Nevěsty z Teplic, které se vdávají v roce 2011. Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
rada si popovidam se vsema nevestama z Teplic co planuji svatbu na rok 2011 :-)je to jeste daleko,ale aspon je na vse dost casu:-)
Odpovědět
Ahojky holky.Taky se budu vdávat příští rok v létě.Kde plánujete hostinu v Teplicích a okolí?Zatím se nějak nemůžu rozhodnout?máte už nějaké zkušenosti?
Odpovědět
Ahoj holky. Tak koukám, že to rozjíždítě :-D My měli hostinu ve Zlatém Kříži a hudbu kapelu Mane - Teplice .... Mrkněte na jejich weby ... můžeme doporučit.
Odpovědět
Profilova fotka
esmicek:my budeme mit obed i oslavu v Krupce v hasicarne:-)da se tam pronajmout cely sal za par korun:-)i s parketem atd...vejde se tam az 100lidi,uzasny proste:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,jestli můžu doporučit,tak my budeme mít hostinu v Městských sálech v Teplicích,nahoře v tom sálu.Je krásně zrekonstruovaný a navíc pronájem zadarmo.Měl tam svatbu přítelovo brácha a měl to krásný.Obsluha skvělá,měli to až do 4 do rána.Má veliký parket což v Tp jinak moc neseženete.Sál je pro vás uzavřený.Obsahuje bar,záchody i šatnu.A také je výhoda,že kamarádi co nejsou pozváni na oběd se mohou najíst dole v restauraci,kde se dají rezervovat místa.Jukněte na mestskesaly.Akorát 11.6 už je zarezervovaný:-),Jinak budeme mít také DJ.Také vřele doporučuji má stránky dj-milan
Odpovědět
Profilova fotka
jaja.m:tam je to hezky,to je fakt:-)ale neni to maly? jinak toho tveho DJ znam z Luny,casto tam hraje a me osobne se to vubec nelibi!na hudbu jsem vybirava a on je pouhy,,poustec,,-jak rika muj kamarad,do dobreho DJs ma daleko,ale pokud ti jde o to,aby ti celou noc poustel hudbu kterou si vyberes,tak je dobry........
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nebyla jste se už některá podívat na svatební šaty v Teplicích? Koukala jsem zatím na internetu.
Odpovědět
Profilova fotka
ja planuju az tak leden unor:-)jinak koukam jen po netu a zamilovala jsem se do jednech z pujcovny v Karlovych varech
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky říkala že přes zimu to začnu obíhat, ale kdyby měl někdo tip na nějakou dobrou půjčovnu tak napiště. Docela mi teda vadí, že když koukám na internetu na ty šaty, že tem nejsou uvedené ceny :-|
Odpovědět
Můžu doporučit salon Delta v Mostě. Velký výběr a hodně slušný ceny,milá obsluha :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,nene sál je pro 200lidí.Nás tam bude 80.zrovna minulý týden sme tam byli na jedný akcičce a na parketu nás bylo kolem těch 45 a i polka se krásně tancovala.Tak to nevim jak hraje na Luně,ale na tý svatbě hrál jak modernu,tak polku,jive atd..Co koliv sme chtěli to zahrál.
Odpovědět
Profilova fotka
je, děkuju za radu. To se tam asi pak vypravím a vše okouknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaja.m:aha,ja ani nevedela,ze jsou to takovy prostory:D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sweetynka:jj ten sál nahoře je velký,restaurace dole ne,tak je v celku malá,ale sál je velký.A ty to máš v tý hasičárně viď.Tam to taky musí být pěkný,prostorný.A jaký datum plánujete?
Odpovědět
Profilova fotka
jaja.m: jj,bud tam nebo u znamych na chate..driv tam jezdily skoly na skoly v prirode a podobne,takze se nam tam lidi vejdou a maj se i kde vyspat,ale to jeste uvidime,musim se tam zajet podivat...
