Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
mis ....Horákovi jsem už psala :-)) ....taky mě to už napadlo tak uvidíme děkuji x-) s koláčkama buď v pohodě :-) ...jak jsem psala 1000 ks jen proto že nás je fakt moc a k tomu ještě sousedi...pocházím z vesnice a tam se to prostě fakt bere po staru takže tak a to sousedům budem dávat 10 koláčů tuším Jako naši jsou na to připravení :-N že přítelova mamka je taková že neví co chce a furt vymejšlí takže já jsem v poho to jen muž je mírně nervozní i když ví že naši jsou v pohodě tak uvidíme no ...každopádně to bude sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, krasne rano. Tak jsem si rano spravila naladu , kdyz uz v praci to stoji za... Zmerila jsme se, a pres bricho mam 5 cm dolu, pres boky 4cm, pres zadek 1cm a pres stehna stejne. A vyhra - pres prsa 3cm nahore :-D Aspon neco dobreho hned po ranu, chi chi
Odpovědět
Dobré ráno, děvčata. :-) Tak až teprve dnes jsem dorazila do práce... Včera jsme oba s přítelem celý den leželi s teplotou... :-| Pokusím se vás dočíst, ale nevím, nevím, nějak se mi za včerejšek nahromadily pracovní úkoly... nuuna: Tak to ti závidím! :-) Akorát nevím, odkud ti ty cm mizí - podle fotek, co máš v albu jsi velmi štíhlá! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucine: ono ty fotky v albu jsou asi tak dva tri roky stary :-N :-D Ale vazne me to potesilo :-) Mam bohuzel to stesti, ze jsem hodne mala, takze kazdy cm navic je na me desne videt... Blby jen je, ze mi to dlouho nevydrzi, lita mi to jak se telu zachce :-p Ale je pravda, ze cloveka potesi, kdyz se mu alespon jednou povede mit nejake rozumne soumerne miry :-) (musim rict, ze to je snad poprve za muj cely zivot, co mam 92-62-92, tedy temer "predpisove" miry.... to jsem nemela ani jako patnactileta zaba. Si povime po veceri, to bude pres bricho deset cisel navic :-D :-D :-D ).
Odpovědět
nuuna: 92-62-92, tak to je fakt super! Závist největší! :-D A kolik měříš, jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
Profilova fotka
lucine: merim neco kolem 165. Vedle pritele, ktery ma skoro dva metry, vypadam jako trpaslicek :-D Nejvic me stvou kratky nohy a silny stehna - vypadam jako cyklistka, nevim co to se mnou je, ale mam fakt az moc osvaleny stehna a nevim vubec z ceho... :-p Doted jsem mela nejcastejc nejakych 89-67-93 a to teda uz neni co zavidet :-N
Odpovědět
nuuna: Tak to máte pěkný výškový rozdíl... :-) Já svoje míry netuším, ale pokud bych si měla tipnout, tak mám +/- 96 - 75 - 100 na 176 cm výšky, takže jsem takový buřtík. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucine: me to na tvoji vysku neprijde vubec jako burtik ;-) Jak ja si vzdycky prala mit kolem 175! x-) Jj, jsme vyskove dost daleko od sebe :-D
Odpovědět
nuuna: To bys mě musela vidět! :-) Příští týden jdu na zkoušku těch šatů, tak jsem pak dám fotky (tedy pokud projdou mou přísnou cenzurou)... :-D My jsme s přítelem od sebe 5 cm, tak jsem ráda, že nemusím mít na svatbě boty na podpatku...
Odpovědět
Profilova fotka
lucine: jeee, to mate super :-) No ja podpatky moc mit ani nebudu, musela bych mit mensi spodnicku, aby mi pak nebyly kratke saty :-N Navic ve vysokych vydrzim tak hodinu a pak umiram... Tak mam nakonec asi 5cm, snad to preziju. Ale pokud bude mit pritel na hlave jeste cylindr, budeme vypadat asi srandovne :-D
Odpovědět
nuuna: :-) Já jsem naposledy podpatky měla loni v srpnu na svatbě kamarádky a po půl hodině jsem lezla do žabek, protože jsem v tom nemohla vydržet (ještě že mě tenkrát napadlo si je vzít, protože jinak by mě musel ten můj celou svatbu nosit na zádech).
