Různé zkušenosti nevěst vdávajících se 4.7.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Kdopak má toto datum, přidejte se :-)
Odpovědět
Lisi: gratuluji k úbytku váhy..a sobě taky-jsme na tom stejně!!!!!!!!Já jsem malinká (cca 158cm) a každý kilčo je na mě strááášně vidět-a během těhu jsem byla jak medvídek :-D no a dneska mi váha ukázala povzbuzující číslo, takže omezení sladkýho a ostatního jídla se vyplatilo x-) Dneska zkusím zavolat holičce na doporučení kamarádky-držte palečky,ať to klapne ;-) Jo a po shlédnutí té supr stránky jsem se rozhodla pro výrobu oznámení.. už se na to docela těším ;-)
Odpovědět
verun.ka: paráda!!! taky gratuluji, takovýhle úspěchy se musí pořádně oslavit :-D já mám 175, ale když jsem se viděla na fotkách z vánoc nebylo mi do smíchu.. jeden můj kamarád si ze mě dělal srandu (on je vychrtlej) a říkal mi, že mám ruce jak on nohy :-x :-D no od něj to beru, má problém přibrat tak na tom taky není nejlépe.. oznámení už máme - se zvířátkama, protože mám přezdívku Lištička a na pozvánky dáme prasátko, protože se bude grilovat.. Známý má tiskárnu tak doufám, že nám udělá cenu...
Odpovědět
Ahoj holčiny, no vy se tady rozjíždíte :-) já jsem konečně včera objevila stránky kde mají super oznámka a za moooc dobrou cenu. Jinak také se snažím zhubnout a něco prostě dělat...já jen 2kg zatím mám dole, jde mi to nějak pomalu :-(
Odpovědět
Meessi, nesmutni, každý kilčo dobrý x-) lepší pomalu než vůbec ;-) Tak holky mám navrženou podobu našeho oznámka, teď jen koupit lepší papír a barvičku do tiskárny a hurá do toho :-) Odpoledne jsem brnkla té kadeřnici a bez problémů. Zkouška účesu teda bude tři měsíce před svatbou, ale budu jí věřit-já jsem vděčná za každý zkrášlení ;-) Ještě se musíme domluvit na těch prstýnkách-objevila jsem ještě jednoho výhodnýho zlatníka v Brně, tak uvidíme.
Odpovědět
ahoj dámy s datumem 4.7. :-) my už máme zamluvený termín na 6.6., takže už tady nemám co dělat, ale chtěla jsem se rozloučit :-D . V přípravách na svatbu jsme moc nepokročili - kromě fotografa a termínu na matrice v podstatě nemáme zajištěno vůbec nic, takže s chutí do toho 8-)
Odpovědět
verunko: já vím a díky ;-) tak až budeš mít ty oznámka hotový tak nám je musíš ukázat :-)
Odpovědět
meess: lepší pomalu ale jistě, než rychle a pak trpět s tím, že člověk zase nabere.. ;-) a myslím, že každý kilo dole je malý zázrak a zaslouží si ocenění tvé snahy :-) já mám taky zatím jen 3 kilča a dozvěděla jsem se, že nejvíc se hubne ze začátku a pak to jde dolů pomaleji a pomaleji.... ale člověk musí vydržet! holky my to zvládnem! Já se dala ja hatha jógu - je to mazec, protože sem v životě nic takovýho nedělala :-D ale chytlo mě to... verun.ka: gratuluji k oznámku! pak se musíš pochlubit ;-)
Odpovědět
lisicko: no já jsem jsem ráda za vše, hlavně když je to - :-) tak tu hatha jogu take obcas cvicim, ale je to docela narocne, myslela jsem jsem si jaky to nebude relax ale to tak ze začátku a ke konci :-D no z jiného soudku, jelikož nosím brýle tak jsem si pořídila čočky, protože je chci i na svatbu,ale mám je od Vánoc a pořád ne a ne nandat, až do dneška! Konečně, už jsem to chtěla vzdát, ale teď se zase děsím vyndavání :-D
Odpovědět
ahoj, tak mi byly doporučeny tyto stránky a tak se jimi probojovávám a našla jsem i "naše" datum... - tak se hlásím ;-)
Odpovědět
goretti: vítám tě :-)
Odpovědět
Kuju :-p trochu mě děsí, co všechno tady máte už zařízený... :-) My to kór tak nehrotíme, s farařem máme předdomluveno, jedni rodiče nic netuší a druzí to ví ode dneška :-D Tak doufám, že to fšecko stihnem a tak...
