Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: jakypak opiceni jsme tu od toho aby jsme si predavali inspiraci ne? ;-) ;-) tak dobrou!
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: jj :-) tak děkuji za inspiraci ;-) a dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko teda přijít sem po pár dnech a je to karambol takových příspěvků. Poctivě jsem dočetla, začínám mít nepříjemný pocit, že si říkám času dost a pak vidím vaše alba s šatama, botama a závojem a jsem v čudu. U nás zatím žádná změna příští pátek se jdu podívat na svatbu na 3. místo na seznamu a pak se rozhodneme. Navíc jsem včera byla pracovně na úřadě kde je snad nejlepší matrikářka co znám a bavili jsme se jak je pro svatby na jiných místech než je úřad apod. Doma jsem konstatovala jestli se nedomluvíme tak vyberem místo v působnosti téhle matrikářky a basta fidly. Jinak mám předběžně domluvenou květinářku. A koupila na zkoušku stuhy na vývazky ale nemůžu trefit barvu musím se podívat na net po nějakém obchodě.
Odpovědět
Profilova fotka
tak s kvetinou mam já nejvetsi problem.. nevim kde.. od koho..a jeslti to moje vubec nekdo sezene...:-///
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, tak jen abych odpověděla na základní info, něvěstě je 29 a ženichovi 28let. Jelikož miláček je vášnivý trucker a já jsem v práci taky mezi kamiony, takže svatbu budeme mít 28.8.2010 na Trucksrazu ve Zlíně :-) , naštěstí nám s tím pomůže organizátor srazu, vlastně to byl i jeho nápad ať se vezmem tam :-D , takže nám vypomůže. No moc toho ještě nemáme, snad jen místo, datum, fotografa. Jo a vlastně jsem si koupila botky, které mi padly do oka, dobře se v nich bude vystupovat z kamionu 8-) ...tak asi tolik. A to už mi bylo řečeno že vyšiluju moc dopředu, že mě nechce vidět jak budu nervní měsíc nebo tejden před svatbou :-D !
Odpovědět
Profilova fotka
jéé aiko konečně někdo téměř stejně starý jako já to jsem ráda. Mě bude příští rok 30. To je super takovou svatbu, mě takové svatby se líbí stylové. Je to originální. U nás jediné co plánuju, jelikož budoucí je člen takové té vojenské party co rádi jezdí do lesů. Tak nás odvezou z obřadu když vše vyjde jak má. Tak uvidíme. Alkapinko tak já zatím vím na 100% jakou kytku bude mít svědkyně a naše malá družička. U sebe uvažuju určitě ne o kulaté ale možná spíš o nějaké, která se dá navléknout na ruku (čistě z praktického hlediska,že máme dítě a alespoň jednu ruku potřebuju mít volnou) ale zase nevím jak taková kytka se pak dává do vody aby trochu vydržela
Odpovědět
Profilova fotka
hezkyyy aiko - teda - to je super takhle originální svatba :-) to je fáájn :-) Se mi líbí jak je to tu různorodý :-) Já jsem nejdriv chtela takovou tu vysací..ale jak tu koukám do tech alb tak s emi prestaly líbit a chci tu kulatou.. ale zádny slahouny dolu-pokud mozno nejmensi drzátko....
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahooooj všem :-) aiko to je naprosto bomba nápad!!! Minulý týden mi přítel říkal, že viděl svatební průvod aut z tatrovek... :-D :-D :-D , ale kamion je lepší! :-D :-D hele když to tak vidím tak já budu mít svatbu bez náapadu ach jooo.... :-| teda něco mě napadlo...buďto že bych ženicha překvapila a objednala evolutiona evo, po kterém touží..tak by se alespoň svezl na svatbu...ale to asi bude dosti nákladné a nikoho v okolí neznám kdo by ho měl aby to pro nás udělal za hubičku..popř za flašku... :-D :-D a nápad číslo 2 bylo sezvat tlupu bíglů, které mi milujeme aby na nás čekali před kaplí a přivítali nás jako novomanželé...což by bylo cenově dostupnější...a na fotkách naprosto úchvatné a možná by se to dalo zařídit... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
PAJIK to taky neni blbej napad:-) Ja mam ve hre jako autovej pruvod budu mit policejní kordon .-))(bo jak se to pise) no a kdyz buh dá, a sef svolí tak by me mohlo vést policejní auto k obradu :-)))))Ale tomu dávam tak 20%...radeji schánim kde sehnat to moje vysnený auto... ale to bude asi taky za peny prachy...
