Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, v sobotu v osm na primě, vím všechno :-D
Odpovědět
holky, dík za info :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: ja ale proti zlatu nic nemam :-) Jen si myslim, ze ruce si clovek myje castejc, nez vlasy, ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brii: já žasnu jaký máš přehled... :-D :-D :-D děkuji ;-) budu se koukat.. picasso: aha takže bude mít ten zakroucený taky, ale s jinou rytinou?
Odpovědět
Profilova fotka
já tentokrát asi obětuju moulin rouge a skouknu českýho lva,toho mám ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik:nu jo, protože jsem o víkendu na něco na primě koukala a zrovna jsem tu upoutávku taky chytla, a když nic si nepamatuju,tak kde a kdy budou dávat moulin rouge, rozhodně jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: jak kdo... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: chi chi :-D :-D :-D
Odpovědět
pajik: Jo, jo. S tou, co je v tom obrázku (prsten pro manžu). Odmítám odlišné snubáky. To radši jinej. Ale vše dopadlo k naprosté spokojenosti obou. Hlavně šlo o tu rytinu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a někdo si nemyje ani to ani to,co? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brii: to jsi dobrá..já bych tu upoutávku mohla vidět 30x a pak to stejně musím hledat v programu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picaso:aha,tak já jsem asi slepá,vidím tu rytinu skoro stejně :-D
Odpovědět
Článek se načítá
nuuna: Já se zas pořád tahám za boltec :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bri: :-D :-D :-D picasso: tak já bych taky nechtěla abychom každý měli jiný prstýnek...to jste vymysleli dobře... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik:já mám chuť dnes stále chválit, takže: ta korunka k šatům je fakt naprostá bomba, každýmu nesedne, ale TOBě fakt jo!! x-) já nakonec tu svou dám sestřence,družičce, tak aspon bude využitá :-) jedině že bych si eště pořídila taky nějakou něžnější decentnější, ale asi tu hlávku nechám volnou, jen s tím závojem (když budu mít ještě bolerko..) a ten prstýnek TI taky perfektně sedne, ten snubáček,co jste vybrali!
Odpovědět
Profilova fotka
pajik:jo a co se týká těch stříbrných botků, tak když jsem jela minulý týden v šalině, tak jsem zahlídla jedny ve výloze, nechceš si zajet do Olomouce? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky mám pocit, že už se tu někdo ptal, ale já nedávala pozor... :-D jak udělám abych text v albu měla rozdělený do řádků...zatím se mi to vše píše za sebe dohormady... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
brii: jééééééééé ty jsi na mě hodnáááá :-N já právě tu krounku ještě nemám jistou, bojím se aby se netloukla se závojem... tak zkus tuhle... já jí koupila za 60,- Kč v Kiku... :-D :-D no a botky možná budou... my jsme se po nich byli dívat o víkendu a nakonec jsme přitáhli ten oblek a z toho jsem měla nakonec větší radost než z případných bot... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
< br > bez těch mezer uvnitř, dáš to vždycky vedle či pod řádek, to je fuk, vyzkoušej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myslím,že se to tlouct určo nebude, spousta nevěst má korunku i závoj! co je to Kiku? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ta barva obleku se mi moc líbí,se nedivím,žes z něj měla takou radost!kor za takou cenu! My pořídíme nějakej antracitovej oblek,snad seženem v OP v Domažlicích,kde má mužíček nějakou známou,ale chystáme se na něj až někdy v červnu či červenci,až po škole..
Odpovědět
Profilova fotka
KIK je obchod, po Praze je jich hodně tak počítám, že budou i na Moravě... Mají tam oblečení, věci do domácnosti, hračky...prstě taková všehochuť... já tam objevila ty ubrousky a právě tu korunku a to jsem jí tam za tu cenu fakt nemohla nechat... :-D dokonce tam mají organzu, ale né moc aktuální barvy... tmavě modrá, svítivě žlutá...
Odpovědět
Profilova fotka
brii: děkujeme... no já myslela, že taky nakoupíme v OP... do Blažka jsme vlezli náhodou a měli jsme fakt štěstí... :-) za chvíli budeme mít všechny nejdůležitější věci nakoupeny... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brii: úúúžasný..fakt to funguje...děkujiiii ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik:nu není zač, ptala jsem se taky kdysi kohosi,tak poradím ráda taky :-) a dík za ten tip na Kik, určitě budu po Olomouci koukat, jestli ho tady neobjevím,akdyž jo,tak to tam prošmejdím :-D
Odpovědět
Tak máme rezervováno ubytování, takže jediné, co si ze svatební výzdoby neodpustím, budou autíčka. To miluju. Ozdobená a troubící auta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik:jé,když ted koukám na ty Tvoje fotky se šatkama, odkud máte tu šatní skříň?přesně takovou mám vplánu pořídit do bytečku :-D
Odpovědět
pajik: Mě by si se hrozně líbila bez závoje. S tou korunkou ti to hrozně moc sluší. myslím, že by byla velká škoda k tomu přidávat závoj. Ale záleží na tobě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a můj názor zas je,, že bez závoje není nevěsta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brii: tu jsem kupovala v Ikee...ale podědili jí naši... nám by se už domů nevešla... :-D picasso: gratuluji k ubytování.. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?