Odpovědět
Lisicko: co to je ta hatha jóga? Slýším poprvé :-N ráno říkám Peťovi, že mám o 200g míň než včera-mezitím jsem napekla štrúdl pěkně se ho přejedla a na to mi brouček jakoby jen tak mimochodem říká-tak už to je zas o 200g víc :-D Má ze mě s tou dietkou srandu-alespoň vím, že kvůli němu hubnout nemusím ;-) meess:jaký to byl pocit s čočkama?A jak šlo vyndávání? ;-) jptd:to nejdůležitější máte ;-) goretti: ahoooooj :-) zdaleka ne všechno mám zařízený ;-) Ale je fakt, že to radši všechno dělám(e) (většinou já, přítel to pak akorát odkýve :-) postupně, abych se z toho pak nezbláznila. Když jsem mamce dneska říkala, že zítra jdem koupit mašličky na vývazky, tak si málem ťukala na čelo...proč tak brzo-jenže já chci všechno radši dřív než pozdějc. Holky jakej byl víkend?My se v sobotu pozvali na oběd k našim, dneska u nás byli na návštěvě Petrovi rodiče...a uteklo to jako voda. Malá už spinká a taťka je v práci. A já hledám jak jinak než svatební inspirace :-) za chvíli mě z toho hrábne...
Odpovědět
Článek se načítá
verunko: no čoček jsem se fakt bála, nešlo mi to vůbec nandat, tak jsem se mrkla na youtube a ejhle šlo to skoro hned, z plesu jsme se vrátili kolem půl 3 a už jsem si říkala, že půjdu na kutě tak ve 4, ale šlo to docela dobře, takže testnuté to mám, jinak mi vůbec nevadily, pořád jsem měla ten tik jak si rovnám brýle, tak jsem je pořád hledala :-D víkend vždycky uteče neskutečně rychle :-( bohužel
Odpovědět
Meessi, se šikulka ;-) a jak dopadl účes??? Holky jak to budete mít z vývazkama?-já chci bílo oranžový-dává se pak k tomu ještě myrta?
Odpovědět
meess: já jsem na čočky zvyklá, takže mi to už nedělá problémy... ale pamatuju poprvé jsem taky nezvládala... teď už k tomu ani nepotřebuju zrcadlo a nandavám to během pár vteřin... taky je chci mít na svatbě :-) Jo jinak ten tik s posunováním brýlí mám taky když si vezmu čočky - síla zvyku :-D hatha jóga je pěkně náročná a tady v Praze se cvičí ve studidu kde je 42°C a je to pěkně náročné... ale moc mě to chytlo - nemůžu si to vynachválit... a protože se za měsíc stěhuju, využívám každou volnou chvíli a cvičím... bo po přestěhování už to nepůjde :-| verun.ka: hatha jóga je cvičení na posílení těla - 26 póz, pěkně náročný, ale opravdu funkční... já s dietou mám problémy tak radši žádnou nedržím... jen jím pravidelně, cca každý 3 hodiny, aby si tělo zvyklo na pravidelný přísun potravy a neukládalo tuky na horší časy při hladovění... Takže vlastně každou chvíli něco žvejkám :-D :-D holky já v sobotu byla na brigádě a v neděli sem doma šůrovala a pak šla na cvičení, takže jako by žádnej víkend nebyl :-D jo vývazky mám bílo zelený a myrtu k tomu chci určitě :-)
Odpovědět
goretti: ahojky! no my sice vypadáme připraveně, ale moc toho taky nemáme :-D zdání klame.... kdepak se budete brát?
