Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
1
379
380
ahojky, mám dotaz na zářijačky,jaké jste měli na svatbu počasí? vím,že je to nevyzpytatelné,my máme rezervovaný termín 11.9.,a bojím se,ýe už nemusí být moc hezky... :-|
Odpovědět
Ahoj,náhdou jsem sem zavítala,protože potřebuju konečně prodat nějaké věcičky ze svatby.... Počasí bylo nááááádherné..je to patrné z fotek v albu.Ale třeba týden před námi holky moc nejuchaly:-((( Takže počásko si člověk opravdu nevybere... Ale za zářijový termín jsem moc ráda i s ohledem na to,že i tak mi bylo v šatech neskutečné vedro,svatební dort jsme museli dát ze stolu do lednice.....Nedokážu si to představit při vedrech,jaká panují třeba v červenci nebo srpnu....Takže já bych termín rozhodně neměnila a jsem za něj moc ráda:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,myměli termín 12.9. a ráno to vypadalo na déšt ale pakse počasí umoudřilo a byl nádherný den.Září je určitě krásný,taky bych neměnila
Odpovědět
Ahoj tak my měli 5.9. a počasí stálo prd :-( bohužel místo altánku na zahradě obřadní síň :-( šaty a závoj všude ale i tak je to krásný den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My měli taky krááásně:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my měli 19.9. také celý den sluníčko a teplo až do noci 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
befanna - ta mi měli svatbu poslední výkend v září a musím říct,že jsme si vybrali skvěle, v létě snad ani líp nebylo. A to jsem ani počasí nepřikládala valnou důležitost a vyšlo to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
befanna - my měli svatbu 19.9. a bylo uplně nádherný počasí krásný teplo, ale nikoli vedro - jsem moc ráda, že to takhle vyšlo - ještě večer sme seděli sami nahoře na Rozhledně; toho 31.července co měla bejt svatba původně bylo děsný vedro - to bych se v těch šatech upekla - takhle to bylo akorát ;-)
Odpovědět
Ja jsem se vdavala 26.9. a bylo azuro a teplo.Dokonaly den se vsim vsudy.Nutno ale dodat,ze 3 nedele na to byla kalamita;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky,tak už se se nám blíží první výročí svatby tak co u koho nového,co mimča a tak? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sidi - mimčo stále plánujeme a nepřichází,ale nezahálíme a požádali jsme o konzultaci. Ještě nevíme co a jak,ale snad se to už brzo dozvíme. Výročí máme až poslední víkend v září a já doufám,že proběhne nějaká večeře. Tuto aktivitu zkusím přenechat manželovi,aniž bych se připoměla.Uvidím jestli to vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pet:Držím palce a určitě to vyjde ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sidi - děkuju. budem doufat :-)
Odpovědět
1
379
380
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?