Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
briis: no jo vlastně tě uvidí poprvý..tak to se hned pochlub..holky to je dobrej nápad..budeme mít čím navázat až dokončíme svatební přípravy, všechno si odbydem a chytne nás beremkovej absťák tak si můžeme radit s tímhle... já rady jen uvítám... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajiku,zas jsem koukala na Tebe v šatkách a fakt paráda,i ten závoj k tomu nádherně sedne!Ani nevim,jestli si to tu psala,kolik si za ně vlastně dala?já je ted viděla na jedněch stránkách, co šijou,samosebou taky nějakej neoriginál v přepočtu asi tolik,kolik dá za vše alka,něco kolem 7 a půl tisíce
Odpovědět
Profilova fotka
alko: víš co je sranda..my třeba vůbec nedostali žádný plány k baráku..takže absolutně nevíme, kde je třeba vedená voda a elektrika... to nám to furt slibovali původní majitelé a nakonec pána zavřeli do basy... dobrý co... a to nám ani nezaplatily daň z převodu nemovitosti, takže se finančák jednoho dne obrátí na nás... no ale co naše blbost.. příště budeme obezřetnější... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak a prisla semetrika zmastená..nu tak to ja zas budu skákat.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
briis: já dala 6... se vším všudy i se spodničkou... sice mi to nejdřív přišlo dost, ale Arti mi tyhle nacenila na 7 a něco už nevím přesně ... a tady jsem jen došla a vyzkoušela a mám klid.. já už to jdu vymazat...chystám se na to celej den... tomu se opravdu říká skleróza... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak je to pryč... přece jenom náhoda je blbec... a kdyby sem ten můj náhodou vlezl tak abych pak nemusela kupovat nový šaty.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik : to je taky dobry,,ale jestli je to starej barak tak u tech v 80% nejsou záadny plany..bud ani nebyly a nebo se nedochovaly..vetsinou delame stávající zaměření :-) a na el a vodu atd jsou takovy masinky, který to v tý zdi zjisti :-):-) fakt tak málo ? no to je fakt uzasny:-)to jsou saty snů:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no stařičkej barák je to, ale oni dělali rekonstrukci, takže měli alespoň fotodokumentaci... ale jestli existuje něco co ti řekne kde nekopat, že je tam voda nebo el tak to snad tomu svýmu koupím k vánocům... :-D :-D :-D no ještě aby nebyly...jsem si je vymodlila..nebo tak intenzivně přála, že si mě nakonec samy našly... :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jo :-) rekonstrukci nedás bez stavebniho povoleni a k stvaebnimu povoleni potrebujes projekt:-D no to asi nekoupis:-D :-D to jsou storje za desetitisíce :-) to jsou spesl stavarský pomucky..ale maj to firmy tak si je muzete najmout at vam to zjisti :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt supr,já někde objevit ty moje zamluvený za takovou cenu,tak jdu do nich,ikdyž by mi propadla záloha dva tisíce,byly by moje a nebála bych se o ně a nemusela je vracet
Odpovědět
Profilova fotka
alka: :-D :-D :-D aha... no tak mu zavolám ty borce, když bude chtít něco kutat... lepší než pokus omyl... :-D :-D briis: tak uvidíš..třeba na tebe taky ještě někde vyskočí... ale zase si vem ten luxus, že si budeš užívat originály San Patricky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-):-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nu jo,zatim si to užívám :-) být milionář,tak si je nechám dovést ze Španělska :-D ,kdoví,kolik je asi pořizovací cena,tipuju nějakých 30,40 tisíc
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem je objevila za 1600 dolarů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
briis: jj asi tak nějak... možná ještě přitlač... je to nová kolekce... :-) no to jsou ti pracháči... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
thy woe ta ikarkulka me fakt nema rada..nevim proc.. pry to upozorneni proto ze jsem mela ten nick a ze mi mazala fotky z alba ptz jsem tam mela odkaz na web (to na tech fotkách jak jsme to jednou resily, ze jsem o tom nevedela a divila se proc mi mizi fotky) a od ty doby nic- nu tak ji se to porad nelibi.. nu tak já nevim. -asi budu chodit po hlave aby to bylo v poho- snad v kazdym albu je obrazek pres kterej je web, a nic.. já si na to dávám sakra majzla ptž me to nebavi to tam porad nahrávat..a je zle.. ja nevim ja jsem tu asi pri prihlasovani slapla do lejna nebo já uz fakt nevim- ale vadi mi to. myslim ze me bere prednostne..fakt uzasný :-( to mi to tady slusne zneprijmenuje
Odpovědět
Profilova fotka
briis: tak to se vyplatí... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: bylo si na tebe zasednuto... :-D je teda fakt, že už si na to taky dávám majzla... pže mi to jednou vyplenily... a když koukám do nových alb tak je tam plno obrázků s odkazama... :-D :-D jsi moc vidět...asi jsi na nějaké černé listině... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo to jo,tak podivej,kdybych je koupila za necelých 30 tisíc,tak bych je pak mohla půjčovat za pět tisíc a za pár let bych měla investici zpátky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ze me to jeste prekvapuje 8-( nevim jak je to mozny, ale kam vlezu tak tam si na me nekdo zasedne.. fakt to nechapu..asi jsem "provokativni" typ.. nevim..je mi to sumak, ale uz me to nebavi...
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky.. jdu obihat banku a postu..tak nevim kdy tu bude..ale kazdopadne se tu jeste zjevim..teda jeslti me zas nebloknou:-D
Odpovědět
Profilova fotka
briis: jsi vyloženě obchodní typ... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj, :-D tak po několika dnech jsem zase tady a zatím ani nedočítám, :-N tak mi v rychlosti shrňte novinky! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tady:-) vsechno obehnuto :-) :-) tak muzem dál drbem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoolky jak jsem sla domu pesky tak jsem narazila na totální výprodej.. a? mazec..ty krystalky co me stály penez jako blázen, tak pytel za 30Kč ..koupila jsme 3pytle tyrkysový a 2pytle zlatý :-) :-) uuuzasný ...to bude přeplááácáááný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé no vida..neco si koupim a svet je hned krááásnejsiii :-) poslali mi daleko vic penez nez meli-jsem bohatáááááááááááááááá :-D jupíí :-) to je hned krásnejsi den..holky kde váás mam ..chci si povidat dokud tu manzel neni-pak budu muset jit varit...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no vidíš..to je super... ty už máš té dekorace aspoň na dvě svatby... mě se sem sedmimílovými kroky blíží přítel s rodinou... to zase bude ... kouknu s nima na TV a pak se ukreju do ložnice nebo na záchod... :-D
Odpovědět
ahoj alky, ja dopo zjistila to o tech albech...to je fajn ze mas hned lespi naladu, me u ceka pdprsenka na poste:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já vůůůůbec nemám dekoračku... jen tři mašle...to bude asi chudá svatba... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak se tu mějte,za půl hodky tu mám po měsící a půl mužíčka ;-) jdem do restauračky na večeru,aj se svědkyní,bráchou a mamčou,tak se těšíme na pěkný večer a celý Hody. Mějte se tu. Už ted bych měla připravit oči na to,že budu šíleně dočítat :-D papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?