Nevěsty Zlín 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky. Po čtyřech letech sme se s přítelem rozhodli se vzít. Zatím sme ve stádiu výběru termínu a místa. Ale pohybujeme se už jen kolem tří termínů 22. 9., 29. 9., 6. 10. Až si vybereme dáme vědět. Rozhodla jsem se založit toto fórum, abychom se mohly společně podělit o přípravy, novinky a případně si dopomohly k tomu, abychom na něco nezapomněly :-)
Odpovědět
@veruska87 já jsem ti už psala, ale asi to nějak nedopadlo dobře: p. Ulčíková, Polichno, email:lenicka.u@seznam.cz, tel.739416.
Odpovědět
@veruska87 v emailu jsou velké písmena:Lenicka.U@seznam.cz
Odpovědět
Ahoj holky, nemáte prosím některá zkušenosti s fotografkou Silvií Valouškovou? Nebo nevíte aspoň kolik by chtěla za celodenní focení?
Odpovědět
Ahoj děvčata, dnes jsem byla omrknout netradiční restauraci Spirit ve Zlíně, máte s ní nějaké zkušenosti? Moc se nám líbí.
Odpovědět
Profilova fotka
@batyalquawen Výborně tam vaří, navíc moc krásné moderní prostředí. Jenom si neumím představit, jak by se tam třeba tančilo.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivik1978 Uvažuješ taky o svatbě na zámku Nový Světlov ? já taky, ale teď jsme tam byli a to jednání nebylo nic moc a ceny se budou zvedat, to vyjde rozhodně líp nějaké místo někde jinde :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Poradily byste mi prosím, kde mám sehnat hezké svatební boty? Neumím chodit na podpatcích :-( Hlavně ať jsou pohodlné...
Odpovědět
@miss007 Včera jsem viděla na Modusu Holky kdo máte zkušenosti s penzionem Lešná? Jako máme to tam zamluvené (muž to tam prostě chce, neb to tam vyjde nejlevněji), ale mě to tam pořád nějak nejde přes nos....vaří aspoň dobře když už nic?
Odpovědět
Profilova fotka
@batyalquawen Ahoj, já to tam neznám, ale nejde se s ním nějak domluvit, když ti to tam "nejde přez nos"? Je přeci škoda mít svatbu na místě, které se mi nelíbí, něco mi tam nesedí.. Co třeba zkusit U Staňků v Kostelci? Jsou levní, prý výborně vaří, prostory poměrně prostorné a pan Staněk byl velice milý a ochotný (a to jsme přišli zrovna když do restaurace došlo asi 10 hostů a v salónku chystal svatbu). A jak říkal pan Staňek, musí se vám líbit prostory, jídlo a ostatní tvoří tu menší část, jak se nelíbí prostory, je to špatně. My jsme nakonec zvolili Kolibu U Černého medvěda (trochu dražší varianta, ale je to jednou za život a také je tam ubytování pro hosty z mé strany)- já se do ní zamilovala hned a už jsem nic jiného nechtěla, přítel se bál, že tam bude malý prostor..ale při druhé návštěvě a domluvě s majitelem už byl pohlcen definitivně taky.. Takže já doporučuji ještě se porozhlédnout a zkusit se s mužem domluvit, že ti to tam třeba úplně nesedí..
Odpovědět
@kessa No ono je to díky tomu, že je to tam nejlevnější a přes to prostě nejede vlak... já bych to nejraději měla nahoře na Lesním hotelu (tzv. U kostlivce) nebo na kongresaku ve Spiritu. Ale ono je to hold drsžší....
Odpovědět
Profilova fotka
@batyalquawen to je škoda, ale zkusila bych si o tom promluvit a vysvětlit to.. My nakonec máme taky tu nejdražší variantu z našeho výběru..ale je to jednou za život :-) a stejně tak máme i drahou muziku, ale prostě chceme suprovej originál, než nějákého lepšího či horšího klávesistu, kytaristu atp. Ale člověk taky musí vědět, kde je ochotnej šetřit a kde ne a samozřejmě, kde na to vezme peníze.. Rozhodně bych se kvůli svatbě nezadlužila.. Prostě si s ním v klidu sedni a proberte to, snaž se vysvětlit, že na svůj velký den nechceš být někde,kde ti to nesedne. Můj přítel by mi nekazl svatbu tím, že by to bylo v prostorách, které mi nesedí, ale pokud třeba není moc peněz a musíte opravdu šetřit, tak to zase chápu. Snad budeš nakonec spokojená, ať to dopadne tak či tak.
Odpovědět
@kessa To už jsem zkoušela, ale prostě je to bezvýznamné. On nedá tolik peněz za svatbu, nezadluží se...berem se v květnu, v červnu mi dojde slušné množství peněz ze stavebka...takze ne, ze bysme nemeli....ale proste to pro nej neni tak dulezite jak pro me, minule jsme se kvuli tomu zhadali do krve..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@batyalquawen No, tak jestli se snaží co nejvíc ušetřit, protože není tolik penízků, tak to chápu. Ono taky záleží kolik kdo budete z té svatby platit..pokud to platí jen on, tak do toho asi moc kecat nemůžeš.. Jestli platíte každý něco, tak si můžeš vymýšlet, ale pak by sis to navíc taky měla zaplatit. My se bereme taky v květnu, platíme každý něco (partner více, díky jeho platu), já zase využiju i stavební spoření, pokud bude potřeba, pokud nebude, tak stavební spoření využiju na splacení našeho pozemku a trošku na věci potřebné pro moji práci.
Odpovědět
@kessa Nám to platí skoro všechno příbuzní....
