem a nebudem :-D Bude ho dělat kamarád, co vystudoval filmovou školu ve Zlíně. kaca.m: ten na jedno použití jsem taky viděla na netu, ale vážně by mě zajímalo, co je zač :-D nikaa: a jak a z čeho ho vyrábí? renulem: zamluvili jste ty za těch 50Kč? Taky jsem se na ně koukala, ale pořád tajně doufám, že je ten náš hotel stihne koupit...
Odpovědět
Profilova fotka
luci:jj za 50kč... :-) dobrá cena a jde to na všechny tipy židlí..tak snad.. my máme kameramanku tuhle: http://videojarmila.cz/ když jsme jely z veletrhu tak jsme se sní byli dohodnout...a cena zase děs...jsem tolik nečekala... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
nikaaa:odkaď máš oznamko??krásný... ;-) něco podobného bych taky brala...
Odpovědět
Profilova fotka
renulem: jj, 50Kč je právě super! A kolik si řekla? Jsem slyšela, že si účtují hodně... koukala jsem na její stránky a videjka mají moc pěkný. Taky budeme mít celej den udělaný do max 30min formou klipů. Asi jen obřad se sliby bude celý....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?