Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo, vis jak ja jsem z toho byla na prasky?? milasek je na mamu docela fixovanej)neni to mamincin mazanek) a taky ji dokaze srdnout kdyz dela kraviny, ale vetsinou je proste na maminku, takze tam jezdime vcelku casto coz me nevadi- no a jak jsem se bala po ty scene?? ze uz tam nebudu moct vkrocit a takovy sileny myslenky co s emi honily hlavou? no ani nevis jaká skála mi spadla ze srdce kdyz jsem se to dozvedela...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holkyyy,,vy jste ukecaný,pořád mě to překvapuje :-D Alko,tak já TI chyběla,jo:-) nu,to mě těší, haha,ale už jsem holt ve škole a na pokoji internet nemám, takže není moc času vysedávat v knihovně, kde se můžu s noťáskem připojit, ale momentálně tu jsem :-) Strašně moc TI taky přeju ty šaty, snad fakt tak suprově dopadnou a budou perfektně sedět, aby z nich všichni padli na zadek včetně nás!! ;-) jinak taky vítám novou nevěstu, máme stejný datum,konečně někdo taky do party. A co se týká oběda, tak mi vlastně oběd taky mít nebude, poněvadž máme obřad asi až ve tři, tož jídlo bude až tak v pět, ať si říká kdo chce co chce, na oběd ať jsou doma :-D A jdi určitě do bílých šatů, i když už jsi jednu svatbu měla, vždyť jsi mladičká!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jůůůůůůůůůůůůůů brííís, ahoooj :-) no jasne ze si mi chybelá :-) :-) fakt mi tu chybi ten stydlivej smajlik :-) asi vymyslim nejakou zkratku která to bude prezentovat:-) :-) na skole? tak to je "oprus" :-d :-D.. jj taky doufam že satky dopadnou luxusne:) :-) no vy na zadek nemusite( jen mi staci uprimna pochvala) ale od ostatních to očekááávám :-D ghý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-N tenhle vypadá stydlivě,ne? :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak,taky jsem zvědavá opět na safi, jak dnes dopadne s tím zkoušením
Odpovědět
Profilova fotka
no to neni takovej ten růžolicí se:-) juj ani jsem nevedela ze nejaky takovyhle slovo znám :-) no uz aby tu byla s foteckama a dojmama:-)
Odpovědět
Profilova fotka
thyjooo ja koukám jak blázen.. ted jsem nasala na bulváru super.cz článek o mým spolužálovi ze základky...to byl idol snad všech v ročníku, a pálil po mě která jsem ho jediná nechtěla :-N no a on je to slavnej hokejista-wau ---no to jsem netušila- to jsem taky mohla vědět :-D :-D :-D no to je fakt něco- naposledy jsem ho viděla v 5tý třídě:-) docela mě čapla nostalgie:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no teda, tak Tys lámala srdce slavnýmu hokejistovi,jo :-D Ty se nezdáš :-D tak teď si budeš brát slavnýho policajta, to je taky dobrý,ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-[ tohle je stydlivej smajlík na icq,ale tady asi fungovat nebude, protože je pohyblivej a je to ten nejhezčí stydlivej smajlík, jakýho jsem viděla,dycky mě rozesměje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mela samy hokejisty před miláškem :-D :-d jsem hold z hokejistický rodiny.. tata se živil hokejem:-) nu ale to nebylo schválne..to byla vzdycky náhoda a o to to byla vetsi prca:-D no policajt neni slavnej, ale miri vysoko, takze mozna bude- ale me se to nelibi ptz chce na kriminalku na odhalovani korupce a takovych tech mafii, a z toho ja mam hruzu. jeste me nekde unesou a budou me tyrat aby ho dostaly tam kam chtej, nebo nám unesou deti, nabo jeho zastreli- no proste s emi tenhle jeho karierni postup vubec nelibi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky koncim v praci..naco tady byt jeste o minutu dýl :-D budu tu asi tak za hodku az se doplazim domu, nebo mozna az k veceru-podle toho jak se bude manza tvarit na to ze jdu opet na pc:-D uz zas vysiluje 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
až tak,jo?nu to mě podrž, eště že ten můj je "jen" elektrikář :-D takže ani ho ani mě a nikoho nikdo unášet snad nebude, nu ale věřím, mít doma policajta,to je asi o nervy..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no ted jsem v klidu, i kdyz tu ted zacla nejaka silena mafie a on to malem schytal..ale jinak jsem v poho..ale kdyby byl výš tam kam se chystá..to by mi asi bylo špatně každej den...no asi to neni prdel no..:-( no je to tu normalni takovyhle veci..akorat se o tom skoro nevi..to co mi vzdy rika-to je fakt mazec...