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: no tak ať ti ho hlavně vyčistěj jestli chceš jet vzadu... :-D :-D :-D taky jsem kdysi chodila s policemanem :-D ..ale nápad je to pěknej...a vydupala bych si sirénu...ale to asi nepůjde co? jéžiš já jsem prase my milujeme jako oba, né jako mi moje veličenstvo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik s bíglama to je super nápad proč ne. Alkapinko policejní průvod by byl fajn ale podle toho jak kdysi byla aféra že Prahou projížděli policejní vozy na svatbu tak nevím nevím jestli to šéf povolí. Já bych řekla, že pro každého ikdyž na svatbě nemá na první pohled nic originálního se něco najde. Hlavně když bude veselo a vše vyjde jak má. Já mám trochu obavu s pečení maminek - tak nějak nevím jak to dopadne, přijde že každá má trochu jinoiu představu o výslužkách. No uvidíme ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dalfy: mě nidko nepeče...koláčky máma chce objednat a cukroví budu péct sama bůůůů ...máma to nesnáší! A druhá máma nám na svatbu nejde... :-| Já myslím, že mimo Prahu by to mohlo vyjít, ne? ;-) a alkapinka tu slávu nebude mít v Praze? No uvidíš co ti pak řekne jeho šéf...ale bylo by to super!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik já myslela, že výslužky objednáme a pak že moje mamka chce péct koláčky a tak jsem říkala že takové ty minizákusky objednáme a přišla skorotchyně a že chce péct. A prý se nemám starat no tak uvidíme. Jenže se toho trochu bojím jelikož jsou to dvě různé generace moje mamka je starší a chce mít všechni malinkaté, že to na svatbu tak má být a nevím jak chce péct skorotchyně no nechám to plavat. Stejně pak nějaké ty zákusky objednám až budeme objednávat dort.
Odpovědět
Profilova fotka
hele tím bych se netrápila...když chtějí péct obě tak ať pečou...a je jedno jestli budeš mít jedno cukroví malé a druhé velké, alespoň toho bude víc na výběr.. ;-) jj dort a minizákusky taky objednám, ty koláčky tedy asi taky...a zbytek dopeču, alespoň že mě to baví... a péct začnu tak 4-3 týdny dopředu tak snad to stihnu v klidu
Odpovědět
Profilova fotka
nn ja jsem jihočeška ja nejsem pražanda:-) No vím že by stim byli problemy.. proto stim nepočitam..sam mi manža říkal, že to je na šefovi..a ten to ještě ani neví ..ale mohl by z toho byt problemy..tak uvidime.-) Tak to jsme na tom stejne- ja dort objednavam-teda tchyne to nemuze skousnout a obrecela to, tak jí aspon necham ty malinky kolacky.. me to stejne muze byt u zadní části- kolačky taky nesmim.. takže jsme v klidu...:-/
Odpovědět
Profilova fotka
teda vy jste se rozepsaly... wau
Odpovědět
Profilova fotka
ale stve me to.. hasiči muzou, zachranari taky..a policajti ne:.-/
Odpovědět
Profilova fotka
no holka na to jsi měla myslet dřív...a měla sis vybírat v řadách hasičů... :-D :-D leda že by tvůj skoro manža přešel k hasičům ... průvod hasičských aut taky není k zahození...ale myslím, že i s hasiči by byl problém...by možná mohli jet jen nějací dobrovolní hasiči, jak je to na vesnicích... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no já bych řekla ale dobrovolní ne ?? Vím že s tím je potíž kamarádka si brala policajta a byl s tím problém nakonec kolegové přišli pěšky ale stejně to stálo za to. Jelikož provedli zatčení a někteří svatebčané byli šokovaný ale pak byla legrace. Já pečení neřeším jen jsem myslela, že se to objedná a bude pokoj ale prý si to nenechají ujít. Večer jsem chtěla původně žehlit ale jak to tak vidím tak se podívám na aranžérské potřeby. Chci si sehnat hmotu na auta a poohlédnout se po organách apod. Holky co je lepší na ty stoly a židle mysím jako materiál?