Odpovědět
Profilova fotka
lucine: jj, to si dokazu predstavit...brrr. No ono i zalezi na sirce podpatku, kdyz je sirsi, vydrzi dyl. Ale mam doma kozacky 11 cm podpatek ( pri velikosti 38 fakt sila) a jen tenkej, a muzu rict, ze v nich vydrzim opravdu jen veeelmi kratce, pak nejsem schopna ani stat...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, čtu tady o těch mírách. Já už jsem se teda hodně dlouho neměřila,ale pěkně jsem přibrala. Jsem si byla v lednu zkoušet šaty a teď když jsem si šla zkusit podruhé moje vybrané,byly mi dost těsné,takže bych to tak 2 kilča dolů chtělo,abych si vůbec mohla dát něco na té svatební hostině :-D
Odpovědět
nuuna: Tehdy jsem měla po půl hodině stání nohy úplně odkrvený... :-| Teď nosím buď kecky nebo baleríny... Jak jsem zmínila svatbu té kamarádky, tak se musím smát, protože jsem si vzpomněla, jak jsme tam s tím mým všechno pozorovali a říkali si: tohle budeme mít, tohle teda ne, tohle vynecháme apod. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucine: to muselo byt dobry :-) Jj, ja ted nosim jen tenisky, a zvykla jsme si na to. Budu muset zacit trochu trenovat... luuciinkka: ono jak zacne leto, ty dve kilca pujdou dolu skoro samy ;-) Clovek vetsinou na leto zhubne trochu samovolne, jak se trochu zmeni rezim i slozeni stravy :-D
Odpovědět
luuciinkka: Taky jsem nabrala... Bohužel jsem ten typ, co ve stresu příbírá a teď mám stresu habaděj...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak ja mam stesti, pri stresu spis hubnu. Jenze pak vypada nezdrave, a navic zhubnu hlavne na prsou, coz se mi nehodi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem spíš teď rozežraná, než ve stresu :-D . Já to mám tedy tak,že ve stresu spíš hubnu.
Odpovědět
ahoj holky, na skoka :-) koupila jsem prave papir na oznameni, maji k tomu i obalky, takovy stribrne leskly, vypada fakt super, jen to nase oznamko by se k tomu moc nehodilo :-D tak to budu muset jeste predelat :-D nuuna: to se mas - super zacatek dne! me se na dnesek zdalo, ze jsem se vazila a mela jsem o osm kilo vic nez obvykle.. ehm... :-D vzbudila jsem se uplne zpocena.. no, jinak slecna uz s mimis drandi venku a teda nevim nevim, holky.. pul hodinky tu sedela a ani na ne nepromluvila, byli tu s pritelem sami, ja mela hipoterapii.. tak uvidime v pondeli, jestli se trosku rozkouka a bude se mimisum vic venovat, nebo jestli ji vymenime.. ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: treba se jeste otrka ;-)
Odpovědět
nuuna: zas tak malá nejsi, já měřím 156cm a moje míry raději uveřejňovat nebudu jsem trochu kulatější.
Odpovědět
holky, mam stesti, ze nemam krejcovskej metr.. :-D mame jen takovy to pasmo samonavijeci :-D tim se nastesti nezmerim :-D
Odpovědět
ja_fi: My máme doma jenom skládací metr, takže u mě měření taky nehrozí... :-D
Odpovědět
lucine: :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
midy: vim, jsem prumer, ale vedle dvoumetrovyho chlapa jsem stejne prcek :-D
Odpovědět
já jsem taky chlapovi po rameno :-D ja_fi: krejčovský metr jsem si koupila před týdnem. Míry na šaty jsem měřila pomocí provázku a navíjecího metru, tak jsem zvědavá, jestli mi ty šaty budou sedět :-D mimochodem do 14ti dnů by měly dorazit. Jsem na ně zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem si zkusila napsat rozpis, kdo ma auto, a kdo s kym pojede na obrad, a pak na obed, a teda takovy skatulata jsem nezazila snad od skolky! :-N Uf...
Odpovědět
nuuna: Jsem ráda, že se mě tyto starosti vyhnout... Já, moje rodina a kamarádi máme objednané dvě auta a jelikož druhá strana rodiny nejsou schopný říct, jestli přijedou nebo nepřijedou (pokaždé je to jinak), tak jsem řekla nastávajícímu, že mi je úplně jedno, jak se na obřad a hostinu dopraví, že od toho dávám ruce pryč...
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: taky mě to čeká, předběžně jsem to spočítala na 17 aut,což mi přijde tedy docela dost :-p
Odpovědět
Profilova fotka
lucine: jj, to mate dobre :-D No u nas je problem v tom, ze ne kazdy kdo pojede v kolone, pak pojede na obed, a naopak...takze opravdu skatulata :-D Mam tu rozepsano 7 aut, a to je fakt zmatek... =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?