Společný datum svatby 3.7.2010. Která se taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolikpak se nás to bude vdávat tento termín??
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak je to s tím veletrhem v tom Brně??dá se tam i nakupovat??vyjde to levněji nebo je to jen na inspiraci???pujdete tam některá??
Odpovědět
Profilova fotka
reni: není zač. Ty veletrhy jsou normálně prodejní, navíc tam dávají i různý slevy... takže my jdeme určitě :-) A jsou dva, ve Futuru už 27. a 28.února a pak v Kongresovým sále na BVV 13. a 14.března. Je dobrý, že je tam x firem vedle sebe, takže se předhání a slevňují, prstýnky si tam můžeš prohlídnout všechny pohromadě, ukázky výzdoby tabulí, šaty, doplňky, kytky... my byli mrknout loni ve Futuru a dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: kočko, s těma oznamkama jsi teda trefila do černýho! ;-) Jsou super a bezvadný bezkonkureční ceny, tak budu dneska asi celej večer vybírat! DÍKY!!! Těším se na ten veletrh, určitě půjdem taky mrknout. Doufám, že se nám všem podaří sehnat to, co bychom chtěly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni: jeee, tak to je supr, že se ti líbí! :-) musíme si pomáhat ;-) Tak hlavně, abyste nějaký vybrali, mají jich tam fakt hafo...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak jsem se dívala na ty stránky, když o nich tak hezky a lichotivě mluvíte.... a maj tam i to oznamko který budme mít my :-) fakt maj super ceny....dobrá trefa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem si objednala 2 vzorky na rozhodnutí , tak jsem zvědavá :-) ale maj jich tam hafoooo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super, holky! berennika: a které jste vybrali????
Odpovědět
Profilova fotka
NECHALA JSEM SI POSLAT 2286C a K142 TAK UVIDÍME JAK BUDOU VYPADAT :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: dobře jste vybrali! ;-) Na to 2286C jsme se taky dívali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já furt čekala kdy se ozvou z Okoře , že tam budeme mít ten obřad a nakonec když už tak maj všude plno :-( se zbláznim :-( dnes jsem se konečně dovolala do Lidic a tam jsem se dozvěděla, že maj plno :-( a termín šoupat nebudu a tak už je na pevno domluvené datum v Kladenské zámecké zahradě na 13h
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: tak to je škoda, ale ta zahrada bude taky super ;-) A oni ti měli dát vědet a zapomněli nebo co, že tam mají plno??? My chceme obřad tak až ve 13hod. Jenom čekáme na mail od oddávajícího na potvrzení.... ať můžeme objednat ty oznamka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska jsme šli, holky, pro prstýnky, co jsme vybrali na netu a zjistili jsme, že jsou v reálu pěkně ošklivý... na fotce vypadají krásně, ale je to ruční práce, takže ty detaily jsou takový no...nijaký Ale vybrali jsme jiný, podobný a krásný Jenom nemůžu najít na netu jejich fotku...ale půjdeme je příští týden objednat. Paní říkala, že teď jsou ceny nižší než před létem a taky budou dřív hotový. Jo a koupila jsem první metr zkušební stuhy na vývazky, tak jsem zvědavá, jak mi to půjde vyrobit :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky vy jste šikovné..já bych si na ty vývazky netroufla...
