Různé zkušenosti nevěst vdávajících se 4.7.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Kdopak má toto datum, přidejte se :-)
Odpovědět
1
12
13
meess + verun.ka: hoky byl to děsne fofr... nakonec jsme měli akorát oblečení které jsem chtěla, jinak nebylo nic dle mého gusta... V květinářství měli evidentně vybrakováno, protože jsme objednávali kytku den předem, dostala jsem místo krásných květů lilií, pouze uzavřený poupata, takže to vypadalo jak pochodeň ze sochy svobody :-D účes jsem taky chtěla jinej (bez zkoušky co bych chtěla, že jo), ale nakonec mi to bylo úplně jedno co mám na hlavě.. AJeště že jsme se vdávaly dvě, protože sem neměla ani vložky do bot a byly mi velký, tak jsme si je s kamarádkou těsně před obřadem měnily - mě byly velký, jí akorát... Při nástupu jsem skoro brečela, protože mi pustili svatební pochod a to sem měla husinu všude... ale obřad krásnej - v kostelci nad černými lesy.. když oddávající pán mluvil ať vzpomeneme na rodiče, tak měl manžel slzy v očích :-( bylo mi ho tak moc líto.. ale zvládli jsme to nakonec bravurně... Jen fotografa jsem nestihla sehnat... takže to fotil kamarád amatér, ale fotky nakonec vyšly vcelku pěkný - dokonce i zarámovat šly :-D Už mě čekají jen dvě osoby z rodiny, kterým to chci říct a pak dám fotečky do alba, o nic nepřijdete holky! Jinak se cítím skvěle... mám pocit že si toho svýho manžílka musím hýčkat, je to jak kdybysme spolu začali chodit (taková ta euforie)... Romantika hadr... já na to moc nejsem, ale když mi manžel řekne že je rád, že si mě vzal tak lítám na obláčku... :-) Ale co mi dělá problémy je představovat se do telefonu v práci novým příjmením - na to si ne a ne zvyknout... :-D
Odpovědět
verun.ka: oznámko je roztomilýýýýýýýý x-) to já ho musela v tiskárně zrušit... budeme posílat jen emailem fotku že jsme se vzali a zvát na oslavu... rodině a nejbližším to říkáme osobně a ukazujeme fotky... a neboj, nenecháme tě v tom! ;-)
Odpovědět
Verunko: oznámko je moc krásný...povedlo se a i vtipný :-)) lisicko nemůžu se dočkat foteček, jsem zvědavá :-)) Veru doufám, že je sem pak taky vložíš at se můžeme pokochat :-)) Jinak manžílek lisicky je asi ne asi ale urcite skvělý člověk....a určitě tě miluje :-)) krááásnýýý
Odpovědět
meess: hi hi.. je to báječný člověk, že si mě vzal :-) holky jdu vytvořit to slavný svatební album x-) jinak jsem doma - v neděli večer mi cizí pes prokousnul dva prsty tak jsem lazar :-S nosím na pravý ruce dvě zafačovaný bambule a jsem total odepsaná bez pravý ruky
Odpovědět
lisicko: tak za prvé...viděla jsem super fotky v albíčku, měli jste to opravdu moc krásné, i když na rychlo tak si myslím, že se to povedlo a fotky moooc hezký a hlavně Vám dvoum to mooooc slušelo :-))) ty psící, to je teda něco, ale zase tě může obskakovat manžílek :-)
Odpovědět
tak je to komplet... žádné profi foto, ale myslím, že zdokumentováno je to všechno.... :-D hlavně že si mě vzal :-) meess: děkujuuuuuuu, manžílek je v práci, musí vydělávat na mě jako na lazara :-D
Odpovědět
lisicka tý jo to jste do toho praštili rychle :-D
Odpovědět
beruska26: velmi rychle :-D rozhodli jsme se na poslední chvíli takže všechno plánování šlo do kytek :-)
Odpovědět
Holky děkuji za pochalu oznámek :-) já se na ně nemůžu vynadívat x-) Meessinko,neboj, fotečky ze svatby určitě budou-už aby to bylo.. Lisicko, jste strašně sympatický pár!!!!!!!!!!!!Moooooc vám to spolu sluší!Fotky se povedli,i když nejsou od profi. Mě pokousat pes, tak se zblázním-já se jich fakt bojím. Holky, já bych si tady s váma tak ráda psla častějc...ale to moje malý rozmazlený mi to nechce vůbec dovolit :-S už se zase dožaduje pozornosti...
