Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky byla jsem ještě dát do květinářství stuhu,aby nám to ladilo s výzdobu a ještě jsme probraly co by šlo dát a co ne a třeba u nás Pivoňky a ještě jedna ale nevím název tak v sprnu nejsou
Odpovědět
u nás je to vždycky společné a většinou bývá týden před svatbou jinak u nás sa temu říká svíca, na valašsku zas zpívání
Odpovědět
Profilova fotka
u nás jsme to pojali tak,že příští víkend jede manža s klukama do lesů (jezdí 2x do roka) tak letos to jedno je pojaté ala rozlučka no jsem ráda,že v pátek odjede v neděli přijede a vše co měl na sobě hodí k pračce :-D a já budu mít rozlučku u kamarádky, první víkend v sprnu a pojali jsme to tak jako letní posezení u grilu s dobrým stříčkem
Odpovědět
teda holky, ted jsem premyslela, jak si ta blue zmenila nick... :-D mate holky strasne podobnou fotku v profilu :-D teda, to tricko.. :-D helik: to vypada, ze pujdes na radu jako rpvni, ze? 6. ... ja rozlucku neplanuju. leda ze by naplanoval nekdo za me, ale my se asi rozloucime jen s pritelem tu posledni noc v hotelu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi ty mě vždycky pobavíš :-D já jsem zvědavá na poslední noc budeme spát doma jak jsme zvyklí jen doufám,že Vany bude v klidu spinkat a my si užijeme poslední noc
Odpovědět
dalfy: poteseni na me strane ;-) to ale neni jen tak hozeny do vetru, my se o tom vcera takhle bavili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no...už to tak vypadá...14 dní a jdeme na to :). Mám volno už od středy, tak snad ještě něco stihnu pozařídit. My budeme s družičkou spát v hotelu noc před a přítel s přítelem družičky u nás doma. Obstarají holky (kočky) a pak v pátek tradá za námi. No, jsem na to všechno zvědavá...je u toho tolik zařizování a pak během chvilky je to pryč :(.
Odpovědět
holky, mam saticky pro slecnu... naaaaaaaaaaadhera!!!!!!!! slza kape...
Odpovědět
ja_fi : tak je vyfoť ať se můžem i my podívat :-)
Odpovědět
ja_fi: šum se s nimi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brou: U nás se rozlučce řiká štando :-) Budem ho mít každej zvlášť, M. s chlapama, já se ženskejma .. a jdou kamarádky .. nikdo takovej, koho bych 2 orky neviděla a pak se mi tam přišel najíst a napít, to ne-e. ja_fi: Ukaaaa šatečky! Dodělala jsem posledních 6 svatebních oznámení konečně, mám to z krku! A našla jsem stříbrnou barvu, co mi drahoušek koupil a neřekl, tak jdu barvit další větve. Mám zatim jen 3, ještě musim někde najít dalších 5.
Odpovědět
holky tedy to je mazec.. ten český jazyk je fakt parádní.. tolik možností pro jeden význam :-D
Odpovědět
Článek se načítá
brouillard: zajímalo by mě jaké jsou další výrazy :-)
Odpovědět
midy: svíca, zpívání, štando.. a myslím, že by se určo ještě něco našlo... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi ukaž šaty já jdu zítra ke krejčové psala mi sms že má látky tak mám přijít. Tak jsem zvědavá hlavně na ty šatky a pak na šatky pro malou. Teda já jsem asi z marsu ale tyhle výrazy vůbec neznám. Holky nemáte typ na inspiraci co na nehty krom francie?
Odpovědět
dalfy: toho je :-) můžeš je mít barevné, nebo ozdobené malými kamínky, nebo jemnou kresbou či nálepkou...
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: nebo třpytky .. decentní nebo výrazný .. nebo pavučinku takovou se třpytkama, to se líbilo mně ..
Odpovědět
holky, máte některá zkušenost s nalepovacími nehty? Nemůžu se zbavi třepení nehtů a mám strach, že po gelovkách by to bylo ještě horší :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a dneska mi volal pán z kapely, že si dělá přehled svateb, tak jestli ta naše pořád platí :-) Tak aspoň, že jsme si to potvrdili .. ale stejně mu ještě pak v tejdnu předem zavolám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já chodím na nehty a jediné co nechci je francie spíš hledám inspiraci nevím dnes jdu na nehty tak uvidím
Odpovědět
Profilova fotka
midy: Dala by sis klidně nalepovací a né gelovky? Proč? Mně se nehty taky třepily a kroutily, mám gelový nehty a jsou super .. a hlavně super-kvalitní. Když už si ho urazim, tak to musí bejt a většinou i teče krev. Držej líp než vlastní 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Laney já na ně nedám dopustit, je fakt,že jsem vyzkoušela víc nehtařek než jsem našla pro sebe tu pravou ale měla jsem hrozný nehty - třepily se, měla jsem je rýhatý hrůza.
Odpovědět
laney: jenže já nemůžu chodit na nehty pravidelně a mám strach, jak by moje nehty vypadaly po sundání gelových
Odpovědět
Profilova fotka
midy: Aha .. Tak to bohužel neporadim, já nalepovací nikdy neměla. Ale asi bych se bála toho, že se mi urvou. Kámoška je měla na svatbu a nevydržely ani jeden den. Chtělo by to šikovnou nehtařku a prostě jí říct, že je to jen jednorázovka, aby to tolik nezbrušovala. dalfy: jj .. taky tak. Já teda na nehtařku narazila napoprvé na úžasnou, neměnila bych. Proto taky za ní jezdim 120 km :-( Ale stojí mi to za to ..
Odpovědět
holky na tohle jsem já hrozná.. mě se i umělé nehtíky líbí, ale musí to fakt být parádně odvedená práce.. dělala jsem jeden rok co jsem se vrátila z Francie v jednom takovém salonu dělala.. tedy měla jsem na starost hod toho salonu.. ale i tak jsem tam plno věcí okoukala atd. fakt jsem na tohle hrozný detailista.. než mít hnusné uměláky, tak raději své a upravené.. fakt najít dobrou holčinu na nehty je kumšt...
Odpovědět
Profilova fotka
brou: Tak zrovna v Praze bych o jedný věděla :-)
Odpovědět
já jsem původně chtěla dát na své nehty francii, ale to by nesměly být tak rozřepené
Odpovědět
Profilova fotka
midy: Tak jestli máš delší nehty, tak si zajdi na manikůru, ať Ti je tim gelem jenom zpevní a nazdobí a nech si to odrůst. Když si to pak natřeš nějakym třeba béžovym lakem všechno, tak ty odrosty nebudou tak vidět .. a za chvíli to máš dole. A nemusíš si dělat hlavu s probroušenejma nehtama.
Odpovědět
laney: fakt?? no ale asi zůstanu u původního plánu, že si nechám svoje nehtíky.. já s umělejma neumím nic udělat.. a jsem zahrádková, tak tam jsem jim vždycky dala záhul, když jsem je dříve měla..
Odpovědět
Profilova fotka
brou: no já sice na zahrádce nedělám, protože mě to neba .. ale zase nemám myčku, takže v nich meju nádobí a dělám všechno .. bez rukavic samozřejmě, jak jinak :-D .. a držej. Máma je má taky a ta se v zahrádce hrabe :-) Uff, to je hic, doufám, že večer přijdou ty slibovaný bouřky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?