Nevěsty Zlín 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky. Po čtyřech letech sme se s přítelem rozhodli se vzít. Zatím sme ve stádiu výběru termínu a místa. Ale pohybujeme se už jen kolem tří termínů 22. 9., 29. 9., 6. 10. Až si vybereme dáme vědět. Rozhodla jsem se založit toto fórum, abychom se mohly společně podělit o přípravy, novinky a případně si dopomohly k tomu, abychom na něco nezapomněly :-)
Odpovědět
Zatím nejvíc vyhrává Konfitované kachní stehno, červené zelí, kaštanový knedlíček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miss007 Buď přemýšlím, o rozpuštěných vlasech s květinou :-) nebo mám cca 3 favority ve svém albu....ale rozhodně něco jednoduššího, teď mám vlasy kratší, tak si je nechávám narůst a mám zákaz jít i ke kadeřnici :-) že melírek a vše až těsně před svatbou, tak už se nemůžu dočkat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katttie Neboj , to stihnete :-) ale s hospodou a místem, moc neotálejte, my měli štěstí, že to máme u tety :-) a gratuluju k miminku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miss007 děkuju, svatbu bych si asi víc užila bez mimča ale věřím tomu že to bude stát za to i tak. Máme vybraný hotel Tuskulum v Lukově, zatím je to strašně předběžné. Volno tam mají ale tu cenu si zatím neumím představit. Líbí se nám, že bysme hosty nemusely nikam stěhovat, všechno by se udělalo na jednom místě.
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska87 jo stihneme, jde to docela rychle :-) trošku se obávám i dubnového počasí, když zima ještě pořádně nezačala. mohl by být duben jako byl tento rok....místo už předběžně je :-)
Odpovědět
@katttie Tak to ještě zkuste Penzion Uno. My to tam máme také. Všechno se tam dá udělat na jednom místě, přesně jak říkáš. Oddávání, ubytování, hostina... Letos to kompletně nově zrekonstruovali a tak mají specielně na svatby vytvořený interiér velkého saloonku. Je to nádherné. Fakt. Mě to přesvědčilo :-D Perloťová tapeta zámeckého typu, pro nevěstu a ženicha v čele specielní bílé zámecké polstrované židle. Nádherné pětiramenné svícny na tabuli. Všechno sklo, příbory a nádobí je nové. Přesně tak si představuji výzdobu své tabule. Žádné umělotiny, jen květiny, kvalitní ubrousky, svíčky a krásné nádobí a sklo. 8-) Na stoly mají koupené ty suknice a výhled je tam neuvěřitelný. Já to mám teda v listopadu, tak my oddávání mít venku nebudeme, ale stejně jsem tam z toho prostředí nadšená.
Odpovědět
Profilova fotka
@miss007 Dívala jsem se na fotky, mě by se to zamlouvalo ale budoucímu manželovi se to nelibí. možná by stálo za to se ale jít mrknout přímo tam. Možná mezi svátkama jak bude chvilku čas tak vyrazíme na obhlídky :)
Odpovědět
Já můžu doporučit Hotel Lázně Zlín - Kostelec, vše skvělé a personál ochotný a vstřícný, kolem hotelu příroda a zeleň, takže na další fotky super... ;-)
Odpovědět
@slunicko333 jo a na golfu budou krásné fotečky ;-)
Odpovědět
@champagne přesně tak, nějakou mám i v albíčku tady na beremku... ;-)
Odpovědět
Ahoj, prosím máte nějaký tip na dobrou kadeřnici a vizážistku (ideálně 2v1) ve Zlíně? Díky.
Odpovědět
@ladybirdnovalee Sylva Koplíková @ Pavel Kortán :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Milé nevěsty, přeji Vám příjemně strávené vánoční svátky a do Nového roku ať se splní všechna Vaše přání. Především ty svatební. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Taky se pridavam, preju krasne Vanoce a jen to nej do noveho roku!
