Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
nuuna: to máš pravdu... mija: no je tu nezaměstnanost docela velká... bude velký problém sehnat práci... ono u nás ve městě nic není, bud podnikat nebo nic.. žádný zaměstnavatel... leda přes sezonu dělat někde na hotelu.... jinak tady fakt nic není ]-( o tátu takový strach nemám, je šikovný, má hodně známostí, je to takový kutil, takže všechno umí... barák si postavil, auta spravuje, dřevorubčí, a vůbec je tak na všechno.... spíš to bude horší s maminou... má textilku, celý život dělala v jedné fabrice, i když technologa výroby, ale stejně... neumím asi ani jednoho představit, že by šli dělat na pás
Odpovědět
ja_fi: ještě jsme se s nima nebavili... já jsem na kolejích... jen mi přišla od táty sms, tak jsem usoudila, že o tom není schopen ani mluvit, pže jinak voláme, sms nepíšeme, já si právě myslím, že budou na tom hodně špatně, že nám nebudou moct pomoc, sice říkali že nám pomůžou, ale že taky moc nemají, tak jsem jim říkala, že nic nechceme, že to nějak zvládneme... ale stejně si myslím, že jim to nedá... jinak na víkend jsem měla zůstat na kolejich, ale pojedu domů, tak nějak si to sami vyžádali, tak uvidíme jak to všechno je a bude
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: copak bys potrebovala? No ja mam u DASu zaplacene pojisteni na pracovne-pravni vztahy :-D Ale zatim jsem s nimi nikdy nejednala.
Odpovědět
ja_fi: ani jedno ani druhý :-S
Odpovědět
lidi: to me fakt mrzi :-( tezko neco napsat... budu drzet palce, at se nekde chyti... nejaky dobry znamy, ktery by pomohli neco sehnat... nevim...
Odpovědět
nuuna: radsi do IP :-)
Odpovědět
ja_fi: uvidíme, ono se to nějak vyvrbí ;-)
Odpovědět
lidi: a asi to vyznelo blbe, ta moje prvni reakce na tvoje rodice (me totiz jako prvni napadlo, ze se oni postavili na zadni.. uz jsem fakt magor z tech diskusi tady o tom, jak rodice nekomu chteji zkazit svatbu...) byla v tomhle pripade naprosto mimo misu...
Odpovědět
jafi: to neřeš, ale máš hodnýho dědu ;-) jsem zvědavá jak se k tomu postaví přítelovi rodiče :-S si zas bude tchyně mlít svou... tak ji někam pošlu
Odpovědět
lidi: no, ja rikam deda tchanovi :-D jak mame ty deti ,tak to uz mame posunuty :-D
Odpovědět
jafi: jo tááák, to mi ani nedošlo :-D
Odpovědět
lidi :-D jj, ono se to s tema detma nejak zmeni :-D ty role.. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
chjo, bych měla dělat na semestrálce, ale vůbec se mi nechce... radši bych šla někam ven... ale budu muset, doma nic neudělám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je tu jeste nekdo, nebo tu trcim posledni? =-) :-) Reknu vam, nekdy svoji praci fakt nesnasim. Specielne kdyz mam udelat praci, kterou mi predal nekdo jiny, a podklady jsou s prominutim tak na h*vno, ze si je stejne muzu udelat cely znova sama! Nesnasim, kdyz musim opravovat blbou praci nekoho jinyho. Fakt uz toho mam nekdy plny zuby 8-( Ted treba pro zmenu lezim v tabulkach, delam rocni vyuctovani vydaju, ktere bezne "slozim" z kvartalnich vyuctovani, takze to neni nic az tak hrozneho, pokud ma clovek kvalitni podklady. Jenze za cele prvni pololeti mam podklady od nekoho jineho, po kom jsme to prevzala, takze muzu vesele zacit delat cele pololeti lonskeho roku znovu. A samozrejme v co nejrychlejsi terminu. Mam toho dost, kaslu na to a dneska koncim a jdu cvicit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočky, co je krásně tak to tu trošku zanedbávám. Dneska jsem byla celý den s hafinkama venku. Bylo fakt nááádherně... x-) Letem světem jsem vás dočítala. Nám mamka chce taky přispívat. ;-) Nejdřív mi to bylo blbý, ale teď jsem za to ráda... :-N lidicka: to mě mrzí co se stalo vašim... :-( ale přikláním se k holkám, že by pro ně ta veselka mohla být světlý bod... ;-) jinak vítám nové nevěsty!!! Koukám, že máme stejné datum!