Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sikovná :-)
Odpovědět
alka: tak to jsem taky zvedava teda... jestli maji v oficialnim ceniku pronajem na obed za 2 tisice, tak ti nemuzou uctovat celodenni pronajem. jen si zjisti, na jak dlouhou dobu ten pronajem je a to vc. pripravy a likvidace (pred a po obede), to totiz taky neni zadna sranda, zabere to cas.. pocitej pred navezeni stolu a zidli a vseho, vyzdoba, priprava jidla na miste (dodelani obeda nebo jen jeho ohrati, podle toho jak to bude), po obede potom uklizeni vseho do mrte..
Odpovědět
Profilova fotka
holky ted jsem přišla z města a vybírala jsem látku na šaty... člověk by řekl, že v brně bude výběr, ale teda nic moc... kabelku mít nebudu, pokoj máme 20m přes chodbu od sálu, takže si tam kdyžtak doběhnu :-) alka: gratuluji ke cateringu... obdivuju tě, mě už by z toho kleplo :-)
Odpovědět
danuska: no, to jsi me nepotesila - jsem teda z prahy, clovek by rekl, ze tu bude vyber treba lepsi, ale ne vzdy to plati, ze.. kamaradka mi chce saty sit, ale jeste jsme se vubec nedostaly k tomu sednout si a rozebrat, co a jak, natoz nekam jit a vyzkouset nebo jit shanet latku!
Odpovědět
holky, mam dotaz! budete davat svatebni mandlicky? Me to prijde trosku ujety - porad jsem zjistovala, proc svatebni mandle a co s nima vsichni maji a nahodou jsem ted narazila na fotku mandli a u toho povidani, proc a jak a to vubec neni nase tradice, je to nekde recko-francouzsko nevim jaky zvyk (maji znamenat nejak pet veci, ktere novomanzele tem svym hostum preji - jako hojnost, lasku a ja nevim co jeste).
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: v praze zajdi na látku do flex-tex! nejlevnější látky co znám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
na mandle kašlu :-D
Odpovědět
dan: diky za tip! a diky za nazor na mandle :-D vidim to stejne! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ja o svatebnich mandlich vubec nic nevim, a urcite je mit nebudeme...
Odpovědět
Profilova fotka
jako... právě ty mandle jsou takové ty hovadinky, co tu svatbu prodražujou...
Odpovědět
ja na ne prave narazila, kdyz jsem projizdela alba tady, a potom v tech svatebnich e-shopech a nestihala jsem valit, co vsechno se teda na ty svatby dela... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mandle jsme chtela taky ale pora dmi prijdou takovy "nepozivatelný" byla to jako moznost misto tech vysluzek... ale padly...taky jsem nevedla co to.. jinak holky..já s eloucim..budu tu zitra
Odpovědět
Článek se načítá
alka: paaa
Odpovědět
Profilova fotka
budete někdo pouštět svatební holoubky?
Odpovědět
Profilova fotka
nene, my ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme vypoustet jedine lampionky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na lampionky jsem taky myslela,ted jsem si na netu nasla prave ty holoubky a nevim proc pri cteni tech stranek jsem byla tak nejak dojata az mi z toho slzy ukapla,jsem nejaka precitlivela
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme taky pouštět lampionky :-D
Odpovědět
Lampionkyj sou super. vypouštěli jsme je na silvestra! ale pozor na okolí. některé byli asi vadné a nechtělo se jim nahoru:-) holoubci mne taky napadli. známý má holuby tak by to možná i nějak šlo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím vás nevěsty! Já máááám radooooost! Po prvním šoku, kdy mě odmítla moje kadeřnice, protože už má na náš termín jinou nevěstu, jsem si našla jinou a v březnu jdu na první zkoušku ze dvou. A jako třešničku na dortu jsem sehnala i vizážistku. A co je super, tak obě jezdí k nevěstám domů, takýe nebudu muset ještě ve svatební den nikde lítat. Jinak jste se pěkně rozepsaly. Od pátku mám co dočítat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja na holoubky zanevrela potom, co jsem videla dokument, ve kterem vysvetlovali, ze to o vernosti hrdlicek atd. je jen povidacka... A ze nejenom ze nejsou verni, ale byvaji taky hodne hrubi a agresivni na svoji drahou polovicku :-o :-D Docela jsem zirala :-D
Odpovědět
nuuna: tak pak jedině sehnat pár labutí:-) mi by se to teda líbilo, ale nejspíše to neklapne mám strach z obřadu venku co kdyby bylo náhodou škaredě.... a pak už to není ono:-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty! Tak už i já byla požádána o ruku:-) Máme to 7.8. v Lednici na zámku a hostinu ve vinném sklípku. Ani jeden z nás není z Moravy, ale oba tenhle kraj milujeme, tak proč ne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tikki: Tak to by byl hodne mazec :-D (by nas ochranari asi hnali :-D) Kdyz ja na ty zviratka na obradu moc nejsem... Nadseni jsou z toho vetsinou jen lide, mene uz pak ty zvirata, takze radsi nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leennaa: ahoj, vitej mezi nami ;-) Neco pekneho nam o vas povez, jak dlouho jste spolu,kolik vam je, jake mate predstavy? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
žádný holubi nechci, kamarádce ulítli ještě před plánovaným vypuštěním :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leenaa: vítej mezi námi :-) taky miluju moravu a dost jsme uvažovali o svatbě tady, ale nepodařio se nám to skloubit s ubytováním hostů... kde přesně máte tu hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
danuska: chi chi, to jsou teda mrsky :-D
Odpovědět
danuska01: Děkuju za přivítání:-) Hostinu máme v hotelu Eliška v Mikulově. Je to jeden velký areál, kde je jak hotel, tak i sklípek. Bude nás velká banda, ale i tak se tam vejdeme. Kapacita sklepu asi 80 lidí.
Odpovědět
no nic holky. budu vás muset opustit. strávila bych tady celý den.:-D jdu se učit:-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?