Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
1
307
308
Profilova fotka
Je to tady nějaké prázdné, to jo.
Odpovědět
Profilova fotka
Je to škoda, že to tady takhle dopadlo:-( Ikdyž určité osůbky docelA chápu, taky bych neměla náladu tady furt něco řešit.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Vždyť nemusíme nic řešit, jen si prostě povídat :)
Odpovědět
Profilova fotka
No najednou to jde, ale když si holky povídat chtěly, tak se tu řešily jen samý blbosti:-(No nic, založila jsem novou místnost- Nevěsty 2010, tak se třeba sejdeme tam. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak se pořád máte? Něco nového? Nevím, jak moc sem ještě nakukujete, asi už moc ne, ale stejně to vyzkouším. My jsme měli nádherný víkend v Krumlově, dostali jsme to jako svatební dar, tak jsme využili posledních pár pěkných dní. Počasí se nám nádherně povedlo a mě se z části smlnil můj sen, sice jsem se na Hluboké nevdávala, ale aspon jsme se tam podívali. Byla jsem tam poprvé a bylo to fakt krásný :-) Jinak jsme včera začali chodit zase do taneční a musím uznat, že se nám ze začátku trochu pletly nohy. Milan jako vždy tango odmítal, ale vynahradili jsme si to u dalších tanců :-) Tak napište, pokud budete mít chut a náladu Ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Věruš, tady už to moc nežije. To je super, že jste si to užili. Takový víkend bych si také nechala líbit :) Chodíte do tanečních? A kam? ke komu? Já bych chtěla Honzu také nějak donutit, ale moc se mu nechce. I když je mi jasné, že když hezky poprosím, tak půjde, on je takové zlatíčko :) Jinak Honza sehnal práci, nastupuje příští týden, což je super. Sice to není to, co by dělat chtěl, ale během zkušebky může hledat dál. Jsem ráda, že má alespoň toto, protože na tom pracáku je to finančně hodně velká mizérie. Jinak se u nás asi nic neděje. Zajímalo by mě, jak dopadl ten víkend Monče, také měli dostat tu noc ve svatebním apartmá jako omluvu... Hezký den, holky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, jsem tu jen na chvilku než půjdu do práci. Chodíme do Proboštova do pokračovacích dospěláckých tanečních a klasika k Dufkům. Milanovi se taky moc nechce, ale ví, že já chci, tak to pro mě udělá. Je zlatíčko. Taky jsem zvědavá, jak to Monče dopadlo, ale co vím naposledy, tak když tam volali, tak jim to ten kastelán před svojí dovolenou nezajistil. Tak čekají až se vrátí. Letím do práce ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky...:) Ty jo, Verko, tak taneční..:) Nechodili jste i minulý rok? Já bych taky chodila tancit, ale asi bych tam byla za exota... :-D Nic neumim... Chodila jsem jako mrne, ale nejak jsem tu pohyblivost casem ztratila... :-N :-p Jéé... Hluboká... Já tam nikdy nebyla..jsem ostuda, já takovej zámkomil... :-D Astri a co dela Honza? nebo spis co bude delat? To vis, ze jo, pri zkusebce muze hledat dal... ;-) Myslím, že Monca se s nima zatim nijak nedohodla, kastelan mel dovcu nebo co... :-( Tak cekaji, jak pise Verka... :-N Jinak u nas taky nic noveho... Uz ame zajistenou zimni dovcu, tak ted uz se muzu jen tesit...:) uz jen 3 mesice a kousek... :-D Jo a uz jsem 4 mesice a 1 den manzelka.. :-D
Odpovědět
Ahojky holky Věruško, takto jsem ráda že se vám víkend vyvedl, já na tebe myslela. My jsme taky chtěli začít chodit do tanečních,ale Pavel se moc stydí a tak jsme to vzdali. Držím vám palce ať se daří v tanečních. Kačko tak dovču vám v zimě budu závidět, my v zimě budeme v Teplicích, Pavel má od listopadu stop dovolených v práci, takže budeme doma. Včéra jsem potkala Vlastičku a pořád jí je špatně, bylo mi jí líto,ale sluší jí to a moc. Holky chtěla bych vás moc vidět. U nás nic nového není. Včéra jsme byli na retro focení, dostali jsme to svatebním darem a byla to paráda. No a poslední víkend v říjnu jedeme na pohádkový víkend na Sychrov.
Odpovědět
Profilova fotka
Simco - jaktoze maj stop dovolenych? to je divny..:( my jedem teda az v lednu..:) No tak to se pochlub s tema retro fotkama...:) to chci videt..:) kde jste byli? jee..a vikend na zamku..:) no pohadka..:)
Odpovědět
Kačko, dělá ve spáru a jelikož od listopadu začínají velké nakupovací šílenství na vánoce tak nemůže chybět řezník, kevšemu tam teď vyhodila jeho kolegu takže jedou ve dvou a nechtějí nikoho nabírat, otročina hadr,ale pracovat musí. Fotky dostaneme až příští týden tak je pak ukážu. Byli jsme u fotografa kousek od Benešáku. Na pohádkový víkend se moc těšíme.