Odpovědět
Verunka, lisicka: děkuju :-) je pravda, že už se teď těch čoček tak nebojím.....souhlasim s lisickou, ta hatha joga je opravdu moooc náročná, nezdá se to....já mám vývazky stejné barvy jako lisicka, takže zeleno bílé a myrta taky bude. Účes nedopadl nijak, měla jsem to pouze vyfoukané,ale líčení se mi líbilo a platila jsem pouze 150,-Kč což je myslím dobrý...měla jsem dost výrazná kukadla :-D
Odpovědět
Tak holky, mám koupený stužky na vývazky :-) akorát nebyly špendlíky-tak jsem nemohla tvořit :-( ale už se nemůžu dočkat, až bude další věc hotová ;-) taky jsme koupili papír na oznámení, ale tisknout budem až tak v dubnu a od pana prodavače jsme dostali postavičky ženicha a nevěsty (použijem na dortík)-jako pozornost podniku ;-) A dneska jsem tak přemýšlela, že si asi zkusím vyrobit srdíčko na auto-snad to nějak půjde. Meessi, krásná cena ;-)
Odpovědět
verunko: tak to až budš mít vytvořeno tak to sem musíš každopádně dát :-) taky si asi zkusíme oznámení vytvořit, teda spíš přítel....vývazků mám 30, musím ještě cca 5 dodělat...
Odpovědět
meess: páni jen 150? to je nádherná cena! :-) já si dneska koupila roztok na čočky a kapičky na zvlhčení a nechala jsem v lékárně 620 korun :-x holky zrovna dneska jdu cvičit a zapomněla jsem si čočky nandat, tak budu v brýlích 8-) jako exot :-D verun.ka: budete si oznámení tisknout? my asi jen mapu jako přílohu, jinak nám to snad vytiskne ten známej... jsme totiž náročný, máme na oznámení a pozvánky jiný motiv... víte co jsem zjistila? že vývazků mám 50 a lisí bude cca 60, tak přemýšlím jak to udělat, aby označkovaný byli všichni..
Odpovědět
lisicko: taky mě ta cena překvapila - mile :-))to ještě jsi platila dobrou cenu, já kdybych si je měla kupovat v jedné optice, tak bych dala za sadu na 30 použití 1.400,- přitom jsem si na netu našla za polovinu ty samé.....já budu také muset přidělat kolem 10 vývazků...
Odpovědět
meess: ty si je děláš sama? já je objednala u jedné paní asi před rokem, protože se mi hrozně líbily a teď zjišťuju že mi to asi nebude stačit... ale přemýšlela jsem dodělat nějaké hezčí či zdobenější, ale to ještě uvidím... Na netu je všechno levnější.. já teď byla u očařky a řekla mi že mám o celou 1 dioptrii horší zrak a tak nevím co s čočkama... Mám tam ještě 2 x 2 páry s horšími dioptriemi a kupovat nový se mi nechce :-D Včera jsme s přítelem dávali dohromady zasedací pořádek lidí na "hostině" a dalo nám to docela zabrat.. holky budete mít na svatbě děti? nevím kam s nima.. jestli mezi lidi nebo samostatně k malému stolečku
Odpovědět
Jééjda, takových věcí už máte... Já sháním trochu šaty, chci si nechat šít alternativní etno trošku, vymešlíme hosty a tak,... a šetříme na prstýnky, páč to bude maso, ale jsou krásný... Lisicka: Bereme se v kostele v Kunraticích, barokní pidikostelíček, tam už pár let žiju, tak to tam znám a tak... a vdávat se budu v brejlích - jen si chci koupit nový, asi podle šatů trošku, se mi to víc líbí a polovičce taky.. ;-)
Odpovědět
goretti: Kunratice jsou kousek, ale kostelíček tam neznám... My teď bydlíme na pomezí Petrovic a Horních Měcholup :-N prstýnky jsou drahý co? nám se podlamovaly kolena při jejich výběru... s těmi brýlemi tě chápu... někomu se to líbí víc... já bych si taky chtěla pořídit další brýle, abych je mohla střídat, ale na svatbu se mi to moc nehodí - je hezký že na to máme každá jiný názor ;-) kolik tě bude stát šití šatečků?
