Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo,tak nějak,dyž klapne paní S.S., tak taky za foto víc..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky prosim vas, poradte mi s ceskyma pisnickama, jsem uplne mimo obraz, jake nove pisnicky ted doma frci?
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: já bych se neřídila tím, co tady teď z českých písniček frčí, ale tím, co se ti z českých líbí... to, že dost pouštěj třeba Ewu Farnou neznamená, že jí budu mít na svatbě :-D :-D :-D Hodně se rozjela Lucka Vondráčková, Josef Vágner nemá špatný slaďáky, na českou scénu se kupodivu vrátila Bartošová - ale to jen, že ses ptala co teď tady frčí :-D zkus třeba písničky z muzikálů, třeba od Svobody, to jsou hity!!! ;-) mě se líbí i Bohuš Matuš, Petr Kolář... příklad z českých interpretů
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si jen rikala, ze jsou treba nejake nove krasne pisnicky, ktere ja neznam! Jinak se mi libi klasicky Kaja Gott Kdyz muz se zenou snida.. potrebuju hromady pisnicek na cely vecer. Uz mam na seznamu Olympic -Zelva dobry na trsani :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo Kája - ten nesmí chybět... hmmm nový krásný... jak dlouho tu nežiješ?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No 4 roky :-| to vlastne ani tak desne novy byt nemusi ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nějak mě zrovna nic nenapadá... ale jak píšeš.. Olympic atd. tak se zaměř hlavně na starý klasiky, stejně budou furt lepší než noví Sámerové atd. ;-) co takhle na pozdní večerní hodiny, trochu zapařit na Kabáty?? Pár nových písniček se mi od nich líbí... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee Kabati!!! Coz mi pripomina ze mi kamaradka mela dneska sehnat listky na koncert! priletame domu presne 12teho zari kdy maji Kabati jediny letosni koncert :-D :-D :-D Tendencne jsem naplanovala dovcu abysme mohli na koncert a pak i na Vinobranni :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo? Taky bych chtěla na ten koncert... :-) třeba písnička Burlaci a Kdoví jestli - ty jsou super!!! ;-) Kolikátýho je to Vinobraní?? O tom víkendu jak Kabáti?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne je to ten dalsi vikend, Kabat je 12tyho a Vinobranni zacina v patek 18teho a trva az do nedele ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha.. hm hm... tak si třeba uděláme výletík... ;-) teď už ale dobrou, ráno jdu na brusle... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Urcite si to dej do kalendare! ;-) Tak dobrou :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Teeda, tady se vubec nic nedeje :-D
Odpovědět
Jó, venku je hezky, chapu vas, taky asi vyrazim nekam se psou...
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky nejak nam tu chcipnul pes! nebo jste v salonech a zkousite saty? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to aby nemusela alkapinka tak moc docitat!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mate v planu nejaky "program"?? me treba napadlo karaoke mohla by to byt sranda,ale jinak jako nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych taky chtela karaoke! Zenichuv bratr a tatik by tam zarili, byla by to sranda :-D jen jeste nevim jak to provest, musim vyzkoumat jakou techniku maji v restauraci, a co na to budeme potrebovat..vim ze se to da i z notebooku. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych to nechtela z notebooku, chtela bych to bez starosti 8-) taky si myslim,ze by to byla sranda a hlavne oziveni...a neco jineho nebo tak??
Odpovědět
Profilova fotka
No svagr ma doma primo tu masinku, tady se daji lehce koupit, a napojis to na telku, co je to samy jako by dovezl DJ tak uvidime, bud dovezeme to a nebo notebook ;-) Jinak fakt nevim, nemam moc rada nejak desne organizovanou povinnou zabavu..Maximalne je donutim na hodku na jachtu, jinak chci pohodicku, tanec, zpev, pousteni lampionu a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak nak to mam take v planu nechci jako plan , ze 20:00 to 21:00 to...to by nebylo moc ok.jojo tak to juo...ale treba jsem cetla,ze si to nekdo stahuje a tak tak to bych nechtela...jsem na to vsechno zvedava posledni srpnovej vikend jde Lukas - pritel ofiko za nasima tak se docela tesim co z neho vypadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no s tim stahovanim na notebook je to super, protoze mas lepsi vyber pisnicek a v podstate vysledek je stejny, taky si muzes napojit notebook na telku a je to ;-) at zijou pirati :-D :-D Takze tvuj pritel jde zadat o tvou ruku? To my jsme nemeli,oni by si hosi moc nerozumeli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ceka ho to :-D to bude sranda..teda aspon pro me :-D no tatka porad rejpe,ze dokud to nebude ofiko tak neni duvod neco resit,ale ono uz neni tak nak co resit...vse uz je vyresene....a ani to nemate v planu? prijde mi to takove jako oficialni a takovej krucek k tomu zacit neco vice planovat a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
hm tak nejak jsme to uz asi propasli, nasi tu uz byli dva mesice po tom co jsme se zasnoubili. Bylo by to ale strasne skrobeny, kdyz bych to vlastne tatkovi rikala ja, ponevadz tatka anglicky nerozumi ani slovo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
taky pravda...Nu ja osobne si nedokazu predstavit dvoujazcnou svatbu :-) teda hlavne ne s nasi celou rodinou, uz vidim dedu jejeee :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To se zvladne :-) :-) Jen nevim jak to presne technicky provedeme s tim prekladatelem, jestli jako bude prekladat slovo od slova, nebo po vetach, nemam vubec paru! :-. Uz jste nasli nejake mistecko na hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
nu asi uz juo bude to hotylek v Praze mame v oku dve mista,ale vse se musi jeste ocihnout a zajit tam v tom hotylku jsme byl a krasny...jen to je sport hotel a tak tam jsou kurty,ale to se da prehlidnout.Nu prave to jsme si taky rikala, ze vse prekladat??myslim,ze v tomto to as preci jen trochu slozitejsi...
Odpovědět
Profilova fotka
no musi tam byt prekladatel podle zakona, aby milacek vedel co ze mi to tam odkyve :-) Ale moc slozity by to byt nemelo, holky tu rikaj ze je to ok. Hm, hotel sport na ten jsem taky koukala, budete mit hodne hostu?
Odpovědět
Profilova fotka
nu bude nas 40 neni to moc ale malo taky ne...Jo tak urco to zvladnete...a pak tady zustanete nebo se vratite?? jak jste se dohadoval kde to bude zda v CR nebo u vas??
Odpovědět
Profilova fotka
No po svatbe budeme dal zit tady v anglii, takze v tom smeru se nic nemeni, mame tu byt, praci a tak. Zadny dohadovani o miste svatby ani nebylo, milacek taky zastava nazor ze svatba ma byt v bydlisti nevesty, to je tradice. :-N No a taky v cechach nas to vyjde mnohem levneji a cela jeho rodina se strasne tesi ze se podivaji do Prahy :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?