Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a propo do tech bilých bych potřebovala tak 20kilo dolu-ale to byl fakt hec:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a dost si mě nahlodala, v pondělí už nastupuju do toho mýho posledního ročníku,takže opět se stěhuju do Olomouce a asi teda jako neodolám a začnu taky zkoušet :-) jo a dnes sem slyšela v rádiu, že tady iu nás na jihu v zámku v Miloticích bude v pátek nějaká přehléídka svatebních šatů, budou tam aj nějaký známý modelky,viz prsatice Mašlíková..tak nevím,estli se nezajedu kouknout, samosebou kůli šataům ne kůli prsatici :-D :-D
Odpovědět
teda holky, ja koukam, tady to svisti... alkapinko, me se na tobe nejvice libi ty posledni....ale pockame na ty zlute.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jooo? to bych jela taky!:-)))ja bych sla jen na ty saty :-d :-D jinak devcata v tom salone kde mam ty červený a ty obyč tak tam s enesmělo fotit- jsem je normlaně ukecala :-d :-D to jsem dobrá co ? já ukecám kde co :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alko děkuji za mail s botama. Mi se nejvíc líbí ty s tou vlečkou. Vypadají fakt zajímavě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
žluté nikdy neuvidíte :-/ ty nejdou vyfotit..jedině že bych někoho taaajně zkamuflovala..nejakou spionskou kameru ... jinak tam je to o hubu :-/... no ty byly nejlepší-jako to na mě
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: jé já chci vidět ty žluté... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: aha :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nj, chjo.. ty neuvidite..jsou to ty na tý modelce jak je tam mam jakoby s modelkou...fakt mi seděly..ale jak říkám..žlutý jedině když si je opravdu zvolím...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
jinak ty druhý byly hoodně šampaň, už spíš krém/karamel.. a ty poslední byly uuplně béžový...
Odpovědět
Profilova fotka
no kde jste??? za chvili prijde manzel tak budu mizet:-/
Odpovědět
Alkapinko, ty první ti strašně moc slušeli..I ty poslední nebyli špatné. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kde by jsme byly, všechny určit projíždíme na netu stránky s jakoukoli svatební tématikou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a zrovnas ty prvni ani ty posledni..hlavne me teda "zadny" nezaujaly z tech co jsem zkousela vim jiste ze na svatbu nechci ani jedny...to ty prvni zkousený byly mnoohem lepsi :-) Tak holky...na 80% to vypada ze bude pouue zlata... to je neco tedy:-)
Odpovědět
To bude cesta dlouhá než najdeš ty pravé :-) :-) Já taky už nebudu mít svatbu vínovou, ale oranžovou nebo zlatou..No uvidíme, jakou nakonec budeme mít že? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já ty pravý už mam našlý..takže zas tak dlouhá cesta to neni... jiank storpcetne je svatba zlatá..buď s něčím..a nebo jen tak...
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak barva je zatím jediné co neměním, ikdyž mi spousta lidí říká, že lila je trapná a že jí má každej... ale mně se prostě líbí a svítivě růžová by mi fakt neprošla...:-D :-D a až si taťka koupí lila košily tak už ani měnit nemůžu...hi hi ..jo zítra asi zkusím zavolat na matriku...říkali druhá polovina září... :-) a už bude 16. chi kramelka: mně se taky alkapinka líbila v těch prvních šatech... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: 16 je az pozejtrí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: sakra!!! :-S tak se ještě 2x vyspím a můžu volat.... :-D no ale myslela jsem že jsem zapomněla zaplatit složenku a když je 14. tak jsem vlastně ještě nezapomněla... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik :-D :-D no vidis..o slozenkách mi ani nemluv...jak rikam..ted to proerem ale asi to bude ta zlatá...a nebo ta kombinace..nic jinyho uz nemenim...
Odpovědět
V těch byla nejhezčí.. Alkapinka: a jaké máš šatičky? V albu(jestli tam jsou) máš spoustu krásných šatů, takže nevím..A takové co tam máš já nemůžu nikde najít :-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: mně se líbila ta kombinace modré a zlaté..to byl moc dobrý nápad... zase když to bude jen ta zlatá tak to možná nebude tak náročné nakombinovat... ;-) ale už máš hodně nakoupeno na modro zaltou ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mam hodne nakoupeno na zlatou... na modrou jsem koupila ted jen stuhu a peří a organzu-dohromady tak za 400max... takze by to tak nebolelo.. jo kombinace pekna..jenze jsem zapomnela na bílou...no a v tom je ten problem.. bilou tam jednoznačně chci..samozdřejmě je to svatba..no a modra a zlatá oookej.. ale tyrkys x zlatá x bílá -to už je veeelkej problem... a nevim ..mozna si to usnadnuju..ale s tou zlatou by to bylo honosnější než kombinace...a zlatou víc vydesignuju..o tom to taky je... že tam mám víc nápadů..a nějak s emi to líbí víc.. :-Djen zlatý...:-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je v poho, když toho nemáš tolik ... to můžeš poslat dál tu na bazarku... každopádně je lehčí nakombinovat jen dvě barvy...ty tři už je trošku těžší oříšek... ;-) a kdyby sis nechávala šít ty vysněné tak jen bílá zlatá...na kolik procent si je necháš šít? nebo už si rozhodnutá půjčit si šaty? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak kdyz by se sily tak uz jsou urceny jako se zlatou-návrhářka už mi schání krajku.. no byla jsem rozhodnutá pro šití do tý doby než jsem si vyzkoušela ty žlutý.... no a asi jsem líná, nebo se pořád toho šití bojím,ale zatim -opravdu ZATIM vyhravaji ty zlutý:-) no a rozhodnu se asi az po tom co si kooonecne vyzkousim nejaký šaty s tylovou sukni-tady totiz maji jen jedny.. a ty jsou v tom salonu "co je moc brzo " :-/
Odpovědět
ahoj holky chci se jen zeptat jestli neznáte názory na fotografa Radka Plandora?
Odpovědět
Profilova fotka
neznám
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jdu hají..asi zas zitra..nekdy cikcak..proste kdyz budu moct...
Odpovědět
Profilova fotka
kráásné dobré ráááno :-) tak holky když zaokrouhlim ty desetiny-tak mam 3kg dole:-)jupí hned mam lepší motivaci :-)
Odpovědět
suprrr..tak to velka gratulace, ted uz jen vytrvat..ale to zvladnes ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?