Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
nuuna: :-D neboj, ono ti to dojde v sobotu ;-) :-D
Odpovědět
No asi to bylo v tom, přestala jsem stresovat, smířila se s deštěm a ono to všechno vyšlo. Moc hezky to řekla babička - to ti zařídil děda, ten se na to shora dívá a usmívá se (umřel před rokem a půl, když jsem byla těhotná, strašně jsme ho zbožňovali, navíc to byl pařmen ;-( :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Jen na skok, nám zas nefunguje internet :-( Moc gratuluji všem srpnoovým mladým paním!!! Vypadá to, že vám počasí celkem vyšlo, i když u nás bylo fakt děsně. To jsem strašně moc ráda, že budete mít na památku krásné fotky z venku. V sobotu jsem na vás v tom našem dešti dost myslela ;-) Moc vám to na fotkách sluší. Už se těšímna další obrázky!
Odpovědět
Přidala jsem pár fotek od kamarádky, pořád mi někdo nějaké posílá, je to fajn, si to prohlížet ;-) Těším se na ty vaše.
Odpovědět
misa: ty na tech fotkach vypadas uzasne vyrelaxovane.. ty sis to fakt uzivala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) misa: na těch fotkách vypadáš opravdu spokojeně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, poraďte... kam mám jít, když si potřebuju nahlásit bydliště k příteli do bytu?
Odpovědět
Profilova fotka
danuško na katastr obyvatel? nevím já to budu řešit až po svatbě
Odpovědět
Profilova fotka
pell: no já to budu řešit asi taky až po svatbě... ale asi tam brnknu...
Odpovědět
Profilova fotka
nebo ne katastr ale registr obyvatel nebo tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
danuska: na obecní či městský úřad asi??? Nevím jistě....
Odpovědět
ja bych to videla na evidenci obyvatel na mestskem urade...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja_fi: jooooo to je ono :-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky holky... tak já se tam zajdu poptat :-)
Odpovědět
pellu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jako tohle mě fakt děsí... já nejen že měním doklady, ale měním i bydliště :-) a potřebuju to stihnout, než začne škola :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě začíná až 3.10. teda :-D
Odpovědět
miso mooc pěkné fotečky .....ta spokojenost uplně z tebe sála.... k tvé babičce něco podobného jsme pronesla já v pátek před spaním ....dědo prosííím jestli mě máš aspon trošinku rád domluv mě to tam někde nahoře at aspon neprší .....no hezky mě to zařídil dědeček můj milovaný....ale když jsme odjižděli z obřadu tak uplně drobně poprchávalo tak jsem zase pronesla dědečku děkuji a neplakej vzala jsem si (po tatkovi) toho nejbaječnějšího mužského....takže tak to bylo u nás v neděli jsme šli na hřbitov s kytičkou a tam jsem to nějak neustála a obrečela :-( a dost už smutnění :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
danuš: já mám 1.9. zkoušku :-D
Odpovědět
pellu: tak to mas taky dobre naslaply.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: no a obávám se že to nezvládnu protože v neděli odjíždím na týden na soustředění :-D
Odpovědět
pelu: :-D tezka zkouska? nejde prehodit termin? duvod mas myslim vcelku jasnej...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: druhej pokus, jediná zkouška kterou sem neudělala - z psyschologie. Jinej termín nevypsala :-(
Odpovědět
no, tak to pripadne treti pokus jisti... ;-) ne? holky, odpadam... mejte se pekne, zitra zase tu!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, už jsem tu nebyla hodně dlouho. Já už jsem od soboty vdaná paní a přesto, že pršelo opravdu celý den, jen kolem páté nachvíli přestalo, tak musím říct, že nám to vůbec nevadilo. I moje přes metr dlouhá vlečka to zvládla :-) Takže se nestresujte počasím, aspoň nebudou hosti courat venku a budete pěkně pohromadě. Fotky ještě nemám, ale dodám. Mějte se krásně a držím všem palce, aby to vše vyšlo, tak krásně jako mě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: No jelikož musím na zkoušku z Tábora do Prahy tak bych to chtěla udělat ...
Odpovědět
Profilova fotka
tesra: gratuluji novomanželko :-D pell: jako tu zkoušku ti fakt nezávidím...
Odpovědět
Profilova fotka
danuš: nejsem schopná se učit a bojím se že to špatně dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
pell: to se ti ani nedivím, já jsem potřebovala dělat neco k diplomce... a bohužel, nemám na to ani pomyšlení
Odpovědět
Profilova fotka
ale já to musím udělat...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?