Společný datum svatby 3.7.2010. Která se taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolikpak se nás to bude vdávat tento termín??
Odpovědět
Profilova fotka
reni: jo, to bylo první co mě napadlo... byli tam lidi ze salonů z celé republiky a předháněli se, kdo toho koupí víc. A třeba ty vývazky... tak cena za kus byla 50 halířů :-) ale nádhrený!! Na netu je pak prodávají za 6-10Kč za kus. Jako jsem pro, když ne rovnou salon, tak aspoň internetovej shop :-) Za rok jsou z nás milionářky! Jo, hodila jsem do alba fotku té vestičky, tak mrkni. Je to zkreslený, ale barva je ivory a ten vzorek není tak výraznej..a materiál je úžasnej, i ten satén ze zadu.
Odpovědět
Profilova fotka
luci:ta vestlička je mooc pěkná..přítel bude sekáč.. ;-) Škoda že můj ji mět nemůže,děsně se potí a kdybych po něm chtěla ještě vestu tak by byl cený zalitý potem..i tak bude muset mět 2 košile :-(
Odpovědět
Profilova fotka
reni: děkuju :-) No ten můj se naštěstí moc nepotí, takže vestu vzal v pohodě. Ale taky budeme mít dvě košile... na odpoledne s krátkým rukávem. A buď si na ni dá vestičku nebo bude běhat jen tak, dle počasí. Ale spíš si myslím, že se budu potit já...celý den v šatech. Doufám, že bude kolem 20 stupňů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci...no myslím že to bude kolem 30...s 20 stupňi bych nepočítala...
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: ta vestička pro ženicha je vážně super! škoda, že jsem o té akci nevěděla, hned bychom se tam vypravili...no ale jestli byli tak protivní a neochotní jak píšeš...tak jsme asi o nic nepřišli....věřím, že to splašíme i jinde... ovšem můj se určitě taky bude potit a já ještě víc :-D Myslíte fakt, že bude tak teplo, jo? No kéž by!
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já bych teda taky chtěla, aby bylo hezky..ale těch 30 zní strašně.. možná někde u bázénu by to bylo super, ale v těch šatech to bude síla :-D leni: já o tom taky nevěděla, ale skoro švagrová tam pracuje, tak mi to psala... ale vážně jsi o nic nepřišla. Bylo to hrozný. Pak tady v Brně bude ve Futuru 27.2. a 28.2. a na BVV 13.3. a 14.3. to už snad bude lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojek holky...jsem se sem celej víkend nedostala :-( Prstýnky jsou z oceli a každej má v sobě 3 diamanty...pravé!!!!! Jsou od STORMU :-) Původně jsem nechtěla ani s darhým kamínkem, ale tyhle se nám moc líbili...původně jsme chtěli dát max 3000 za prstýnky...já si nepotrpím na drahejch špercích a na diamantech už vůbec, ocel nosím nejvíc a tohle byla faaaaakt náhoda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: to je teda síla s těma cenama :-o Doufám, že třeba takové budou i v těch Pardubkách, ale tam je to spíš pro veřejnost takže asi nic :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa:tak to je teda super cena...my teda ocel nenosíme ani jeden...já mám vše z bílého zlata..takže pujdem do zlata..Už ti přišli ty krabičky??jsou pěkné jak na obrázku??jak širokou stuhu tam dáváš ??
Odpovědět
Profilova fotka
reni krabky mám v albíčku :-) jsou super...jako na obrázku ;-) akorát ještě sháním tyrkysovou stuhu na ty hnědé, protože tu co mám, se tam nehodí. Hnědou stuhu mám širokou 2-2,5cm, teď přesně nevím na milimetry kolik. Jo a o víkendu jsem se dívala na jeden americkej film, jak jinak než o přípravě svatby :-D :-D a měli tam uplně tu stejnou tyrkysovou krabičku :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: Vestička je fakt nádherná, ale já bych do toho toho svého nenarvala a navíc chcem světlí oblek, ale je nádherná :-) Stim počasim, jsem ted našla fotky z 2.7.2009 a bylo horko jak blázen, tak snad letos bude také. Když jsem byla kamarádce na svatbě loni tak měli 32 stupnu a musim říct , že jsme se všichni koupali v potu, hlavně na obřadu a oběd ani skoro nikdo nectěl .
