Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
misaroz:jeee posli fotecku hafaka......docela by me zajimalo jak vypada?my mame dve fenecky retrivru a tyto plemena jak labradora tak retrivra milujiii...a k tomu seznameni....my jsme se s pritelem taky seznamili diky netu....nebyt ho tak bychom nikdy nevedeli ze o sobe vime..... x-)
Odpovědět
hm, ahoj nuuno :-D vitam novou nevestu! to zni jako ze to dulezite mas zarizene ;-) teda jeste by to chtelo fotografa.. pokud ti zalezi na fotkach. misaroz: :-D :-D :-D na toho psa :-D
Odpovědět
http://www.ecards.cz/priv-fotka-dsc00...
Odpovědět
Profilova fotka
Koukam, ze nebyt netu, jsme nahrane :-D jujanka: jj, tihle psi jsou zlaticka :-)
Odpovědět
to byl ještě štěně, teď má 40 kilo a je to maxipes :-D
Odpovědět
misaroz: :-D tak to chapu tu pribuznost s vlkodavem :-D je krasne strapatej :-D uzasny zvire...
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz: vypada jako takove to specialni plemeno "kudrnateho" labradora :-D
Odpovědět
holky, sedim tu uz tri hodiny... jdu neco delat, nebo me to moje rehabilitacni zlato vecer prerazi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz: a nejmenuje se FIK? :-)
Odpovědět
My jsme si vymysleli rasu: irský pastevecký pes, a když se teď někdo zeptá, tak mu to tvrdíme :-D Každý se tváří, že tu rasu zná a my se bavíme :-D
Odpovědět
misaroz:tak to je drsnýýýýýý :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak ja frcim, paaaaaaa
Odpovědět
Článek se načítá
misaroz: :-D :-D :-D a fakt nic takovyho neexistuje??? :-D zni to teda dokonale :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misa: ahojky, tak to tu máme už dvě seznámení přes lidé.cz :-D jujanka: jé takže máte svatbu den po nás... ;-) teď mi volal přítel, jestli jsem prý nevolala na matriku do Kostelce, že mu volala paní matrikářka a že máme zajištěnýho toho fotografa... :-D :-D :-D a já jen: "cože"??? A nakonec je to pro svatbu co bude po nás... :-N
Odpovědět
misaroz: jen nechapu jak jej nekdo mohla prodat pod labradorem... ]-( Ja mam taky bezpapirovy hafaky...jsou od sebe od 3/4roku ale je kazda jina...jak vzhledove tak povahove....http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=4023194&vReferer=%2Fphotos%2Fjujanka
Odpovědět
pajik: :-D :-D :-D hm, ze by vam zuzka nestacila? ;-) :-D neni nad matricni fotografy :-D
Odpovědět
holky, jdu! ale zase se vecer zjevim na nocni smenu... aspon na chvili.. tak zatim!
Odpovědět
Profilova fotka
misa: náhodou je krásnej...a rasa dobrá :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
pajik83: jj snad se toho dožiju...nebot krome priprav na svatbu,budujeme a rekonstrujeme domecek..ted nas ceka cerven/cervenec plyn a koupelna...takze se nenudime s pritelem....do toho chodit do prace a to jsem tam jako zdravotnik non stop....
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: :-D :-D :-D to je úplné rouhání...že by nám Zuzka nestačila... :-D nuuna/jafi: pěkně nakup a ty doma něco udělej... ať není rozvod ještě před svatbou... já musím jít udělat rybu...ale budu stále nakukovat... ;-) noční dneska nesloužím, musím se učit... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jujanka: tak to máte taky veselo... my jsme taky v rekonstrukci, nás čeká letos komín.. jinak to tu taky pofackováváme jak se dá... ;-) a kde, že budete mít obřad?
Odpovědět
Nám se taky rasa líbí, vracet už jsem ho nechtěla, byl strašně roztomilý. Já mizím, zjevím se večer. Ahoj
Odpovědět
Ahoj holky, tedy já ani nepátrám, kdy sem vás četla naposledy ;-) Ale koukám, že jste měly samá krásná témata :-D škoda, že mám tak málo času... Hlavně jsem vám chtěla říct, že mám boty!!! Už jsem tomu ani nevěřila, ale zkusila jsem zabrousit do bazárku a už jsou doma :-D Nevím jestli Ja_fi pokročila, ale nakonec ty od Rouba neberu. Tak mám ohromnou radost, že mi konečně něco sedlo. Jinak stále pracujeme na oznámku, ale už naštěstí finišujeme a taky jsme začali připravovat svatební web a já dávám dohromady menu...no už abychom mohli zase něco odškrtnout ;-) Holky když jsem nakukovala posledně, bavily jste se o heliu do balonků, my chceme pár pro děti, mohla bych vás poprosit také o odkaz. Myslím, že to byla Pajik a Danca =-) Díky moc.
Odpovědět
kuk ;-) jsem vytridila dve bedny veci... uf! tak jsem se odmenila za tu drinu a jukam sem :-D azeta: boty jeste nemam u rouba jsem jeste taky nebyla.. nejak nestiham..
Odpovědět
ja_fi: ale aspoň máš dočteno :-D :-D :-D
Odpovědět
azeta: :-D :-D :-D no... to je odmena za to, ze se tu vyskytuju prubezne :-D
Odpovědět
ahojte holky :-) teda vy jste se zas dneska rozepsaly :-D hlasim dalsi seznameni pres internet, ale tentokrat to byla jedna chatovaci mistnost na meebu ;-) a taky jsme si vymysleli rasu psa - bovl - puvodne nam totiz tvrdili, ze se jedna o krizence boxera s vlcakem... no boxer je jisty, ale otec neznamy :-N je to zlaticko a mazel, ale je u nasich...
Odpovědět
Jo a vitam novou nevestu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám novinku - už máme hotové prstýnky!!!! Ale půjdu pro ně, až se přítel vrátí, takže nějak příští týden. To už vydržím, snad :-) Rozepsaly jste se tedy pěkně, to už tu asi dlouho nebylo... K čtení dopisů, párkrát jsem se podivila, že se tohle nedělá a pak už to přešlo. Jinak mě štve rozvozová služba, protože většinou vůbec nejsou schopný říct, kdy přijedou. Ať už u nábytku nebo balíčků. Ale teď už je zkouším bombardovat telefonáty, aby přijely nějak rozumně. Aby si na ně jinak člověk bral dovolenou...
Odpovědět
ja_fi: tak rasa opravdu neexistuje, jenom náš jeden exemplář. :-D Malému rostou dva zuby nahoře, usnul o půl osmé a od té doby už byl dvakrát vzhůru, to bude noc ;-( klarriska: bovl je taky hodně dobrý ;-), u nás by to byl lavl (labrador, vlkodav) :-D Víte, kdo už tu dlouho nebyl? holino, copak asi dělá...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?