Odpovědět
Profilova fotka
@batyalquawen Tak to nevím, co poradit, možná si zkusit promluvit i s tím, kdo to bude platit, jestli by zaplatil trochu víc. My si to budeme platit sami (zatím ani rodiče neví, že bude svatba, protože to oznámíme, až budeme mít základ zařízený) a pokud nám rodiče přispějí budeme rádi, ale nepočítáme s tím. Asi musíš zvážit sama, zda si můžeš vymýšlení dovolit a jestli to stojí za hádky, nebo se s tím smíříš a třeba budeš i spokojená s prostory, které jsou vybrané :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@batyalquawen situaci Ti vůbec nezávidím.. u nás to bylo tak, že jsem si prostě prosadila místo svatby.. já bych se totiž asi nesmířila s tím, kdyby to bylo v prostoru, který se mi nelíbí.. hned na začátku jsem řekla, že si to kdyžtak připlatím a maminka mě v tom podpořila, takže jsme se nějak domluvili.. navíc přítel by mě nenutil dělat to někde, kde se mi to nelíbí.. možná bych zkusila navrhnout nějaké možnosti šetření, aby bylo možné zaplatit vysněné místečko:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@batyalquawen Jestli tě to trochu uklidní, tak já jsem na Lešné byla na svatbě a několika oslavách a bylo to tam vždycky v pohodě. Je pravda, že gastronomicky to tam není tak originální a moderní jako třeba ve Spiritu, ale chuťově dobré. Myslím, že svatební hostiny i rauty tam mají zmáknuté. Vždycky tam byla moc příjemná a ochotná obsluha a dělají i hezkou výzdobu. Je tam třeba i dost místa na tanec. No a ceny jsou taky dobré. Jinak co můžu za sebe doporučit všema deseti, je Penzion Na rozcestí v Trnavě. Super přístup, ochotní udělat všechno co člověku na očích vidí, pěkné prostory (zajímavá a originální je stodola, má super atmosféru), krásné zahradní obřady, výborné jídlo a ceny ještě lepší než na Lešné!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dotaz....teď mě tak napadlo....co se vlastně pouští při obřadu ? jakou by jste si přáli mít hudbu, aby vám zahrála ? já se ptala na matrice a odpověď....pokrčení rameny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska87 Já chci na můj nástup Pachelbela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 A myslíš si, že se dá někdě na netu sehnat ukázky hudby ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska87 No musíš vědět, co by sis tak představovala, pak už je to jednoduché najít :-)
Odpovědět
@kaculkad Tobě to přijde v Penzionu Na rozcestí levnější než na Lešné? Tak to hledím. Kamarádka tam měla svatbu letos. A nakonec započítali všechno možné. Tisícovky jen skákaly. A když bychom porovnali jen cenu svíčkové - tak mi tam moc levní teda nepřijdou na to, jak to tam vypadá. A popravdě, ani ta svíčková za moc nestála. A to mi nakonec řekla i samotná nevěsta.
Odpovědět
@batyalquawen Z toho co jsem viděla na fotkách a slyšela tady od holek, tak asi opravdu U Staňků v Kostelci to nebude tak špatné. My máme zvolené Uno, tam je to formou balíčků. Nejlevnější za 890 na osobu a máš v tom všechno jídlo, nealko, pivo a kávu. S tou Lešnou tě mega chápu. Mě to tam přijde strašně tmavé vevnitř. Ale víš co? Vůbec se kvůli tomu netrap. Definice nejkrásnější svatby je podle mě - usměvavá nevěsta, všímavý ženich a bavící se svatebčani. A to si za peníze nikdo nekoupí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 No já právě nevím co se tak hraje....znám jen ten klasický svatební pochod :-))) tak abych věděla, jestli je i něco jiného....a co budu mít na první manželský tanec, to vím už teď, minimálně 3 písničky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska87 http://www.youtube.com/watch?v=8Af372... Posílám na ukázku, co budu mít já ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miss007 No tak tomu teda vůbec nevěřím!!! My jsme zaplatili přesně to, co nám vypočítali předtím v cenové kalkulaci - rozdíl byl asi 50 Kč (v náš prospěch :-)). A když jsme to přepočítali na osobu, tak to vyšlo skutečně asi o stovku levněji, než na Lešné. A na svíčkovou nemůžu říct ani půl slova, byla prostě vynikající, polévka s domácíma nudličkama jakbysmet a stejně tak ostatní jídlo, což nám potvrdili i hosté. Na jídlo pěli všichni chválu ještě dlouho po tom. Já jsem na jídlo poměrně náročná a všechno bylo vážně moc dobré. Byli jsme tam letos i na další svatbě a to bylo to samé v bledě modrém. Nemůžu na ně říct ani půl špatného slova. Splnili velmi ochotně ve všech směrech 100% toho, co jsme si přáli.
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 Díky, aspoň nějaká inspirace,.....moc hezká melodie :-)
Odpovědět
@batyalquawen Ahoj, já byla na svatbě na Lešné a i několikrát na jídlo, bohužel jídlo hrozné a interiér pro mě je komunistický :(, tak tě asik zklamu....A já si teda myslím, že svatba je hlavně o lidech, zábavě, pití a teda i jídle, takže já bych tam svatbu z mé zkušenosti určitě neměla :(, můj názor, nikomu nic nevnucuji...:)
Odpovědět
@miss007 ježiši nestrašte mě:) my tam máme svatbu v květnu, na první pohled sem si stodolu zamilovala a byla jsem tam i několikrát na jídlo a nemůžu nic vytknout :), jako o moc lepší než ta Lešná, ta je běs:)
Odpovědět
Profilova fotka
@bera8 Ha, už vím, kdo nám zabral stodolu :-D Naštěstí jsem se zamilobala do Koliby U Černého medvěda- super prostředí, skvělé jednání, fajn obsluha.. Jinak bych si tě našla :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?