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já jsem se konečně dokopala dodělat ty vývazky... no jsem trochu nemehlo, jde to fááákt pomalu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: zavidiiiim, ja posledni dobou vidim slunicko jen z okna :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: to věřím... v práci je to otrava, když je venku hezky 8-( já nesnášela letní rpázdniny, když jsem musela být v práci.. ble... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ze mě bude učitelka, takže mě prázdniny v práci naštěstí nečekají :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, vy me stvete! :-D
Odpovědět
nuuna: tak prijemne cviceni, at si vycistis hlavu.. me se z venku vratili deti a chlapecek je nejakej rozjetej... ubrecenej, se probudil prdelkou nahoru... uf... jdu delat veceri. danuska: ehm, nemehlo??? takovy kdyby byli vsichni nemehla, tak si tu piskame :-D krasny! dneska bylo nadherne, dobrovolne jsem na terasce vesela pradlo :-D pripadala jsem si jako krtek, mzourala jsem tam.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
danuska: To si ten život někdo umí zařídit... :-D nuuna: :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jj, se z toho pekne vybiju a neco pro sebe udelam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
danuska: jé ty máš krásný vývazky s těma čtyřlístkama... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajiku, ja_fi: děkuji, ale každý vývazek trvá tak 5-10 min... ty čtyřlístky jsou plastové a moc se nechtěj propíchnout :-D nuuna: někde je tu z včerejška popis toho bezbarvého přelivu... popíšu potom vlastní zkušenost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
danuska: jj, cetla jsme to, a znelo to super! Kdybych mela svoji prirodni barvu :-N tak jdu do toho. Ale tu neam uz roky, uz se pomalu nepamatuju... :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Tak nejdřív vám musím napsat, že my máme obřad v Libeňáku zcela zdarma a to ani jeden na Praze 9 nebydlíme! Docela mě to překvapilo, pže jsem si myslela, že se vždycky platí 1 000 Kč polatek. S financema na svatbu to máme tak, že můj taťka se nabídnul, že nám zaplatí všechno jídlo (včetně dortu, zákusků a koláčků-pracuje v branži) a přítelovi rodiče asi budou platit pití. Ale jelikož na tom taky nejsou nijak slavně s penězi, tak jsme jim samozřejmě navrhli, že můžou dát jenom část, jenom tolik, kolik samy budou chtít dát! Nejde přece o to, kolik zaplatí, ale o tom, aby se z té svatby radovali a né stresovali... 8-) Já má nějaké penízky darované od dědečka, takže to neřeším! Lidi, to je mi líto! :-( S tou prácí to teď opravdu stojí za prd! Ale třeba do té doby práci seženou a budou v pohodě! A když ne, tak to bude alespoň rozptýlení! Ale něco se určitě najde! A jinak se musím pochlubit, že vybírání šatů bylo překvapivě naprosto skvělééé!!! :-D Byla jsem ve dvou salónech a ve druhém jsem složila zálohu a mám zamluvené favority a musím se rozhodnout mezi dvěma... :-D Takže si založím albíčko a budu asi potřebovat pomoct! :-D A dokonce jsem se narvala do 38, ale s tím, že ještě zhubnu dalších 5 kilo... 7,5 už mám dole, tak jsem zvědavá, jak mi půjde ten zbytek! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
verunka: no super, tak honem zaloz, at se muzeme kochat ;-) Ja uz kazdou chvili pofrcim, tak mozna juknu jeste pred spanim
Odpovědět
Profilova fotka
verunko, už se těším na fotky! ve kterých salonech si v praze byla?
Odpovědět
verunka: jj, taky by me zajimalo, kde jsi dneska byla :-) a hlavne, ty fotky!! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?