Různé zkušenosti nevěst vdávajících se 4.7.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Kdopak má toto datum, přidejte se :-)
Odpovědět
meess: taky chceme aby to byla pěkná svatba a taky na to pěkné peníze padnou... ale spoustu věcí budeme "vyrábět" doma s pomocí rodiny, aby jsme ušetřili, ale zároveň si vyrobili to co přesně chceme... I tak, přeci jen je svatba o lidech ne o výzdobě nebo aranži... a pokud se nebudou bavit lidi tak je výzdoba na nic... Mám ráda jednoduchost, takže nic přezdobeného, jen prostá krása - jestli se povede :-D čeká nás těžká práce abysme tu zahradu dali dohromady :-D Stále hledám fotografa 8-(
Odpovědět
lisicko: souhlasím s tvým názorem, máš pravdu, je to o lidech, hlavní je aby se bavili.....a co si například budete vyrábět doma? s fotografem je to docela těžké...ale určitě najdeš. Mě se hrozně líbily fotky od Zuzany Scharf,ale bohužel s cestovným by se to dost vyšplhalo, je až z Českých Budějovic :-|
Odpovědět
Holky, my taky nejsme žádní boháči :-| máme hodně přišrkcený rozpočet, takže co se týče výzdoby-chci mít taky pěknou svatbu, ale nic se nemá přehánět, takže budu vybírat s ohledem na peníze.. šatky mám taky vybraný podle prvního dojmu, z první půjčovny-prostě se mi zalíbili a cena taky o.k. Lisicko: kdybych na to měla čas a pomocníky, tak bych taky použila vyrobenou dekoraci-máš stopro pravdu-v jedndoduchosti je krása!!! My už fotografa máme zajištěnýho-a za super cenu, tak su ráda, že zase na něčem ušetříme. Včera jsme byli ve zlatnictví mrknout na prstýnky a probíhalo to asi takhle:já listovala katalogem a Peťánek koukal, kde co ,,lítá,,. Takže jsem si vyžádla www, pár jsem jich vybrala a pokusím se ho dokopat alespoň k tomu, aby mě pomohl rozhodnout se. Mu je totiž úplně fuk, co bude nosi nenosit (upozorňuje mě na to,že většinu času ho nosit díky práci stejně nebude) 8-(
Odpovědět
verunko: a kolik chcete investovat do prstýnků? my nakonec budeme mít fotografa "za oběd" takže taky docela ušetříme od toho co jsme plánovali, tak to budu moct použít někde jinde :-)
Odpovědět
Ahoj mees: my budeme mít prstýnky od babičky protihodnotou, takže doufám, že se ta cena za oba vyšplá max. na 4-4,5 tis. Vložila jsem do alba vybraný šatky-mrknite a shodnoťte ;-) kilča po porodu se mi drží jako klíště, takže postava je katastrofa, ale jinak snad docela v poho :-D
Odpovědět
verunka: tak jsem na ně mrkla a myslím, že ti sluší, jsou dobře řešené na postavu :-) a hlavní je zda se v nich cítíš dobře....
Odpovědět
Díky mess, mně se právě celkově líbí-trošku jsem se rozmýšlela kvůli ramínků (jestli bych raděj neměla vybrat se širšíma),ale myslím, že bych se nerozhodla nikdy... jak vy to máte s prstýnkama?A s ostatníma přípravama?
