Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
mart: díky ;-)
Odpovědět
holky jeslti někdo budete mít kaly, tak jsem dala do aleba co měla známá udělané na prstýnky.. moc se mi to líbí.. škoda, že nebudu mít kaly :-|
Odpovědět
Profilova fotka
brou: děkuji :-N A to se mi právě na modelce vůbec nelíbily. Počkej, hodím do alba fotku na modelce. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brou jsou tam
Odpovědět
Profilova fotka
brou: presne tohle budeme mit, jen v jine barve :-)
Odpovědět
saf: hm.. tobě sluší tedy mnohem víc.. ;-) nuuna: fakt jo.. :-) no já budu muset taky něco na ty naše vymyslet... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
brou: kaly by být neměly, je to pohřební květina :-)
Odpovědět
Profilova fotka
co?? ja myslela ze prave ze kaly jsou svatebni kvetina..odjakziva.. a pohrebni jsou takovy ty jiriny a takovy jim podobny:-)
Odpovědět
pallullinka: já je mít nebudu.. hele.. ale mě to je jedno.. každý ať si dá co se mu líbí.. já na tyhle květomluvy atd. docela kašlu... jenom proto, že někde si něco takového vyslel neznamená, že se tím musíme řídit.. já si dám co se mi líbí a bude.. chtěla jsem tulipány, ale toho se v srpnu trochu bojím.. tak budu mít pivoňky v kombinaci s ružeme.. tu kytku mám v profilu :) a pěkně fialovou.. a ať si říká kdo chce, co chce.. mě se líbí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přesně naopak. říkala mi to babička i mamk, že kala je pohřební, takže jestli se mi líbí mám si nechat dát tu druhou, co je menší... :-)
Odpovědět
já vůbec dneska neumím psát.. pardon.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli jsou pohrebni, tak leda cerne kaly, to jo. Ale co ja vim, tak o bilych kalach se obecne mluvi jako o svatebni kvetine, a to na prvnim miste ;-) Navic co po tom, vsak na tom nezalezi... ;-) A je videt, ze je to lidem fuk, je to preci spolu s ruzemi nejcastejsi a nejoblibenejsi svatebni kvetina.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo nuuna je to fuk a co jsem koukala na net, tak je víc druhů kaly, takže je to tím :-D Ale co je to krásná kytka
Odpovědět
Profilova fotka
tak já od začátku chci pivonky, jen abch je v srpnu sehnala:-( a nejlepe v mé krémové barvě:-)
Odpovědět
Brou: Práda! Sednou, jak ulité přímo na Tebe...chválím výběr ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Priznam se, ze nevim, kolik druhu je, ale Calla Zantedeschia je rozhodne povazovana za svatební květinu. :-) Pravdou je, ze v cerne barve se na pohrbech obcas pouziva... Ale nastesti se mi jeste nestalo, ze by mi kdokoli rekl, ze je kala pohrebni a ze bych ji na svatbe nemela mit. :-D To bych asi docela cucela
Odpovědět
Z křížovkářského slovníku: svatební květina...kala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky cucim:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
clerens: jj, tam to pisou furt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jen říkám, co mi bylo řečeno....
Odpovědět
Existuje opravdu mnoho druhů - co do barvy tak i velikosti... nuuna: možná už jsi to sem psala....jakou Ty máš představu o svatební kytici? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
clerens: zatim diky bohu celkem jasnou :-D chtela bych kaly, do kruhove kytice, ale nechat je delsi, nestrihat je nakratko,a obvazat je nejakou barevne sladenou latkou. Ja tomu rikam "zezlo, protoze to tak vypada, hi hi... a do toho namichat bile frezie :-) A asi do toho namichame pro sladeni par kaminku ze kterych budu mit i veskerou bizuterii :-) A co chystas vlastne ty? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pohřební nebo svatební... mě se kaly líbí :-) budu je mít v kombinaci s růžema :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: závidím ti, že máš v kytce jasno, to já vůbec :-( a co pro maminky a svědkyni?
Odpovědět
clerens: díky ;-) alka: já budu mít taky pivoňky (v kobinaci s růžemi), ale v srpnu zrovna pivňky květou, tak by neměl být problém ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no holky... tak ted jsem koukala, že v kalendáři na netu naší zamluvené kapely se objevilo, že hrají v ten den uplně někde jinde!!! to jsou šoky takhle po obědě... sekretářka mi tvrdí po telefonu, že je to nedorozumění... no to sem zvědavá, co se z toho vyklube
Odpovědět
Profilova fotka
pellulinka: Je to jedna z mala veci, ve kterych mam jasno, jinde to taky neni tak slavne :-D Pro maminky a svedkyni budeme mit asi bile frezie a bile nebo kremove ruze.
Odpovědět
nuuna: hezká představa ;-) Má představa je zatím taková (a snadm taková i zůstane)...směs více druhů květů ve fialové a smetanové barvě...ve stylu kytice z lučních květů... žádná pravidelnost a symetričnost..taková "halabala vazba" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brou-tak o kytce jsme mela jasno hned jak jsem sem prisla.. pivonka jasna volba bude do takovy ty koulicky a na krajich bude obrámovaná tyrkysovým peřím.. myslim že jednu takovou podobnou kytku mam v albu ale je to s růžema:-) no a chtěla bych tam zakomponovat tu zlatou sitovinu co budu mit jako "zavoj" neco jako ustrižky a tak-narušit tu kouli-jedna už tam bude a to stačí :-D:-D fakt? me rekly ze v srpnu práve nic moc...
Odpovědět
Profilova fotka
clerens: to zní dobře. Taky by se mi líbila taková směs, třeba kopretiny, ale co z toho nakonec bude???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?