Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já je mm koupený:-) za 7300Kč
Odpovědět
Profilova fotka
jo a počet hostů asi že? jé to bude zajímavý, chceme tak 50 lidí.
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé holky já mám radost my se shodli s přítelem na písničce na příchod na obřad http://www.youtube.com/watch?v=5wRkoG... no a i okamžiku kdy si vyměníme prstýnky nám bude hrát Petra Janů - už nejsem volná. co tomu říkáte? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my máme 40+41 :-) :-) to je dobrý, ale je to jen jednostranný ne?:-D akorat mi ta jandovka prijde taková smutna, depresivní, nevim proc ale vzdycky jsme ji mela jen na smutnení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak jsem tu zase po na skok po celodenním učení 8-( Trochu pozdě, ale přesto vítám novou něvěstu!
Odpovědět
Profilova fotka
jezis celý den se ucit, tak to bud na dýl nez na chvilku :-)at se odreagujes
Odpovědět
ahojky, nesháněla tady jedna nevěstinka kamínky na pérkách do účesu? jestli jo, tak dávám odkaz ;-) http://www.nejkrasnejsi-svatba.cz/sva...
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.u.l.k.o - moc děkuju za přivítání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, pres vikend jsem se sem nejak moc nedostala, mela jsem nabity program ;-) Vitam Te nova nevesto liblicanko :-D Holky ted jsem premyslela nad barvou dekorace na hostine a napadla me bilo-zlata, myslite ze to bude ok a nebude to moc nevyrazne??? Nebo nemate treba nekdo nejakou fotku s bilo-zlatou vyzdobou? Abych mela predstavu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
deia- děkuju moc. bílo zlatá může být krásná kombinace. až něco najdeš ráda se podívám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já myslim že bílo zlatá je krásná..
Odpovědět
Profilova fotka
jo trochu dýl,když já zítra zase v pět vstávám do nemocnice :-| Bílo-zlatá, hmm, to by mohlo být zajímavé, pokud se to šikovně nakombinuje.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak dekuji za schvaleni, musim se po nejake takove kombinaci podivat :-D Chtela bych kulate stoly, bile ubrusy, uprostred nejakou kyti, ci zlate svicny....bile potahy na zidly ovazane zlatou masli :-D No, musim to jeste promyslet, casu dooost :-D
Odpovědět
také vítám novou nevěstu :-) se nám to tu pomalu ale jistě rozrůstá x-) bílo- zlatá kombinace je taková noblesní, já myslím, že to bude super ;-) já jsem psala do svatebního salonu, tak jsem zvědavá co mi paní napíše... teda jestli vůbec odepíše 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
a ty chces aby ti udelaly svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14-děkuju moc,jste úžasný.
Odpovědět
alka: to je otázka na koho??
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych chtěla buď bordo nebo nějaký odstín modré s něčím, asi smetanová, možná i zlatá. Vůbec se ale nemůžu rozhodnout :-S
Odpovědět
Profilova fotka
na tebe:-):-) modro zlatou máám jááááá
Odpovědět
peta: já mám taky modrou se žlutou :-) všichni budou mít modré svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hooolky:-) krásné ráno... tak já mam opět dilema... Dostala jsem nabídku na stan 15x6m za luxusní cenu.. nu a nevím, jelikož se 40lidma se tam nevejdu... takže přemýšlím že snížíme počet lida, a tím pádem i kalkulaci na hostinu, přijde mi to však líto kuli penězům se takhle "omezovat" :-( co myslite?
