Menu Forum

Různé zkušenosti nevěst vdávajících se 4.7.2009

8. črc 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
meess
Registrovala se 31. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 149 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
meess
Registrovala se 31. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 149 příspěvků. Má 2 přátele.
 lisicko: Tak to je mega koupě, jako dobrý!!! To se určitě vyplatí. Já jsem zvědavá jaké částky nás zítra čekají, v tom salonu co mám šaty tak máme 20% slevu na oblek, tak tam právě chceme vyrazit jako první emoticon taky chci aby měl zelenou kravatu emoticon
29. led 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verun.ka
Registrovala se 5. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 80 příspěvků. Region Blansko.
  • Svatba byla 4. července 2009
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
verun.ka
Registrovala se 5. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 80 příspěvků. Region Blansko.
    Region Blansko
 lisicko:téééééééééda, oblek vám závidím emoticon za tu cenu... to mě ani nenapadlo zkusit se mrknout do nějakýho sekáče. Peťánek vyvrací oči, když mu říkám svoje představy o jeho obleku na svatbu-nejradši by šel v ryflích a triku emoticon
holky oznámko vám určitě ukážu, ale asi až bude vytisklý.
30. led 2009 v 10:37  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lisicka (33 r.)
Registrovala se 13. května 2008 na beremese.cz. Přidala 188 příspěvků. Má 6 přátel. Český Brod, Region Kolín.
  • Svatba byla 24. dubna 2009
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
lisicka (33 r.)
Registrovala se 13. května 2008 na beremese.cz. Přidala 188 příspěvků. Má 6 přátel. Český Brod, Region Kolín.
    Region Kolín
 meess + verun.ka: emoticon emoticon emoticon jsem šikula co? mě by taky v životě nenapadlo kupovat oblek v sekáči, ale když známá zavolala tak jsem neváhala emoticon přítel s oblekem nemá problémy, 10 let závodně tancoval latinsko-americký tance tak tak je zvyklej... Stejně to těm chlapům v obleku sekne... emoticon a to když sem viděla prvně přítele v uniformě tak jsem taky slintala emoticon
Holky v pátek sem si nechutně natáhla sval na ruce, byla jsem s tou naší 30ti kilovou fenečkou na kastraci a málem se strhla, abych jí dostala domů... byla těžká a zblblá po injekci a tak vyváděla... No masakr... ale dneska už běhá jako by jí nic nebylo emoticon z toho mám radost...
2. únor 2009 ve 12:46  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meess
fotoportrét
fotoportrét
meess
 lisicko: tak to jsi moc velká šikulka, ty my ho máme dražší, půjčený, ale taky mu moc sluší....tak to já jsem zase strhaná po běžkách emoticon
2. únor 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
Registrovala se 24. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2959 příspěvků a 2 alba. Má 26 přátel. Region Plzeň.
    Zámek Mirošov
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
Registrovala se 24. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2959 příspěvků a 2 alba. Má 26 přátel. Region Plzeň.
    Zámek Mirošov
 Můžu se přidat? Termín samozřejmě taktéž 4.7. Moc jsem vás nedočítala, jen tak zběžně, bude mi chvíli trvat, než se zorientuju emoticon
2. únor 2009 v 19:14  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verun.ka
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
verun.ka
    Region Blansko
 kdo umí, ten umí, lisi emoticon no, jo uniforma... emoticon ale i ten můj v montérkách je k sežrání emoticon jakýho máte pejska a jak se jmenuje?
holky koukla jsem na netu po bižu a nemám šanci si vybrat-samý krásný věcičky emoticon zítra se jde Petr ptát po nové práci, tak nám držte palečky emoticon
skafadriku, vítám tě emoticon jak už jsi daleko s přípravama?
