Nevěsty z Teplic, které se vdávají v roce 2011. Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
rada si popovidam se vsema nevestama z Teplic co planuji svatbu na rok 2011 :-)je to jeste daleko,ale aspon je na vse dost casu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
fd
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, i já se ráda přidám do diskuze, plánujeme s přítelem svatbu v dubnu příštího roku. Koukám že jsem pěkně pozadu, protože ještě nic zařízeného nemáme. Byla jsem se již dívat po šatech, ale je ještě brzy, v únoru budou nové kolekce, tak se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, hlásím, že teplická matrika už má vyhlášeny termíny na rok 2011 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, potvrzuji, už máme také zamluvené datum.
Odpovědět
Profilova fotka
je holky to se máte. My čekáme na termíny v Krupce na Hrádku, prý je budou vypisovat v prosinci, tak už to chci mít taky posichrovaný!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,už máme taky datum.11.6 2011 v 11.30 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jak pokračujete s přípravama? co všechno už máte zařízené? Já se nějak nemůžu pohnout z místa, nějak nemůžeme vybrat místo na hostinu:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty. My jdeme v pondělí zamluvit svatební obřad do Krupky, už mají termíny:-) A máš už Verkasko nějaké místo na hostinu vytipované?
Odpovědět
Profilova fotka
tak už máme taky termín 25.6.2011 ve 13:00. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty v Teplicích a přidávám se k vám. Zatím toho s přítelem také moc nemáme, pouze datum, ale věřím, že to brzy napravíme...koneckonců do června ještě času dost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už jsem docela ráda, že už máme zamluvený termín i místo na hostinu, DJ i svatební dort. Teď už jen zbývá vybrat šaty a prstýnky a oznámení + pár dalších věcí jako výzdoba aut atd. To si myslím, že jsou nejdůležitější věci. Tak držím palce v přípravách Mandarino.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji. A na kdy vlastně máte naplánovanou svatbu kacko.ba? Protože jak vidím, tak už máš spoustu věcí připravených. :-) to u nás je to bohužel pořád jen ten termín, i když se s přítelem bavíme, kde by měla být hostina a jaké by měly být prstýnky a td. Ale pořád nic nebylo to perfektní, alespoň ne pro mě(neboť nejsem z Teplic, takže ani ty místa pořádně neznám), ale co se dá dělat. Snad to se mnou můj vyvolený zvládne, nebo já s ním? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my máme svatbu 25.6.2011. Máme to i s obřadem na Hradě Krupka jak už jsem psala v minulých příspěvcích. Na místě jsme se s přítelem shodli hned, protože zde mělo svatbu pár známých. Na šaty se asi pojedu podívat do Mostu, prý tam mají velký výběr. :-)
Odpovědět
Taky mám šaty z Mostu z Delty. Moje vysněné Cenia. Mám svatbu týden po tobě kacka.ba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se tam líbí šaty Laponia a Penelopa, 27.12. se tam jedu podívat. Ty šaty Cenia vypadají hezky. No uvidím, které tam ještě objevím, potřebuju je ve velikosti 42. :-) . Koukám, že jsme tu skoro všechny co se vdávaj v červnu a červenci. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si nakonec vybrala úplně jiné šaty než podle fotky, opravdu je lepší si šaty vyzkoušet, ve skutečnosti vypadají každé jinak. Mám konfekční velikost 42 ale šaty jsem oblékla s velikostí 38. Tak jsem ráda, že už mám vybráno :-)
Odpovědět
kacka.ba gratuluju k šatům :-D . Jaké to vyhrály?
Odpovědět
Profilova fotka
jsou z kolekce 2011 Sincerity 3621. Na ramínku vypadaly normálně a na fotce taky tak nevynikly, ale když jsem si je zkusila tak mi padly jak ulitý ( jsou honosný ale zároveň lehounký a nikde netlačí ) Měla jsem štěstí, protože 2 svatby po mě už jsou zamluvené :-). A ty si Luucie budeš půjčovat ty šaty Cenia?
Odpovědět
Cenia nebo Coimbra, zarezervované mám Cenia a asi u nich zůstanu. Jinak ty tvoje Sincerity jsou nádherné, takové jsem si vždycky představovala už od dětství ;-) , ale nakonec když jsem oblékla ty moje, tak nebylo o čem mluvit. Je ale fakt, že jsem tam nevěděla které.
Odpovědět
Profilova fotka
jé, tak to je dobrý, že jsi viděla i ty Sincerity. Oni totiž na těch fotkách nevypadjí nic moc. Už se těším, až si je zase zkusím :-) No mě se asi víc líbí ty Cenia ( asi je to tím, že se mi líbí více široké šaty ) ale oboje jsou pěkné. No zkoušela jsem si asi sedmery šaty a Sincerity vyhrály!!!! Jsem zvědavá co pak na ně bude říkat můj nastávající až mě v nich uvidí, teď ale ne až ve svatební den... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kočky, zdravim všechny! Jsem zde již podruhe :-) Prosim poradte kde na teplicku by byla hezka svatba. Jednu mam za sebou v teplicke obradni sini, ale uz se mi tam nechce. Nechci mit dlouhe prejezdy :-| diky za typy
Odpovědět
kacka.ba myslím, že tvůj nastávající nebude říkat vůbec nic, protože se nezmůže na slovo až tě uvidí :-D
Odpovědět
jinak holky krásný Nový rok!!! Ať nám to všem vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty, taky vám přeju vše nejlepší v letošním roce a ať se všem svatba vydaří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@skorepka . Pokud chceš mít svatbu v Teplicích, tak prý teď už budou svatební obřady v nové obřadní síni v budově Casina u zámku a né v té původní, tak aspoň bys to neměla na stejném místě. Nebo se taky dělají obřady v Botanické zahradě.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty,taky přeji krásný Nový rok,hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky a náááádhernou svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj a vsem krasny novy rok. Holky muzete nekdo doporucit fotografa z Teplicka? Na prvni svatbe jsem mela znameho, ale fotky nevypadali profi, tak na te druhe - posledni chci mit profika. Jen o zadnem - nepredrazenem nevim..
Odpovědět
Profilova fotka
kacka.ba: botanicka je dobrej napad, a hlavne to neni zas tak drahe, oproti kostleum a hnusnemu zamku v Krupce. Nechapu nad cim se nektere holky tak rozplivaji. Z venku to je jak obyc budova a vnitrek...? nemam slov. Takze bud se potahnem do zamku ve Velkem brezne - coz je i dost drahe, nebo ta botanka - ale co kdyz bude prset? Kde se to pak dela? Prvni svatba mi proprsela..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, koukám, nový nevěstinky z Tepu, přeju fajn přípravy! x-)
Odpovědět
skorepka fotograf je dobrý robert zouhar, snad se tak jmenuje. fotil u kamarádky a byl super. to nejdražší focení za celý den měl za 6000kč
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?