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy - asi organza... já nevím... :-N ale já budu kupovat asi jen tu, vlizelín se mi tolik nelíbí, ale možná je levnější... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mam taky jen organzu.. a možná na stoly jako spusteny ze stolů til.. ale to je spíš látka:-) Tak ted tu muzu byt...sef se sel napapat:-)... No je to problem.. a pochybuju ze by prisli i pesky... no to se proste uvidi- jinak zatýkana jsme kazdy vecer :-D :-D :-D Tak prave smolim seznam hostu... ptz nemam ani nastrel kolik lidi a koho vubec pozvat... a kdyz to tak vidim-tak nemam zadny kamarady:-/ Tak z my strany je to se vsim vsudy(rodina kamosi- hostina i az od 5ti) tak je to 45 lidi.. ale to mam proste smulu ze tatka je z 5ti deti, ty uz maj deti a ty uz maj taky deti... a to je v riti-ptz u nas se razí ze se to zve proste vsechno i na hostinu- jsem prukopnik -ptz ja jedina z rodu je na hostinu nepozvu -jsem docela na pres drzku ze? no ale proste vidim se s nima jednou za rok, nemaj me radi, ja je taky moc nemusim-ale prca s nima je- tka muzou prijit az od 5ti.. no a od manzela cekam tak 30lidi... takze nevim no.. na hostinu chci tak max 20, a od 5ti at si tam prijdou klidne vsici:-D A jak to mate vy?porad mi prijde ze jsem na nekoho zapomnela.. a mam v hlave duto
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: tak já od začátku vím, že bude malá svatba...do 20 lidí takže je beru všechny na hostinu ...nás je naštěstí málo moje rodina 5 lidí, přítelova 4 - 5 lidí + nejlepší kamarádi... ty jo, ale teď mi to vůbec nevychází...musím udělat taky seznam... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no a ted kdyz tu muzu byt tak tu nejste vy:-/ Klasika :-(Az prijde tak tu zas nebudu moc byt:-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D no vidis to... no tak me jen "rodina" vyjde na 26 lidi- jen z mý strany... tak to je jasny ze je tam neberu.. zas tak moc penez nemam a jak rikam- oni by to brali- huráá aspon se nažerem ... Takze jim staci prijit pekne v klidku po práci v 5vecer a "nažrat" se prasátkem :-DSpis mi nekde chybi kamaradi.. nejak se v tom ztracim.. projela jsem si seznam v mobilu, projela jsem seznam vsude..a proste mam malo lidi-jako kamosu
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinko u nás se už léta tohle nedělá. To bych si jí šla hodit jelikož můj otec byl z 6 sourozenců a když se před téměř 20 lety ženil brácha tak měl 80 lidí a to se to za těch 20 let ještě rozšířilo. U nás to je naštěstí takhle. Manža ten má jen málo příbuzných, taky dáváme dohromady seznam tak počítám na oběd cca 25 lidí a večer ještě nevíme
Odpovědět
Profilova fotka
hele poraďte mi... mám pozvat tetu, stredju, bratrance a sestřenku? My už se tedy pár let dost dlouho nestýkáme... přišli za mnou asi před pár lety, když jsem ležela v nemocnici..ale pak zase nic...já bych ráda pozvala sestřenku, ale je mi blbý pozvat jen jí a ostatní ne... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak teď jsem měla napsaný takovej sloh a celý se mi to smazalo, tak znova a po částech :-) děkujiii, jsem ráda naše místo má takovej ohlas ;-) pajik ti biglíci to nejni špatný nápad, když je tak milujete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem vyštrachala původní seznam co jsme dělali s přítelem a mám tam 19 lidí i s tou sestřenkou...nebo nevezmu sestřenku, ale kamarádku, kterou jsem chtěla pozvat, ale finance to nedovolovaly...my jim všem budeme ještě totiž platit nocleh... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy presne.. no ale ja mam smulu ze ty sourozenci a deti a bratranci atd me vsichni na svatbu pozvaly... a celou nasi rodinu taky... protoze meli stesti a proste si vzali nekoho s restauraci, tak to meli "zadara" a mohly si pozvat treba 100lidi... nj ale my jsme chudej policajt a projektantka (i kdyz teda ted mam velice zvlastni funkci) takze na hostinu minimum a pak pozvu kazdyho koho znám :-) Jenze oproti tobe- já budu první kdo to takhle udelá... chjo-to zas budou pomluvy a naschvaly a jeeezis ani se mi to nechce predstavovat- u nas jsou vsichni vychcany a zakerny :-((( pajik : no to je presne muj pripad... treba bratrance bych tam chtela-jenze je zrovna z ty nejsilnejsi vetve kde se od sebe nehnou a je jich tam 5.. no tak nezvu ani jeho-budou zvany vsichni na ten vecer...a na obrad samozdrejme.. spis nejsou zvykly na "normalni" svatby ptz ty co jsem zazila staly tezce za zlamanej krejcar, a u "nas" je zvykem- dostanes pozvani=jdes ke stolu....Tak nevim ze kdyz jim tam dam papirek jste zvani od 5ti- jestli to vůbec poberou.... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?