2. únor 2009 v 19:38  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meess
fotoportrét
fotoportrét
meess
 verunko: držím Vám palce, určitě to dopadne dobře emoticon taky jsem zrovna dnes koukala na naušnice,ale vůbec netuším jaké chci emoticon
skafandrik: ahojky emoticon
2. únor 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
    Zámek Mirošov
fotoportrét
fotoportrét
skafandrik
    Zámek Mirošov
 verunko, tak takový ty důležitý věci máme, máme místo obřadu, místo hostiny, mam zamluvený šaty a zaplacenou zálohu, víme počet hostů dejme tomu na 90%, máme hudbu na hostinu, mám snad už kadeřnice, kosmetičku a nehtařku, objednanou bižuterii, chybí prstýnky, oblek, oznámení a pak takové ty věci jako cukroví, sestavení menu a vymyšlení organizace toho dne, na to si musíme sednout s rodičema bude to brzo emoticon jinak nic
2. únor 2009 ve 22:37  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lisicka (33 r.)
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
lisicka (33 r.)
    Region Kolín
 skafandrik: máte skoro všechno, ale jinak nic emoticon vítej... my se taky snažíme mít všechno, ale rychle to nejde
meess: nezáleží na tom jestli je půjčený nebo koupený, hlavně že v něm ty chlapi jsou k sežrání emoticon fakt je to jak magnet.. přítel si ho oblík a já ne něj pořád musela sahat emoticon
verun.ka: máme Rozárku, je to kříženec labrouše, vlčáka a chodskýho psa - děsně chytrá potvůrka... Je jí 10 měsíců a je to náš miláček... sice jsou její chlupy úplně všude ale milujeme jí... Třeba včera večer sem si vymáčkla pastu na kartáček že si vyčistím zuby a koukám, na pastě chlup emoticon emoticon no už jsem si zvykla..
Holky já koupila bižu na internetu a vždycky najdu nějakou, kterou bych si koupila i přesto že už je doma emoticon každá je něčím krásná... jinak zkuste kouknout na wewewe.sperkyproradost.cézet a uvidíte... Sice je sražší ale nádherná! já koupila celou sadu naušnice, náhrdelník a korunka a nemůžu se nabažit emoticon
3. únor 2009 ve 14:10  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meess
fotoportrét
fotoportrét
meess
 lisicko: to máš úplnou pravdu, vypadají v tom úplně super, taky jsem zírala emoticon kouknu na ty stranky co jsi napsala, ještě jsem se pro šperky nerozhodla, vůbec nevím.....
skafandrik: to toho máš už dost emoticon
3. únor 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verun.ka
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
verun.ka
    Region Blansko
 Máme objednaný prstýnky,sláááááávaaaaa emoticon cena 9 500,- po odečtení našeho zlata cca 5000. Nakonec jsem si vybrala bez kamínku emoticon mám je v albu,tak mrkněte emoticon A práce Petrovi asi taky klapne, tak jsem ráda...
Lisicko,jméno je nádherný emoticon my máme u jedné babičky vlčáka a u druhé kokršpaněla-jediní dva psi, kterých se nebojím emoticon Ale až Joli povyroste, tak chci nějakýho hodnýho pejska pořídit i domů.
skafandrik: tak to jsem ještě v něčem pozadu
3. únor 2009 v 17:12  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meess
fotoportrét
fotoportrét
meess
 verunko: tak to je paráda emoticon) pěkná cena. A práce teda taky super emoticon
3. únor 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lisicka (33 r.)
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
lisicka (33 r.)
    Region Kolín
 meess: jukni... mají neskutečný výběr z různých barev... a paní co má ten obchod na starosti je strašně příjemná...
verun.ka: gratulujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů, to je úspěchů! prstýnky vypadají nádherně! Taky máme kombinaci žlutého a bílého zlata... Hele kolik jste toho zlata dávali.. tady vykupují zlato asi 240 korun za gram a to by muselo být tak 20 aby z toho byla takováhle sleva... To vám to báječně vyšlo...
