Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
diky bohu já mam minimální trat:-D:-D ale teda spis me desi to pred.. na ten obrad se siiilene tesim..konecne dostanu ten náádherny prsten a konecne budu opravdu jeho.. ja jsme spis nervozni z toho se poprvé vynořit:-D:-D a to pred..to je vetsinou hektické a trapné:-D
Odpovědět
Profilova fotka
to první vynoření bude taky dost nervové,už vidím moji babičku jak roní slzy a já jak vidím někoho brečet v takové situaci tak začnu taky a bude po make-upu :-) já budu mít celkem cestu dlouhou, máme to v kapli a svatebčani mi budou dělat špalír, takže to bude dost nervově vypjatá situace :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
já mam asi 10metrů max:-),,docela me to i mrzí :-| no máma urco bude rvat jak blazen...a mylim ze já budu oid zacatku rána do konce graulací:-D
Odpovědět
Tak tady pomůže jenom Lexaurin nebo něco podobného... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
áááááááááááá ted mi v praci hraje bočeli kontre parto... kuááá a už zase řvu :-D:-D to je teda vhodný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucine: na Lexaurin jsem myslela,ale nevím jestli je to dobrý nápad :-) na mě to mám až moc zklidňující účinek.jednou jsem si ho vzala a pak jsem byla jak sjetá,tak nevím zda by bylo dobrý takhle nakráčet do kaple :-D
Odpovědět
brou: Děkuju, až mi je zkrátí, budu v nich moct i chodit :-D lucine: Chodila, známe se? :-N
Odpovědět
to už budu mít infarktové stavy x-)
Odpovědět
luuciinkka: Tak menší dávku a vyzkoušet předem! :-)
Odpovědět
janik82: Fakt!? No, jestli souhlasí i ten rok ukončení, tak si patrně bereš Aleše K. (tedy pokud nenastala nějaká změna) a já jsem jediná Lucka ze třídy, která ještě není vdaná... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja uz se chci radovat ze ten prsten co jsem vybrala se libi i manzovi-ze bude zmena.. a on to myslel pouze ten muj:-D tak to je sranda-budeme mit kazdý uuplne jiný... no co -hlavne ze s elibi nám:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky,tak konečně jsem se sem zase dostala:) Tak už konečně naše rodina pochopila fakt, že se opravdu budeme brát,že si neděláme srandu,tak jsem ráda:) nevim proč si myslej,že když jsme zasnoubený,tak že to stačí :-D Jinak se Vás chci zeptat,co budete mít jako svatební pochod..klasiku?? mě se totiž ten svatební pochod nelíbí,tak přemýšlim nad něčim jinym..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky janullii, my budeme mít svatevní pochod Lohengrin (nevím jak přesně se to píše) bohužel moc na výběr neměli a budou nám to hrát na takový ty kostelní varhany, jsem na to zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mit stoprdo bočeliho..miluju ho... a vzdy řvu kdyz ho slysim:-D jeste nevim kterou presne, ale asi avemaria:-)
Odpovědět
My máme klasický svatební pochod - na úřadě není moc věcí na výběr...
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: Tak klasiku rozhodne neee, musim rict, ze jsem uz na to alergicka, je to strasne ohrany, a me se vubec nelibi, prijde mi to trochu zbytecne pateticky...takovej dojem to vyvolava ve me. My dlooouho premysleli, co vybrat, je to docela tezky, ale nakonec jsem nasla nadhernou verzi pisnicky z Cats - Memory, bez zpevu, upraveny pro orchestr... Je to nase srdecni pisen, navic jsme oba vasnivi kockari, tak to bude tematicke :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: ta je moc hezka,taky ji mame ve vyberu,ale az na samotny obrad a opet to budou hrat na varhany,tak doufam,ze to nezmrsi
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem ráda,že ta klasika ve Vás vyvolává to samé :-D Alka: Bočeli je super:) nuuna: musim si jí poslechnout at vim ale určo bude lepší než..tam tam tadá tam tam tadá :-D taky už budu muset něco vybrat..
Odpovědět
Profilova fotka
no na hudbu jsem uplne k.o.
Odpovědět
Profilova fotka
luuciinkka: chvalim vyber ;-) :-D My chteli primo na obrad pisnicku od Leony Lewis - First Time Ever I Saw Your Face, ale bez zpevu, ale oni pry nejsou zvykli mit hudbu i behem obradu, tak nevim, jak to dopadme...chtela jsem ji jen jako kulisu, ne moc nahlas, tak to by vadit nemuselo ne...? =-) Nejhorsi to u nas bude s vyberem pisnicky pro prvni tanec, tam je to hodne tezky vyber :-| Aby pro nas neco znamenala, ale zaroven aby mela schudne tempo pro tanec....
Odpovědět
Profilova fotka
tak jako kulisa by vadit neměla,ty si to platíš,tak by jim to nemělo vadit..u prvního tance jsme na tom stejně:))
Odpovědět
Všechny kamarádky, co se vdávaly, tak mi říkaly, že tu hudbu během obřadu ani nevnímaly, tak jsem zvědavá, jak to bude u mě... Při nástupu máme klasický svatební pochod a pak Let it be (Beatles) a Angels (Williams)...
Odpovědět
Profilova fotka
na prvni tanec jsme chtely tango..ale myslim ze to prehodnotime:-D
Odpovědět
holky s hudbou jsme si užili srandu, protože pani po nás chtěla chudbu nahranou na kazetě.. tak nám asi 30 min. trvalo.. než jsme zjistili, že kazeta pro ní v současné době znamená CD.. už jsem si viděla jak to nahráváme v dnešní době na kazetu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
brou: tak to jo:) taky si myslim,že už bych to nezvládla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no není sranda vybrat tu správnou hudbu..ještě že máme kamaráda DJ tak nám to pak upraví podle svýho..
Odpovědět
Profilova fotka
s prvním tancem jsme taky nějak mimo, nemůžeme se rozhodnout co bude nejlepší a ještě to máme stížené tím, že přítel neumí tancovat,takový ty klasiky z tanečních, polku valčík atd. takže ještě budeme muset zaškolit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou: to jsi mi pripomnela jednu usmevnou zalezitost... v patek jsme jeli s pritelem domu,a hned pred nami sedela tak 4letá holčička s maminkou, které bylo dobrých 45. Ne že bych se chtěla někoho dotknout, ale paní byla mírně praštěná, taková ostuda, celá tramvaj zírala :-N Na holčičku mluvila nahlas jako by byla hluchá, ze to slysela celá tramvaj, navic totalne infantilne, pak ji tam dokonce na celou tramvaj zpivala skakal pes pres oves... :-x Nu co, nejlepsi ale bylo, kdyz se holcicka chtela koukat na Vecernicka, a nerozumela tomu, ze uz byl, a ze se na nej uz nemuze podivat. Tak ji pani rekla, ze se na to nemuze podivat jako na DVD nebo VHS....... :-D To jsem malem upadla pod sedadlo, jak ta mala holka ma vedet, co to je VHSko? :-D :-D :-D
Odpovědět
My si na obřad můžeme vybrat jakoukoliv hudbu, máme to na zahradě...jen teda nevím jakou....nevím jestli jenom hudbu bex textu, nebo s textem - zase až ten text neruší...dilema :)....a svatební tanec - vyřešíme to něčím pomalým, přece manžela nenechám trápit :-x
Odpovědět
nuuna: tak to je tedy taky dobrý.. hele ono něco na tom bude, že maminy mají být mladé ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?