Odpovědět
Ahojte holky. Už sem tady chvíli nebyla a začínám být za Vámi pozadu :-) Chci se zeptat, kde hledáte inspiraci na svatební účesy? Nějaké konkrétní stránky? Moc děkuji a všem Šťastný Nový rok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky kde si necháváte dělat dorty? Dostala jsem typ na paní Krausovou s Horní Lhoty ale nikde jsem na ni neobjevila telefon, nemáte ho náhodou některá, nebo na paní Pavelkovou někde z Napajedel tuším.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, chtěla jsem se zeptat, jakou budete volit barvu silonek pod šaty, já vlastně ani nevím, co je podle etikety dovoleno. Bílé vs. tělové ?:-) díky za radu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misanes Já asi bílé ;-)
Odpovědět
@misanes Já myslím, že to je jen na tobě. Dneska ani ty střevíčky nemusí mít bílou barvu a jsou barvy svatby. Takže si myslím, že punčoškama nemůžeš nic zkazit. Je to asi víc na vkusu. Jedna moje kamarádka měla bílé, kvůli focení. Druhá měla tělové, protože se jí ty bílé moc nelíbí. Já ještě sama nevím. Ale rozdhodně ne na boso. To se nehodí. I když chápu nevěsty, že si je v 30 stupňových vedrech po obřadu sundávají. :-p
Odpovědět
@miss007 taky jsme byli na degustačním menu a super. my jsme si o něj teda sami žádali :) akorát paní pak řekla, že se bude stejně menu předělávat na léto. ale vybrali jsme si předkrm :) ty ubrousky - oni už mají nakoupené látkové (nějaké barvy)? já jí nechci psát s každou blbostí :)
Odpovědět
@misanes já budu mít asi tělové, ale ještě jsem nad tím moc nepřemýšlela :) zatím jsem byla jen u Svozílků na šaty a tam jsem si bohužel nevybrala, takže to vypadá na šaty z Prahy nebo z Boleslavi. jsem zvědavá na ten převoz :)
Odpovědět
Ahojte holky, tak vidím že Uno letos hodně frčí :-) my tam máme domluvenou hostinu na 7.7.2012 :-) Svatební menu jsme zatím neřešili, to nechávám až na později. Nevíte jak je to tam se svatební výzdobou (tabule, květiny kolem a tak..), jestli to tam nachystají nějak automaticky, nebo si výzdobu na stůl mám shánět sama? Na toto jsem se tam zapomněla zeptat..
Odpovědět
Profilova fotka
Ke Svozílkům se chystám příští čtvrtek, snad to dobře dopadne dobře a vyberu, ale ikdybych si hned vybrala, půjdu se pro zajímavost kouknout do Hradiště a do Olomouce. Jinak máme zařízené fotografy, místo hostiny a domlouváme kostel :)
Odpovědět
@misanes záleží na tobě, bílá je samozřejmě barva nevinnosti ale třeba takové se nehodí do všech střevíčků, já měla střevíčky stříbrné, proto jsem šla do tělových punčoch, a ještě také proto, abych nebyla úplně celá bílá nevýrazná, mám světlejší pleť... samodržící punčošky také nejsou zrovna nejlevnější, takže tělová barva se dá využít i k běžnému nošení k sukni a různým příležitostem... bílé se většinou použijí jen jednou na svatbě...
Odpovědět
@yankees paní Riegelová mi doporučila květinářství Charlotte - tam mi paní udělá kytku a všechno, koupí ubrousky (nebo je můžou koupit v UNU) a paní z květinářství to tam přijde rovnou naaranžovat, prostředí zná, takže je to výhoda. takže zatím jsem jediná, kdo bude mít v UNU i obřad? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já ani nevím co a kde UNO je??
Odpovědět
Profilova fotka
@misanes penzion ve Zlíně, hodně nevěstám učaroval, mě popravdě nezaujal, ale to je otázka vkusu a myslím, že je moc dobře, že se nám každé líbí trochu něco jiného..Když si zadáš do strýčka googla penzion uno zlín, určitě ti vyjede odkaz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na to, že víceméně jsem ze Zlína, tak vážně neznám. Juknu se, ikdyž už své místo mám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misanes Už se chystáš na šaty? Já si říkala, až tak za měsíc, ale když máme stejný termín, že už bych taky vyrazila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 Příští středu mířím ke Svozílkům, u nich je to tak normální doba. Mě to přijde též brzo, ale nemůžu už odolat si konečně nějaké zkusit :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?