Odpovědět
verunka: prstýnky už máme, moc se mi líbí, přítel velice jednoduchý a já s kamínkama po celé délce prstýnku....takové ty důležité věci máme zamluvené, fotograf, kameraman, restaurace, obřad, ....musíme jet ještě vybrat oblek příteli, já pořád nevím co za botky,ale ty můžu koupit i den před svatbou :))
Odpovědět
mess: výzdobou jsem myslela ozdobení stolů, židlí, oddávajícího pultu a takové té slavobrány... a pak taky budeme plést košíky z papíru na výslužky, ty se taky budou zdobit (jednodušše) a celou zahradu musíme sladit... Ono se toho najde, co se dá doma ručně vymyslet :-) Nemalé peníze padnou na nákup šampaň skleniček, protože připíjet si s kelímky se opravdu nehodí a ještě přemýšlím půjčit si někde z hospody talíře na polívku, protože kdybychom jedli každý z jinýho asi by to bylo divný... toještě uvidím... V praze je taková blešárna každý víkend, kde prodávají skleničky za pár šupů tak snad se mi povede tam něco ukořistit :-D verun.ka: no fotografa možná sežene kamarád (taky fotograf, ale jen jako hobby) a je ot paní z Brna... Takže ona se ta cena taky vyšplhá na nějakou "prima" částku... ještě uvidím... Můj problém je v tom, že jsem dost vybíravá :-D Holky fotečku prstýnků ještě nemám, ale jdu vám prozkoumat albumy a kochat se 8-) :-D 8-)
Odpovědět
To byla rychlovka :-) prozkoumáno verun.ka: máš nádhernou holčičku!!!! je ta fotka aktuální, nebo už je větší kočka? že by vám šla za drůžičku x-) mess: svatba na hradě... ten Křivoklát vypadá úžasně... byla jsem tam jednou na výletě v listopadu a celý okolní les byl popadaný nádherně barevným listím - to by bylo úžasné prostředí na focení... vy budete mít pěkně zeleno v létě
Odpovědět
lisicko: Jolinka je mazlinka nejmilovanější x-) v době naší svatby jí ude rok a měsíc, takže za družičku každopádně půjde ;-) to bude srandy :-) v úterý jsem byla zaplatit zálohu za šaty-další věc z krku...ufff... oni vypadají v reálu o něco líp než na té fotce-navíc jsou úplně nový :-) a vložím vybraný prstýnky-původně jsem chtěla se třema kamínkama, ale prodávající mě odradila-že prý dost často vypadávají :-( tak nakonec asi budeme mít stejný. A včera jsme byli za panem děkanem-tak už i čas je jistej-teď přemýšlím, že si ještě namyslím výzdobu kostela-květy růže poházené v uličce k oltáři...to by byla nádhera :-)
Odpovědět
meess:přítel mi oznámil, že když on mě nemůže vidět ve svatebních šatech, tak ani on nechce abych ho viděla :-| takže teď mám jen strach, aby nakonec nestál před otářem v ryflích a tričku :-D já botky nechávám až na konec-buď si je půjčím, nebo koupím u ťamanů-v lodičkách nechodím a navíc bílý :-S ani bych je nevynosila. lisicko:šatky ti padnou jak ulitý, ještě aby ne, že :-D líbí se mi-nejsou přezdobený, josu moc pěkný ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Lisicko: koukám do alba a musím ti vše pochválit, máš dost podobný vkus jako já. Máš moc hezké šaty jak svatební tak i popůlnoční, opravdu super. Křivoklát je moc hezký, já tam byla už nespotečně mnohokrát, tam se ráda jdu projít, už jen ta atmosféra..... snad budeme mít hezké počasí :) Verunko: tak koukám, že přítel nastolil takovou malou odvetu :)) no musíš se spolehnout na jeho vkus ;-) no já si taky říkám, že ty botky pak moc nevyužiju....a hlavně nesnášim podpatky...takže by se mi líbily nějaký balerínky nebo něco takového...hlavně když to bude pohodlné......
