Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
http://www.youtube.com/watch?v=y6Mhjh... jsem na ni uplne zapomnela!!!! tu mam moc rada.. :-)
Odpovědět
holky, zavolejte na mě chocholouška, někam jsem dala stožek 3ti papírů a teď je nemůžu najít..
Odpovědět
už je mám, už jsem začala podezřívat kolegu, že chce ta zakázky zpracovat za mě a já je omylem šoupla do složky k výkresům, škoda... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... tak jsem tu zase na skok..nějak poslední dobu nestíhám a to jsem se těšila jak tu budu před svatbou pečená vařená... :-D U nás nic nového, příští týden už jdu na zkoušku účesu, tak se moooooc těším a jsem zvědavá co vymyslíme... Jinak mi skorošvagrová oznámila, že její manžel na svatbu nejde....prý ho neuvolní z práce... no nic, už to neřeším, měl na to rok a i to bylo málo aby si nahlásil volno :-p :-S :-S ..mrzí mě to jelikož jsem myslela, že to bude rodinná oslava Zato moje ségra se zapojuje víc a víc... a kámoška mi nabídla amatérské fotky, tak mám radost čím víc fotek tím líp... ;-)
Odpovědět
ja_fi: tuhle mám strašně ráda..
Odpovědět
Profilova fotka
jak na to tak koukám v albech, krátí se nám to, krátí.... :-D :-D :-D
Odpovědět
pajik: ja jdu taky pristi tyden :-) v pondeli nechat neco udelat s vlasama a v utery zkouska s vizazistkou :-) jezis, uz pristi tyden! tyjo, to leti! uf. a uz mam dva amatersky fotografy, co pry budou fotit :-) no, nakonec mozna i nejaky fotky mit budeme :-D
Odpovědět
Ahoj holky, jen na skok, upírek mi nedá chvilku klidu :-| ja_fi: prcek se mi taky plazí po nohách, ještě se neumí postavit, tak je to docela o ústa... pelu: s těmi dotazníky je to dobrý nápad, jen s tou váhou a vybíráním peněz - mám hodně zkušenosti, že lidi si na svatbu peníze neberou a pokud chtějí něco dát, je to většinou svatební dar: několikrát jsem zažila, že byli svatebčani naštvaní, že po nich někdo chce další peníze, nebo že nemají a cítí se trapně. Já bych teda nevybírala.
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: ty budeš obletovaná jak nějaká celebrita... :-D takže celkem tři fotografové,jooo? Tak to by bylo, aby nějaké fotky nebyly... :-D ;-) tak to pak házej fotečky, já je taky naházím, ale jdu až ve čtvrtek, takže si to zase pak můžeme navzájem zdrbnout nebo pochválit... :-D
Odpovědět
ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla ... takmám vizážistku už za sebou ..... pokusímse dát fotky a sami posuďte
Odpovědět
tak holky.. už jsem se objednala na zkoušku účesu a líčení.. jdu přští pátek :-D to bude sranda
Odpovědět
Profilova fotka
jafi asi tě trumfnu, my budeme mít jednoho hlavního fotografa profesionála a další 3 vedlejší fotografy profesionály :) jsem totiž členem jednoho fotoklubu tak jsem jim to zadala jako cvičení :-) a pak budeme mít i ateliérový foto, na to se těšim :-) holky k čemu jsou prosim vás ty knihy, jen aby se tam podepsali hosti? CHci si pak udělat svatební album, ale myslim z fotek...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
laney krásný účes!
Odpovědět
no hele, my jeste nejaky fotografy sezenem :-D akorat treba budem nakonec bez toho hlavniho :-D :-D ja tomu furt nejak neverim, ze dopadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jajaba: ahojky líčení je pěkné, jen bych lehounce, ale fakt jen lehounce zvýraznila obočí... ;-) jinak se mi to moc líbí... :-) laney: opravdu krásný účes... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
řešíte taky nějak ženichovo účes? nebo to bude jako vždycky???
