Nevěsty Zlín 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky. Po čtyřech letech sme se s přítelem rozhodli se vzít. Zatím sme ve stádiu výběru termínu a místa. Ale pohybujeme se už jen kolem tří termínů 22. 9., 29. 9., 6. 10. Až si vybereme dáme vědět. Rozhodla jsem se založit toto fórum, abychom se mohly společně podělit o přípravy, novinky a případně si dopomohly k tomu, abychom na něco nezapomněly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@noras kadeřnice Sylva Koplíková... skvělá ženská a umí! ;-) Mají salon Fabien, společně je tam i vizážista Pavel Kortan... Kontakt můžu poslat do IP. @nikka87 kamarádka měla svatbu v Nap. na zámku a hostinu měli v Zámecké restauraci v Pohořelicích a byli moooc spokojení...
Odpovědět
Ahoj devcata, mam na vas dotaz: Znate nekdo ve Zline dobrou vizazistku? Na kosmetiku nechodim, tak nemam zkusenosti a potrebuju, aby mi liceni vydrzelo fakt cely den, nas fotograf na to klade velky duraz :) Pokud znate, prosim sem s tipy :) Diiiky moc
Odpovědět
@tyeen doporučuji totéž co marefa. koplíková - Kortán. :-) :-)
Odpovědět
@jana_simikova Tak to je super. Ten stres k tomu asi patří, ale neměl by být nepříjemny. ;-) No tak až budete mít to venkovní oddávání v tom Unu a celkově fotečky z tama, musíš ukázat. Jsem moc zvědavá 8-) . Jak je tam ten nádherný výhled na lesy, tak ty bílé šaty budou k tomu pozadí nádherně kontrastovat. Budeš určitě jako princezna v pohádce. Letos je ten podzim docela vyvedený, tak doufám, že bude i příští rok. A budete v tom UNU i zamlouvat romantický pokoj na svatební noc?
Odpovědět
@miss007 no jasně, ten se zas líbí přítelovi ;-) budem tam mít i pár dalších pokojů, protože většina hostů přijede z Čech a nechci babičku moc zatěžovat, aby u ní spali všichni. pro nás je UNO trochu symbolika - naši se rozhodovali mezi dvěma pozemkama, když chtěli stavět - tím, na kterém stojí UNO a tím, kde teď stojí domek. @ajrina a co přímo v zámku? byla jsem tam a vypadalo to tam moc pěkně, catering mají z hotelu Moskva, kde prý vaří výborně
Odpovědět
Mlýnkovi budem mít i my.
Odpovědět
budete někdo mít i video?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikka87 Ahoj, v IP máš kontakt na Pahrbek, snad bude číslo aktuální.V létě jsem tam byla na pohovoru a z tohoto čísla mi paní majitelka odpovídala. Nechci tě strašit,ale nevím jestli by tam svatbu pro 20 lidí udělali,ta restaurace je docela velká,někde tak malé svatby na takovém prostoru nechtějí dělat.Na Hotelu Malina mají na takové menší akce bar, který je nahoře nad restaurací.Každopádně přeju,ať dobře pořídíš! :-)
Odpovědět
@champagne Já bych chtěla i video. Ale rozhodně je to o prioritách. Někdo šetří na prstýncích, květinové výzdobě... Někdo naopak na kameramanovi a fotografovi. Já si vytvořila pomyslnou stupnici věcí, ze kterých nechci slevit a na kterých mi naopak tak moc nezáleží. ;-)
Odpovědět
A jakeho jste meli kameramana?
Odpovědět
Ahoj holky, jak tady vychvalujete to UNO asi se tam budu muset zajít podívat, i když hostinu i obřad mám vyřešený....trochu jsem pokročila i s květinami a šaty, ale zatím jsem byla jen u Svozílků. Co se týká těch fotografů a kameramanů většina lidí tvrdí, že video je lepší jak fotky, na fotky prý koukneš párkrát, ale na video častěji a pobavíš se. Těžko říct... No nic jdu koukat ještě po nějaké inspiraci, jak naaranžovat stoly....
Odpovědět
@batyalquawen takže se ti povedlo je sehnat to je dobře že ti to vyšlo dělají fakt pěkné fotky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
mají nádherné fotky....škoda, že fotí jen celý den....
