Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alki:tak to je fajn cena,ne?tož snad vám to vyjde,my teda máme za tu cenu prstýnky oba dva,ale holt je nemáme zlatý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj brííí :-)) jj to je luxusni cena..a to si tam pripocitaly jeste 30% za nadstandart(mala uprava)
Odpovědět
Profilova fotka
hotovoooo objednánooooo... ;-) ahojky Briiiiiiii kdo jdete na ten veletrh o víkendu??? My jdeme v sobotu dopo... ;-) ..se tam třeba potkáme... Já tam budu lítat hlavně kvůli prstýnkům.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík.Jojo,fakt to jde,jsem se bála,že budete mít problém najít nějakej za slušnou cenu a aby i trochu vypadal,tak jsem ráda,že snad vám to nakonec vyjde ;-) já se rozhodla nakonec na veletrh do Brna nejít,bylo by to zbytečný,prstýnky máme objednaný,šaty mám taky,takže nevím,na co bych tam koukala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jedem a maminouu:-)) nu nejasam, manzel chrápe, tak nevim jeslti ho schvalí :-D:-D uzit si to ne? ja mam taky vsechno...
Odpovědět
Profilova fotka
nu nevím,nějak mi přijde zbytečný vážit cestu do Brna,kdyby byl v Olomouci,tak bych šla na čumendu,ale takhle mě tam nic netáhne. Tož at se zadaří a vyspí se doružova,aby Ti to schválil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: My jdeme taky v sobotu dopolko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já doufám, že tam taky ukořistím prsteny... dám do alba co našel přítel ty se mu líbily...
Odpovědět
Profilova fotka
tak manzel se probral.. prsten se mu nelibi 8-( tak nic... premyslim ze bych mu ho koupila k svatku a narozeninam.. ten jeho drahej..
Odpovědět
Profilova fotka
jenom nevim jestli opravdu mam, v tomhle je jak dementos.. chce dostavat jiny veci nez na svatbu...
Odpovědět
Profilova fotka
alki:jéje,tož to mě mrzí,jemu se asi taky jen tak něco nelíbí,co? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tááák jsou tam... ale jsou takové střízlivé... jemu se líbí já váhám... tak to bude sranda, jestli se potkáme :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
alka: to je těžký, ale z toho prstenu by mohl mít radost... ;-) ...já bych teda měla... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bríí- jop presne..je dost narocnej.. coz je blbý..ale kazdy jsme nejaky... pajik- ja taky.. ale co on.. pamatujes na vánoce... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
je rozhodnuto.. má tak trosku stesti ze ma 14dni pred narozkama svátek..takze mu koupit k svátku koleckový brusle(tim si budu zehlit ty narozky taky) a k narozkam dostane prsten.. dneska bych ho mohla jit objednat..thyjo ale bude to páálka tim pádem..
Odpovědět
Profilova fotka
alka: Nerikej mi, ze ceka na narozeniny opet hodnotne dary, po tom vsem, co se u vas po financni strance deje... =-) :-N Ja bych mela teda z "drahyho" prstenu radost, a on by taky mohl ocenit to, ze dostane drahej prsten, namisto jinych, jaksi mene hodnotnych darku, kdyz setrite na svatbu, kdyz je tak narocnej... :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna nee to ne, hodnotny dary ne (jako ne moc hodnotny) ale urcite ocekava neco "normalniho" ne zadny obleceni nebo neco na svatbu.. nu já uz jsem se rozhodla.. koupim mu k tomu treba knizku krizovek at nefrflá ze dostal "jen" tohle..:-Duz jsem se rozhodla.. a just jo:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
akorat me stve ze jsem na to neprisla driv.. mohla jsem usetrit 3tis.. nez zdrazily ty hajzly...
Odpovědět
holky.. vím, že už to tady někdy bylo.. ale nevíte nějaké stránky, kde prodávají pěkné vývazky?? pls
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?alb...
Odpovědět
Profilova fotka
holky pro koho si necháváte dělat větší vývazky?? pro svědky a i pro rodiče???
Odpovědět
marticka: super díky.. tak tam ty jedny.. ty jsou super.. :-)
Odpovědět
jo chci nechat dělat větší vývazky pro rodiče a svědky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme stejny vyvazky pro vsechny.. oddelujou se jen zenich s nevestou..
Odpovědět
Profilova fotka
no já to asi nebudu komplikovat a nechám taky všechny stejný.....i když ty větší jsou moc pěkný, třeba ty s těma třema perličkama.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my taky budeme mít stený pro všechny,jen ženich bude mít holt korsáž a nevěsta kytici,inak to neřeším
Odpovědět
Profilova fotka
no já asi objednám pro svědky ty větší a jinak rodiče budou mít stejný jako ostatní.....a je to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky budeme mít vývazky pro všechny stejný a budeme mít mirtu, takže koupím možná jen ty bílý mašličky
Odpovědět
Profilova fotka
Me se libi vyvazky ze stranek Lenea :-)
Odpovědět
nuuna: netuší jak to má Japos se slevou. Jestli tedy ta sleva bude zohledněná pak až při té dobírce?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?