Já se pejsků nikdy nebála, až mě jeden kousnul... hlídal a já mu vlezla do jeho pokoje.. ale zase jsem se naučila nebát... Ta naše je přítulná a hlavně když máš pejska od malička, víš jakej je a co od něj čekat.. Já jí muchlovala od začátku a teď si vždycky přijde sama že se chce mazlit... je to miláček... sice velkej pes, ale chováním trošku trouba emoticon emoticon ale štěkat umí emoticon
4. únor 2009 ve 12:19  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meess
fotoportrét
fotoportrét
meess
 lisicko: už jsem koukala, moooc hezké věci emoticon tak to já mam už skoro 4 roky doma beagla, taky se s nim člověk nenudí a je pěknej paličák emoticon
4. únor 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verun.ka
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
verun.ka
    Region Blansko
 Holky, dneska jsem tááák unavená emoticon talže lisi, na strákny se taky určitě podívám a už si chci něco objednat, tak snad si vyberu. Abych pravdu řekla, tak ani nevím kolik toho zlata bylo, ale měli jsem dva velikánský prsteny od babičky a pár kousků co jsem nikdy nenosila plus nějaký starý náušnice...celkem dost toho bylo a su za to vděčná emoticon pozdravuj Rozárku emoticon
meessi, padla ti nějaká bižu do oka? u mě to bude náročný rozhodování emoticon
Něvěstinky, tak dobrou...jdu padnout do pelechu a marně doufat, že budu spat aaaaaž do rána....
4. únor 2009 ve 20:16  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meess
fotoportrét
fotoportrét
meess
 verunka: padla, ale mám i jednu vyhlédnutou na aukru a i jiných stránkách,ale nemůžu se rozhodnout emoticon
4. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lisicka (33 r.)
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
lisicka (33 r.)
    Region Kolín
 meess: aukro mi ani nepřipomínej, vždycky si tam něco vyhlídnu čekám do poslední chvíle a vždycky mi to někdo vyfoukne emoticon bych vraždila emoticon jo s beaglama se člověk nenudí to je pravda... a tvrdohlaví jsou úplně všichni, jedna pani tady na sídlišti ho má a nedá si říct a nedá emoticon v tomhle je Rozárka zlatá - když kolem nejsou pejsci tak přiběhne na první zavolání, a když je ve smečce, tak ke mě přiběhnou všichni jen ona ne emoticon
Holky nás čeká na konci měsíce stěhování emoticon už teď je mi z toho špatně, ještě nemám sbaleno ani smítko.... emoticon
verun.ka: dobrou noc strýčku Fido emoticon těch kousků jste měli vcelku dost, to se nedivím, že sleva byla veliká...
6. únor 2009 ve 13:33  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verun.ka
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
verun.ka
    Region Blansko
 Kampak se stěhujete, lisicko??? To zvládnete-ale nezávidím emoticon je to fuška...my se stěhovali v dubnu-ještě teď mám ve skříních plno věcí, který čekají na roztřídění emoticon se k tomu dostanu, tak za deset let...
Holky, teď jsem selodavala Sama doma-bohužel jen tak letmo a dělali takm kabelky ze starých kalendářů-fakt bomba nápad-škoda, že jsem se soustředila až když měli všechno hotovo. A taky tam pracovali se třpytkama...jdu mrknout na jejich webovky, třeba tam bude návod.
Holky, jen tak na okraj-kolik je vám let?Mě bude 23-ale vypadám tak na 18 emoticon když jsem přišla do půjčovny svatebních šatů, začala mi nejdřív nabízet šaty na ples-trapas emoticon
6. únor 2009 ve 13:47  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
Registrovala se 23. března 2008 na beremese.cz. Přidala 2888 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Dublin, Irsko.
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
Registrovala se 23. března 2008 na beremese.cz. Přidala 2888 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Dublin, Irsko.
 zdravim a pridavam se ke 4.7. - poslednimu Dnu Nezavislosti emoticon

zrovna vcera jsem se v noci probudila a nemohla spat, protoze krome data a mista jeste nic nemame emoticon ted nam tri tydny nejel pocitac, tak jsem nemohla chystat skoro nic, zarizujem totiz ze zahr emoticon
6. únor 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meess
fotoportrét
fotoportrét
meess
 Lisicko: máš pravdu, opravdu se nenudím, je hlavně hrozně uštěkanej, ale dost bojavej emoticon) první rok byl teda očistec, ale už mu budou 4, tak už je docela hodný, ale pořád má "své dny" emoticon
Verunko: tak Založíme Klub tvořivých ruček emoticon) jestli něco najdeš pěkného, tak dej vědět emoticon taky bych zkusila něco vytvořit...
yellowbanna: a kde budete mít svatbičku? A času je ještě dost, neboj emoticon
Holky nejedete se náhodou podívat na svatební veletrh do Phy???
