Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Ty máš taky svatbu 21. srpna? A kde (nemáš to napsané ve svém profilu)?
Odpovědět
Já mám zatím zajištěný termín na matrice, zamluveného fotografa a vizážistku (ta teď bude otvírat nový salón, takže si u ní vyberu i šaty).
Odpovědět
Profilova fotka
jojo 21.srpna,jo vprofilu to nemám,to je fakt,ale v profilu nemám vlastně vůbec nic kromě své přezdívky :-)
Odpovědět
Nesetkala jsi se s reakcemi, že jsi si měla vybrat jiné datum? Každý, komu jsem to řekla, si hned vzpomněl na vpád armád států Varšavské smlouvy do Československa a prý jestli to mám schválně na toto datum... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to ani nevim ze to bylo zrovna tohle datum :-) to jsem celkem ostuda... jinak ahojky jsem zpet..a briis- arti mi jeste neodepisala , asi tam maj noc co?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne vůbec, jen se dycky všichni zasmějou,že se to bude dobře pamatovat,že je to výročí okupace.. Ale my si to samosebou nevybrali kůli tomu, je to totiž taky "naše" výročí, od toho dne "počítáme" náš vztah a letos v ten den jsem byla požádána o ruku,takže bylo jasný,že jestli v srpnu svatba,tak jedině v tento den
Odpovědět
alka: Mě to při vybírání a zařizování datumu na matrice taky vůbec nenapadlo...
Odpovědět
Profilova fotka
jako me zas trklo kdyz má nekdo 11.září apod... nebo 8.8. 9.9 atd... má tu vůbec někdo 8.8.? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ani mě to netrklo,až mi to řekl pán,kterej mi pak bude hrát na hostině :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem taky ostuda vůbec to nevím. No já celkově jsem datumově mizerná. Dokonce až tak že říkám že dcera se narodila 7.5. ale ona se narodila 9.5. to je katastrofa. Alko jak dlouho trvá od objednání šatů od Asapa? Přemýšlím o variantách a tak se ptám. Jo a jak si jako věděla jaké chceš látky myslím kvalitu? a pak jak si popsala aby jsi měla hodně vyzkužený korzet?
Odpovědět
Profilova fotka
no to si asi pamatujou spis ty starsi rocniky...nám zas bylo oznámeno ze 27mýho má narozeniny ten skorosvagrovky 8-( takze taky takový blbý
Odpovědět
Profilova fotka
no 11.9. to jsem věděla asi jsem moc mladá :-D já si zase až po uvědomila že 13.8. má moje mamka svátek a já o dva dny dýl tak to bude dobrý :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky ja jsem asi uplne blbá ale nasla jsme jedno oznámení a doela se mi libi a je tam obrazek a napsano: cena bez potisku: 26 cena s potiskem: 28,50 pozvánka: 4 pozvánka s potiskem: 6 a co je teda jako moje cena??? tam to neni nikde napsany...je tam proste jen tohle a objednat..atd... co stoji tech 26??? tomu fakt nerozumim
Odpovědět
Profilova fotka
podle mého to bude holé oznámení určené k dotisku
Odpovědět
Jojo, asi to bude holé oznámení. Můžeš si to pak dopsat rukou... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy ja myslela toho 21.8 :-) nu objednání-vsude se tak nejak pise ze 6-8 týdnů..ale ted zmenil stránky a uz tam má napsáno 30dni..a 3holciny co jsem s nima vkontaktu ze je maji taky pres asapa, tak ty to objednávaly koncem rijna a uz je maji poslany..ze je maji obdrzet kazdym dnem.. a kdyz sme to pocitaly tak to fakt vychazi na tech 30dni... tak sama nevim..kdyz jsme psala arti, tak rikala ze ty moje budou dyl jelikoz jsem si tam vymyslela moooc kravinek-cozj a ne to nechvatam ale at to je tip top.. nu a latky jsem se naucila pri zkouseni a arti jsem napsala at jim zdurazni ten vyztuzenej korzet..tak uvidime.. arti me uklidnovala ze delaj vsechny stejny korzety a ze jim to ani nemusim psat-ale pro jistotu a kuli mymu bombardovani jim to tam pry napsala..tak uvidime CO mi prijde..kdyztak to proste zatajim a pujdu si potajmu a potupne pujcit ty zlutý...
Odpovědět
Profilova fotka
no za tech 26 je to bez potisku a za 28,50 ti tam natisknou jména datum motto
Odpovědět
Profilova fotka
takze to je 4kč za pozvánku a 28kč ze mi na to neco natisknou?
