Nevěsty z Teplic, které se vdávají v roce 2011. Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
rada si popovidam se vsema nevestama z Teplic co planuji svatbu na rok 2011 :-)je to jeste daleko,ale aspon je na vse dost casu:-)
Odpovědět
@skorepka Ahojky, už máte vybranou hospůdku?
Odpovědět
AHoj, my mame ten loveckej zamecek v obore ve Mstisove. pan je velmi ochotny. najem se plati 100Kc za hodinu. delaj zverinovou svickovou a vecerni grilovacku. snad to bude dobry. muzete mi nekdo poradit FOTOGRAFA? diky
Odpovědět
S těmito máme dobré zkušenosti, ale nevím, jestli někdo bude mít takto narychlo volno - Lada Baladová, Robert Zauer, Orlí hnízdo, Jakub Mosler.
Odpovědět
Profilova fotka
@maty2006 aaaaahoj :) Uz jo, vcera vecer jsem Miru dokopala ze se tam pojedem podivat - je to ve Velvetech - Pansky dvůr. Je to tam velke akorat, hezke a priznive ceny. Tak ted konecne tisknu a udelam karticky s pozvanim ke stolu a na vecer pro kamarady/ky :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkalex jj Jirka je zlatej - jestli si mluvila s nim. Taky nam to nabidl, ale jak je tam to blbe schodiste dolu (vetsinou se svatby delaj nahore) tak ja bych mela problemy, nesmim moc chodit po schodech a deda je cerstve po operaci kycle a taky by si nedosel na WC. Jinak my mame Borlovou - uzasny fotky, bere si polstarky na foceni v trave a pecivo na prilakani labuti - dala bych ji pusu jak je skvela. Mame ji na obrad a foceni potom za 5tisic. Neco jsme nekde usetrili tak jsme do ni sli. Jinak i Borlova je dobra a nebo Mosler dela krasny fotky.
Odpovědět
@skorepka koukala jsem na fotečky z Panskýho dvora a vypadá to moooc hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maty2006 jj je to tam moc hezky a prosto tak akorat.. uz se konecne tesim na svatbu. Teda jeste aby mi prisly saty a koupit boty no je toho jeste hodne :-(
Odpovědět
@skorepka boty si hodně rozchoď, ať neskončíš s puchejřema jako já...... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@maty2006: neber to spatne, ale nejsem blba blondyna ;) Kdyz nejake boty sezenu a stihnu rozchodit.. jinak si vezmu z prvni svatby.. jsou sice na podpadku, ale na svatbu to preziju a pak si vezmu cokoliv :))
Odpovědět
:-)
Odpovědět
Tak příští pátek si jdu vyzkoušet šaty do Kleopatry a v sobotu do Bellezy.Tak snad už nějaké seženu.Svatba je 16.7. a mě přijde,že nemám ještě nic zařízenýho.
Odpovědět
@esmicek a kde jsi už zkoušela, že máš strach jestli nějaké seženeš?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@esmicek tak pokud se ti jinde libit nebudou, tak v Belleze budou, navic tam je pani moc prijemna. Pak bych doporucovala Kvetuse - Most, byly sme tam pro boticky a teda tam maj satu tri (_).(_) ;) jinak se neboj, ja mam saty zamluvene dva tydny a savatbu pristi patek.. :D moje co se sily dorazily na posledni chvili a nestihly by se upravit. a svatba v cervenci je jeste daleko
Odpovědět
Profilova fotka
@kacka.ba ahoj, tak jak jste daleko se vším kolem svatby?už se to docela blíží co? :) My jsme si včera přivezli prstýnky, jsou moc krásný a oběma nám sedí takže jsem ráda,že nebyly žádné komplikace.Jinak už máme objednané oznámení a na poště máme ubrousky na stůl takže ,,jen,, vyzvednout :D. Jinak zatim nic nového,ale tak pořád je ještě čas..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak my už máme konečně vše zařízené,příští týden máme schůzku s fotografem na doladění detailů,dorozdáme oznámení,zajdu na poslední zkoušku účesu a líčení a je to:-).