Odpovědět
Profilova fotka
tak přemýšlím, jestli třeba noepořídit paraplíčko - slunečník? co vy na to? Pomůže to? aspoň abych se neroztekla....:-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nika: ty prstýnky jsou moc pěkný!!! Dobrej kup. My chceme ale taky bílý zlato...takže nás to bude stát jednou tolik :-( A ty krabičky jsou taky úžasný!!! Vypadá to krutě. :-) Berennika: děkuji :-) No Filip taky ze začátku nechtěl ani slyšet, ale pak někde viděl fotku ženicha ve vestičce a otočil :-) Ale zase je proti světlýmu obleku, jedině prý tmavě šedý. Ani černý být nemůže :-D A teplo mu nevadí, nechápu to, ale on se skoro nepotí.... takže vestu prý zvládne v poho. Zato já budu slitá od hlavy k patě.. to bude šílený!
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak to mi máme v restauračce klimatizaci..takže to bude OK... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
reni: my taky, ale obřad bude na zahradě pod přímým slunkem...:-( A terasa je venku naštěstí krytá, takže taky dobrý. Ale ten obřad bude peklo.
Odpovědět
Profilova fotka
No stim horkem to bude hruza v těch šatech , bylla jsem kamošce na svatbě a měli v obřadí síni asi 50 lidí a všichni jsme se lepili jeden na druhého no děs, ale venku to tak strašný nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky nestrašte s tím vedrem :-( se upeču venku, ještě že to máme trochu pod stromama a klimatizovaný auta a hotel ( teda doufám ) :-D :-D a máme takovej ten ruční větráček...myslím že je to od Becherovky :-D tak si ho dám asi do kabelky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nám nejvíce pomohli vlhčené ubrousky :-) schladíš se, otřeš se a navoní tě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jen abychom nakonec nesháněly deštníky =-) dívala jsem se taky na svatby loňský červenec a bylo krásně. Jenže moje bývalá kolegyně z práce si vždycky brávala dovču na začátku července a pokaždé jí pršelo ]-( Ale věřím, že nám to všem vyjde ;-) Byla jste některá někdy na nějakém svateb. veletrhu? Má vůbec cenu tam chodit? Dá se tam něco sehnat levněji? Jen abych tam mýho netáhla a pak dostala vynadáno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: tak to vážně raději to vedro než déšť :-) Dneska jsme konečně objevili pěkný oznamko a za neuvěřitelnou cenu 12,50 s potiskem :-D Chtěli jsme jednoduchý, grafický... Tak ještě nám musí oddávající potvrdit, že nás oddá v 1 a můžeme objednat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
co? oznamko za 12,50? To je teda bomba! Kde??? Ty, co se mi líbí, stojí 40,. ;-( Dost zvažujem, že si je zkusíme vyrobit sami... i když tolik jich zase potřebovat nebudem...tak ještě uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, my sme taky měli vybraný s potiskem za 40 a pozvánku k nim za 15... ale našla jsem náhodou tiskárnu v Kuřimi. Mají 50% slevy na jednu kolekci a my si vybrali z kolekce za "super cenu" Celkem mají těch kolekcí 10! :-D Je to firma Kyoprint...mrkni na stránky. My máme model KL865 :-) Jednoduchý, designový a vkusný.. a navíc si je tam můžeš vyzvednout a neplatit poštovný... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: No je nádherné a ta cena taky super :-) hned jsem si ty stránky uložila a hned zítra to zkouknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: jee, tak to je super, že jsme tak inspirativní :-) A děkuju, nám se poprvé jedno fakt líbilo... a ta cena teda rozhodla :-D To jsme ještě nikde neviděli... 12,50 je k smíchu :-D A přitom jsem ho viděla hoodně podobný na nějakých jiných stránkách a stálo kolem 30Kč. Navíc mají rovnou v objednávce 2 možnosti pozvánek- na hostinu a na večer. Takže taky super. Tak doufám, že tam taky najdete nějaký pro vás.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a konečně mi došla první várka objednaných věcí z netu, tak můžete mrknout... Me to you je moje úchylka, ale naštěstí schválená :-) A další je na cestě... http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
luci:ten verš je nádherný...fakt mě dostal...
Odpovědět
Profilova fotka
holky pošlete mi odkaz na ty oznamka..prosím... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
reni: jo, je to doják :-) Dostala jsem od kamarádky takovou malou knížečku veršů a citátů a když jsem přečetla tento, tak bylo jasno... Akorát byl problém najít oznamko, kam by se vešel... tak naštěstí už i to je vyřešeno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
reni: mas to IP
Odpovědět
Profilova fotka
luci:dík :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?