Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
pajik: ty provokatere! s tema fotkama od zuzky.. :-D no jo no, zase krasa..
Odpovědět
http://www.facebook.com/photo.php?pid... tohle liceni se mi libi... ta fialkova.. :-)
Odpovědět
holky, já chci taky vidět sluníčko, vyfoťte mi ho prosííím...smutně koukám :-( ja_fi: jen doufám, že mi ty šaty vůbec dorazí, však víte, co se stalo na Břeclavské poště...
Odpovědět
Profilova fotka
fakt, ne? No pražáci mi hlásili taky sluníčko, tak jsem myslela, že je konečně celorepublikový... :-( Ok vyfotím a hodím do alba... :-D :-D :-D dneska chci zkusit zase nějakou patlanici na ksichtík...a zkusím do teho zakomponovat umělé řasy...
Odpovědět
jeee, tak to uz se tesim na fotky! z tebe bude za chvili profik i v tom foceni ;-) :-D :-D
Odpovědět
pajik: mě focení líčení nějak nejde, asi budu muset vyzkoušet víc režimů na foťáku
Odpovědět
Profilova fotka
midy: já nevím co se stalo??? =-) jafi: to je úplně luxusní líčení... ;-) já pořád váhám mezi hnědou nebo fialovou na oči.. ta hnědá je přirozenější, ale všichni jsou na hnědé líčení u mě zvyklí v jakékoli intenzitě... :-D a na fialové vlastně taky... :-D
Odpovědět
jumělé řasy jsem chtěla taky, ale neumím s nimi pracovat, tak jsem je zavrhla. Aspoň se nemusím bát, že by mě ženich nepoznal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no holky tak to v žádným případě nebude, jelikož se docela hezky nalíčím a pak se akorát rozčílím u foťáku, že ty barvy to prostě neveme... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já mám zatím první, ale jsou děsně dlouhé a já v nich vypadám jak transvestita... :-D však uvidíte, ale mám je jen na potrénování, pak koupím kratší a asi hustější...a dneska chci právě vyzkoušet jak dlouho vydrží...
Odpovědět
pajik: našli se tam nashromážděné dopisy za několik let, hlavně ty zahraniční, protože v nich byly často peníze, tak je někdo kradl...
Odpovědět
midy: mas u me v albu pozdrav :-)
Odpovědět
Článek se načítá
já jsem si koupika kleštičky na řasy, tak jsem zvědavá, jestli to bude mít nějaký efekt...
Odpovědět
midy: klesticky mam taky, zatim jsem je nevyzkousela.. ale pristi tyden mam jeden den sraz vecer s holkama, tak to mozna prubnu.. a pak v patek jdem kamaradce na svatbu, tak to mozna zkusim taky.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: ty jsi škodolibá.. :-D :-D :-D ..ale předběhla jsi mě... :-D :-D :-D midy: hmm slušnej průser... :-|
Odpovědět
midy: ale koukej rychle, to kafe minule mi pak taky vymazali ;-)
Odpovědět
ahojky holky, děkuju moc :-) to sluníčko je kvůli mě :-D Bylo hnusně, protože jsem se musela učit, tak aby se mi nechtělo ven a teď už může svítit pořád ;-)
Odpovědět
ja_fi: já je vyzkouším zítra, jsou u nás slavnosti. možná si dám i makeup, abych se s ním naučila do svatby pracovat, myslím, že mě spousta lidí nepozná nebo si budou myslet, že mi něco je :-D
Odpovědět
pajik: ja nejsem skodoliba, ja posilam kousek slunicka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já už to tu psala, ale ať jsem zase za chytrou.. :-D zásadně natáčejte před řasenkou, ať si řasy nepolámete... ;-) a zkuste natáčet na dvakrát, nejdřív co nejblíž u víčka a pak konečky řas...to má zaručený efekt... ;-)
Odpovědět
ja_fi: koukám, koukám :-) Lucinka: tak dojeď na návštěvu ať ho přitáhneš i sem :-)
Odpovědět
pajik: děkuji za radu, určo vyzkouším :-)
Odpovědět
pajik: hm, ja mam relativne kratky rasy, myslim.. takze tam to asi bude proste natoceny jen jednou :-D
Odpovědět
já jsem mívala dlouhé řasy, ale teď mám pocit, že se mi zkrátily, ale možná se mi to jen zdá
Odpovědět
holky, tady je fakt tak krasne, jak jsem postizena tema svatbama, jsem si rikala, ze to je pro ty nevesty dnesni a zitrejsi uplny pozehnani :-) cely tyden hnus a na patek a sobotu takhle.. :-)
Odpovědět
ja_fi: já stále čekám, že u nás bude o víkendu pršet, minimálně budou přeháňky. Jsou u nás slavnosti a každý rok když jsou prší, ale bylo by příjemné, kdyby po tolika letech byla výjimka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! :-) Ja jsem dneska jako na trni! Z tematu Vinicni altan, kam taky chodim, se za dve hodiny vdava holcina... Ona si to pocasi snad objednala, no chapete to??!! :-D Normalne zavidim! :-D x-) Jsem uplne nervni za ni...Chtela bych tam byt na kukacku :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: tak to každopádně... nejlepší počasí bylo dubnový, květen byl celej propršenej a studenej... mamka mi včera volala ať si prý koupím bolérko, nebo v srpnu zmrznu... :-D tak jen doufám, že se to konečně zlomí a začne pořádné léto... ;-)
Odpovědět
nuuna: no umi si to nekdo zaridit.. pak zjisti, jak to udelala, ze ma tak krasne! uz vidim ty fotky s oblackama.. kdo ji bude fotit?
Odpovědět
pajik: bolerko si urcite kup, kdyz si ho koupis, tak v souladu s murphyho zakony bude hezky ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?