Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
msonulka: teď jsem koukala na tvoje svatební fotečky a moc Vám to sluší, nádherná nevěsta :-) krásné fotečky
Odpovědět
Profilova fotka
jezis luci, nestras :-( msonulka: naadherna nevesta! Uplne me to dojalo x-) Jo a jinak ty saty te chytracky....ty blaho, fakt trapas :-N Jako pest na oko, to holka hodne slapla vedle...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! s tím počasím... já nevím, prostě jsem se rozhodla, že i kdyby lilo, tak mi to nesmí zkazit náladu :-D jen nevím, jak by to pak bylo s focením... ted jsem si všimla, že na té jedné fotce, jsou ty žluté šaty té pipiny... to je fakt síla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Copak foceni, ale doufam, ze nebude zima, protoze to bych v satech asi zmrzla a bolerko nechci ani za nic :-|
Odpovědět
Profilova fotka
V to doufam taktez ze nebude nejaka zima. Kamaradka co se vdavala pred tremi lety 10.8. tak meli max 13 stupnu a to mi bylo v satech fakt pekna zima. No musime myslet pozitivne snad jim ty predpovedi nevyjdou :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem znovu koukala na ty fotky a ta holka to s tema zlutyma satama fakt pretapla,vubec se to nehodilo...
Odpovědět
msonulka: krásné fotečky, strašně moooc ti to sluší ;-) nádherná nevěsta :-)
Odpovědět
msonulka: gratluji moc vám to sluší :-) ;-) :-)
Odpovědět
ahoj holky :-) to s tim pocasim je mooooc dopredu... srpen je jeste daleko, uvidime pak, jak to bude vypadat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: hele, ted mi doslo - jak ti naposled dopadla ta aku? ;-) V pohode?
Odpovědět
nuuna: jo :-D bylo to takove "osizene" - tim jak to dela pri sluzbe na oddeleni, tak musel tentokrat litat k nejakymu pacientovi a nestihl mi prepichnout, resp. pripichnout dalsi jehlicky, takze jsem vystacila se trema a pak uz nebyl cas, tak rekl, ze tobudu mit tentokrat i zadarmo :-D takze ja si nestezuju a zatim teda ani zadny jiny veci nedelam ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: tak super :-D
Odpovědět
Článek se načítá
nuuna: tojo... :-D mam pro tebe dobrou zpravu! dosla mi karamelova zrmzka.. vcera.. tak dneska nebudu delat chute.. ;-) :-D
Odpovědět
Já doufám, že srpnové počasí vyjde, loni bylo vedro, tak snad se to zopakuje. A souhlasím s danuskou, že užít si svatební den jde i v dešti. Prostě prší štěstí ;-)
Odpovědět
misaroz: jo! my nakonec treba jeste budem radi, ze nejsme nekde v altanu na zahrade, ale na zastresenym kamennym nadvori, protoze tam bude moct byt obrad i v desti! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Me ani dest nevadi, presne jak rika misaroz, prsi stesti. Hlavne at neni kosa nebo nejaky vichr :-D
Odpovědět
Holky, já už zase váhám nad oznámením. Proč krucinál nemůže být na výběr deset a z toho devět hnusných? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz: ber to z druhe strany - pokud ti jich treba 10 pripada krasnych a nemuzes se rozhodnout, nemuzes vyberem udelat chybu ;-) Vzdycky bude krasne :-D
Odpovědět
nuuna: :-D :-D :-D tomu rikam optimismus!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: od vcerejska mam naprosto nepochopitelne optimismu na rozdavani, ackoliv nevim o zadnem duvodu :-D
Odpovědět
holky :-) ...nestraště s počasím :-)) já se to snažím domluvit tam s tím nahoře 8-) tak uvidíme jak to výjde :-D Ja_fi ....právě za momentík odlítám z práce směr ova - vyzvednu muže z práce a jdeme zase a znovu vybírat oznamka ... :D:D:D mám stejný dojem jako ty ....pořád váhám jestli to nebo ono ....tak snad to dneska rozsekneme už na dobro :-D :-D
Odpovědět
aha aha tak jsem myšlenkama mimo nebyla to ja_fi ale misaroz :D ...no nic trošku jsem si vás popletla :-( ...omlouvám se ..už toho bylo na mě asi pro dnešek dost :-)
Odpovědět
holino: v pohode :-D tak hlavne at vyberete! ;-) nuuna: to je fajn! to bude neco ve vzduchu! :-D asi popilek ze sopky... :-D a oni strasi s blbym pocasim, pritom to ma takovy pozitivni efekt!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: no vida, to me nenapadlo :-D
Odpovědět
hm, zaujala me tady diskuse na tema vypalena raminka do satu... holky, budete s tim neco delat?? ja jestli budu chodit s mimisama ven, jako ze bych chtela, tak se mi zarucene opalej ruce a vystrih tricka... hm... a pak tyden pred svatbou budem na dovce v jiznich cechach... pokud bude pocasi, tak to asi taky nebudu furt zavrena v baraku... daji se nejak zakamuflovat blbe opaleny casti tela??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Ja_fi: o tom jsem taky přemýšlela, doufám, že dají ;-) Ale už jsem viděla pár fotek s nevěstama, které je měly vypálené... Chci se na to pak zeptat při zkoušce líčení.
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ja to mam jednoduchy. Stejne se mazu Daylongem 50+, takze asi zadny raminka mit nebudu :-D Navic jsme stejne porad v kanclu :-| ale jinak si myslim, ze make-up by to mohl trochu srovnat. Jinak bych to ale asi resila budto trickama bez raminek nebo nejakym zahalenejsim trickem...nevim.
Odpovědět
danca: jo, tak ja jsem momentalne taky u doufani :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, ted me napadlo - kdyz nebudes nosit porad stejne tilko a bude to stridat, nikdy by se ti nemela raminka vypalit tak vyrazne, aby se to nedalo make-upem srovnat ;-)
Odpovědět
jo, tak ja budu asi stridat... ale vetsinou mam normalni tricka s kratkym rukavem... tak to budu muset nekde utratit korunu za nejaky raminkovy taky... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?