7. únor 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verun.ka
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
verun.ka
    Region Blansko
 Děvčátka, dneska jsem si byla zaplavat-paráááááda emoticon včera jsem zdlábla pár zákusků-tak bych asi nezhubla...a moje výčitky byly tak silný emoticon že jsem se rozhodla alespoň pro plavčo emoticon chtěla bych minimálně dvakrát týdně chodit-uvidíme jak dlouho mi to vydrží emoticon
Meessinko, takže to jsme dvě v novém klubu emoticon Kdo dál se hlásí???? emoticon šup sem s inspiracema! Já jsem si zatím jen vyřízla z polystyrenu velý srdíčko-jestli se mi povede udělat na něj tolik růžiček ze stuh, tak ho chci jako tu ozdobu na auti (přinejhorším růžičky objednám emoticon Našla jsem stránku, kde je popsaný, jak se ty růžičky dělají-zatím se mi daří tak nějak všelijak, tak uvidíme emoticon
Ahojky,yello-žádnej stres, ještě je čas emoticon odkud zařizuješ a kde plánujete mít svatbu?
8. únor 2009 ve 14:22  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meess
fotoportrét
fotoportrét
meess
 verunko: tak to by mě je členku ta stránka zajímala, taky bych něco chtěla vymyslet....tak jestli budeš tak hodná a poskytneš jí tak budu mooc ráda emoticon Plavčo je super.... emoticon
8. únor 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lisicka (33 r.)
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
lisicka (33 r.)
    Region Kolín
 Holky na svatební veletrh v Diplomatu se chystám! chci okouknout výzdobu a jiný kravinky emoticon Jinak je mi 25 a v den naší svatby mi bude 26 - oslava v jednom dni, to bude nářez emoticon
verun.ka: stěhujeme se mezi Kutnou Horu a Kolín, je to taková malá vesnička, do rodinného domku, kde budeme bydlet... asi 4 kilometry od mých rodičů emoticon bude to paráda.... těším se, ale přesně jak říkáš, bojím se toho vybalování, že toho budu mít nad hlavu...
Hi hi a plavat sem byla ve středu... taky se mi to moc líbilo, protože mě bolely záda a na to je plavání dobrý... Veru držím palce ať ti to vydrží!
meess: ta naše se taky bojí... až moc... pohladit se nenechá ani od mé babičky a ta je z toho celá něšťastná vždycky... No teď jsme měli rodeo doma bo někde něco sežrala a snad každou hodinu jsem s ní chodila ven, bo měla takovou sráděru, že jsem se nevyspala.... emoticon ale už je to snad lepší....
K tvořivým ručičkám se přidávám, zatím sem sice dělala jen košíky z papíru - taková domácí recyklace, ale bavilo mě to...
9. únor 2009 v 09:45  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
goretti
Registrovala se 22. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků a 1 album. Region Praha.
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
goretti
Registrovala se 22. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků a 1 album. Region Praha.
    Region Praha
 yellowbanna: nebuj, my zařizujem z Prahy a nemáme o moc víc...
Včera jsme s tchýní domlouvaly svatební šaty - chceme být "alternativní" a tak budu mít šaty buď z oděvní galerie KRAB nebo hand made emoticon - a pokud hand made, tak si budu na ně i barvit hedvábí a tak - to bude jííízda...
Nevíte o nějakém hotélku na svatební noc? Berem se v Praze, ale ani jeden odsud nejsme a tak hledám - kde máme hostinu, tam to nejde... emoticon
9. únor 2009 v 10:15  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
goretti
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
goretti
    Region Praha
 mmchdm lisicko - původně jsme se chtěli brát 6/7 - taky na moje narozeniny emoticon ale kvůli práci svatebčanů jsme to přesunuli - aby mohli pařit... Takže my budeme slavit dva dny po svatbě emoticon
9. únor 2009 v 10:16  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lisicka (33 r.)