Odpovědět
Verunko: to autí co máš v albu, to je úplně super!!!! :-D
Odpovědět
Holky já teď nemám foťák, abych ty prstýnky vyfotila, ale snad někde někoho uženu aby je vyfotil :-D verun.ka: to bude krásný, takovej andělíček :-) já nejspíš budu mít neteřinku, to je ďáblík s obličejem andělíčka... Jsou jí 4 roky, tak to bude náležitě prožívat :-D gratuluju k šatkám! od těch prstýnků s kamínky mě taky odrazovali, a vzhledem k tomu, že mě se ani tak moc nelíbí, tak máme oba stejné prstýnky - přišlo by mi zvláštní mít každý jiný... takhle k sobě pasujou :-) Hi hi... holky moje ty šatičky jsou sice nádherný ale sou mi teď malý... jaksi taksi jsem se ze svých 60 kilogramů vyšplhala až na 68, takže od nového roku Po-ČT cvičím a jím pravidelně, abych se do nich vůbec dostala.. Jinak se nemám v čem vdávat.. To jen abyste věděly, že to nejni jednoduchý, mít šaty moc předem :-D ale já to zvládnu, zakousla jsem se a nepustím.. v červenci ze mě bude proutek! meess: děkuju! mám ráda jednoduchost... nic přeplácanýho a přehnanýho... v tom je krása... Počasí je objednáno ne? :-) jen doufám, že vydrží celej den, protože my máme obřad až v 18:00 :-x :-D
Odpovědět
Lisicka: tak to budete mít hodně času na přípravu před obřadem ;-) ano, přesně, v jednoduchosti je krása...také tohle tvrdím a počasí zkouším objednat :-D snad to klapne
Odpovědět
meess: na to sázíme že bude hodně času, protože přijde hooodně lidí... tedy aspoň na můj vkus... chystáme se pozvat všechny kamarády a celou rodinu, tak se nám to vyšplhalo na cca 60 lidí... :-x bude to mazec :-x Jinak jsme dneska byli domluvit obřad s reverendem a máme spoustu úkolů ale obřad zajištěnej :-) hned je mi lépe...
Odpovědět
lisicka: aspoň bude sranda :-), to mi tolik mít nebudeme, maximálně tak 40....to ti věřím, že jak to je sjendaný tak spadne kámen ze srdce....
Odpovědět
lisicko:pěkně jsi mě rozesmála s těma těsnýma šatkama :-D já taky hubnu ;-) pomalu přestávám kojit, takže si to konečně můžu dovolit... do svatby bych chtěla mít nejmíň o 10kg míň-ale to je u mě asi nereálný :-| mees:taky budeme mít max. 40 lidí-to je pro nás tak akorát Holky jakou výzdobu chcete na vaše auto? Ladím(e) svatbu do meruňkové a zalíbilo se mi srdíčko v této barvě, ale teď nějak uvažuju o panence-bebí to moc staromódní?
Odpovědět
meess: no jo ono ve finále i těch 40 je potom hodně... ale záleží na prostoru a lidech samozřejmě... ale i 40 lidí sní hooodně jídla! :-D no kámen ze srdce mi sice spadl, ale ty úkoly jsou náročný... sehnat hudbu - pan reverend preferuje živou, že prý ze zkušenosti je to lepší... no jo ale kde sehnat někoho kdo umí na kytaru nebo housle... a pak taky napsat slib a sehnat čtení... hi hi... já to zařizuju poprvý, tak jen zírám :-D verun.ka: ono je to k zasmání... když člověk zírá kde to nabral :-D cvičím fakt pravdielně protože musím :-D Hele já myslím, že půl roku mít na zhubnutí 10 nebo 8 kil je reálný... nebo já s tím aspoň počítám, jinou možnost si nepřipouštím x-) Já tím že to budeme mít na zahradě všechno v jednom, tak budu mít autí s panenkou od kamarádky a dám stuhy,jinak nic... Staromódní mi to nepřijde :-) stejně nepojede kolona ale pouze nevěsta a za ní ženich tak je to jedno :-) Svatbu chceme v bílo-zelené kombinaci, ale vidět to spíš bude na stolech a výzdobě....
Odpovědět
lisi:já na cvičení nemám čas a po neustálým nočním buzení se mi ani nechce, takže musím mít silnou vůli 8-( Ještě mě tak napadlo něco na to auto vyrobit-jenže nevím z čeho...