Odpovědět
verun.ka: jéé děkujuuuu ;-) já se teď všech malejch psů taky bojim a když jsu k těm známým tak chodím s rukama nahoře a pes se ke mě nesmí přiblížit.. jen ty naši jsou prdky suprový, jsou velký a nekoušou :-D
Odpovědět
holky nespěte :-) verun.ka: jak probíhají přípravy, vše dle plánu? ;-)
Odpovědět
Taky si říkám, že je tu mrtvo.....
Odpovědět
Článek se načítá
mess: je tu mrtvo... asi mají všichni jiný starosti, ale je to škoda... já se těšila na fotečky a tak :-D co ty, vy jste to odložili na neurčito, nebo už máte jiné datum?
Odpovědět
Nazdárek ;-) mám umyté schody a chodbu, beruša spinká,tak jsem tu. Konečně máme osvědčení k církevnímu sňatku-teď jen zavolat panu děkanovi,ale to asi nechám až po pouti,tzn.za 14 dnů. Přestala jsem kojit-zjistila jsem, že ne malá, ale já jsem na tom závislá :-( docela mi to chybí, ale zase na druhou stranu-můžu si dát konečně vínko x-) už mám zajištěný košíčky pro družičky a asi objednám pro Jolanku šatičky z Quellu-mají tam jedny strašně krásný-bude to prostě rozkošná družička x-) jo a taky jsme už oblíkli ženicha, takže další věc z krku, mně tento týden dorazí bižu-nakonec jsem ji objednala z sperkyproradost.cz-myslím, že jsi to doporučovala ty,lisi? Jinak teď dopilovávám tombolu-musím zabalit dárečky a tak.
Odpovědět
verun.ka: kolik je malé, že jsi přestala kojit? ty šperky jsem sem posílala já, taky jsem si na nich objednávala tu svojí soupravu.. Holky já o víkendu hlídala kamarádce malýho 4 měsíčního klučinu, to byl záhul! Taková zodpovědnost.. ale zvládli jsme to a přežili oba, tak si říkám, že dětičky nechci zase nějakou dobu vidět :-D Když jsem viděla jak člověk najednou ztratí i 5 minut pro sebe, nedokážu si představit, že bych to měla doma 24 hodin denně a 7 dní v týdnu... by mi asi hráblo... Jen se bojím, že mě ty tikající hodiny a nebo mateřský pudy minou obloukem :-x to bych nechtěla, protože manžel by dětičky chtěl nejlépe za dva roky dvouletý :-D verun.ka: jak si na to byla ty? trápily tě tikající hodiny nebo ne?
Odpovědět
lisicko:já jsem po miminku šíleně toužila-když jsem viděla těhotnou maminku nebo nějaký miminko byla jsem úplně hotová x-) no a pak jsem si jednou ,,zapomněla,, nalepit anti. náplast a bylo to ;-) jenže to přišlo trošku nečekaně-když se mi na testu objevily dvě čárečky, tak jsem to obrečela-najednou jsem si nebla jistá, jak to všechno zvládnem...ale zvládli a příští čtvrtek to bude rok, co jsem hystericky řvala na sále, ať už mi ji z toho břicha konečně vyndají :-D A jinak,lisicko,vlastní je vlastní-kvůli němu ráda obětuješ i těch pět minut ;-) já jsem od přírody hroznej spáč-a s příchodem malé jsem byla řáda za tři hoďky v kuse. Když jí rostou zoubky, budí se po půl hodince...ale všechno se dá zvládnout-mateřská láska prostě zmůže všechno!!!
