Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
safi mas stesti ze mas obe prijemni takovy "cizácký" ze to neni ceska klasika- to je pak snadny to slozit:-) a hlavne pak diteti muzete dát i cizí jmeno a nebude to vubec blbý:-)
Odpovědět
ahoj! tak já jsem kdysi dávno taky uvažovala o tom, že bych si nechala i rodné příjmení - kvůli tátovi, protože jsme jen holky a není kdo by to jméno dál nosil :-) Ale to bylo dřív, dneska už je všechno jinak. Teď jsem Fialová, od srpna budu Kosťová :-) To se mi líbí víc. Už budeme všichni 4 i s dvojkama kostičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé vy máte všechny tak hezky příjmení...:-)
Odpovědět
alka: :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky na hoďku mizím. Jdu švagrovi hlídat prcky, tak zatím
Odpovědět
díky.. jsem zapomněla dopsat.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
safi papapáá:-D
Odpovědět
Profilova fotka
No teda já jsem teď Mašková Lucie a bude ze mě Ludvíková, tak nevím jestli to bude znit lépe
Odpovědět
Já budu Lucie Nováková - teď jsem Lucie Nečesaná... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci urcite bude-nic proti ale mašková mi prijde strasny :-D (hlavne kuli tomu, ze tady je masku jak natento a jsou to samy dementos :-D) jinak holky dobrá zprááva:-) manžel včera videl to oznámení co jsem vybrala a řekl že s emu libí :-) nebyl nadšen, ale řekl že je to nejmenší zlo.. tak to je super, tak až se ozvou z matriky tak hned objednávám, nejradsi bych je objednala hned:-):-) jak uz se na ne tesim:--)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: taky si všímám, že nás Mašků je čím dál víc :-D ,tak se snad nic nestane když jedna ubude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí dneska je nejkrasnejsi den:-) carodejnice dneska neprijde:-) jupí:-)
Odpovědět
Článek se načítá
alka: :-) Já mám taky super den - šéf je v Bruselu....
Odpovědět
Profilova fotka
lucine:-) tak to je super:-) to tu muzem smrdet celej den, i kdyz teda na jednu chvili budu muset zmizet- budu zas delat taxika :-D
Odpovědět
holky, co se taxi týče :-) jak to budete dělat s odvozama na svatbě? mě přijde líto někoho určit, kdo nebude pít, a bude vozit... asi se domluvíme s hotelem na odvozech...?
Odpovědět
teda myslela jsem večer, ne na obřad..
Odpovědět
ja_fi: Na odvoz tam mám objednaná pěkná auta a na odvoz z restaurace si každý bude objednávat taxi...
Odpovědět
Profilova fotka
díky a když tě pak oslovují tak jak ti říkají
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi nu to chci vyresit az podle toho kdo tam teda nakonec opravdu pujde- chtela bych pronajmout pokoje (je tam ta moznost) ale jsou silene drahy a na to ze nám ho daji zadarmo pro ostatní stojí 1300-1700 na jednu noc za 1ks to mi prijde jako neprijatelný..takze jsme zatim uvazovaly nad variantou ze rodicum se apartma poridi -i kdyz to je dost risk -oboje se TED rozvadi a jsou dost na noze-jeidne zensky k sobe a chlapy taky k sobe:-D ale spis tak ze najmem jednoho manzovo kamose(hodne zvldalenyho-takze na hostine nebude mit co delat -jako myslim ze to nebude host tak aby mu to nebylo lito) no a ten má transportera -a kazdou hodinu se budou delat odvozy - máme to 40km od mista bydliste (vsichni jsou budejcaci)takze sem zatim delala odhad, a benzin by vysel na cca 2000 a jemu bychom daly ticku za sluzby -takze me to vyjde porad levneji nez je ubytovat, a nebo druha varianta - 2kamosi jedno auto.. jeden bude moct jet s autem hostu a druhej vzit treba jeste nekoho a zpet se svezou jednim.. no kazdopadne to má trhliny a to se jeste domysli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak a je tu zase mrtvo..:-D
Odpovědět
alka: Není, už jsem tu... Musela jsem něco okopírovat... :-)
Odpovědět
já jen vypravím děti na procházku a budu taky tady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak to je v poradku:-)
Odpovědět
:-) Teď jsem si všimla, že se od zítra za 7 mesíců vdávám! :-) A už teď mám brutální noční můry. Hlavně o tom, že nikdo nedodržuje harmonogram, že se hosté ztrácí a že přijedeme do restaurace a tam už sedí někdo jiný... Při poslední takové noční můře jsem se probudila s výkřikem a přítel vykřikl taky, protože se mě lekl... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucine -wááu tak to gratulace! :-) ty blaho to je už skoro pul rok.. tak to je za chvili..asi zacnu panikarit...:-D
Odpovědět
alka: Letí to jako blázen! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vid? si rikam ze nemam jeste nic a za pul roku to je.. myslim ze za tyhle 2mesice stim hoodne pohnu :-) to budou prstynky, saty, a oznameni:-) takovy pro me nejdulezitrejsi veci:-D
Odpovědět
alka: :-) Říkám si, že je dobře, že jsem začala plánovat a zařizovat brzo, protože bych to teď asi nestihla a hlavně by všechno už bylo obsazené... Nechci vidět tuhle diskuzi v červenci a srpnu - to bude plná paniky. :-)
Odpovědět
dobré dopoledne, moc vám holky děkuju za ochotu kvůli tomu mému výmyslu - té organze, jsem zvědavá jestli něco takového seženu... jinak jak jste se bavili o těch příjmeních, tak se vzdám svého německého a originálního příjmení a vezmu si českou klasiku ;-) takže ze mě bude Štěpánková, ikdyž přítel navrhoval abych si nechala obě jména, jenže než bych se podepsala.... Preissler Štěpánková...
Odpovědět
Profilova fotka
lucine presne..videt tu ty holky co ted prijdou a "co mám delat" a hlavne s fotografem-tak me asi klepne:-D no paniky asi ne:-) spis nebudem stihat docitat:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?