Odpovědět
Profilova fotka
letim
Odpovědět
Profilova fotka
jo jinak co u mě novýho, konečně mi začínají chodit polotovary na předělání toho mýho závoje, už přišly perličky, hřebínek,než přijedu domů,tak snad i krajka,takže jak budu doma, tak hned se do toho pustím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, koukam ze zacinam postupovat v organizaci milovymi kroky, pak uz budu muset asi jen shanet penize :-N :-D Prave se domlouvam s pani kvetinarkou, ze bychom se uz i sesli a domluvili neco konkretnejsiho a mozna i sepsali objednavku :-) Tohle me fakt baviiii. Ale pri predstave celkoveho uctu me stale jeste poleva ledovy pot. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
to Ti schvaluju,já už kamarádce květinářce taky psala,zatím to vypadá tak na 10 tis. za kytku,kytky pro maminky,družičky,výzdobu kulturáku,kostela a auta,ale říkala,že se eště domluvíme,že se to určitě dá stáhnout i na míň
Odpovědět
Profilova fotka
bri: jj, my to budeme mit podobne, kytku pro me, korsaz pro zenicha a asi i svedka, to nevim, kyticky pro maminky a svedkyni, vyzdoba restaurace, vyzdoba auticek, nazdobit dort a udelat polstarek pod prstynky. A vypada to ze bychom se mohli vejit i pod 10, pani ma skvely ceny :-) Uz se tesim, az si domluvime schuzku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty blaho, tolik za kytky? To me ani nedoslo ze to je tak drahy, budu se muset poptat na skolnim statku zahradnicky skoly na Melniku,no a nebo zacnu sazet :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: zdalo se mi to nebo tu nekdo rikal ze uz mas vizazistku?
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: jj, uz je zamluvena :-) Jinak ty kytky nemusi byt tak drahe, zavisi na druhu atd. Me to treba bez toho auta a polstarku pod prstynky puvodne vyslo ( odhadem) do 5000 urcite. Ale pokazdy chci mit nejakou rezervu, abych pak necucela jak husa do flasky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: to sis nechavala cenit kaly? Kolik asi stoji jedna? Ja nejak nemam vubec prehled, na kvetiny jsem se jete neptala
Odpovědět
Profilova fotka
katulline: no abych nekecala.... Nevim, jestli pani nepracuje s velkoobchodni cenou. A taky asi zalezi na velikosti, ony jsou male a velke. Ale myslim, ze kdyz si chces jednu koupit v kvetinarstvi, tak stoji tak kolem 80,-? Nevim, tipuju si. Asi muzou bejt i drazsi, zalezi jaky a kde.
Odpovědět
Profilova fotka
ja je prave ani v kvetinarstvi nijak moc nevidela, proto se ptam na tu cenu. Ale mame tady taky jedno super kvetinarstvi, kde vazou fakt krasne kytice, tak se tam zajdu mrknout. Ono je ta vyhoda, ze to neni nikde ve meste, ale na vesnicce a tam ty ceny se taky hooodne lisi.
Odpovědět
Profilova fotka
qahooj holkýý :-) tak jsem tu..tka na kytky budu mit jednoho chlapíka, jeste jsem mu ale nevolala:-) :-) no a chci tulipány a pivonky, tulipán je levnej, pivonky jsou drahý, tak uvidíme, ale chci "smetanovou barvu /zlutou" tak podle toho co sezenu hezci to bud umit:-) jinak spatna zprava...milasek jak byl na pivu tak se zdelal jak cune, a jeste dneska tady umiral, takhle jsem ho jeste nevidela- nu a ted volala jeho mamka ze mu umrel jeho milovanej deda..ve 3hod...tak to bude asi mazec:-(( je uplne k.o. nevim co se v takovyhle situacích má delat:-( kazdopadne tam hned jel..tak ted tu tak hodku muzu byt...ale jsme nejaka roztento.. omlouvám se ze jsem takhle zanesla morbiditu
Odpovědět
Profilova fotka
alko,nu jo, to je jasný, že to asi nebude veselý, jak je v rodině nějaký úmrtí,k.o.je asi každý,tož to se nedivím ani jemu,ani Tobě.,.
Odpovědět
Profilova fotka
no ale ja nevim jak se chovat..mela bych to umet ptz me se pred 6ti lety stalo to samý, na uplne samy podminky a v uplne ve stejnym veku... no jenze ja nejsem utesovací typ..já to proste neumim, umim naslouchat, ale neumim radit, a ani utesit:-( :-( a ted si to vycitam ze jsem nejak se nevyjadrila nez odjel.. no proste na tyhle situace neumim reagovat:-(:-( fnuk.. no jdem rychle pryc.. aspon je jasno kolik lidi k hostine :-| tchyne porad opakovala ze neví jak na tom bude deda a ze jestli spatne tak ze nepujde ani babicka ani ten a onen atd atd.. tak je proste vyreseno..:-/ i kdyz morbidne, jediny a to reknu hnusne- jsem ráda že se to stalo ted, a ne nekdy těsně před svatbou -teda já jsem sobec, j emi ze mě zle, ja jsem tak hnusne praktická :-( :-( no..jdem rychle pryc... tak kalkulaci nemam jeste, asi v cine uz spí :-) :-)
Odpovědět
to je mi lito, ahoj holky, nemate tay dneska takovy nejaky den naruby? my ´jdeme s mamkou pristi tyden na saty, pze mam me v nich nevidela:)
Odpovědět
Profilova fotka
nad kde mas fotecku?? ti zmizela? ty je más pujcený ? no tak se v nich hned vyfot..já mam kráásný den, az na toho milasika...
Odpovědět
nee, my tam s mamkou jedeme znovu, pze ona u vybirani nebyla tak ji nechci osidit, kdyby to videla az pred svatbou... a jsem si ji radsi smazala, pze znam nektere nase studenty a nepotrebuju at vi o me vse:-) ale uz vite jak vypadam:-) tak kdybyste zas zapomnely, tak ja ji tam soupnu:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?