Nevěsty z Teplic, které se vdávají v roce 2011. Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
rada si popovidam se vsema nevestama z Teplic co planuji svatbu na rok 2011 :-)je to jeste daleko,ale aspon je na vse dost casu:-)
Odpovědět
1
9
10
Profilova fotka
@novami Ahojky, tak v sobotu jsem měla svatbu a slíbila jsem Ti jak to na Hrádku probíhalo. Vše dopadlo super. Už při zařizování všech předsvatebních záležitostí byla výborná spolupráce s panem provozním. Jídlo super, výborná svíčková. Měli jsme šunku od kosti, miniřízečky, výbornej guláš atd. Číšníci přijemní!! Měli jsme tam DJ, který tam taky hraje na svatbách a perfektní, i nám to všechno moderoval a hrál pěkně. Měli jsem tu tombolu a měla úspěch. Přes hodinu co se tombola vyhlašovala se všichni nachechtali. Obřad byl taky na Hrádku. Měli jsme oddávajícího pana starostu a měl moc pěknej projev. Taky jsme tam spali. Takže Ti závidím, že tam v září budeš mít svatbu, já bych si to s manželem hned zopakovala :-))))))
Odpovědět
Profilova fotka
@kacka.ba ahojky,zrovna jsem seděla u pc a říkám si,že Ti zkusim napsat jak to vše proběhlo.Kouknu a je tu zpráva :) ,nechtěla jsem otravovat hned po svatbě. Jsem ráda,že jste si to všichni užili.Doufám,že budou nějaké fotečky na ukázku ;-).Docela jsi mě i uklidnila,protože jsem se bála jak to na Hrádku bude,když sem tady pořád četla nějaké stížnosti.Dokonce jsme i uvažovali,že nakonec změníme místo,ale pak sem právě říkala,že počkám co napíšeš a podle toho uvidíme.Takže jsem opravdu ráda.Máme také objednanou šunku,řízečky i guláš tak by to mělo být v pořádku.Jinak už máme doma oznámení všechno na první pokus v pořádku takže super a přišlo během dvou dnů. Dort nám nakonec bude péct příbuzná takže to máme o jednu starost méňě.Ještě ty kytky no,ale pořád se nemůžu rozhodnout jaké.Líbí se mi pivoňky a k nim ještě něco drobného.No uvidíme.Ale začíná se to rychle blížit :-o Jinak samozřejmě moc gratuluji k manželství a přeji hlavně hodně štěstí,lásky a pohodu :) děkuji za ifno opravdu mi spadl kámen ze srdce ...
Odpovědět
Profilova fotka
@novami . Můžeš být naprosto kliedná. To co tu koluje o Hrádku pravda není, byli jsme maximálně spokojení a znám 2 páry, kteří se zde také brali a doporučili mi to. Šunka od kosti byla tak velká, že jsme si jí ještě odvezli domů :-) Fotky už nějaké máme, ale musíme je ještě roztřídit a pak Ti je určitě ukážu. Kytku jsem měla z růží a frézií, vypadala moc hezky. Tak počítám že do týdne zašlu fotky. Zatím papa
Odpovědět
@petulef Ahojky, omlouvám se, že vstupuji do diskuse, ale píšeš, že máte svatbu 3.9.2011 v Botanické.... No my jsme ti druzí co ji tam mají od 14hodin.... A co se týká paní na Matrice tak katastrofa... Nepříjemná.... ]-( Za dva dny jse jednala s jinou a úplně v pohodě... Ta první mi ani nechtěla dovolit vlastní hudbu a ta druhámi řekla, že si jí právě musím obstarat sama, když máme obřad mimo určené místo.....
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajuz Ahojky, tak koukám, že opravdu nejsem sama, kdo má nepříjemné zkušenosti s teplickými úřednicemi. A jsem ráda, že Tě mohu touto cestou poznat :-) Můžu se zeptat, jakou plánujete hudbu? Jestli živou nebo Vám to tam někdo pustí?
Odpovědět
@petulef No musím někoho požádat, aby nám to pustil. Takže radio musíme vzít s sebou a CD už mám připravené. Jen doufám, že až půjdeme na Magistrát ten týden před svatbou zaplatit poplatek tak nebude vše jinak a nebude tam ta "koza" nepříjemná co na vše říká ne :-| . Akorát so musíme jít ještě do Botanocké vybrat místo což bude asi také těžké. Vy už máte vybráno? A prosím Tě máte nějakého profi fotografa? Mě teď vybouchla fotografka a je vážně dost těžké někoho najít ;-( .
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajuz No většinou se dělá obřad u těch kamenů na paloučku, což mi přijde ideální. Ale prý je to tam rozkopané, tak se musíme mrknout, jak to teď vůbec vypadá. My taky uvažujeme o CD, tak snad to nebude problém. Hlavně by to asi neměla řešit úřednice z magistrátu, myslím, že jí to může být úplně šumafuk. Mě se pomlátila fotografka na bruslích a má těžký úraz lokte, ale naštěstí jsem sehnala další, a to paní Oravcovou.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajuz Asi takhle bych si to i představovala :-)
Odpovědět
@petulef Také jsem koukala a uvažovala o tomto místě, tak uvidíe, bylo by to vážně nejideálnější. No ta první úřednice i právě řekla, že vlastní hudbu ne a ta druhá i zase řekla, že jo, že si právě musíme zařídit vše sami, když to máme mimo určené místo, oni že nás přijedou pouze oddat (za 1000kč) ;-). Tak uvidím zda si náhodou něco nevymyslí :-), to už bych je vážně kopla 8-).
Odpovědět
Profilova fotka
@novami Ahoj, jen jsem chtěla říct, že jsme se na Hrádku brali před dvěma lety a bylo to naprosto úžasné. neměnila bych. Rozhodně bych se nebála. Je jasné, že se někdy může něco stát, něco se nepovede, ale to je všude. Já a celá rodina jsme byli spokojeni na 1000 %. Takže přeji, ať se vše povede, jak má.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajuz Mě to řekli hned, že si hudbu musíme zajistit, tak s tím počítám od začátku. Ještě že v té Botanické jsou vstřícní :-) Já jen doufám, že když bude naplánované to místo obřadu, tak že nám nezaprší ;-) A jak dlouhou máte připravenou tu hudbu? Já totiž vůbec nemám představu, kolik toho je potřeba. Chtěla jsem jít omrknout obřad 16.7., jak to tam vlastně celé probíhá a jak dlouho to trvá, ale nevyšlo mi to, a o dalším termínu zatím nevím.
Odpovědět
@petulef Mě právě ta první nepříjemná řekla, že ne že mají hudbu svoji a ta druhá řekla, že musí mít svoji, což i chci. Mám tak 17-18 minut, říkala mi že to trvá tak 15 minut, ale mám to sestříhané bez mezer celé vcelku, tak se pak musím zeptat jestli to nevadí. No celkem se to blíží.Také se bojím nepřízně počasí, jelikož máme venku i naslednou "Garden party" tak má strach i ze zimy a hlavně toho deště :-( , doufám, že na nás bude počasí usmívavé a milé :-) .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@novami Ahojky, tak už jsem sem nahrála fotky ze svatby z hrádku, tak se mrkni na můj profil :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
@astracreek S tím Hrádkem souhlasím, brali jsme se tam letos v červnu a vše klaplo na 100 % ( organizace, jídlo, obřad atd. ) mohuto jen Novami doporučit... ;-)
Odpovědět
@petulef A prosím Tě v kolik máte obřad? My ve 14 hodin, máte před nebo po ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajuz My to máme ve 14.30.
Odpovědět
Profilova fotka
petulef a @petrajuz Ahoj holky, měli jsme svatbu v botance letos 25. června, jak píšete, paní Malinová je tam moc milá, za to úřednice na magistrátě, no škoda mluvit. Hudbu si určitě musíte zařídit vy, v botance jsou vám schopni zajistit max přívod elektriky. My jsme se rozhodli pro reprodukovanou hudbu, ještě v jednu v noci den před svatbou jsme dávali do kupy CD a zkoušeli, jestli hraje a v den svatby nám to pořád hlásilo chybu, takže jsme byli bez hudby:-) ale já to nijak nevnímala. Míst k obřadu je tam několik, ale u těch kamenů je to opravdu nejhezčí a hlavně i největší. V botance si musíte i připravit lavičky, kytky, výdobu, s tím vám nepomůžou. Nám to teda celé připravili, protože jsme zrovna vychytali dobu, kdy rozkopali celý trávník, takže jako takové odškodnění:-) no když jsem to ve středu před svatbou viděla i s těma bagrama, tak jsem myslela, že mě odvezou. Naštěstí to hezky zakamuflovali palmama a oleandrama, takže super. Jo a dobrý je, že si můžete půjčit jakoukoli kytku, stromek, keřík v květináči na výzdobu. Držím pěsti na krásný počásko, nám vyšlo, ale celý týden před tím pršelo, dokonce i v sobotu dopo bylo zataženo, ale v jednu vysvitlo slunce a svítilo tak, že svatebčani odcházeli z obřadu spálený:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verkaska Ahojky, díky za info ;-) Tak jen aby vyšlo to počasí 8-) Máte moc krásné fotečky, nádhera :-)
Odpovědět
@verkaska To jsi moc hodná, že jsi ná dala takové důkežité informace :-) Snad bude alespoň trochu přijatelné počasí 8-) . Hezké fotečky ;-) -
Odpovědět
Profilova fotka
@novami Ahoj, tak jak ti dopadla svatba? Měli jste termín někdy začátkem září že jo?
Odpovědět
1
9
10
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?