Odpovědět
Profilova fotka
@novami Ahoj, no my už máme taky prstýnky asi od začátku dubna. Příští týden nám přijde oznámení. Už dodělávám tombolu a svatební noviny. Byla jsem se zeptat u Dvořáka na kytky, tak ty pak jen půjdu objednat. Byli jsme taky na Hrádku doladit nějaké věci, protože nakonec budeme mít svatbu s fialovou výzdobou. Kadeřnice zamluvená, už mi přišly i přes internet košíčky na výslužky, protože v Teplicích nikde nic nemaj :-( Měla jsem i skoro půjšené šaty na převlečení které mi chtěla půjčit kámoška, ale byly mi malé, tak jsem si objednala taky přes internet bílé krátké šaty ( tak ty mi snad budou ) :-) No už se toho 25.6. blíží a snad vše klapne... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacka.ba : no už se vám to krásně rýsuje :-) Nám v pátek přišla ukázka oznámení a strašně se mi líbilo,bylo podle našich představ takže jsme ho hned objednali.Jinak košíčky budu objednávat taky přes net a asi k tomu rovnou přihodím i vývazky.Vypadla nám známá co nám měla fotit takže hledáme i nového fotografa :-| musíme to obvolat snad bude někdo kvalitní a ne zas tak drahý volný.Takže to jsem byla docela naštvaná.Kdo vám bude fotit svatbu?Ke kadeřnici jdu v červnu na první zkoušku tak uvidíme co vymyslíme... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@novami ahoj, nám bude fotit svatbu manželovo švagr, je fotograf ale obávám se že bývá drahý, prej od 10 tis. výš. Já jdu na zkoušku účesu až týden před svatbou. Jelikož mi vypadla kadeřnice kamarádka tak jsem dostala kountakt na jinou a řekla jsem jí svouji představu a jdu tam v polovině června. Nějak to zas neřeším buď si nevhám natočený rozpuštěný vlasy nebo nějaký drdol.
Odpovědět
Ahoj holky sem tu uplne nova a vzivote sem nebyla clenkou zadneho fora, no ale vypada to,ze dozral cas a panika me pritahla az k vam!!!! :-) pomoc,rozhodnuti o svatbe prislo z nenedala a hlavni problem zahy. KDE?! Prijede nam rodina z druheho konce sveta,tak bych chtela aby to bylo trosku reprezentativni.hrozne sem si prala ruzovy hradek ale po jednani s vedoucim jsme to bohuzel museli odmitnout :-( ale ja ted vubec nevim kde jinde - poradite nektera?diky!!
Odpovědět
@zuzeff ahojky zuzeff, záleží kolik budeš mít lidí na hostině, jistota luxusu a hezkého prostředí je hotel Prince de Ligne, pak moc hezké je to ve Zlatým kříži, v Dubí v Kolibě, ve Sklářským sklepě v Řetenicích.... uv všech těchto restaurací je možnost venkovní terasy. S růžovým hrádkem máme jen špatné zkušenosti, hlavně s provozním a také se záchodkama, které jsou přes dvůr (v případě deštivého dne opravdu nepříjemné) Ročně se pohybuju cca na 20-30 svatbách (zpívám v kapele) a tyto 4 restauračky jsou v Teplicích Top pro nás z hlediska hezkého prostředí, jídla a milé obsluhy.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@svatba2012tp ahoj, zde není možná reklama, posílám do IP
Odpovědět
@zuzeff a chceš mít svatbu jen v TP?
Odpovědět
@maty2006 ahoj a moc diky za vsechny ty tipy.teda ze to bude tolik starosti sehnat hospodu to jsem necekala...prosimte nemohla bys mi napsat v jake kapele zpivas?zrovna nekoho urgentne hledam :-) diky
Odpovědět
@pipik klidne i v okoli tp ale ne prilis daleko,abychom tam dostali i nase babicky.holky a hledam DJ nevite o nekom? :-) u nas je to teda fakt emergency planning :-)
Odpovědět
AHOJKY nevesty nevite jestli se jda najit na netu volne terminy na obrad...s pritelem jsem se rozhodli na rychlo se vzit a chtela bych v rijnu....a nevite jestli jde hostina na Doubravce.......diky za rady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty, prosím o radu, jak na úřednice na teplickém magistrátu. Bohužel jsme nuceni naši svatbu přesunout o týden, na 3. září. Na magistrátu nám však bylo řečeno, že tento termín mají plně obsazený a dál se s námi nehodlali bavit :-( Nemáte některá zkušenost s tím, jestli se dá přes teplický magistrát udělat obřad v odpoledních sobotních hodinách? Chtěli jsme obřad v Botanické, prý už tam jeden mají, čímž si asi splnili svůj denní limit. Přitom Botanická by nám vyhověla. Moc prosím o radu nebo vaše zkušenosti a předem děkuji :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Tak nakonec jsem je ukecala, udělají dva obřady v Botanické za sebou. Ale pro jistotu jsem si zjistila, že už to tak dělali (právě od paní Malinové z botanky, která mě i ujistila, že se to dá zvládnout, že oni s tím problém nemají), takže se nemohla paní na úřadě vymlouvat, že to nejde. Zkusila říct třikrát ne, ale nakonec přišla s tím, že to tedy paní vedoucí schválila. Takže nevzdávejte to a jděte tam klidně víckrát, dají se zlomit ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?