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslela ze pozvanka je to samý..nebo to je oznámení za 26 atd a pozvánka(jako ke stolu) za 4 ?? jelikoz pak by to sedeleo..ale jelikoz to tam neni takhle rozlisený, tak fakt tápu..
Odpovědět
Profilova fotka
jojo pozvánka je určitě jako ke svatebnímu stolu
Odpovědět
Profilova fotka
4 kč bude prázdná pozvánka a 28,5 budu oznámko s dotiskem díky za info pořád mě to hlodá a když to je 30 dní tak to je v pohodě. Alko tebe napadlo to samé co mě že bych do toho šla a nanejvejš bych to zatajila (prodala) a půjčila. Já spíš mám hrůzu z půjčovny z toho že si je vyzkouším např. v březnu budou krásné ale do srpna je dost času aby nebyly tak pěkné.
Odpovědět
Profilova fotka
my zatím tak předběžně uvažjem o tom oznámení s mapkou,hodí se to k nám a je to hezoučký a myslím,že i originální, my to zatím vidíme tak na stovku oznámení :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy:jo,toho jsem se taky začala bát,když je mám už od října zamluvený,ale do sprna je šílená doba, nu ale pořád tak nějak doufám,že všichni se přšece nebudou vdávat v těch "mých" :-)
Odpovědět
My jsme si vybrali kreslené oznámení, kde jsou dva půllitry s pivem oblečené jako nevěsta a ženich. Hodí se to k nám - jsme oba pivaři... Mám takovou hloupou otázku pro ty, co už byly zkoušet šaty - v půjčovnách ty šaty upravují (zkracují apod.)? A je to na těch šatech vidět?
Odpovědět
Profilova fotka
brii problém je v tom,že v salonech mají na hubené hodně velký výběr na bacule menší takže já tu šanci mám obrovskou že ty šaty bude mít několik nevěst. No tak uvidím v lednu pojedu s kamarádkou k té její kolegyni co mi nabídne za šaty které by nechala dle mě ušít a pak mám ještě nabídku na ušití šatů a pak je Asap. Spíš mě napadlo zkusit si v slaonu šaty a pak ty samé objednat u Asapa
Odpovědět
Profilova fotka
luci,jojo v půjčovnách šaty upravují, i zkracují,, mně zrovna budou trochu zkracovat,protože by mi byly moc dlouhý,ale nemám zatím tucha,jak to bude vidět
Odpovědět
Profilova fotka
no z pucovny mam desnej strach.. a vim ze ta "moje" pujcovna je absolutne nesolidni.. saty maji nejkrasnejsi, ale silené jednání, a hlavne nespolehlivé, není problémem že vám daji jinou spodničku atd...:-// no já prave resim oznámení ptž mám pani co mi je udela (ty co mam v albu ty bilý s lilií) za 12kč ks.. a tohle je teda hoodne luxus ale 28 kč za jedno oznámení..to mi prijde hrozna ďaha... treba co jsem si tak rikala..tak potrebuju cca 130 oznámeni...80lidi prijde a ostatnim to pouze oznamit...takze to vychazi na sileny penize na skoro 4tisíce!!! to me ty 12ti korunový -jsme zpocitaly na cca 2500 i s jidelnim listkem a pozvánkama,,, takze to je docela pálka...i kdyz tyhle jsou moooc nynaný :-) :-)ale nejdou zkopcit takze vám je neukázu:-(
Odpovědět
Já mám vybráno oznámení za 25 Kč, pozvánka na hostinu stojí také 25 Kč. 70 oznámení + 40 pozvánek na hostinu + 10% sleva za nákup nad 2000 Kč = 2475 Kč. K tomu zdarma obálky a jako bonus klíčenka. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nu Ty máš vplánu dávat každýmu zvlášť to oznámení?? My totiž budem dávat určitě prostě jedno do rodiny, takže možná i tím se Ti ta cena navýší
Odpovědět
Profilova fotka
delaji to jen nekde... dalfy..nu jasne to bych taky tak udelala.. a s asapem fakt radsi pocitej 8týdnu..pro klid duse..ja to taky tak delam:-):-) a hlavne od unora uz maji sezonu takze se to obcas i prodlouzi... :-) .-) proto jsem taky do toho sla ted.. i jak rikas..tady v budejkach nechapu salony.. v budejkach je tak 80% burtalek.. ale saty tu maj v kazdym salonu 1-2 ... vic ne.. takze vlastne tlutý se vdavaj porád v rom samym.. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?