Odpovědět
Profilova fotka
tak my jsme včera také trávili večer nad oznamkama a máme též vybráno! :-N Náš favorit je K206D Pravda moc jsme se s cenou nešoupli z původních 40,- na 33,- :-D ale co už.... Dneska jsem zkusmo zašla cestou ze cvíča do Palomy na Masaryčce, zeptat se, zda by neměli šaty na mě na "prcka" tak prej, když se upraví tak snad jo, ale paní moc příjemně nevypadala, zřejmě si myslela, že budu chtít hned zkoušet, bylo totiž 17.45 av 18.00 zavíraj...tak jsem ještě nalítla v rychlosti naproti do Ano - svatební dům. Paní velice ochotná, milá, nic není problém zkrátit a upravit, akorát jsem koukala teď na netu a zaujaly mě tam jen 1 šaty, tak uvidíme.... V sobotu jedu s mamkou do malého salonku Martina v Řečkovicích, doporučil mi kolega z práce. Prej je to tam malinký, ale dost výběr. Paní po telefonu velmi milá, zkoušení v sobotu nebyl žádný problém a hlavně šije, takže se dá vybrat prakticky cokoliv a ona to pak spíchne :-) ... no už jsem na to fakt zvědavá! A v Belle jsem objednaná na příští sobotu - paní po telefonu na mě "beruško" :-D a když jsem řekla, že mám vel. 34, tak už byla méně přátelská :-D Ale vy už asi všechny šaty máte vybrané, co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: nene bohužel to maj na okoři dané že až 1.2. vždy vyvěsej jaké jsou termíny svateb a já jsem si stou paní hodně psala a ona právě mi řekla že už to maj a že 3.7 tam maj nějakou akci a tak mám smolika :-( já pravě čekala až budou vědět co a jak a nevěděla jsem že už to pak bude všude plné :-( Nu co Zámecká zahrada je taky krásná :-) ale mělo to tam hodně známejch a tak jsem to chtěla jinde, ale bohužel. lenya79: Ty jsou krásné na ty jsem taky jukala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: ty šatky jsou moc pěkný! :-) Já měla se šatama stejný problém... chtěla jsem vlastní a kamkoli jsem přišla, tak měli jenom velký (mám taky vel.34), až v tom posledním salonu je měla paní zrovna ke zkoušení v mojí velikosti, tak jsem si je hned koupila :-) Protože objednávat je bez zkoušení nebo když byly o dvě čísla větší se mi nechtělo...ty šaty vypadají úplně jinak, pokud nesedí tak, jak by měly.. :-( A ta paní v tom Ano nám prodávala tu vestu pro Filipa a zítra tam jdeme na zúžení ( v jeho velikosti se vesty ani nevyrábí...je taky dost drobný), je fakt moc milá a ochotná!! berennika: Jee, tak to to mají blbě vyřešený s těma termínama :-( To je škoda teda... Ale nezoufej, že to tam už měli známí, každá svatba je jiná a ta tvoje bude taky úplně jiná, nikomu to ani nepřijde. :-) Maximálně budou sentimentálně vzpomínat ;-) jo a mám hotových už 5 vývazků :-D a je to docela snadný...jen teda ještě nevím, jak budu dělat ty "zdobnější" pro svědky a rodiče... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: a to oznamko jste vybrali moc dobře!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: tak já se do vývazku postila minulej tejden udělala jsem jich 15 a čim a ty prvn 4 jso pekně divný, ale ted už to jde, ale zas nejni nějak nalada
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: no já koupila metr bílé stužky a metr šampaň a vyšlo mi to na 6 vývazků...koupila jsem si jeden hotovej jako předlohu a kupodivu není poznat, kterej je můj a kterej kupovanej :-D Dostala jsem i pochvalu od mužíčka.. takže zítra dokoupím zbytek stužek (metr za 3Kč) a když si k tomu otevřu ještě lahvinku vína, tak to snad zvládnu. :-D Potřebuju jich jen 30.
Odpovědět
Profilova fotka
holky...po prvních pár vývazcích to chytnete do ruky a pujde to samo...já jsem se zasekla u 20ti :-D a nějak jsem se k tomu zase dál nedostala...takže grif je v háji a budu začínat od začátku :-D...jo ještě na ně musím potom našít nějaké kyti :-)...dneska frčíme na ten veletrh do Pardubek, tak třebas tam budou něco mít. Ty velké výazky děláte jen rodičům? nebo i nejblyžší rodině? někde jsem četla, že velké davají i sourozencům, babičkám a dědečkům :-) no stuhy mám dostam, tak kdybych se nudila bych ty velké přidělala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já dělám všechny stejné , zatím. Jinak já pojedu také na veletrh a to do Diplomatu, tak jsem zvědavá .