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
lisicka (33 r.)
    Region Kolín
 goretti: hi hi... no nám to krásně vychází že 4. je sobota.... jinak by to taky nebylo ve stejný den... nejradši bych to už měla za sebou... mám noční můry a děsí mě to už skoro rok a ještě čekat až do července emoticon je to stres a pak ten den uteče ani člověk neví jak.... myslím, že narozeniny se maličko potlačí svatbou, ale upřímně svatba bude ten nejlepší dáreček emoticon hele v Praze je takových hotelů, musíš vědět kolik chceš dát peněz
9. únor 2009 ve 12:43  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
goretti
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
goretti
    Region Praha
 No, to já nefim emoticon emoticon - tak ňák rozumně, nemáme bydlení a celkem počítáme každou korunu... Ale zase ne uplně, jsme si říkali, že bychom tam byli dvě noci a sobotu bychom proflákali po Praze a tak... Taková malá svatební cestička (tu opravdovou máme zcela netradičně s tchýní a tchánem a jeho bratrem a jeho šílenou manželkou v Provence až na přelomu srpna a září - to bude mega vtipný..)
9. únor 2009 v 15:08  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meess
fotoportrét
fotoportrét
meess
 lisicko: a jaký den se chystáš do Phy do diplomatu? Já v pátek....no my teď řešíme co s pséčkem o svatební den, kdo nám ho pohlídá....to bude oříšek, nechci ho dávat do psího hotelu.Tak hurá, už jsme tři v klubu Šikovných ručiček, akorát mě ty ruce nějak chybí emoticon
9. únor 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verun.ka
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
verun.ka
    Region Blansko
 Do prahy bych jela, děvčátka, ani nevíte jak ráda..jenže jsem z jižní Moravy,takže to nepřipadá v úvahu emoticon ale Praha se mi strááášně líbí-už se těším až s Joli pojedeme na Matějskou emoticon to bude jízda emoticon
Goretti, založ si album,prosím emoticon docela by mě zajímal tvůj vkus-třba na ty šatky, jak píšeš, že si je možná ušiješ, bych se ráda podívala emoticon
Meessinko, já ručičky teda mám emoticon ale obě levý emoticon ale snaha se taky cení a když nic jinýho, tak aspoň budu mít radost z vlastního výtvoru emoticon
Lisicko, jak je na tom pejsek? Zítra jdem plavčit s Jolouškem a ve čtvrtek se chystám sama-už se těším...
Holky, až najdete nějakej prima nápad na výrobu, tak piště do IP,ju?!
Jinak dneska mě honí žravá emoticon mám nějakou pochmurnou náladu a pořád bych něco dlabala... to je dietka emoticon
9. únor 2009 v 19:53  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lisicka (33 r.)
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
lisicka (33 r.)
    Region Kolín
 ahoj holky!
goretti: zkus třeba dvou nebo tříhvězdičkový hotely - nejsou tak drahý a myslím, že kvalita ubytování je normální (žádnej luxus ale taky žádnej hnus) na seznamu se to dá dobře najít když zadáš hotel do vyhledávače, pak klikneš na firmy a už si můžeš hledat v jakém regionu chceš a pak i v jaké části prahy... uvidíš, určitě něco najdete emoticon
mess: no nejspíš v neděli, bo v sobotu budu nakupovat lino, abychom ho položili v pronajatém bytě, bo nám ho Rozárka na truc rozkousala - máme takovou malou díru v předsíni asi tak metr na metr emoticon
Rouzí s náma ve svatební den bude i na obřadě... Tím že je to celé na zahradě, tak není problém... těch pejsků tam bude víc emoticon
verun.ka: na matějský jsem nebyla tak dlouho!!! nejmíň 3 roky... Rozárka už je v pohodě.. dneska s ní jde přítel na vyndání stehů tak jsem zvědavá co jim tam zase provede za divadlo emoticon já jdu dneska zase cvičit do vyhřátého studia jógu... taky se těším emoticon
Holky já můžu tak akorát vyfotit ty svoje papírové košíčky... chceme je s mamkou uplést místo krabiček na výslužky...
10. únor 2009 v 10:21  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš