Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: to bude idealni ;-) Ja to taky dam tam, vsechny nevesty si to tam chvalily
Odpovědět
pajik: ja ho mam na druhy strane mesta, poptam se tady u nas v salonu, ale spis to asi bude chodov..
Odpovědět
nuuna: ve svatebnich novinach, jak jsi resila ten zaver.. jsem videla docela pekny noviny, na zaver tam byly snad jen dva radky podekovani, fakt to staci, a pak tam meli "reklamu" - uz nevim na co presne, jen mi v hlave utkvela taxi sluzba napr., pripadne bych uplne s klidem udelala reklamu fotografce (v tvem pripade), nebo komukoli dalsimu, s kym jsi spokojena... hm? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jeee, no vidis, to me nenapadlo! :-) To je super napad! hodim tam dodavatele jako je fotografka, kvetinarka atd... A taky MOdry andely a taxi :-D
Odpovědět
nuuna: kdyz zadas do vyhledavace svatebni noviny, tak tyhle inspirativni byly snad jedny z prvnich, ktery mi vyjely (google ceska verze)
Odpovědět
prave jsem napocitala 32 vysluzek, 9 malych zvacich kosicku s kolacky plus dve vetsi krabice pred svatbou do moji a pritelovo prace... kde jste vsichni??
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: tadyyy :-) Jsem se ponorila do novin :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já myju nádobí...pořád ještě... :-D jdu ještě utírat... ten závěr novin je fakt dobrej nápad... já je musím taky ještě dotvořit... chci tam naskenovat moje a přítelovo fotky z dětství... jsme si na nich hrozně podobní... :-N přítel měl dlouhé vlásky... :-D
Odpovědět
:-D nuuna :-D :-D akorat jsem upravila muj seznam... posilam... pajik: to jsi nemyla snad 14 dni? :-D :-D a foto.. no bez komentare!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jdu se mrknout ;-)
Odpovědět
nuuna: ja doufam, ze te moc nevydesim.. :-D
Odpovědět
tak už jsem tu na skok zase :-D tak holky a co takové ty děkovací dorty?? děkuji za dceru/syna? budete to některá dělat?? mě se do toho nechce a asi nebudou, tak jestli jsem divná :-N
Odpovědět
Článek se načítá
lidi: ja myslim, ze se to na sk nenosi a u nas taky ne, takze my je delat nebudeme.. spis premyslim, jak podekovat rodicum.. jestli nejaky darecek... dortu tam bude uz tak hafo..
Odpovědět
Profilova fotka
lidi: my je urcite delat nebudeme. Stejne by to nikdo nejedl :-N ja_fi: ty jooooo, tak koukam, ze jsem huste pozadu co se tyce levelu ukolniku! :-D :-)
Odpovědět
nuuna: :-D ja jsem fakt magor :-D zvykla z prace psat vsechno :-D ale pak se to osvedci... to nemusim nosit v hlave :-D
Odpovědět
no rodiče mají příští týden výročí 25, tak musím něco vymyslet... přítelovi v červenci 30, se nám letošek nějak sešel ;-)
Odpovědět
lidi: pritel mel letos taky 30 :-D hm, co rodicum nekde zaridit bud nejaky pobyt na vikend, jen oni dva, nebo podle toho co maji radi.. nebo veceri ve dvou (tu byste mohli i ukuchtit, vyzdobit stul..), nejaky vylet.., krasnou kytku s 25 ruzema... nebo co ma mamka rada za kytky a 25letou whisky nebo co... :-D
Odpovědět
ja_fi: já se blbě vyjádřila přítelovi rodiče budou mít 30 společných let :-D no brácha je proto, že bysme je poslali někam na dovču... to už jsme provedli před pěti lety a byli nadšení... bohužel letos je trochu jiná situace :-( moc penízků nemáme... táta si nedávno posteskl, že nebudou mít čím tu naši svatbu fotit... tak mě napadlo koupit jim foťák... na to jejich focení by za dvojku úplně stačil x-)
Odpovědět
ten můj je pískle... bylo mu 26 minulý týden :-D
Odpovědět
lidi: ahaaa :-D :-D :-D hm, pokud vis, ze by jim ten fotak radost udelal, tak bych do toho sla... jinak ja jsem pri takovych prilezitostech spis na zazitky nez na vecne dary :-) plnit tajna prani a pod. :-)
Odpovědět
jj, to já jsem taky pro zážitky x-) mě napadl let balonem... nebo tátovi zaplatit OT... ale tak to může dostat k padesátinám a to už snad na tom budeme i my trochu lépe finančně x-)
Odpovědět
lidi: balooon! nam ho chce dat mama jako svatebni dar :-) to radsi diskutovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ja frcim, uzijte si vikend a v pondeli ahoooj :-)
Odpovědět
nuuna: taky si to moc uzij.. pa
Odpovědět
nuuna: pa a bez starostí s kočkou ;-)
Odpovědět
tak já se odmlčím, pádím na nehtíky ;-) no a pak bych se taky mohla učit, že.... no uvidím, jak se mi bude chtít :-D
Odpovědět
tak zatim! pa.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky pááá já nevím, že přítele nenapadlo to odmýt.. ach jo, ale už mám hotovo... juchůůů jo já se nepochlubila mamka nám dá jako svatební dar prodloužený víkend ve Wellnes hotelu, či co to je.. teď tam byla s kolegyněma z práce a byla z toho nadšená.. jen už mají obsazené termíny, tak pojedeme až v půlce září...ale stejně jsem hrozně nadšenáááááááá x-) to mě jen tak připomnělo jak jste tu o tom psaly... jinak dorty jako poděkování dávat nebudeme... by to nikdo nesnědl...ale chci vymyslet něco jiného, třeba nějaký pohár s poděkováním...něco aby jim to zůstalo napořád a já jim mohla říct, že je máme rádi... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: já vám sem ty fotky dám až to naskenuju...a pak můžete hádat kdo je ženich a kdo nevěsta... :-D :-D :-D
Odpovědět
pajik: jasne!!!! uz ted? ;-) :-N :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?