Odpovědět
Ahoj nevěsty, sleduju, že to tu docela žije a to jsem si myslela, že začínám příliš brzy. Zatím máme datum (12.5.2012), místo obřadu (Baťova vila) a hostiny (U Barcuchů), fotografa a kameramana, tak jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne a co všechno se ještě pokazí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ajrina @splavicek holky, můžu srovnat Lidový dům - byla jsem tam jak na normální oběd (to mě fakt nenadchlo, jak řikáš, Marti) a letos jsem tam byla i na svatbě a to bylo nesrovnatelné - jídlo výborné, raut výborný, obsluha velmi sympatická. Co mě ale velice odradilo od tohoto objektu je ten šílený nenazvučitelný sál s vysokými stropy - každý zvuk se ozývá 4x a ve výsledku nerozumíte vlastního slova a muziku jen hádáte, co tak asi hrají.... hlava mě z toho bolela už po půl hodině ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...my měli vybrané datum 4.8.2012 , ale je to jinak :-) přítel došel s novým termínem...a svatbu nakonec budeme mít 28.4.2012...zatím jsme ve stádiu příprav...hospodu máme zamluvenou, zamluvit termín jdu zítra, protože náš úřad odmítá pracovat (pouze úřední den PO a ST) ....... koláčky budou určo z Vlčnova :-) a něco od mojí skvělé maminy :-) ....teď řešíme zákusky....a dort....takže dotaz - okolo Luhačovic, UHB či UHH nevíte o někom, kdo dělá dobré zákusky a dortíky ? za rozumnou cenu a v Luhačovicích jsou někde zákusky na váhu, nevěděl by někdo odkaz ? a zítra mi držte pěstičky, jdu se hádat na matriku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj....a ještě jeden dotaz.....nevíte, jaký je teď zvyk, kolik se počítá zákusků a koláčků na osobu ? kolik se tak dává do krabičky jako výslužka ? pořád si nad tím lámu hlavu...a když budem obědnávat koláčky, tak po nás už chtějí počet :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska87 no my jsme počítali do výslužky 15 zákusků + 5 koláčků (menší výslužka) do práce, schole a tak se bude dávat větší tak dvojnásobná až trojnásobná výslužka.. na hostinu počítáme na osobu 10-15 koláčků a myslím, že 10-15 zákusků.. nemám tu teď ale poznámky.. nicméně ty počty se moc lišit nebudou.. :-) doufám, že to bude stačit, i tak to bude drahota :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maruska116 Moc díky :-) já se ptala cukrářky, u které jsem dnes zamlouvala zákusky a ta říkala, že do velké krabičky se dává cca 30zákusků a dort...ale my dávat velké krabičky nebudeme, to bychom se nedoplatili :-) alespoň už mám nějakou představu a může se to tak cca napočítat ;-) a jinak se musím pochlubit, dneska se přípravy hnuly :-D - mám termín na matrice, čekám jen na potvrzení na zámku a ty zákusky...a ten odpočet dní do svatby tady, to mě překvapilo, ale už se těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska87 není zač, super, že plány pokročily:-) ono to už bude utíkat rychle.. :-) jinak my jsme to teda spočetli a nakonec zaokrouhlili ještě na stovky nahoru (i koláčky i zákusky).. pro jistotu.. A jinak si taky myslím, že malé krabičky stačí.. říkám větší pouze třeba do práce, apod.. :-) novinka pro mě bylo to, že by se mělo dát i číšníkům do kuchyně na hostině.. tak jsem tam musela započítat i tohle :-)
Odpovědět
já zatím počítám 7 koláčků, 2 ořechovníčky, 3 makovníčky a 9 jiných zákusků malých na osobu. do výslužek jsem si myslela tak 8 koláčků, 4 makovníčky a 2 věnečky. původně jsem je nechtěla vůbec dávat (jen to, co zbyde rozdělit), ale nevím..
Odpovědět
cimbálovka zamluvena, snad bude dobrá :) akorát nevím, co s tím fotografem, abych řekla pravdu, tak o fotky mi ani moc nejde, takže přemýšlím třeba o nějakém studentovi fotografování. co si o tom myslíte?
Odpovědět
@jana_simikova Jani cimbálovku máš jakou??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Moc se nam nechce investovat do kameramana a tak jsme si rikali, ze pozvem nejakeho studenta ze zlinske filmove skoly..Nemate nekdo zkusenosti, popr. Neznate nekoho?
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa Muzu taky poprosit o kontakt na slecnu Koplikovou...Kdysi jsem k ni chodivala, ale stratila jsem cislo...diky
Odpovědět
Profilova fotka
@zuznana už jsem to tu psala, my měli kameramana z FMK... kontakt na kadeřnici v IP... ;-)
Odpovědět
@bera8 Rováš - od kamaráda na ně mám dobré reference, sama jsem je neslyšela
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Tak jsme byli mrknout U dvou slunečnic a obrovské zklamání, dole pod salonky je sport bar, kde se kouří jako o život a cigaretový smrad byl i v salóncích, navíc by nám spojovali dva a kapela (cimbálovka) by byla v tom druhém a lidé by na muzikanty od tabule neviděli. Navíc jsou tam sloupy- tak na tančení taky nic moc..Nejvíc mi však vadil ten smrad cigaret :-( A pak jsme byli v Kolibě U černého medvěda a jsem nadšená- nerušené soukromí, krásné stylové prostory..Jen se bojím, aby tam bylo pro 48 lidí dost místa- máte zkušenost? Ríkali nám, že 50 je maximum, které se vejde.. Vaše zkušenosti s Kolibou? Nebo jiné krásné stylové místo?doporučte. Na rozcestí v Trnavě i Na pivovaře v Lukově je v našem termínu plno- bohužel. Děkuju za nápady a postřehy.
Odpovědět
@veruska87 zkoušela jsi u p. Ulčíkovou na ten dort?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivule_b A máš na ni prosím nějaký kontakt nebo kolik tak od ní dorty stojí ? :-) díky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?