Odpovědět
alka: nechci, aby mi udělaly svatbu, to bych se nedoplatila ;-) psala jsem tam ohledně šatů x-) no a dnes už mám odpověď, mám poslat telefonní číslo a paní mi zavolá =-) tak s takovýmhle jednáním jsem se nesetkala, asi vedou teorii náš zákazník náš pán 8-) jinak k tomu stanu - to záleží hlavně na tobě, ale jestli o tom uvažuješ, tak zkus proškrtat seznam lidí, koho bys nemusela nebo nechtěla pozvat a uvidíš sama o kolik se ti ten seznam zmenší. sice to není moc příjemný z finanční stránky, ale na druhou stranu to lidi snad pochopí, že když si to platíš sama, ted tak napadlo budeš mít vůbec oběd kdyby nee, tak by se tam třeba ty lidi nějak vešli
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky ;-) Jak se dari? Predem radsi hlasim, ze co se napsalo od ptaku nedocitam :-N :-D Tak mi v patek prisla nova spodnicka...rozhodla jsem se zkusit sirsi spodnicku, abych saty tolik necourala po zemi, a i me zajimalo, jak to bude vypadat. A nenapadlo me, ze si tim zkomplikuju situaci, protoze se zase nemuzu rozhodnout co je lepsi :-( 8-( V te sirsi to totiz vypada lip zepredu, sukne je nadychanejsi, a necouram saty po zemi. Jenze zase mi to oproti te uzsi dela vzadu jakoy vetsi zadek... :-N V te uzsi to vzadu krasne splyva, ale se sirsi mam prostenadychanejsi sukni i na zadku no :-| Tak vam nevim.... Zkusim sem vlozit fotky na porovnani, muzete mi rict vas nezaujaty nazor co vypada lip? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,jsem tu opět na chviličku,pak pádím do školy.. alki, tak nevim,fakt záleží na Tobě, já třeba bych asi nikoho nevyškrtala,když bych nepozvala toho,tak bych nemohla ani toho,aby to nebylo blbý a neudělala jsem eště nesvár v rodině,takže já zvu prostě téměř všechny a ty se mi vejdou jen do našeho kulturáku,budou moji sourozenci s protějškama,rodiče samosebou,babička,děda,sourozenci od rodičů a jejich děti,což jsou moje sestřenky a bratránci a ty už se svýma dětma+několik přátel,my máme první svatbu,takže se to i očekává,že zveme tak nějak všechny, už mám ale aspon tak nějak pevný číslo bude nás 88 lidí u stolů (max + 4) a + cca 10 lidí nám bude obsluhovat (jako kamoši a kamošky, ty samosebou taky budou jíst,když nás tam budou obskakovat:-))) už mám i zasedací pořádek a stoly budeme mít do E ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) ahoj nuuno, tak šup tam s nima, at to zhodnotíme
Odpovědět
Profilova fotka
no tak supe cekáme na fotecky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
briis tak to je super:-) to to máš krásně vymyšlený.. no, seskrtala jsme co se dalo a jsem na 37lidech-to je proste uplne nejholejsi rodina+ svedci..zadny kamosi nic... no a takhle bychom se tammohly vejit, zas jestli potom prijde 40lidi tak to uz bychom se tma nehly:-( :-( no a to jsme zapomnela i na fotografku a dje-tybudou jist taky..no tak to je dilema...zas kdyz to necham seskrtaný tak ušetříme 21tis !!!! to je zase docela zásadní.. :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lidická ahááá tak mě ušel ten kontext :-) :-) tak to jo, no to je fájn :-) kéž by se ke me chovaly vsichni stejne:-) na prstýnky mi nenapsal jeste ani jeden, ani ten rýdl 8-( coz me docela udivuje:-/
Odpovědět
Profilova fotka
alki,jo tak to je sumička už 21 tis.,to neni rozhodně zanedbatelný,chce to pořádně promyslet a večer copak musí všichni sedět?stejně se bestak bude blbnout,tancovat,ukusovat z prasete ve stoje,ne?tak co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
juj asi mi upadly:-D :-D ženština která mi bude dělat oznámko mi je udělá za 12kč za ks... no ale já tam chtela takový ten venek nazdobit, tak jsem to poslala do jednoho obchodu kde delaj oznámení... no to je prča:-) 1ks- 200Kš až 300kč :-D :-D nu to samo že se nemusi sedet,,ale zas 40lidí na stojáka od 5ti do půlnoci ?? to by fakt neco málo chtělo.. no a taky se bojim že by se tam nevešly ani na toho stojáka...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?