Odpovědět
verun.ka: Páni... já právě takovýhle pocity nemám, že bych se rozplývala nad kočárkama nebo těhotnýma maminkama který potkám... Líbí se mi to, ale domů bych to ještě nechtěla... To manžel to má jinak, tan by chtěl dětičky hned.. Hlavně se bojím jak to zvládnem finančně, jestli tahle situace nastane, protože přijdeme o jeden plnohodnotný plat a k tomu budeme mít kvůli mimču velký výdaje... Z toho mám strach... Mám totiž kamarádku, co se jednoho dne rozhodla, že prostě chce mít miminko. Druhý den vysadila prášky a do měsíce byla v tom... ale teď dřou bídu s nouzí, protože zaplatí nájem a nemají na nic jiného... chodí po brigádách a nemá to jednoduchý - ale nepřemýšlela dopředu... Stejně to musí být zvláštní pocit, mít něco vlastního - kus tebe žije dýl jak ty x-) moje ségra má tři dětičky! a čtvrtýmu by se prý nebránila - my jsme praštěná rodina :-D
Odpovědět
Lisi,já bych taky chtěla tři děti-ale jak říkáš-je to hlavně o financích :-( my peníze taky neřešili a taky na tom nejsme nejlíp-navíc momentálně ta svatba :-. strašně moc nám pomáhají rodiče-bez nich bysme si svatbu, kterou chystáme rozhodně dovolit nemohli. O víkendu jedem na kolotoče-já už se tááák těším :-D vloni jsem s břichem nemohla na nic, tak letos si to vynahradím 8-) a taky nakoupím hromadu blbůstek pro Jolouška ;-)
Odpovědět
verun.ka: to je dobře že vás rodiče podporujou, když má člověk rodinné zázemí, hned je všechno lepší ;-) Kolotoče si užijte... já se budu kulírovat, chytla jsem rýmu a nastydly mi průdušky, tak to semnou nevypadá moc růžově 8-(
Odpovědět
Holky tak povídejte co je nového??? Lisicko uz zdravá? A Verunko jak ty pokracujes v pripravach? :-))
Odpovědět
Nazdárek! u mě je teď veselo :-S zdravá už jsem, naštěstí jsem se z toho dostala rychle.. Jen jsem se "pohádala" s kamarádkou a pálí mě naše bydlení s kamarády - přestali jsme si rozumnět a tak s přítelem zvažujeme co s tím... Jestli vlastní bydleníčko x-) uvidíme... všechno je ve hvězdách... ale začínáme s přípravama na oslavu
Odpovědět
Někdy platí, když se daří tak se daří... :-( ale platí to i u mě v poslední době...no už aby byly ty prázdniny....ufff
Odpovědět
meess: u nás to platí dvojnásob ]-( manželovi upadlo kolo u auta v Praze, tka ho tam nechal a zrovna bylo čištění ulic tak mu ho málem odtáhli a když si pro něj s kamarádem jel, tak je nějaká ženská nabourala po cestě... takže veselo... oslava se blíží a my pořád nemáme čas na realizaci příprav :-x prázdniny nejsou pro nás pracující... my makáme, léto neléto...
Odpovědět
lisicko: no tak to je něco, ale zas říká se, že všechno zlé je k něčemu dobré, tak sand to bude platit, né snad ale určitě! :-)) no já jsem taky pracující, ale vlastně i studující, ale mám takové zaměstnání, kde ty prázdniny naštěstí jsou :-D tak se nemůžu dočkat, už jen 3x do práce a mam 2 měsíce volno, huráááááá. Za dva týdny jedeme s kamarádama do Itálie, tak se těším. Jakou oslavu plánujete? Jako svatební?
Odpovědět
meess: tak to volno ti závidim... k moři bych taky jela, ale vzhledem k tomu, že hledáme baráček ke koupi, abysme bydleli ve svým a sami tak to letos asi neklapne... Ale co bysme si pro vlastní bydlení neodpustili, že jo :-D oslavu plánujeme svatební... původně to měla být svatba s oslavou ale takhle to bude jen oslava bez svatby :-D bude se grilovat prasátko a tak je to na celé odpoledne.... Jsem zvědavá jak to dopadne! verun.ka: co ty, jak pokračují přípravy? pochlub se ;-)
Odpovědět
Tak holky co do toho dneska praštíte, počasí zatím super, tak ať Vám to vše vyjde, pak napište jak co proběhlo.....a fotky!!!!:-))
Odpovědět
Holky moc Vám všem gratuluju, už to máte za sebou! :-D My jsme úspěšně absolvovali oslavu svatby, sice s poloviční účastí lidí, ale i tak stála za to... vyšlo to skvěle x-)
Odpovědět
1
12
13
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?