Odpovědět
Profilova fotka
To jsou věci... Teta také dělá ve Špáru a je to tak, také mívají sem tam stop dovolených. Před Velikonoci a tak. Na fotky jsem také moc zvědavá :) Jinak Honza bude dělat ve firmě, která si říká SAP... Zase ho chtějí kvůli angličtině a španělštině :-D Já se z toho picnu :) Tak třeba natrefí na něco, co by mu bylo bližší.
Odpovědět
Článek se načítá
Jo ve špáru je to hrozné,sama jsem tam dělala a Lenko kde ve sparu dělá teta? I my jsme na fotky zvědavý.
Odpovědět
Profilova fotka
Teta dělá ve Špáru v Pardubicích, to je trochu z ruky, ale jinak dělá u sýrů :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer holky, Simčo do tanečních jsme chodili, ale bylo to ještě letos od ledna, ale to byli začátečníci a ted začínají pokročilí. Simčo retro fotky bych si dala taky řict, chtěla jsem na ně jít loni v Bulharsku, ale nechtěla jsem bez Milana a jít do toho sama zas není tak zajímavé. Určitě bych je pak chtěla vidět, až se uvidíme. Leni gratuluji Honzovi k nové práci a určitě pokud to není jeho vysněná práce, tak at hledá určitě dál a budu mu držet palce.
Odpovědět
Profilova fotka
Kátí tu zimní dovču ti závidim, my jsme byli na lyžích ve Francii 2 roky zpět, ale s takovou partou, se kterou jsem řekla, že už nikdy nepojedem, ale pak už jsme se do ciziny na hory nedostali, ale vynahradili jsme si to tady u nás na Bouřnáku, máme ty celoroční permice, takže jsme jezdili co to šlo. Jinak co se týká toho taneční Kačí, tak určitě by jsi nemyla za exota, kdyby jsi tam v začátečnících letos viděla jeden pár, tak hrozný by jste určitě nebyli a jestli ještě Saly závodně tancoval, tak by jsi měla určitě super partnera, který by tě dobře vedl.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky. Přelítla jsem to tak zběžně...Byli jsme dnes na hokeji :-) Leni, víkend nic. Volala jsem tam týden před domluveným termínem, jak jsme byli domluvení s p. kastelánem. Vzala to nějaká paní a vůbec o ničem nevěděla a strašně se divila. Pak mi řekla, že apartmá je mimo provoz-vytopené a že pak kastelán je na dovče a vrátí se 15. 10. a ať se pak ozvu...Jinak kameraman to bude mít v pátek 8 týdnů, ty věci od nás a stále nic... Svatba jak vyšitá :-( to nám někdo asi tak hrozně "přál" a povedlo se mu to.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky... Verko, to se vubec ale neda srovnavat Alpy a Bouřňák... I když máš celoroční permice... ;-) Tam prostě nejsou fronty, sjezdovky upravený, široky, prostě uplne neco jinyho nez tady... Abych se priznala, na cesky hory jdu jen v nejnutnejsim pripade nebo kdyz uz mam abstak po snehu... jinak moc na nich nejezdim, vadi mi kratky sjezdovky a dlouhy fronty... :-| ¨ Jj, na ty parte urcite zalezi, s kym jedes... My jedem s proverenyma, uz jsme s nima byli miuly rok, vlastne se schazime behem celyho roku... akorat letos s nama jedou 3 kamosi, ktery s nama min. rok nebyli...ale urcite to bude v pohode... ;-) Dostala jsem pro letošek funkci sefkucharky... :-) Doma si pripravim nejaky basty, zamrazim je a tam budem dodelavat jenom prilohy... Nejak me nebavilo jist ty jidla z pytliku... S P. se snazime ( teda spis ja se snazim, P. jen posloucha :-) ) jist trochu zdraveji a ty "pytliky" moc zdravy nejsou... :-| Monco - dulezity je, ze jste si svatbicku uzili... Tohle je blby, ale da se to prezit...Videjka se urcite casem dockate a az bude opraveny apartmanek, tak budete si uzivat v nove zrekonstruovanem apartmanku treba vyroci svatby... :-D ne bane, to je trochu sranda, ale urcite se vsechno nakonec povede a bude to fajn... ;-) aspon si na tom zamku za cas pripomenete ten svuj den... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, Kačí já nesrovnávám Bouřnák a Alpy to vůbec, jen jsem řikala, že holt když jsme se nedostali do Alp, tak řádíme aspon tady a ono ne vždy tam jsou fronty :-) Chtěli jsme každý rok jet, ale nenašli jsme pár, který by s náma autem jel, kdyby jsme jeli sami, tak to vyjde docela draho.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky, Honza by chtěl také hrozně moc na hory lyžovat. Ale já od té doby, co jsme byli s gymplem na lyžáku a já si tam zničila koleno, tak nelyžuji :-( Je mi ho líto. Mě by dostal tak akorát na sáňky nebo na boby :-D To je mi? Monč, líto, že to takhle dopadá :( To je tedy slušnost. Jinak Věruš, vše nejlepší k svátku :-)
Odpovědět
Ahojky holky. Věruško všechno nejlspší k svátku, jen to samé nej do života.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc děkuji za přání :-)
Odpovědět
Ahojky Věruško jsi tady?
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo už jsem tady, ale po hodině a půl ty už asi ne vid
Odpovědět
1
307
308
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?