Odpovědět
Profilova fotka
sweetynka:tak to zní pěkně,to bych brala hned :-)
Odpovědět
ahoj, plánujeme taky svatbu na jaro v Teplicích. problém, je že zatím žijeme ve Francii a tak se to na dálku dost těžko organizuje. no zatim jen dáváme dohromady papíry a a nemáme vůbec nic vymyšleno. Jaké máte zkušenosti s oddací místností na teplickym zámku? je to tam hezký? o hostině jsem uvažovala U Petra, nebo U Kozičky, ale vlastně moc nevim. uvítám jakýkoli návrh. můžu se zeptat na kolik vás vyjde ten RŮŽOVÝ HRÁDEK V KRUPCE? taky by se mi líbil. a prosim vás, rezervuje se nejdřív termín na matrice nebo na tom zámku? nebo jak se to dělá? díky
Odpovědět
Ahoj holky. Minulý týden v SO se uzavřela stará obřadní místnost v TP na zámku (muzeu) a otevřela se nová - v budově bývalého kasina - Zahradní dům tam je myslím napsáno. Vypadá hezky, a dále se oddává v budově zámku, v patře, v rokokovém sále. Ten Růžový hrádek v Krupce je pěkný, ale spíš bych to viděla na oddávání venku za pěkného počasí. Tam je obřadka malá a dost tmavá .... Jinak termíny se vždy řeší na matrikách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, my už máme zarezervovaný termín na Růžovém Hrádku v Krupce. Raději jsme to rezervovali už teď. Budeme mít svatbu 25.6. Matriku budeme řešit v listopadu až vypíšou termíny, ale snad to nebude problém. Je asi lepší si předběžně rezervovat místo na hostinu. Ptala jsem se a cena za oddání na Hrádku byla letos 3.400 kč, tak uvidíme jak to bude příští rok. Obřad venku nebudeme chtít, mě se ten Rytířský sál líbil, tak to budeme mít vevnitř
Odpovědět
Profilova fotka
jee,tak to ja to v tech Teplicich budu muset prozkoumat:Da jak jste na tom s pripravama holky?co uz mate?a v jakym stylu si predstavujete svatbu???ja porad menim saty a doplni a vypada to cim dal vic zvlastne:D
Odpovědět
tak ten zahradní dům je fajn, nenašla jsem zatím žádný fotky ani stránky, kde by se to dalo okouknout, ale to určitě přijde. díky
Odpovědět
ale myslim, že sín na zámku i nadále funguje, tak jsem to pochopila z článku na stránkách teplic
Odpovědět
Profilova fotka
vlastně my už máme kromě šatů a prstýnků, svatebního oznámení skoro vše zařízené. Svatební tabuli budeme mít do oranžova, máme už i zařízeného DJ, už jsme si i vybrali dort atd. O šatech mám tak nějak představu a pár se mi jich na internetu líbí. Jde hlavně o to, že až si je zkusím, že mi nemusí sednout.
Odpovědět
Profilova fotka
to my mame uz taky skoro vsechno vymysleny...ale zarizovat se to bude az tak od ledna!jen ted ten termin na matrice
Odpovědět
Profilova fotka
to jo no, to jsi říkala toho 24.6. v pátek co? :-) tak držím palce ať ten termín vyjde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj,snad budou mit termin:-)jinak jsou snad nejaky priplatky,kdyz chcem sve datum:-(ale za to datum dam cokoliv:D
Odpovědět
Profilova fotka
kamarádka se v srpnu vdávala v Botancký zahradě. Obřad měla až ve 2 odpoledne, protože v jednu hodinu je ještě poslední obřad na Zámku. Obřad v Botanický stál 2000 kč, protože to bylo mimo obřadní síň + 1000 kč museli dát oddávajícímu, že je tam přišel oddat. Tak možná že za své vybrané datum budou taky třeba chtít 1000 kč, to přesně nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
uvidime...bohuzel nikoho v Teplicich na matrice neznam,abych se zeptala...to ja spis Krupku,ale tam to maj asi jinak...
Odpovědět
ahoj, už jste někdo viděl jak to vypadá v tom Zahradnim domě? aspoň nějaký fotky. já jsem zatim nic nenašla. ani nikde žádný info, jak to tam chodí a tak. díky
Odpovědět
Profilova fotka
porad o tom nic nevim:-(pristi mesic jdem rezervovat termin,tak to zjistim!
Odpovědět
prý daj tak za týden oficiální fotky na internet. to mi řekli na matrice. a taky, že ta původní obřadní síň už nebude.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?