Odpovědět
Lisicka,verunka: no holky, s výzdobou na auto taky dumám, ale líbí se mi květiny, takže asi něco v tom stylu a jelikož taky plánuju svatbu do zeleno bílé tak i to s tou kytkou na auto bude :-) 40 bude ale maximum a to pak na večer, na obřad budeme mít něco přes 30 lidí....ale je mi jasné, že se toho sní asi hodně a hlavně i vypije :-D
Odpovědět
meess:tak já mám celkem jasno-buď panenka nebo srdíčko, panenka je levnější, takže to možná vyhraje ona. A ženichovi se mi líbí cylindr. Já bych se fakt nejraději pustila do výroby, ale potřebuju inspiraci. Holky co a z čeho si vyrábíte samy? Tetno týden má Petr odpolední, tak bysme se s Joli mohli do něčeho pustit ;-) Jo a mimochodem-krize na nás pěkně dolehla :-( včera v Petrové práci oznámili, že se nějaký čas budou muset obejít bez prémií...chjooooooo :-S zrovna, když jsou přípravy v plném proudu :-S takže-chci všechno pěkný ale hlááááávně levný 8-)
Odpovědět
verunko: také se mi líbí cylindr, takže ten asi bude....moc pěkná stránka na netu na inspiraci je fler tečka cz, koukni schválně na to....
Odpovědět
Jééé, meess, stránečka úžasná x-) Holky, dneska se mi ,,zhroutil,, můj předsvatební svět :-S Moje milá kadeřnice má na můj termín dovču :-( takže hledám někoho stejně dobrýho...kámoška mi ale říkala, že prý holičky ,,cizí,, nevěsty nerady češou...chjoooooooo...
Odpovědět
verunko: tak to je blbé když má zrovna dovču, já ale budu zkoušet také dvě úplně jiné u kterých jsem nikdy nebyla...dvě z nich by byly i ochotné dorazit k nám domu, což by bylo super.....ale musím je nejdřív testnout, což teď v pátek zrovna chystám, jdu sestře na maturák tak uvidíme co a jak :-D
Odpovědět
meess: koukám na fler a jsem z té stránky fakt nadšená-jsou tam nádherný věci, mít já takovou fantazii...to by se vyrábělo :-) dej vědět jak se ti účes líbil ;-)
Odpovědět
verunka: no já když objevila tuhle stránku prvně tak jsem na ní byla kolem hoďky, je tam hrozně moc zajímavých věcí.....dám určitě vědět ;-)
Odpovědět
čau kočky! Dnes mám výbornou náladu, zjistila jsem že od začátku roku, jsem zhubla o 3 kg... jestli to takhle půjde dál, tak těch 60 kilo v červenci fakt bude!! 8-) Verun.ka: je mi jasný, že když lítáš kolem toho tvýho andílka, že na cvičení není ani chuť ani energie.. Já mrňouska ještě nemám tak to jde snadno.. Ale myslím, že tím lítáním a starostí o malou půjdou ty kila taky dolů ;-) meess: my to máme všechno dohromady... jak obřad tak hostinu... tím, že je to na jednom místě, tak jsme to mohli naplánovat tak, aby přijeli všichni... jdu prozkoumat ty stránky... JO s tou výrobou... chci nakoupit někde v sekáči bílá prostěradla (bez gumy) a vyrobit potahy na židle... Jinak výzdoba bude z látky, krepáku a toho co se sežene... babička má zahrádku se spoustou kytiček, tak padnou taky na výzdobu, aby se nemuselo nic kupovat.. O košíčkách na výslužky už jsem vám říkala... pak ještě mojí mamku napadlo koupit svíčky a rozsýt je po zahradě na zem, kameny, stoly a dát je třeba do zavařovacích sklenic s nějakou ozdobou - ať už mašle nebo takové ty barvy na sklo... Ještě uvidíme... penízků není nazbyt!
Odpovědět
verun.ka: to s tou kadeřnicí mě mrzí... ale myslím, že času je dost, aby si vyzkoušela jinou.. nebo si nějakou nech doporučit od té tvé... podle mě záleží na osobě a povaze té kadeřnice, ne na tom, jestli rády češou cizí nebo ne ;-) držím palce
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?