Odpovědět
jajaba: jeee, ty jsi krasne vesela! a liceni se mi moc libi! vuruk: hm, u nas "jako vzdycky" vypada ne uplne dokonale :-D takze se vezme gel a nekdo z kamaradek se na nej vrhne ;-) s tim prisel on sam, to ne ja! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi toviš že to nějak dopadne :-) už se mohlim aby to bylo zamnou, nebo aspon ten den ale po obřadě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
modlim ne mohlim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: nemaluj čerta na zeď!!!! Proč by to nedopadlo???
Odpovědět
Profilova fotka
jababa souhlasim s pajikem, to obočí by to chtělo zlehka zvýraznit, jinak je to moc hezky jemňoučký :-)
Odpovědět
pajik83: no to obočí už mám zvýrazněné, protože normálně není je vidět hooodně malinko ... ;-) ja_fi: joj já jsem vysmátá vždycky ..... bud se tvářím vážně ... a nebo se tlemím:))) :-D vuruk: učes u mého přítele bude stejný, jen jsem mu řekla at se nechá ostříhat ted, svatbu máme sice za tři týdny a holit se bude ve středu, před svatbou aby měl menší strniště a nebyl čerstvě oholen a ostříhan, protože pak vypadá mooooc mladě nebo spíš jak nějaké ucho :)
Odpovědět
tak holky obočí ještě trochu dočmárnem:))
Odpovědět
holky.. juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů dostali jsme povolení na vjezd.. zase o kousek blíže k povolení na domeček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jababo u nás je to stejné :) taky mám radši strniště, je to takový hezky neupravený žejo :-) ležérní :-D
Odpovědět
pajik: no jo, jenze ta intuice :-D :-D uz nic nerikam a myslim si svoje :-D jajaba: jo, tak to jsme na tom stejne u pritele! jak je oholenej do hladka, tak vypada jak mlady ucho.. a ja jsem o sest let starsi, takze fakt nepotrebuju, aby vypadal jeste mladsi nez uz je :-D
Odpovědět
ja-fi: to můj Lubi je sice starší, ale stejně pak vypadá jak čestvý absolvent strřední školy ... i zarostlému mu tipovali vpráci že je mu tak 26 a je mu 30 :) ... taky bych chtěla vypadat mladě nebo aspon na svůj věk ... a hlavně ve věku no fakt není ......
Odpovědět
vuruk: strniště je o dost lepšínež do hladka oholen .... mě by se i líbil jen ve vestě a né v saku, ale to neprošlo a nechtěli jsme se hádat tak na obřad tovydrží a ak bude jen v košili ale musím říci, že v obleku vypadá hodně šik ...
Odpovědět
Profilova fotka
brou: gratulace... sakra už aby se to pořádně pohlo co? ;-) jajaba: tak to jsme na tom stejně s tím obočím... já ho taky musím dočmárat, abych nějaké měla... :-N zkuste ho jen lehce dočmárnout, žádná Marfuša... :-D jafi: nech intuici intuicí... :-D uvidíš, že to dopadne! jinak přítel se nechá jen čerstvě ostříhat, pak si vlasy upraví sám gelem a vousy si holí zvláštně...nechává si podkovu a všelijaké klikiháky... něco jako Osmani Lafita.. :-D bez vousů, taky vypadá jak ucho... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Teď jsem se nasmála .. máme tu samý mladý maso, cooooo? Ten můj vypadá taky oholenej jak ze základky :-D Doufám, že si nechá ležérní strniště na svatbu! vuruk, pajik83: Díky za pochvalu :-) Akorát ještě potřebuju vytrhat obočí :-p Holky, já uvažuju o tý paspartě, že si vezmu dvě .. jednu menší nechám podepsat jen svatebčanům a pak nějakou obr i pro pozvaný kamarády na večer, budeme mít dobrou vzpomínku 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?