Odpovědět
Profilova fotka
holky a ty kytičky na ty vývazky přišíváte nebo lepíte??? nikaa: tak pak pověz, co tam všechno bylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mám za sebou první zkoušení...asi jsem moc náročná, ale líbily se mi jakž takž jen 3 šaty a z toho mi teda jedny dokonale padly, až jsme s mamčou čubrněly. Bohužel to ale vůbec není styl, co jsem si představovala, tak budu pátrat určitě dál. Chlapovi se sice líbí, ale já z nich nemám ten pocit, že bych do nich byla úplně paf. Jsou krásný, ale.... Na vývazky si teda netroufám :-| jste holky moc šikovný. No budu muset koupit, na ruční práce jsem kopýtko :-S jooo, holčiny, co budete mít za spodní prádlo pod šatama? Jsem myslela, že si dám tangáče, jenže pod šatama teda nic moc, paní mi hned doporučovala, že to chce nějakej více zadek zakrývající kousek :-D Budete mít punčochy nebo na boso?
Odpovědět
Profilova fotka
a co šaty na převlečení? Budete mít? Já jsem chtěla vytrvat ve svatebním až do konce, ale když jsem zkoušela šaty s vlečkou a jak mi stáhla ten korzet, tak to vidím, že druhej modýlek bude potřeba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já asi francouské kalhotky...zezadu asi kraječka...podprsenku jsem dostala k závazné obědnávce šatů...ty punčochy..toď otázka..holky asi mět nebudou...já to pořát zvažuju..zda jo či ne...uvidím...ale když nemám punčochy tak mě derou boty takže asi joo... šaty na převlečení mět nebudu..chci si ten pocit v těch šatkách užít.... já teda šaty mám pohodlný..mám SAN PATRIC a oni mají jen šaty...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak spodní prádlo jsem nějak neřešila, ale podprsenka nebude a kalhotky jen tanga nic jiného nenosím a ani nemám, silonky neeee bych se asi upekla a emam je ráda že koušou . A převlékat se budu , ale kdy nevim chci si šaty užít co nejdéle a jestli se mi povede jet si je koupit na tu ukrajinu tak vnich budu asi celou dobu, teda pokud nebude nějaké extra horko. Jinak když budu mít pujčené, tak si koupím nějaké bílé nad kolena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já co se týče prádla ještě nevím. Podprsenku mít nebudu určitě a kalhotky si koupím asi nějaký pěkný tanga s krajkou...třeba v Intimisimi, kde kupuju prádlo jich mají dost :-) A punčochy mít taky nebudu, bych se uvařila :-D Já teď řeším zkrácení těch mých šatů- když to půjde a nebudu muset mít boty na podpatku 10-12cm, tak v nich budu celou dobu. No a když zkrátit nepůjdou, tak si budu muset pořídit něco na převlečení a normální boty k tomu... :-S :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojek holky: tak na veletrhu jsme nakonec nebyli :-( v pátek jsem sice šla dřív z práce, že tam pojedem, ale všude kalamita a tak jsme to nechtěli riskovat a počkáme až na Brno Futurum a BVV...no a v sobotu měl taťka narozky, takže oslava...jinak by jsme jeli aspoň v tu sobotu.... Co se týče spodního prádla, tak mám jasno zatím o podprdě....tu bych chtěla pouze tu nalepovací gelovku :-) a kalhotky asi tanga :-) Punčochy mít nebudu...leda že by bylo překvapivě chladno, samodržky nosím normálně, takže se doma vždycky nějaké bílé bo tělové najdou :-) Šatky na převlečení jsem si původně chtěla koupit, ale pak jsem zjistila, že se mi nechcou vyhazovat další peníze a že šatky mám doma dvoje, které by přicházely v úvahu...buď jedny saténové hnědo-tyrkysové nebo bílo černé plátěné :-) tak uvidím...ale taky bych chtěla v těch svatebních vydržet co nejdýl, přece jenom je to jednou za život...teda doufám :-D :-D...jen netuším jak se v nich bude dát trsatm takže populnočky budou nachystané :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jedu do toho diplomatu tak to tam okouknu a povyprávím :-) Jinak jsem zklamaná, přišlo mi poštou to svatební oznámení co jsem si vybrala (vzorky) a v realu už se mi tolik nelibí :-( Tak hledam na netu další varianty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: jee, tak to je škoda ty oznamka. My ty naše dneska objednali... A už máme objednaný i prstýnky, budou koncem února, tak se moc těším :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?