Odpovědět
ještě jsem se moc neptala, jen tak koukám v oděvní galerii Krab a v podobnejch - buď se něco koupím, nebo nechám ušít, ještě nevím... Ale kamarádka si nechávala šít takovýhle alternativní šaty a stálo ji to kolem 8000. což se stejně dá za půjčení, takže v poho. A už máte vybrány prstýnky?
Odpovědět
Nazdárek nevěstinky :-) dneska jsem málem utopila svoji prdelku :-S jsem jí zapomněla dát signál, že se potápíme, ale je to bobek šikovnej a ani mi moc ,,nenadávala,, (Já jsem hlavně myslela na to, ať mám já otevřený oči a na Jolouška jsem úplně zapomněla), a navíc se dneska dávila rohlíkem :-| jsem hrozná matka =-) Přítel hledá práci-zatím ho jako jednoho z posledních nepropustili, ale myslím, že ta firma dlouho nevydrží :-( takže vyhlídky nic moc.... ale snažím se bát optimista. Dneska jsem ségru zaúkolovala-bude chystat stoly na svatební hostinu ;-) no a příští týden si objednám nějakou dekoraci ;-) Lisicko, oznámka si budem tisknout sami doma-koupili jsme ruční papír (nebyl zas tak drahej 10ks A4 za 180Kč). Meess,já jsem s naším návrhem oznámka spokojená :-) máme úplně jednoduchý, už se těším až je budem tisknout :-)
Odpovědět
lisicko: no mám podobný problém jako ty, taky jsem je koupila před necelým rokem,ale jen 30, objevila jsem stejné nebo hodně podobné na netu, tak je doobjednám... verunko: mamča jsi určitě super, to se prostě stane... ;-) dáš si pak ty pznámka sem do fotoalba? jsem zvědavá :-)) asi si je taky uděláme....taky seženu nějaký ten papír a bude :-)
Odpovědět
goretti: my už prstýnky máme... dostali jsme je k Vánocům, tak nám to velice ale velice usnadnilo situaci :-) verun.ka: takovejch příhod ještě bude, uvidíš... a až malá vyroste tak jí to budeš vyprávět jako veselý historky z dětství... mě takhle mamka jednou asi v 5 letech rozsekla omylem hlavu - a dneska se tomu smějeme.... i když v tý době jsem se s ní prý nebavila :-D jo a na ty oznámka jsem mooooc zvědavá ;-) meess: mě se nechce objednávat, já bych radši smolila ručičkama doma :-D ale ještě je času dost x-)
Odpovědět
lisicko: jj zatím času dost, my se asi zítra jedeme podívat příteli po obleku, tak jsem na to zvědavá :-D
Odpovědět
meess: to já chytře koupila příteli kravatu, která se barevně hodila k naší bílo-zelený svatbě a to jsme ještě neměli ani oblek a ani košili.. no a jedna naše známá má sekáč a jednou takhle volá, že jí přišel ve zboží úplně novej oblek ať si ho přijde přítel vyzkoušet... Tak jsme jeli a on mu padnul :-D cena 400,- korun českých :-D někdo nákupy v sekáčích odsuzuje, ale tohle bych kup za všechny prachy :-D jen pak shánět košili, aby barevně ladila byl horor... ale už jí mám doma - stála víc jak oblek :-D ale dostane jí k narozeninám, tak sem si řekla, že to za to stojí x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?