Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
pavli: :-) diky... to maji po tatinkovi, ty oci ... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to musíš mít doma "kusana" :-D Ale fakt moc roztomilý a ještě takhle ten páreček.. kéž by se taky časem zadařilo :-)
Odpovědět
ja_fi: to jsou andílci a mají neskutečně modré oči - aspoň teda Matyášek x-)
Odpovědět
ja_fi: tak ono se dá pořídit všechno dráž, že ;-) co já zkoušela šaty, tak ty které se mi líbily, tak byly vždy za 10t a to se mi teda za půjčení vrážet nechce... přemýšlím, že si je nechám ušít od číňánků... něco na tom ušetřím snad, no uvidíme ;-) a hlavně je budu moct mít až do ráno a nebudu se bát že je zničím x-)
Odpovědět
jo jinak holky, v sobotu byla ta oslava 80tin bábiny.... tak jsou doma pořád zbytky toho sladkýho... no tak na to pořád chodím, to je děs... už aby to někdo sežral a nedráždilo mě to... musím se zas začít hlídat x-)
Odpovědět
:-D to mas lidi trenink na svatbu... az budou zbytky jeste tyden po svatbe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tu taky ještě na skok... asi jsem na beremku závislá... :-D včera jsem to řešila s přítelem, on se mě ptal co budu dělat až bude po svatbě, že nebudu mít kde zevlit, tak jsem mu řekla, že přesedlám na modrýho koníka... :-D na to mi řekl, že to bude podporovat, protože mimi už moc dlouho chce... :-D :-D jafi: to je dobrá cena... ;-) jsem se teď nehorázně vyděsila, jelikož mi psala Zuzka Scharf a já už viděla, že ruší rezervaci, ale naštěstí jí chtěla jen ještě jednou potvrdit a psala, že letos nevybírá zálohy... to je docela fajn... máš nádherné mimísky.... mají krásná kukadla ;-)
Odpovědět
ja vam sem holky hodim i to moje zlato... ale pak ho zase vyhodim, stejne jako decka...
Odpovědět
je tam ;-)
Odpovědět
pajik: koukam, ze jsem nakazila rusici schizou i pritomne :-D neboj, Zuzka je urcite spolehliva!!!! diky za mimisky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: no tak víme po kom mají děcka kukadla.... :-D :-D :-D
Odpovědět
pajik: vsak jsem to rikala :-D ten je nezapre :-D ale ja je mam taky obcas modrejsi, obcas vic sedomodry :-) ale ne tak vyrazny :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jééééé.... ty jsou fakt nádherný!!! andílci... fakt x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: Úplně stejný kukadla, jak jsem psala předtím, kusan přítel a roztomilá dvojčátka :-) My máme oba s přítelem hnědý oči a tmavý vlasy.. tak to na bloňdáčky s modrýma očima moc netipujem :-D
Odpovědět
jo, holky, uvazujeme, ze je nekde strelime reklame :-D :-D by si aspon vydelali na ty kvanta plinek, ktery spotrebujou :-D
Odpovědět
ja_fi: tak toho tvýho bych na otce teda fakt nepasovala... na fotce vapadá hodně mladě :-D :-D :-D takový klučík x-) i když tomu mému taky nechtějí nalít ani pivo, pže vypadá mladě :-D
Odpovědět
no ty jo...já zrzka modrooká, on blondák taky modrooký, tak jsem zvědavá co z týhle kombinace vyleze... doufám, že to nebudou zrzavé děti.. teda u holky by mi to tolik nevadilo ale u kluka... no uvidíme... u nás se taky neví, po kom jsem to zdědila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pavli: no abys nebyla překvapená naši jsou oba tmavoocí, tmavovlasí a já jsem modrooká blondýna, jen se stilizuju do tmavovlásky aby mě vůbec počítali do rodiny... :-D
Odpovědět
jo, vsak on je za a/ o sest let mladsi nez ja ;-) a ta fotka je uz asi par let stara... ted vypada nepatrne starsi, ale jinou dobrou jsem nenasla - furt se tam k tomu motali dalsi lidi :-D no a za c/ kdyz je ostrihanej, tak vypada jeste mladsi :-D vizazistka bude mit fakt pracicku, abych nevypadala o kus starsi ;-)
Odpovědět
hele, ja jsem nekde slysela, ze modry oci jsou dominantni..? my doma mit jiny nez modrooky deti, tak mam pruser :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lidi: zrzky holky jsou krásný... ;-)
Odpovědět
lidi: presne... zrzky maji nejaky zvlastni kouzlo... jeste modrooky k tomu...
Odpovědět
holky, nalila jsem si tu sampik, jsem jeste chvili sama doma, tak teda si tu nebudu prece popijet sama a budu to sdilet s vama ;-) tak at nam to vsem dopadne ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: Jéé no vidíš tak se najdou i výjimky, no nám by to vůbec nebavilo mít blonďatý, jen si z toho s přítelem děláme legrace, že pak nebude jistý, jestli jsou naše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: užij si ho :-) já valím do ikey... mamak chce nějaký skleničky či co....
Odpovědět
danuska: tak ted bys tam mohla mit i prostor :-D jinak je to tam na umreni! davy davy davy...
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: tak na zdraví... ;-)
Odpovědět
pajik: ja ted piju na nevesty ;-) ale diky!
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: na ty taky... :-D :-D :-D
Odpovědět
chi, to se někdo má... já tady piju čaj :-D no tak si myslím, že budu stříhat do rána...moc rychle to nejde :-D no přítel je vysazenej na takový jiný holky bo jak to mám napsat... když mu řeknu, že ta je divná... tak jemuse líbí pže je jiná :-D kvůlli vlasům jsem si užila dost ústrků na základce a tudíž bych nechtěla aby to zažily děti....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?