Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No, já už bych možná investovala i do toho celodenního... máte na to dost času, na naspoření a myslím, že se to u ní fakt vyplatí. Brala bych celej den.
Odpovědět
Profilova fotka
ok:-) akorát pořád nevíme na 100%to místo obřadu:-)tak snad to Lada nějak pobere:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že když si ji zamluvíš předem, jak jsem se Ti na to ptala, tak jí je pak celkem jedno kam dojede... to byste si pak doupřesnily ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si taky myslím, já jen že to má přímo napsaný v tom jejím dotazníku:-) Ale díky, asi si jí vezmeme na ten celej den (ikdyž ono je to stejně cca 8h). Ty 3tis.Kč rozdíl je už v těch všech výdajích zanedbatelná položka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím, fotky má krásný, tak proč jich nemít víc. Možná jsem ji bejvala taky měla vzít na celej den...
Odpovědět
Dobrý podvečer.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky
Odpovědět
Ahojky Věruško, omlouvám se že vůbec nepíšu,ale připravujeme se na dovču
Odpovědět
Profilova fotka
Chápu to nevadí a co malování už finišujete. Já jsem byla dneska na kosmetice, vlastně poprvé a připadala jsem si, že mi snad někdy vytlačí mozek z tváře
Odpovědět
Vymalováno už je teď už jen balíme, já právě hledám fotky které dám do alba jako ochutnávku.
Odpovědět
Profilova fotka
Vzkaz pto Kačku, jak jsi dneska psala o tom, že si na začátku těhotenství můžeš vzít prakticky cokoli než se to zjistí. Jak je to se sportem? Když to ještě nevíš, můžeš ze nějakého extrémního skákání třeba potratit na začátku? a jestli se může normálně sportovat, tak od kolikátého měsíce bys neměla
Odpovědět
Profilova fotka
jé tak to vybírej vybírej
Odpovědět
Článek se načítá
Mám tam 2fotky, musím pověsit prádlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo moc pěkný slušelo vám to :-) Bylo docela vtipný, jak mě Pája nepoznal, ale vlastně mě nikdy na živo neviděl, tak to bylo pěkný, když jsem mu přála :-)
Odpovědět
Děkujeme, ostatní budou až po dovolené, vše dělám na rychlo.
Odpovědět
Profilova fotka
no jo stejně jako my :-)
Odpovědět
Mrzí mě že jsme se neviděly.
Odpovědět
Profilova fotka
To mě taky, ale to neřeš, uvidíme se až přijedeš aspon budeš vyprávět i o dovče
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer :-) Simčo, kdybych Tě neviděla osobně, tak bych Tě ani na fotkách nepoznala. Moooc Ti to slušelo. Zdravím novou nevěstu, spíš už manželku, nebo se pletu? ;-) Simčo, krásně si užijte dovču. :-) Jinak já skoro celý den ležela a potila se. Je to malilinkato lepší, ale zítra už se vidím, jak mi pukne hlava.
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo! Ty jo, Tobě to slušelo! Těším se na další fotky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno... Věrko -no...co tím myslíš extrémní skákání? Jako padákem nebo třeba při volejbale? Pokud myslíš volejbal - v 1. trimestru je všechno 100x nebezpečnější, ten plod je nejnáchylnější ke všem různým nemocem, začíná se vyvíjet, všechno na něj může mít velký dopad ( to se spíš týká alko a kouření ), ten plod ale ještě není úplně na 100% uchycený, proto bys při nějakém velkém otřesu klidně potratit, rozhodně se nedoporučuje dělat nějaký takový sport, a to nejen v tom 1. trimestru. Znám případ, kdy byla holka asi ve 3. měsíci, byla se psem velku, zakopla o vodítko, spadla na zadek a potratila... Rozhodně by ses měla poradit se svým gynek., taky záleží na tom, jak se budeš cítit... Ale myslím, že ti nedoporučí žádný sport, při kterém se zatínají břišní svaly a jsou otřesy... No každopádně si myslím, že pokud si nejsi jistá, jestli nejsi těhotná, tak bys asi na sebe měla dávat trošičku pozor... A co? Myslíš si, že jste byli úspěšní? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, moc ti to slušelo..:) Koukám, že jste focený v parku v zámecký, já myslela, že i obřad jste měli mít v tom mikulově...?
Odpovědět
Profilova fotka
Ona se už Věrka snaží o mimčo?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holčiny, dnes jdu na další pohovor, plííís držte mi palečky! ;-) Jinak Simče to opravdu moooc slušelo, jééééé :-) Těším se na další fotečky a taky na další povídání, jak to nakonec dopadlo s tou tchyní a přítelkyní kamaráda..... jestli nakonec vše šlo hladce. Věřím, že ano.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, Verka uz se snazi, teda myslim, rikala, ze po svatbe zacnou.. loskeros, drzime pesti..
Odpovědět
Profilova fotka
Kuju, Kačko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, tak to držím pěsti, ať máš štěstí! A Věrce teda taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jen nakukuju, Míšo, hodně štěstí :-) Jinak mně je malinko líp než včera, jen v půl 3 v noci jsem si hledala jehlu a vyplachovala jsem si pusu (přímo ten zub) kysličníkem, opět se mi ozval moudrák, jako na dovče, ale po výplachu to je ok :-) Za dvě hoďky mi přijede kamarádka, takže si budu užívat víkend s ní. Krásný zbytek dne a krásný víkend všem! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě mi to nedá a napíšu Vám, jaké máme zážitky s kameramanem. 14. 8. jsme mu dávali materiál, ze kterého nám udělá video a pod fotky z obřadu prý vloží řeč oddávajícího. Už jsme mu 2x volali, naposledy minulý týden a to Kubovi říkal, že už na tom dělá a že se ozve. Včera byl Kuba se svým svědkem na obědě a jak jsem již psala, svědek zná kameramana velmi dobře. Svědek se ptal Kubíka, jestli už máme video a co a jak a Kuba mu to řekl. Svědek vzal telefon a zavolal tomu kameramanovi a dal fandsfree a tak to Kuba slyšel, co ten kameraman říká. Tak svědkovi říkal, že teď má hodně práce a má něco důležitýho a že až to dodělá, začně pracovat na tom našem. No já už vážně nevím, co si mám myslet, že nám ten kameraman i lže :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ten kameraman to ví, že je Kuba dobrý kamarád s tím klučinou, co ho zná velmi dobře i on a ten klučina mu dává (kameramanovi) zakázky za slušný peníze. Že i přes to se tak chová ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?